Pozdrav braćo moja! Hahhaha... Ne stajem ja, taman robiju popio. Navukao sam se opasno na grow posle svoje prve ispušene robe. Sada idemo malo drugačije. Dve semenke stavljene na klijanje 20.02.2025, proklijale 21.02.2025. Odmah sam klice stavio u finalni pot. Za sada bleje na prozoru, jer je vreme fino i sunčano. Plan je sledeći: Držati ih 10-15 dana na 14/10, zatim prebaciti na 12/12 do pokazivanja pola. Ne verujem da ću ih vraćati u vege jer planiram ako bude sve ok do polovine maja da skidam, u junu odoh malo u Meksiko, pa taman da vide mućaćosi šta se dimi kod nas. Na jednoj planiram da provežbam opet lst, a na drugoj toping i hst. Ovo ulično seme je idealno za učenje, sticanje prakse, itd... DJUBRIVO: Slavol, Amiksol, Plantella list, Plantella cvet i skupio sam nešto golubijeg stajanjaka. Imam u planu stajnjak da stavim u prefloweru, ali vrlo malu količinu, jer golubiji izmet ima previše amonijaka, pa mora baš lagano sa njim, znam, jer ga koristim u malini. RASVETA: Ona moja improvizacija, za sada je 150w led, ićiće to na 200w, za sada je i ovo mnogo. DIMENZIJE BOXA: 50X60X60 Sve u svemu, čujemo se za 10-15 dana. Planiram tako update da radim, jer ono na dnevnom nivou nikakve svrhe nema, promena se ne vidi sutra dan, bar ne na slikama. Pozdravljam vas sve i čujemo se ubrzo!