
Galerija nije uvezena
Evo ovako jucer 06.09.2012 stavljeno na klijane 8 x Auto Haze i 2 x Cinderella 99 box je prikraju v120 x d100 x š40 stavljena 5 pc ventova 12 cm i hps 250w ide unutra i oko 150 w stednih folija za sajbu auta je presvukla box iznutra menke su stavljene u pc box na klijane boxu treba napravit vrata i to je to slike boxa i biljcica kroz koji dan kad niknu dokraja (na to mislim i box ) do tipkanja :kauch
Evo jedna prosta od Herijuane sakojom apeliram da se ovaj dnevnik prebaci u zavrsene :D
hvala svima na repovima i pohvalama ovo mi je skola heheh moze u zavrsene kaj se mene tice:ludak
I evo ovo je herijuana jedino sto sam uspio pobrat u svom boksu -.- ,al nema veze ona mi je utjeha evo i smok reporta :D Izgled: Mali tvrdi vrhovi s naranačasto ljubičastim bojama, izgleda zrelo i vidi se po trichomima da su počeli biti jantarni, hedovi izgledaju mali i bombastični s dosta boja Miris: Slatkast miris, ne preintenzivan. Vuče malo na zemljastu notu ili čak na čokoladu. Skoz finjak, laganica omamljujuć smell Okus: Ide glatko dim, nema grebanja, fali još malo curinga ali je okus pomalo slatkasti i skroz fino, bez toga da dim eksplodira u plućima Efekt: Medicinski stoned. Prvih par dimova i osjeća se fino u čelu , iza očiju i spušta se u tijelo. Razvija se dobar totalni sretan i pozitivan stoned :D Medicinska upotreba: Za spavanje,bolove i protiv nervoze idealno mislim daje to sve od mene u ovom dnevniku svima zelim puno srece u growanju,ljecenju i druzenju s nasom biljkom odo sad:ludak
ma isti k urac kad su te stedne sve nove cjena svih 35o kn
ne blade po tom znam da nije niko od mojih i ko me zna jer je sveu zurbi napravljeno hps je malo teze bilo skinut jer je pricvrscena na par nacina ...
ovako danas sam saniro stetu necu pricat cega nema jer je tuzno nego ovako ostao mi je jedan klon Cindirelle 99 fala bogu 5 frisko niklih Auto Haza x Auto Bluebarry i 3 starfire bubba kusha x ak 47 neznam sta cu sa tim sad nesto cu izkombinirat zao mi ih je bacit stavio sam ih u boks ispod hps jer mi je to isto ostalo sve stedne su pobrane (80w,45w,3x 32 w) tak da nema ni vegetacijskog boxsa trenutno....
upravu si power treba razmislit i bice bolje
ma joj neznam ni sam kaj da mislim u svakom slucaju chill malo a za dalje cemo vidit kako i sta znam danije kraj svjeta neki bi rekli moglo je i gore , a i imama i vecih problema trenutno u zivotu pa me ovo i ne potresa toliko ,ali ipak potresa ... i da ide mi na ***** to sto sam misli konacno da cu zavrsit dnevnik i opet :shit2: ja nikak na zelenu granu ...
poanta jeda nisam pazio out je bio isto u blizini tamo je nestalo par biljakoa ove godine neke male neke velike u svakom sluca ju neko ko zna sta radi ma zao mi je vremena i para i harvesta a jbg ja nikak na zelenu granu nije bitno dici cu secjuriti popraviti prozor zanemarit stetu gledat naprijed ako ga ja ulovim ikad jadna mu majka... naj vise mi je zao genetike i klonova bez kojih sam osto
NEMA VISE UPDATE-A NEMA HARVESTA NEMA NICEGA.Neko mi je upaou podrum dok me nije bilo ****** ****** ?******** , i ukratkoostaosambez biljaka kompletnosaposudama bez svih klonova (oko 15kom) nove runde automatica i 4 stedne vrjednost cca 350 kn.... dubre je doslo bas po to jer nije diro ni motorku ni busilice ubodne pile samo ovo i gnojivo .eto neznam sta bi reko jos samu šoku:sad2::sad2::sad2:
danas sam skinuo herijuanu 51 danje cvala ali ona je i onako klon koji je vec cvao bila je mala tek nekih 7cm-10 cm visoka kad sam je dobio imala je gore jedan vrhic koji sam skinuo i popusio tad je bila pred kraj cvjetanja i vec mi se svidjela a bilo je mozda 0.3 g u tom hrhicu ostatakbiljke sam stavio u novu zemlju i u vege/box i ona se pocela vracati u vegetaciju nakon par dana.jedno 7 dana nakon uzo sam 2 klona od nje i osavio ju jos jedno 10 dana u vegetaciji pod hps-om cjeli taj period ona je pustala dlacice i mirisala kao i u cvjetanju.Kadje stavljenana12/12 nakon 2 dana imalaje čićke po sebi brzo je prepoznala fotoperiod za cvjetanje a to je vjerovatno zato sto je prije cvala pa je hormon za cvjetanje vec bio prisutan u biljci,njije gnojena puno samo malo zute plantele od algi tu i tamo jer joj gnojivo nije pasalo posto je osjetljiva i klon pred par dana gledo sam kristalei jedno 60-70% je bilo jantarno (i pusio sam je i vide se kristali u par postova iznad) pa sam ju danas POSJEKO :ludak:dada:ludak toliko od mene do tipkanja WEED out...
Danas ujutro nataste testiro/degustiro vrhic Herijuane osusen na sobnoj temperaturi nakon 4 dana imogu rec sljedece za biljku kojoj treba jos tjedan dana do kraja(48 dan cvjetanja 56 kraj) udara svarno dobro ovako frisko i bez cjuringa me udarila ono pravo indika stil odsjekle su mi se noge nakon prve serije poceo sam se popikavat i ravnoteza me jebala tako dacebit ubojica na kraju a mislim da jedobar strain za bolove jer je jako jak a i preporucljiv je za nesanicu i bolove mislimda kad bude gotova bice totalni body stone i kauchlock evo i kristala :D
uzo sam onu organsku zutu od algi da ju samo dodajem u ovo gnojivo sa NPK 0-15-20 radi dusika .
47 dan na 12/12 dobile PK booster 15-20 + organik plantella zuta prije 3dana divljakuša iz out-a Cindirella 99 Herijuana Auto Hazovi 2 kom (1 je na oprasivanju sa strane muske c99 nije na slikama)Zajednicka novo pridosli klon herijuane u boxu toliko od mene curke se maste herijuana bit rebala bit gotova za nekih 7 dana ona ide prva dole.. WEEDetix out
34 dan na 12/12 4 dana nakon gnojenja sa NPK 0-15-20 uz dodatak zute organik plantelle koliko ja mogu vidit biljkama pase vrhovi su se poduplali kristali isto...nego evo par slika prosudite sami: auto haze herijuanaC99duvljakusa vulgariszajednicka toliko od mene pisite komentiratjte gledajte.... weedetix out:ludak
gnojene su normalno ne foliarno a spricane su vodom a to im je ovdje zadnjih 10 min pod lampom tak da ih i ne smeta puno...
30 dan na 12/12 pognojene sa SASTAV: NPK 0 : 15 : 20 Difosforni pentoksid (P2O5), topiv u vodi 15% Kalijev oksid (K2O), topiv u vodi 20% Bor (B) iz borne kiseline, topiv u vodi 0,1% Mangan (Mn) u kelatnom obliku, topiv u vodi 0,1% Molibden (Mo) iz amonijevog molibdata, topiv u vodi 0,01% pH vrijednost između 4,0 i 7,3 osigurava dobru stabilnost kelata Hascon M10 AD je visoko kvalitetno mineralno gnojivo koje zbog svog specifičnog sastava osigurava odličan odnos fosfora i kalija u biljci. Njihov utjecaj je na: - smanjuje internodije - poboljšava cvatnju i zametanje plodova - povećanje količine šećera, polifenola i antocijana - homogeno obojenje i dozrijevanje bobica i plodova, te ranije dozrijevanje - spriječava prebujni vegetativni porast - spriječava pucanje plodova, jača je otpornost na smrzavanje - pospješuje lignifikaciju drvenastih dijelova u trajnim nasadima - pospješuje razvoj korjenovog sustava evo i slika c99autohazeherijuana[divljakusa vulgaris(mirise na kush)zajedno na spricanju
evo haze pa ti reci... a imas il linkove gore iznad svog zadnjeg posta seedalo se :D edit: dobro sad sve kuzim imam i gnoivo za kaktuse ,bonsai sa npk 2,3 -5-7
haze adaj mi reci jer ovo moje gnoivo dobro npk je 0-15-20 a mikro elementi su Bor(B)0.1% Mangan(Mn)0,1% i Molibden(Mo)0,01% ????? * * * lakse je ovako: http://www.pavin.hr/clanak/hascon-m10-ad http://www.greenhasitalia.com/pagine/eng/scheda_prodotto.lasso?-idp=282 p.s.
zato i mislim i ja sa 0-15-20 gnoit
da znas i da ocu mislim rokat tou cvjetanju plus mozda zutu organik plantellu od algi
ovako pitanje za iskusne dali je biljci potreban N(dusik) ucvjetanju jer imam gnojivo NPK 0-15-20 HASCON M 10 AD se odlikuje jedinstvenom odnosu između fosfora i kalija i sinergističko mikronutrijenata. Zahvaljujući svojoj posebnoj formulaciji omogućuje usjevi odmah apsorbirati fosfor i kalij. To je posebno pogodna za povećanje i učiniti zrenja uniformu (više šećera i boja) i pogoduju zrenja od drveta.Proizvod se lako asimilirali usjeva i putem lišća i korijenja. dali mogu sa ovim odradit cjelo cvjetanje???:kauch
nemas beda vec pusta korjene a i imammusku c99 brijem ju oprasit sa autohazom jednim da vidimo sta cemo dobit :D nego da upotpunimo updejtsapar digitalac slika auto haze herijuana c99 divljakusa iz out-a vracan u veg pa opet cvjetanje weedetix out
hvala nixa evo ide i update 26 dan na 12/12 herijuana najstariji auto haze 2 mladaautohazea cindirella99 divljakusa iz outora to je to 3 zenska haza 1 c99 ijednaherijuana + ova iz outa sto sevratila u veg i sad opet cvate izbacen van 1muski jos bio je to c99 muzijak i evo slikica klon/vege boxa toliko od mene do tipkanja
20 dan 12/12 je sve su cure u boksu osim jedne cindirelle 99 za koju jos nisam siguran a bude i ona vec pokazala spol znaci za sad je jedna velika herijuana zenska onaj klon,c99 jedna zemska i 3 auto haza zenska :D
znam ali radi raznolikosti dobro dode koji tudi post :D
kao ne pisi post za postom :D nego 9 dan je 12/12 biljke napreduju sjajno 1 auto haze je sigurno zensko jedan jedno 90% sam siguran isto zenska a jedan jos unknown cindirelle 99 jos nisu pokazale spol herijuana je napredovala jako vec je sva puna cicaka nabacio sam lagani lst jer je podivljala :D i ovo je 7/9 (7 biljka od 9 iz outdoora stavljena u boks kao trst biljka za lampu lst-ana i pocela se vracat u veg a sad opet cvate) klonebox--- i jedna grupna za kraj toliko od mene do tipkanja :kauch
danas stavio na 12/12 i izbacio jos muzijaka van ostala 3 auto haza koja trebaju pokazat spol i 2 c99 ***** ti lutriju i reg sjeme :( valjda ce od preostala 3 bit koja zenka da bar napravim nesto sjemena al sta je tu je bitno da outdore buja tipkamo se za kojih 5-6 dana odo na more preko vikenda pa cemo vidit sta ce bit.....
evo ovako danas eliminirana jos 2 muska auto haza znaci sad ih je 5 i jedna sjemenka koja je proklijana stavljena u zemlju ali nije jos izasla i 2 c99 koje jos nisu pokazale spol i ljepotica herijuana koja se razgranala i koja je ponosna mama 2 klona pa evo i par slika: Najstariji hazovi zenke najvjerovatnije malo mladi hazovi jos nema znaka spola cindirelle 99 Herijuana mrcina i tako jos su uvjek svi na 18/6 na 12 /12 idu kroz koji dan ceka se da c 99 porastu jer su to ipak normalne biljke koje trebaju vege koliko toliko ..... toliko od mene do tipkanja..
i tako mali update biljke su znaci cca stare izmedu 1i 20 dana zadnja sjemenka auto haza je nikla nakon 21 dan znaci 10 od 10 u 21 dan ... cindirele vegetiraju jer je u boxu 18/6 a automatici su poceli pokazivat spolove tj pokazala su se 2 muska evo i jedan od ta dva koji ce prezivjet vani dok ne baci polen drugi je priklan nadam se da cu si uspjet napravit sjeme auto haza pa sam onda bezbrizan neko vrijeme ...:ludak klonovi herijuane se dobro drze i klonovi uzeti sa biljka u out-u su jos bolje bluebarry kush x danish royal je pustio korjen nakon 4 dana na 24/O a bio je u dubokom cvatu ima i vrh toliko od mene do sljedeceg updeta sa slikama :D
ja sam dobio muskog i zenskog klona od herijuane od frenda a on je taj strain trazio oko 2 godine po stranim forumima ono sto sam ja citao o strainu je jako dobro pogotovo kao medicinski strain i za obozavatelje jakih indika jer tesko da kaj se tice thc-a nesto ide puno jace a jako mi se svida njezin stil rasta raste kao i sative pretezito strkljavo tvrde duge grane a cvate kao indika mali tvrdi vrhovi velicine kokosjeh jaja ili ping pong loptice...
update box gotov test biljoza iz outa da vidi kak dise na 20 cm od hps i cfl nosaci pomicni i reflektori za stedne auto hazovi auto hazovi jedan jos niknuo i jedan od dan prije ,malo kasne samo 10-tak dana :D c99 klon herijuane koji ce sa njima na cvjetane uskoro i sa kojeg sam skinuo 2 nova klona i to je to do sljedeci put:ludak
mali Update presadeni su svi u velike tegle zasad 5 auto hazova i 2 cindirelle 99 evo i fotke nekih
Box je manje vise dovrsen fale samo reflektori za stedne koje moram izradit i prefarbat ga izvana, temp i vlaga u boxu za vrijeme 24/0 rasvjeta MAX. i MIN. a sad sta se tice sjemena na klijanu od 8 auto hazova niklo je 4 ,a c99 nikle su obje koje su i stavljene na klijane posto je to sve reg sjeme bice muskih pa sam odlucio stavit jos na klijane 2 auto haza , 1 snow dog x amnesia haze i jedan uzbeki chunk x amnezia haze da se nade i da ne uzfali :D , i klon harijuane koji se vraca u vegetaciju da bi kasnije postao bonsai mama :D jedan klon bluebarry kush x danish royal i dakako par slikica iz outdoora -----]/// i tak to ..........
da to je jeben strain dobra medicinska svojstva navodno tropic fruit/mango okus kazu da i znoj na celo udari kad se pusi :D treba c 99 6-7 dana da proklije i dosta su sitne sjemenke sadio ih jesam zenke dobio nisam zadnji put od 2 dva su muska bila ..... nego poceli su auto hazovi nicat to je super dovrsio sam box iznutra napravio vrata i presvuko ih reflektirajucom foliom slicno ko za sajbe auta samo sto sluti da se stavi iza radijatora super je malo jos izgleda otrcano izvana i moram na dnu rupu izbusit za kablove al u principu je funkcionalan i trebam ga samo estetski uredit izvana :D i znam da je ovo indoore grow al moram i okacit koju sliku trenutnog outa jer u box jos nista ljepo nije :D ///
pa sjemenke su u zemlji na jedno 0.5cm i gore je dupla maramica da drzi vlagu nisu na svjetlu direktno
Sta kako cu pa nije boks u sui da se smrzne u yatvorenom je i na suhom i toplo.... :kauch
je i meni je tak uvjek bi rade sve sam napravio nego kupio volim kad napravim nesto svoje a to je ljepo a k tome radi i ima funkciju :D DIY FTW :D
danas sam provjerio sjemenke na klijanju jos ni jedna nije nikla a valjda hoce :D sjemenke na klijanju u pc/vege boxsu i jedan klon harijuane i par slika boxa u izgradnji ,, i to je to novosti valjda kad pocnu nicat biljoze :ridinghorse:
neznam koji je seed bank jer sam ih dobio od prijatelja jednog uglavnom vidit cemo ih .... nego par fotki boxa u izgradnji :dada
nista nije fem sve menke su reg. tak da ce biti i muskih l nema veze volim se ja igrat s polenom i radit svoje sjeme :ridinghorse: