Prije svega pozdrav svima, vec duze vrijeme pratim vasu stranicu i eto odlucio sam probati sam da uzgojim svoje ljepotice. Ovo mi je prvi indour box. Prosle godine sam posadio outdour i nije mi se to svidjelo radi moguće opasnosti od susjeda. Odlucio sam ocistiti malu spajzu i omoguciti svojoj ljepotici zivot u njoj :) Od zemlje koristim Guanokalong. Sto se nje tice vrlo sam zadovoljan. Rasvijeta: Hps GROLUX 250w i reflektor sa žarno niti od 400w, no reflektor palim na 2h dnevno jer stvara previse topline. Što se tice gnojiva u vegetaciji Ecotop root ,a u cvijetanju florialine. Imam u planu kupiti kvalitetnije gnojivo prvom prilikom! Ventilacije nemam. Jedino mali ventilatorić sa 3 brzine :) Sjeme sam nabavio pa nisam siguran da je 100% limun ali vuce mi tako :) Vlaga od 50- 60% Temperatura od 27-18 °C Vegetacija je trajala otprilike 2 mj i sad je mj dana u cvijetanju... Svaki savjet je zlata vrijedan! Hvala unaprijed :)