
Galerija nije uvezena
:vb_wave: Pošto mi je prijašnji dnevnik počeo loše, imao problema i tako to :sick:, nadam se da se moderatori neće ljutiti ako otvorim novi. :icon_lol: U prijašnjem je sve zbrda-zdola, ni ja se ne snalazim što je di je i kako je. Pa sam odlučio napraviti novi jer se sada radi samo o domačici. Outdoor je propao. :sad2: Dakle da krenemo samo s indoor-om! U pitanju je PC Mid Tower obložen mat stranom alu-folije. (prije se pokazala dobrom pa ću tako i nastaviti) SVIJETLO: 4 komada CFL-ki od 23W HLAĐENJE: 4 ventilatora - jedan upuhuje zrak i nalazi se skroz dole veličine 12cm; drugi puše po biljkama, veličine 8cm; treći i četvrti su skroz gore i izvlače topli, odstajali zrak van (jedan 12cm, drugi 8cm) s tim da manji radi non-stop. Osim ovog što radi cijelo vrijeme, ostali su spojeni na timer i pale se isto kad i CFL-ke. ZEMLJA: Substral Terra Magma; ne mogu da se načudim koliko sam prije imao lošu zemlju - Terra Magma RULES!!! :ridinghorse: VODA: imam pumpu iz koje dobivam prirodnu, kristalno čistu, hladnu vodu bez klora i ostalih *****rija :banana_dred: GNOJIVO: za fazu vegetacije sam pripremio Plantelu List, a za fazu cvijetanja Substral neki (dobar; za skuplje nemam love trenutno) s tim da još ne gnojim jer su male i nema potrebe OPIS:Sjemenke su proklijale i stavljene su u zemlju u ponedjeljak u čašice od 0,2L do presađivanja. A koje dvije će biti sretnice da opstanu ću vidjeti. Još ni sam neznam kako da izaberem, ali već ću nekako. Pošto nemam mjesta ne može ih biti više od dvije. Dakle sad im je nekih 2 dana od kad su izašle iz zemlje i dobro napreduju, ali neke su se malo izdužile pa sam ih približio lampama. U početku sam imao problem sa temperaturom, ali povečanjem okretaja ventilatora sam i to riješio (sad je malo bučnije jer su stariji ventovi, ali kad skupim para idu novi i tiši). Začudio sam se koliko je boja listića zelenija i naizgled zdravija uvođenjem Terra Magme. Režim je 12/12 od početka uzgoja s obzirom da sam ograničen visinom boxa. Radit ću