Evo da startam svoj prvi uzgoj Box:mammoth pro60 Ventilacija:prima klima sa carbon filteron,a za upuh obicni ventilator Svitlo:hps 250 dual spectar Zemlja:compo sana+gnjoivo od simisvih izmeta Hranu sam uzea bio tabs organic start paket Malo san zakasnija se registrirat vamo al da van ih pokazen njima je tek 15 dan i da van.ih pokazen pa vi procjenite kakve su i volia bi da mi date malo savjeta oko.boljeg uroda.
A kako ih stavit evo pokusavan al nece
Liva je 29.04 nikla a desna 28.04 liva divlja ko luda a samo je na vodi hehe
I zaboravija sa. Rec rezim svitla je 20/4 ja mislin da je to uredu sjeme mi.je donio prika.iz amsterdama
I zaboravija sa. Rec rezim svitla je 20/4 ja mislin da je to uredu sjeme mi.je donio prika.iz amsterdama Evo jos malo slika..... editiraj prethodni post. nema potrebe za duplima...zzz
Mislis da ih vezem malo i da im dan hrane?????jel su samo.na vodi bile.obe dvi do sad
Evo sad mos vidit koliko.su duboke
A jebiga ove su bile najvece sta san nasa u marketu a nije mi se dalo.ic trazit jel neman prijevoz da neduljin sad.danas cu ih vezat malo(lst) a za desteak dana cu pocet sa hranom
A jebiga ove su bile najvece sta san nasa u marketu a nije mi se dalo.ic trazit jel neman prijevoz da neduljin sad.danas cu ih vezat malo(lst) a za desteak dana cu pocet sa hranom A mislija sannih ostavit u ovima jer san ih vec presadija pa sta javznan oce bit kakvih problema radi toga?????? Evo i hrane koju san uzea editiraj prethodni post. nema potrebe za duplima...zzz
A mislija sannih ostavit u ovima jer san ih vec presadija pa sta javznan oce bit kakvih problema radi toga??????
Icu sutra uzet dublje pitare i presadit ih samo me je straj da neostetin korjen nema potrebe citirati post na koji odgovaras ako je on iznad tvog posta...zzz
A stacu lave rade cu ih presadit kad san.ulozija ovoliko truda fala van na pomoci
ma sutra obavezno to cu napravit i uplodat slike kako je zavrsilo to nadan se da ce bit uredu
Jedna je prisađena a sas ce i druga
evo pa je viditr kako izgleda sad cu i drugu uplodat samo da je presadin
Evo ih obe
Jos malo slikaa
Hahaha a jbg sad nego sta mislis ocu ih pustit da rastu vako ili.ih lst-ovat
A valjda ce mi rec neko vamo box je visok 160cm a one rastu od 90-160 vidicemo
Evo pa da vas poslusan do kraja na jednoj san napravia lst na ovoj vecoj a ovu malu nisan dira neka raste jos malo pa cu i na njoj napravit.......
Nije bas konac nekako drugcije je materijal a i cvrst je kako mislis stetu
Nece nece gleda san na to bilo me trta i ovo radit da neslomin je skorz al san sa osjecajen radija pa je dobro proslo sve.fala van ljudi na pomoci i savjetima!!!!!! Al tribace te mi jos tek je pocelo
Evo mojih lipotica u 18 dan su usle... evo malo i slika.vase misljenje kako npreduju i jel im fali sta????
Lazaruse a jel mogu sa vunenin debelin koncen to napravit????? Jel bas san gleda da neureze lipote moje i bacia san okovna to da nebi prisiklo jednon san iz sprda u svon pv boxu napravija isto i nista joj nije bilo ovo mi je prvi pravi grow sad neznan ocu li minjat il da ostavin Nego zalija san vodon i pare mi jos obisene jel im fali sta?????? * * * nemoj pisati post za postom, imas dole levo u svakom postu opciju Urediti pa edituj postojeci pwrsd
jel mogu sa ovin nasa san u kuci pa nebi opet falija
Ok nego daj vidi pare mi obisene il san ja lud znan da puno pitan i pilan al zelin da tto bude kako triba.... zalija san ih vodon hrane dava nista nisan jos niti smin pise mi vsmo tek nakon cetvrtog tjedna uzgoja pa daj vidi sta bi moglo bit ili je sve uredu,vlaga je 55% temp:30°.....
Ph metar nisan kupia a biljke su automati pa al triba i njima pribacivat svitlo sa npr 20/4 na 12/12,zalija san ih jucer nakon presadivanja
Jesan jesan zalija sann ih i care moj najjaci spasija si me sta san skinija oni sugavi konac prisiklo.bi mi bebe pa bi bilo gori selo gore ljudi heheheh....
A koliko da stavin octa na litru vode??????posto neman taj sugavi ph metar pa da znan koliki je.
Jesan covik je objasnija ko profic svka cast njemu a i vama ljudi sta mi pomazete ja mislin da vas nema uginile bi one a i ja skupa sa njima.....hehehehe
Jeje asu dobro zboris bude li uspilo ovo volija bi vas sve pocastit sa trubetinon od metra ;) Bas san sad gleda o topiranju sta mislite da ih ostavin ili da ih topiran???? * * * nemoj pisati post za postom, imas dole levo u svakom postu opciju Urediti pa edituj postojeci pwrsd
Odradeno i prvo topiranje na obe!!!
nije fim gleda san bas na videu nego se nevidi dobro.....
Lipotice usle u 21 dan jos malo pa ce hranu dobit
2 toppiranje 23dan
A znan da se nevidi al kad se zagledas vidis malo bolje,radin ga
Bice to dobro nadan se ;)
Sve bolje i bolje meni su zasad dobre evo vi procjenite
A ocuuu savicemo muski to hehe radi ventilator posa samo tako
Evo jos malo slika sad san ih jace lst-ova muski hehe
Hehe nemogu nigdi sad ;)
Hehehe neka lipo je meni ovo bas san gleda i na svitlo da sve imaju sta visemogu,neka ovo bude pravi kush moji grmici
Welcome to the jungle ;)
Temp:27 Vlaga:50 Ph neman metar pa stavin zamis od limunske 2ml na 1 litru vode razmak lampi 25centi gnojija jucer sa orgatexon 1,5 ml na 1 vode Evo ti bez lampe
A jesu bile spustene nisan ih zalija sad pjevaju hehe
Posude su vece od 10litara i duboke su tako su mi ljudi vamo rekli inace bi bilo ajme propalo bi a zalivan ih sa 1l vode svaki dan
Haha ocu kralju mene bilo straj da je nepotopin
30 dan bebe idu samo tako,usle u cvjetanje i danas dobile cvetala 10ml na litru+orgatexa i hesi boosta al u manjin dozama nego sta pise.. Evo malo i slika pa procjenite kakv su.