Ime vašeg dnevnika: 1#-SkunkXL, rqs I #3-Big bud BSB,by lovetogrow Datum nicanja sjemenke: 16.04.2020 Početak vegetacije: 18.04.2020 Breeder: Royal Sees Queen,Bulk Seed Bank Strain: SkunkXL, Bigbud Vrsta uzgoja: Zemlja Tehnika uzgoja: Low Stress Training, Topping, Defoliation Rasvjeta u vegetaciji: LED Snaga svijetla u vegetaciji (W): 100 Rasvjeta u cvjetanju: LED Snaga svijetla u cvjetanju (W): >170 Nutrijenti: Plagron,AN, Biobizz.. Ostala oprema: PiratBox80, DIY Cob 200w(4*50w),HLG 185H-C1050A,TT vent,.. Dodatne informacije: Gajim na prostoru od 0,6m2,probam uvijek izvuč koliko mogu..ovo mi je 6.indoor cikel..Sve je počelo prošlegodine ,i svaki put nešto novo naučim!Hvala Vutra.org,za znanje,kog sam dobio na forumu,Ljudima ,koji su bili prisutni i spremni pomoč,u svakakvim situacijama! Slike boxa:
Up-date: sušenje,trimanje,spremanje u tegle Drage Vutrašice, Dragi Vutraši, iza mene,je jedan uspešan grow.Ovaj put sam sve četiri cure, dogurao do kraja.Išao sam brendiranom sjemenom,fem.Bigbud/bsb,3.biljke, dve izgledaju i mirišu jako slično,međutim,jedna je biljka drugi fenotip (izgleda),sasvim drugačija boja vrhova,miris,al dim sličan za Big bud. par slika sa berbe :) (slika vrhova Bigija sa posebnim mirisom) Bigbud "el clasico by lovetogrow" :) SkunkXL rqs(1.biljka)-dio nje.. Sušile su se 9-11.dana okrenute naopako,(otrimao sam samo velike fan listove pre sušenja),u tentu,mraku, a uslovi primerni(temp.24C,vlaga 60%). Vrhove nisam skidao(osim malečki,jer se čekalo :cool: )dok nisu grane osušile toliko,da se lome. Trimanje suhih vrhova (pre sam uvjek trimao pre sušenja,al mi ova metoda dry trimming,bolje odgovara,zbog okusa i mirisa) sam radio prvi put,ali moram reči,da je-barem meni-puno bolje,da se vuja osuši prvo,pa onda triming.Jest mi je bilo pre lakše očistiti lišče,al izgubi puno arome,a i okus je drugačiji!!Posle trimanja,napunio sam vrhovima tri tegle (od litar i nešto po tegli),i ostavit ču pár nedelja,da odleži. Prvi i drugi dan sam jih ostavio otvorene,od sada,nedelju dana svaki dan za pola sata da jih otvaram.(Nadam se,da če izdržat barem jednua tegla,dá izkjura do kraja :cool: ) Za mnom je jedan boljih,ako ne ,najboljih growa ! Uspio sam dogurat do samog kraja,bez večih problema, kvalitetom sam oduševljen,dim je ekstra,i vrlo dobro zakucava :thumb: ! SkunkXL/fem., rqs,je super sorta za uzgoj.Prvi put sam taj strain uzgajao,međutim što se ishrane tiče, sam ju hranijo istim omjerom hraniva,kao kod Big bud-a.Ispala je divna biljka,sa masnim vrhovima.Topirao sám je dvaput,a grane izbile na sve strane.Ona se najlepše razbujala! Za kraj ovog up-data,Vas Sve puno pozdravljam!✌️and stay high folks!! by lovetogrow a sada,idem malo dimit.. dá se opustim!..a poslje... veroatno ču ponovit..dimit..dimit.. ..malo zezancije,a puno istine :) !
Neče,samo vlagu izvlači,a da je samo pustim viseti,mogu neku vlagu po vrhovima fasat,a to mi nije u planu! Provjeravat ču ujutro i navečer.sušit če se polako jer sam cijele biljke okrenuo.Al hvala,budem provjeravao. ✌️By lovetogrow
Drage Vutrašice, Dragi Vutraši! Došao dan za berbu!danas jima bilo 60.dana(dan i pol u tami), imam sreče,sve su dozorjele u isto vrijeme,tako,da sam uspio sve porezati!Sušit če se u boxu,sa outtakom,dá vlagu izvlači,a manji vent,u donji čošak,za cirkulaciju zraka!Imam par fotki,za ostalo če se pobrinut-vrijeme! Hvala Svima na podržki, savjetima,i pračenje ovog grow-a! ovako,viseče,ču da pustim da osuše dobro,dok ne pucketaju grane,kad jih slomim. ova je SkunkXL: dolje Bigi: Ostale tri su Bigbud,bsb, lagane za uzgoj,barem u zemlji... ✌By lovetogrow Javim iduči up-date,koliko je uspješan bio grow(u smislu količine) Te kakav efekt,sam dobio sa Bigijima,a kakav je SkunkXL! :thumb: ::listomahanje:::vutra::drull: ..do idućeg javljanja,stay high folks!
Pozdrav Ekipa moja zelena! Pratim boju kristala (sad su već sve na vodi), pokušavao sam sa jewelry loop-om i telefonom,da uslikam.Izgledaju ovako(Bigi#1,#2) Zelenko, hvala za pitanje u vezi Big bud a #1; požutjelo lišče nakaziva,dá je predkrajem.(Tako sam ustanovio,po diskusijama sa članom s foruma).Al da bi ji falilo nešto opasno ,nije,jer se bas dobro dotjerala do samog kraja :) !Ali lepo,sto popratiš dnevnik.Slike se mogu zoomirat, pa mi mnenje dobrodošlo.Vrhovi kompaktni, sabijeni,densi,samo ,da kristali pomutne još,pa ču u berbu :cool: ! Kad taj dan dođe,pisem up-date! ✌️By lovetogrow
...kad odu spavat, izgledaju:drull: ovako Bigi#1: SkunkXL: Sve skupa :) : ✌️by lovetogrow ...and stay high folks :cool:
Pozdrav Ekipa! Predkrajem,počinjem sa flushem. Bigi#1je prvi,koji če pasti,tako da slikovno dopunim ovaj dnevnik. Otprilike, ima još deset dana,al kristali su mutni, pistile oranđ.. Predivne su sve, vrhovi sabijeni i kompaktni (za razliku prošlog growa).Bit če up-date,na dan berbe, i na kraju proba!!!Uf,jedva čekam,kakav dim če da bude. Za danas,ču biti kratak, boli kičma ubibože.. Hvala Svima na podržci! ✌️by lovetogrow
Pozdrav Vutrašice i Vutraši! Ovaj Up date, je pred zadnjim hranjenjem(Plagron alga bloom, Carboloàd AN i Plagron PK13-14.Zadovoljan sam, što nema hermića,(kako mi se desilo pro šli grow),a ondá flush,da dobijem lakši dim (10.dana),i na kraju-smoke report! Mnogo sam zahvalan OMaracO-u,za strpljenje i sve upute,dá je ispalo sve "šečerasto",miris prekrasan,a ostalo govore slike: SkunkXL rqs; i Vutrogaska,sa Bigijima :) vlaga60%, temparetura 28C danu, i 22C noču. Razmišljam,što ču gajiti sljedeči grow!(Blue Cheese fem-rqs.?, BubbleGum XL rqs?).. vidjet ču,može i koja priporuka od Ekipe! ✌by lovetogrow
Update 40.dana blooma, temparetura Do 26C danu,noču 20C.Vlaga oko 65% ,zna poskočit preko noči za koji procenat,s tim,da mi ventilacija radi 24/7! hranim Plagronom alg.bloom,PK,Kalcij,i Carboloàd AN Potrebno zalivanje svaki drugi dan. Napreduje grow, nadam se da bez problema do kraja!! Ljevo SkunkXL rqs,ostali Big budi A na Vutrogaski,su sve zajedno! ✌️and stay high folks! by Lovetogrow
Up-date 27.dan na 12/12 Potovi suhi,lagani,danas jih hranim Plagron alga bloom-om (2ml/l), Plagron PK 13-14 (1ml/l), Plagron Zym (1ml/1), AN Carboloàd (1ml/l), Plantella Kalcij (1,5ml/l). Biljke cvatu puno bolje ,nego prošle growove,jer jih ne zalivam previše puta, nego kad ogladne!A i potovi moraju biti suhi i lagani,da jih hranim. Svaka popije litru na dva dana(toplo je vani,nemá toliko vlage,a to bilju prija u cvatu!). Temperatura boxa 26C,vlaga>60%,prekonoči še malo povisi,al zasad,sve pet!Jedva čekam konačni rezultat,al do tada što više mira i pažnje! Slike su od danas,prvi dve Bigi,drugi dve:levo SkunkXL,desno Bigi ✌️and stay high folks! By lovetogrow
Bok Mester,pa da kažem,..svaki dan jih gledam, kako napreduje grow,tak da, nisam mjerio,ali sigurno 15cm..od oka..Često postavljanjam up-date sa slikama,pa je možda lakše odredit strech..ali neču imati problema sa visinom ovaj put,manje saksije,brzo prebacivanje na 12.Tak da,strechnule su za malo više od trečine (pod18/6). ✌️Mester
Up-date:3.nedelja blooma Prehrana:*Plagron alga bloom,PK 13-14(Plagron),carboload AN. ✌️,and stay high folks By lovetogrow
Pre spavanja,i buđenje... Uslovi(temp.i vlaga su,ko juče),ma Super se one osječaju! Hvala od srca za pohvale i spodbude,puno mi znači!!(Marac, Jednomsemora)✌Brača Growera :cool: by lovetogrow
Živijo Ekipa! U growu napredujú očigledno svakidan.Od prehrane ide Plagron a.bloom, carboloàd (AN) I enzymi. Od ove sedmice počnem dodavat PK 13-14,i nadam se zdravim razvojem. Naučio sam biti strpljivi.Pružim jima dosta ljubavi al i puno mira! Temp.u boxu 26C,vlaga 70%..Zasad zadovoljan sam,ni jedna previše zahtjevna,pa nisam ni ja..lol.neka rastu,držim palčeve za SkunkXL i Bigbude! ✌️and stay high folks! By lovetogrow
Ekipa, pozdrav! Moram slike okačit,ovih mojih ljepotica- svaki dan očigledno napreduju! Volio bi samo dodat,da posle lolija,prije toga samo LST I jednom toping u samom početku vege,dá sám naučio,dá njima treba mir,i hrana kad zatreba:kad je zemlja suha! Današnji feeding: ,zalit ču Plagron alga bloom-om (2ml/l),AN Carboloàd (1ml/l), Plagron Zym (1ml/l).I pustiti jih ,da uživajo u vetru i miru! Slike od danas: gore je Bigi #1,dolje SkunkXL a steam (stablo)u svake jako,drvo pravo!!slika: i još jedna Vutrogaska :cool: Temp.i vlaga u boxu:,26C,/65% ✌️by lovetogrow,and stay high folks! :cool:
Pozdrav Ekipa! Današnji Up-date: -temp.26,7C,vlaga70%..Sve četiri su počele sa pre-flowerom,(11.dana,od šaltanja na12/12).Bio sám malo rano uradio loli ovaj put(pre dva dana),več se oporavljaju polako. Juče naveče posle gašenja svetla,sam napravio mešanicu Neem tonica(7ml)+1.l tople vode, špricnuo bilje(liste,grane-sve),a ostatkom zalio.. Danas užívajú u boxu,i tako če im biti, pa,do kraja. :) Neka strechaju što bolje,što više.Želim,da bude dobra,i masna berba!! :cool:sada ču jim dati mir,i hranu,kad jim zatreba.. ✌️by lovetogrow and stay high folks!
Živjo Ekipa! Prvo pozdrav Svima,koji povirite u moj dnevnik,dodate komentar,savjet. Zasada,sve po"redu",sve pet! U boxu đungla, strechaju opasno dobro.Svaki daň sám iznenađen njihovim rastom,BigBud-i,od bsb-ja,jako strechaju,međutim, SkunkXL od rqs,tek počeo ...da su sve u ravnini,Skunk podložen knjigama(zasad)... :cool: temp.i vlaga,dan/noč(24C/20C), vlaga (50-60%)..Ovo mi je drugi grow sa Plagronom, zemljom Plagron grow-mix,gnojiva takoďe,i jako sám zadovoljan!A i one ..hehe..sl.danas ✌️by lovetogrow,and stay high :cool:
::lulamira:: :razvaljen:::spliff::rasta: No problem Man! :)
Hvala Badi, trudim se maximalno! Hvala Krtica i tebi,eee da jih vidiš, svaki dan so bliže cobu.A niže od 45cm neidem,jer počne palit biljke, zato sam ga i digo malo,dá mu se same približe! :) I gladne su,sutra ču morat ponovit hranjeje! ✌️ Ekipa by lovetogrow
Pozdrav Društvo! Startao sam sa bloomom (12/12),Tako,dá idemoo u cvat.Željan sám uzgojit ljepe bude sa SkunkXL om,rqs..a i bigiji sú ekstra od Bulka! Danas hranio sa Alga grow-om+Zym, Sledeče ide AN carboloàd, zadnji put grow...sa drugom sedmicom krečem sa Plagronom alga bloom!imam i PK13-14,koji ču dati jednom,u tranziciji,a onda,po potrebi.. Temp.u boxu 24C,vlaga 55%..sve 5. Svetlo pojačao na150w! E sada nek strechaju koliko jih je volja,prostora imaju :) ✌️By lovetogrow
Hvala Krtica,eto mi Led-a,na 55cm,i super šibaju ✌️By lovetogrow