Pozdrav, nov sam u ovome i dobro bi mi doso neki savjet. Za pocetak napravio sam "Grow box" u kucistu PC-a,ugradio 1 ventilator i oblozio iznutra s ALUfoliom. Za svetlo imam 2 LED zarulje svaka od po 10W Planiram uzet seme sa RQS -Quick One -Easy Bud Autoflower su i cine mi se nakako najbolje za pocetnika a i nerastu visoko.
Nema unosa u ovom dnevniku.