Pozdrav raja. Ovo je moj prvi dnevnik koji ću nadam se uspješno završiti. Sjeme sam dobio od frenda na poklon i ne znam koji su strainovi. Zemlja: Mješavina šumskog humusa i zemlje iz polja kukuruza u omjeru 50-50 sa malo konjskog izmeta. Priprema: biljke su bile u malim posudicama od jedan litar nažalost i duže nego što je trebalo ali sam ih nakon 1.7. presadio u rupe. Gnojivo koje sam koristio u toku vegetacije je zelena plantella a u cvjetanju ću da koristim plantellu cvet(svaki tjedan ću povećati dozu za 5ml) i organic mix golubovog shita i žare. U vezi samog growa od 5 biljaka samo jedna je bila hermić i nju sam bacio, neke su topirane jednom neke dva puta, sve su iznad 100cm. Dvije planiram skinuti kad budu mliječni trihomi a druge dvije amber. Stare slike : i friške: To je to od mene za sad, svima koji otvore ovaj dnevnik želim puno sunčanih dana i sreće da završe svoj out. Ima mutnih slika ali nemam mirne ruke pa... I za kraj jedna slika sa lupom :