
Galerija nije uvezena
Ovo mi je prvo susretanje sa biljkama, nisam još upoznao ta bića u koje sumnjam da su živa... Kao što sam rekao, neradi se o PC-u, nego o KAVEZu od pokojne mi papige, koja je nesretno stradala od odarca kanđi zaigranog mačka, pokušavši preletjeti dijagonalni pravac kuće. R.I.P :icon_cry: U mom gradu više nema ni T od Trave, jer svi glavni dileri su pali, tako mi je pala ideja o boxu za vlastite potrebe. Ovaj mali hobi mi je također pomogao u odvikavanju od otrova zvanog cigareta, pušijo sam 2 kutije dnevno, a sad već 7 dana nisam ni jednoga zapalijo, jer kad god mi dođe zapalit sitin se budućeg grow boxa i sretnih biljaka kako se smiju štednim žaruljama. Sad nakon 7 dana mi skoro uopće netreba duhan, ali počeja san ga sanjat. Svaku večer sanjam neki prezanimljiv san o Duhanu. Sinoć sam sanjao da sam ja Engleski Princ, dođem u kafić iz sakoa izvadim ZLATNI DUKAT, naš domaći duhan, stavim ga na stol i sjetim se da nepušim te ga dadem bratu koji je sjedio stol domene.... DAKLE, NI U SNU GA NISAN ZAPALIJA!!!!!!!!! :bananallama: DIMENZIJE BOX-a: 24(širina) 40(dužina) 60(vis) (znam da dimenzije nisu baš velike, al veće su od PC-a, to mi je utjeha :icon_mrgreen:) Box mi je još u konobi na izradi, taman sam ispilao i opiturao drvene stranice iznutra u bijelo!!! Stavit ću slike, jer sigurno vas zanima kako će on od kaveza napravit box, al samo moram bratu uzet fotoaparat, ako ga pitan zanimat će ga zašto...... Box izrađivam u totalnoj TAJNOSTI!!! +toga neželim da me policija locira preko ovog foruma, jer ovaj box radim za osobne potrebe pušenja marihuane! Nisam neki paranoik, ali naši zakoni su fašistički...! boli me *****, idemo dalje! Klijanje: (PROBLEMI U STARTU)Prije 4 dana sam stavio na klijanje 3 sjemenke koje do sada još nisu proklijale... SJEMENKE=UNKNOWN Metoda klijanja je ta da - plastičnu čašu izbužam na dnu, zatim od nje naparavim custom čašu, u nju usujem zemlju(humus) pomješanu sa malo stiropora, zemlju zalijem vodom, pustim da iscuri višak, na vrh ze