Evo za početak pozdrav svima Vutraljubcima Dragi nas forum pratim jedno pola godine i stekao sam znanja ali ne iskustva.. Odlucio sam napraviti dnevnik i razloga sta mogu da podjelim snekim ono uz sta uživam da ne duljim idemo dalje... BOX:staro midi kućiste dimenzija š40 v40 d20 RASVIJETA:4cfl vege 6400,4cfl flow 2700 Stim da ostavim po jednu od 3 da bude malo mix svijetla, režim je 24/7 SORTA:Pošto volim AUTO sorte za ovakav grow mi je upao auto speed bud od female seed cvijetanje 35 dana 40-80cm rasta i taman za moj skromni boxić Uvjeti u boxu su odlicni svijetlo upaljeno cijelo vrijeme i temp je od 27-30,vlaga 50-60%, dva venta od pc-a 120mm 12v rade posao pusu po lampama i izbacuju vruci zrak van dolje je pasivni ulaz (moram poslikat box) Sjeme je proklijalo 25.7. I stavljeno na sunce dok ne proklija i tjedan dana bilo na suncu i 1.8.stavljeno u box i danas joj je 9 dan u boxu i pravo dobro raste miris se vec osjeti zaljevam ju svaki 3 dan sa 2 dcl vode ph korigiram za žućom 6.5,trening LST 1.8. 9.8