Ide neko vrijeme vec (7-8) dana ali evo da Otvorim dnevnik sad. Sutra kontam da će biti presadjena u 20l. Nadam se da ne kasnim puno :rasta: E da, da probamo Mars. :rasta:
Nije najjači. Bilo je jačih ali ovaj izgleda top. Sad je u sušari 4 dan. Jos par dana i u Tegle ce.
Gotova sao treba obrat sto kažu :rasta:
Moćna nema sta :rasta: Danas voda kao i inače Fdv50Otp5QA
U medjuvremenu sam stavio jos jednu, testnu, u 6 litara zemlje, da vidim sta ce da istjera za razliku od ove gore u 50. Ovu sam topirao danas i sad ne diram vise.
Odlučio sam da ipak neću pustiti kako je nego dati 200-300g top feeda. Ima ona klipsanja jos 4-5-6 tjedana a i intezivnog punjenja tako da eto. Update da si zabiljezim kad je hranjena. Skinuo sam i hrpu lista odmah da prodise malo. Loli neću raditi. Primjetite kako je u manje od 10 dana promjenila boju stabljike u skoro skroz ljubičastu. Opasna bas biljka. :rasta: Hvala svima za sub na yotube. Skoro smo na 100 pretplatnika :rasta: zPfquGgMx4o
Ona je samo na vodi + čaj do sada jednom. Pegla momački rekao bi. Ovaj glavni vrh se buni i svijetal je ali se puni. Sta cu mu ja kad sam odlučio ovako Grow raspalit. Na 20cm je od panela. Ima i video. _31LjMuUP5E
Alaj pegla. Punjenje na max uz minimalno izduzivanje. Danas Sacred čaj, Kontao sam bez top feed. Cemo da pratimo. Panel je na 80% cca. Hvala za sub. QZOxbdmnpc4
Pozdrav. Danas voda. Čini mi se da je stala s izduzivanjem. Dobiti ce čaj ovih dana i do kraja ne planiram hraniti uopće. Hrane ima koliko ima u startnom soilu. Hvala Vam za sub, a hvala i za preglede. Na zadnji Amnezia video smo imali rekord. 22 pregleda :rasta: N_ckAdp9BCU
Pozdrav. I dalje raste. Danas prorijedio listje samo da dodju grane do izražaja i svezao smjer grane. Biti ce ovo prava ozbiljna biljka. :rasta: Hvala za sub na YouTube :rasta: ysykSENehkI
Slazem se tobom Deuse. Evo jos jednoga samo za tebe u slikama. (Ostao i ja 3 min hipnotiziran). Očekivano ponašanje biljke. Poduplava se svaki 3 dana. Lampa joj na 75%. Mirisi kao da je u pol cvjetanja a ne tek da je počela rasti kako spada :fuck: :rasta:
Odmah je nastavila peglati a prekjucer je pokazala preflower. Mirisi vec sad odlično. :rasta: danas čaj, kontam do kraja možda jos jednom i to je to. Dobar mi plan da ne moram ništa :D
9 dana danas. Vrijeme za presaditi. Gospoja ide ispod 300W Mars. Neću je dirati osim ako bude trebalo privezati da joj pomognem. Jos jednom da kažem, u ovaj air pot od 38l ide 65l medija. Cijela vreća + 2 kg komposta + 2 kg dijatoma + 10l vermikulita. :rasta:
Ide fino. 3 dana maximalno i prebacujem je u 38l i u svoj box ispod 300W.
Isti strain danas 3. Dan. Sacred Soil ali zamjesan vec, gotovo tako jel. 200W Mars za vege i početak. Moguće da ovu neću dirati neka ide tako kako ide. Presaditi cu je u 38 l soila kroz 5-6 dana samo da malo dole krene :rasta:
Hvala Vam momci. Znaci svaki komentar. Daleko od toga da to može puno bolje, samo da se malo ušemim opet :D evo juniorke, danas zadnje zalijevanje čajem i da se Tipkamo do 06.01.2025. Zalijevanje ide preko wifi pumpe. Pa se vidimo za 15 dana :rasta: Hvala za sub na YouTube Amnesia Auto - Last view before trip Cy9DkTFx1_c
Danas pod Mač. Ide ovo bolje samo s boljom evidencijom i većim potom. :rasta: Hvala za sub :) Amnesia Auto - Harvest time cjfbu70iYJs
Lampa je na 40 cm od starije biljke. Isto i od mladje. Fino mladja za sad, nadam se jos 7-10 dana stretcha. Tad odošmo na put na 14 dana i ostati ce same. Prije 2 dana dobila top feed momački, danas čaj :rasta: Hvala za sub Amnesia Auto - Preflower YVMujUKoUNs
Jos tjedan i gotova. :rasta: Amnesia Auto - Soon to be smoked aFhJlisN-6M
Manja očišćena i zalivena čajem i malo CalMag. Fino pegla :rasta: Amnesia Auto - Junior cokLbQWmdQ4
Kako Ćiro kaže, treba u 4 boxa upratiti sve. Uglavnom, nenamjerno preskočen čaj 2 puta i povukla je mulj. Puni se i dalje ali kontam Da je mogla jace. Kako bude, miris je kao čunga lunga. :rasta: Hvala za sub, slobodno kakav komentar nabacite. YV8T-UaLpQA
U 6 dana joj fino. Kontam da ce kao i starija. Ova mladja jel :rasta: Lumatek 50%, danas samo voda. Amnesias - Soma Seeds _zi4LUA1Wog
Da ne mislite da samo Somango ima juniora. Tu je i Amnezija junior. Danas je stara 9 dana. Danas presadjena i dobro zalivena čistom vodom. Nadam se da ju soil neće spaliti. Zadnje s 12 dana je išlo ok pa ajd da vidimo. I ona u pot od 20l. Ispod Lumateka. Tako da ovdje imamo duel @Crazy Smoke . Mars vs Lumatek :rasta:
Perjanje na najslađe. Pije čaj, pase soil, Mars malo prži Al 300W je sta cu joj ja. :rasta: Amnesia Auto - Pushing Hard 1KgzUYnYB9g
To ti se samo čini :rasta:
Danas loli i razvezivanja pa svezivanje. Ostalo dosta, ok je ovako. Malo je Lampa bila prenisko pa se vidi izbeljeno doslovno. Ostalo sve po PS. Kontam uskoro kreće pumpanje. Hvala za sub :) CFBfaXj27Xo
Nadam se da ce se barem malo opruziti kroz par dana. Ako ne, to je to, jer fink vec Čička. Jos kratko s njom posla pa dosadni dio čekanja i zalijevanja :D Hvala za sub! Sacred Soil - Amnezia Auto 4bAPIuZiRe8
Priklještio sam ju. Nije me bilo 3 dana pa se malo izdužila. I tako. Sve po starom :rasta: Soma Seeds - Amnezia Haze auto tiHx06WWYls
Peglaona :) Čaj nemilosrdo. Malo na rubu da joj puno Al ne buni se za sad. Preflower jedno 5-7 dana. Hvala za sub na YouTube :rasta: Sacred Soil - Soma Seeds - Amnesia Haze Auto 6GAU3PFcn7w
Čaj ovo ono. :rasta: Hvala za sub i picimo dalje. Kupusasta je sto nisam očekivao, moguće na početku samo. Do kucanja. Soma Seeds - Amnesia Haze Auto HNat2xQ1PpI
Hvala momci. Odmah sam dobio elana da presadim i to skockam. Do eto sad nije bilo venta uopće, samo turbina vukla. FC-E 3000 je u pitanju. Zalivena danas Takodjer. 3BfHuni1u4Q