Ime vašeg dnevnika: Pinaple expres+ LSD automatik Datum nicanja sjemenke: 23.04.2020 Početak vegetacije: 25.04.2020 Breeder: Strain: Vrsta uzgoja: Zemlja Tehnika uzgoja: Rasvjeta u vegetaciji: HID (ili hps/mh) Snaga svijetla u vegetaciji (W): 250 Rasvjeta u cvjetanju: HID (ili hps/mh) Snaga svijetla u cvjetanju (W): 250 Nutrijenti: Hesi Ostala oprema: Dodatne informacije: Pozz ekipa evo nakon dugo vremena sam se odlučio da opet nastavim gdje sam stao i gdje pripadam . Ovako box je 80x80x160 Temperatura je 28 pod svjetlom, 24 noć Vlaga 40% za sad kada zalijem bude oko 55% Ispuh 187m3 Filter prima klima 240m/h Ph pratim oko 6,5 Prvi put se igram sa automatima pa me malo panika da neću zabrljat. Ali nema veze zato imam vas Na slikama su biljozice tek 2 dana stare tako da se čeka bujaju na očigled. Lijep pozdrav i do sljedećeg javljanja✌️✌️ Slike boxa:
Hvala na savjetu imam jedan vent unutra u boksu stup (bio mi najjeftiniji ) trenutno je pasivan upuh ali ako zagrije ubacit ću jedan za upuh i još jedan mali za lampu. S tim da sam spustio temperaturu u boksu degen zaboravio napravit Ispuh iz prostorije previše duvam pa zaboravljamo haha
Nisam nikad radio ništa osim lolipopa i malo ih rastegao. Čitao jesam gledao sam slike Al aj ti budi pametan
Composana za cvijeće i perlit iako ga je i bilo u njoj
Evo danas već stigao vent upravo sam ga instalirao na reflektor sam ga zakačio da direkt lupa u lampu. Sad još nema efekta čim box zatvorim temperatura na 30. Pričekat ću da se ugasi svjetlo pa da se rashladi sve možda će bit bolje ako od starta hladi dok se ne ugrije
Nije problem lampa problem je 30 ako je box zatvoren
Vidit ćemo kako šta za sada dobro napreduju teram do kraja pa šta bude bude
Evo jedan mali update 7 dan. Napreduju dobro ✌️. Malo je bilo u startu borbe oko temperature ali ne damo se temp dan27 noć 22. Vlaga dnevna 35-40 noću 50. Planiram na sljedećem zaljevanju dodat pola doze hesi tnt.
UPDATE SAN 13 Dječica napreduju super LSD je malo kako bi se reklo tanja biljka naspram pinaple expressa da se primjetit tanje grane dok su ananas kao drveće . Temperatura varira ali ne prelazi 29 vlaga mi je 30 ali ne brinem se vidim da im ne smeta. Počele su već fino mirišat ✌️
MALI UPDATE DAN 17 Na puna dva tjedna sam im dodao punu dozu TNT i reagirale su fino . Malo ima na di kojem listu burn jer nisam razmišljao da im dam pola doze ali zanemarivo. Sutra planiram lagani LST ali ne puno jer sam uzeo ogromne potove i na 80x80 ove četiri damice će da se fino guraju Ovo je LSDto je cura i već je spol polazala PINAPLE EXPRESS I OVO JE CURA i sad par obiteljskih E da što nisam napisao sve sjemenke su od Barneys farm Sutra poslije LST planirao sam ih smanjit na 18/6 trenutno su 20/4. Imam i pitanje ako nekom nije bad odgovorit iskusnijim naravno. Hoće li 250hps biti malo da ubacim koju ledicu ili..... Nemam pojma za sad mi izgleda super ali bolje pitat nego skitat.
Neznam 400 izgorilo bi sve i ovak kad je vani vruće mi je 30 temperatura zato sam mislio nešt što ne grije tipa clf cfl haha nemam pojma kak se zove vidit ću kako će se ponašat kad bude cvjetalo lako nabavit i potrpat
:fuck: zapalio sam pa i nisam u balansu haha
UPDATE DAN 21 POZZ forumaši u zadnja 4 dana bilo je finog rasta dobile su od 10 do 15 cm u visinu. Smanjio sam svjetlo na 18/6. Malo sam odradio Lst na tri biljke LSD nisam dirao jer se on fino razgranat i nema tolike masne i velike listove kao pinaple tako da se svijetlo fino probija kroz njega. Biljke su skoro pola metra dvije su izbacile dlake dvije nisu (neznam šta čekaju). Ali sve u svemu super.:banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta: dnevna temperatura od 27 do 29 vlaga 40 noćna 22 do 23 vlaga 60.
DAN 26 Biljoze napreduju dobro imao sam problema s manjkom magnezija i kalcija na dvije koje konstantno zezaju i koje su dosta manje od druge dvije. Vidjet ćete na slikama razlika je 20cm u veličini s tim da je samo jedan pinaple kao drvo on i lsd su 75cm dok su ostala dva ananasa 55cm. Iskreno nemam ni predodžbu koliko bi trebali narasti. Sve u svemu ekipa kad će to da procvijeta kako treba??
Zalio sam s vodom danas baš. Dali da ih flushiram ako sam pretjerao ili samo voda? Hvala na savjetu ja sam mislio da fali jer su doljnja dva tri lista osušila se i uvrnila
DAN 32 Gužva je poprilična jedan LSD i Ananas su već 120cm i nema više mjesta da rastu niti malo jer su udaljene od lampe 10tak cm neznam šta da radim nemaju opekline ni ništa ali ako nastave rast stvarno neznam gdje će. Grešku sam napravio jer ih nisam topirao i sad kaos. Ove dvije što sam malo spržio su naišle u 4 dana su dobile 10tak cm jedino što malo sporije cvjetaju
Da dvije su manje. Poravnat ću ih iako su počele da rastu dobile su 20tak cm u manje od tjedan dana. Sad čekam još par dana ako se još ne izduže onda ću ih poravnat
Dan 39 Đangl je na vrhuncu nema gdje više jedino da pobiju box. Svih 180cm je zauzeto na velike dvije sam savinu vrhove koliko sam mogao jer nemam gdje s njima. Ove dvije pregnojene su naišle poslušao sam vaše naputke i hvala. Poravnao ih malo sam djetetu maznio jednu stolicu Al kroz dan dva mislim da ću je morat micat. E sad po pravilu i papirima od barneja lsd 70 dana pinaple 65 ali kako izgleda lsd će prije završit malo su slike loše jer mi je još dan ali kroz koji dan ću ljepše poslikat Sljedeći grow stavljam max tri biljke jer ovak je gužva previše dobro i nisam se nadao da će bit metar i četrdeset visoke.
Mic po Mic
Joj znam da sam sjebo stvar nemaju više gdje ić konto sam skroz aj stat će to su autumatici mali su. Međutim tek su sad stali kad nemaju gdje a gle imaju još mj dana po proizvođaču sad šta bude bude. Imam u pripremi od fast budza girs scout cookies 3 komada nadam se na njima malo bolje. A i koliko sam bio s kužio ne puno prčkat po automatima i sad njesra
Podigo sam sondu skoro na lampu cca5cm od lampe kad su mi u stanu 2 prozora na kip temperatura u boxu je 28 kad je zatvorio sve je 30 za sad nema nikakvih opeklina po listovima. A ništa onda ću morat na Amazon i naručit nema druge kod ovih švaba sve nešt naopako haha. Aj sad odma da te pitam pošto sam se zeznio i naručio mali paket od hesija sve po 250ml jesi li se ti ili neko od prisutnih susreo sa composana blum sa gvanom prihranom za cvjetanje gledam je tu u trgovini svaki dan litra je 12e pa pošto ću hesi bloom u još max 2tjedna potrošit dali ovo valja mislim zemlja im je super
Na greškama se uči :zvezda:: :fuck: naručit ću danas i cooltube pa šta bude bude po pušit će se ::roor:: sljedeći put pametnije
Updadate dan 47 Malo po malo se pune
DAN 52 Pune se lagano kao što ćete i vidjeti na slikama. Ove dvije što sam usro tj malo zablokiro jer sam pretjerao s gorivom krenile su cvijetat kako treba jedna malo više druga je mrljava i dalje ali se prave vrhići sad ove dvije će prije završit što je očito a s ove dvije ću nastavit. Planirao sam ih držat 70 dana ali vidit ćemo sve očito da će potrajat malo duže. Lsd je super bijeli je ko snijeg svaki dan na njemu i jednom ananasu se vide pomaci s tim da Ananas već ima glavni vrh deblji neko moja ruka a ja stvarno imam ručetine:rasta::rasta:. Već dva tjedna ne kupujem od smrdljivih turaka za pušit jer im je roba nezavršena i ne puca me uopće pa sam capnio brk s lsd i malo ga ispeko u pečnici radi već sad super i ja i draga smo se sabili:banana_rasta::banana_rasta:. Prve dvije u boxu su te mrljave što sam malo zakočio. Sad neznam koliko će biti Ali mi je svejedno.
DAN 61 Nažalost zbog đungle koju sam učinio ne razmišljajući danas će lsd da ide pod nož pošto već tjedan dana stragnira ako ne i malo jače. Mjesta nemam nikako krenulo je palit listove sve je pre blizu pa će tri bolje da se završe kako spada a jednu ćemo pušit. LSD Ovo ostalo su ananas expresi jedan je stvarno impozantan Nije loše bit će dima zanima me vaše mišljenje ok sljedeći put neće bit ovakve grdosije sad sam prolisto od početka do kraja forum pa :rasta: :rasta: :banana_rasta:
Posavijano je u tom je i bio problem jednu sam smaknio da bi ove tri se napunile kako spada jednostavno sam mal zasro i to je to da si pogledao od starta dnevnik skužio bi da nemam gdje više savijat ove ostaju do daljnjeg do kraja minimum 90 dana danas im je 64 mislim da će im 90 dana bit dosta
UPDATE dan 75 LSD se puši lagano fin je iako nije dosegao vrhunac. Mene i ne dira baš nešt previše žena ono kaže nećeš to govno više kupovat haha frend je zamro od njega tako da sve u svemu 38 grama suhog ni sretan ni tužan. I sad idemo na ostatak velike su tvrde, baš smrde fino nije onako kao nezrela roba već nice. Lampa ih malo pali ali šta je tu je još tjedan dva tri i to je to :banana_rasta: ::sex::
Mali nesretni update dan 82 Malo sam išao počisti mrtvo lišće izvadio sam biljku iz boxa i nisam se ni okrenuo ona je pukla na pola od težine tako da je bilo šišanje danas evo retultata još su dvije ostale 557g mokre i nije loše za automatika. Sada sušenje i testiranje
KONAČNO je došao i kraj al prije nekih tjedan dana :banana_rasta: :banana_rasta: :rasta:. Konstantno sam ubijen pa sam zaboravio napisat dokumentirat naravno. Od ove biljke što je pukla je bilo 145g kada se osušila i stvarno je odlična za pušit lagana. Poslije svake pljuge sam nokautiran :grob:. Preostale dvije sam skinuo na 94danu njih dvije zajedno su dale 140g tako da sve u svemu sam super zadovoljan. Sljedeći grow će lagano u 10 mj. Uz sve gluposti što ih nisam na vrijeme skratio nego sam ih pustionda izdivljaju uspio sam više od gram po vatu tak da ok za mene dosta 323g Happy end :joint2::joint2: