Pozdrav Drugari! Drago mi je da postoji ovakav sajt koji pomaze nama entuzijastima da izguramo uzgoj i uspesno obavimo prvu berbu. Proitao sam par dnevnika i tek tad sam shvatio koliko nista ne znam, pa evo i mog.. kapiram da cu lakse i sacekati do prvog dima, jer me vec grickaju crvici.. Ja sam se opredelio za varijantu seme u zemlju i cepaj.. saksije su za cvece izmericu ih kasnije.. zemlja je isto neki humus koji sam pokupio u cvecari.. od djubriva cepam floravit, za cvetanje.. lampa je iz hidroponike 200w 2700k.. u pitanju je orman 60x70x190.. evo par slika.. ovo je otprilike 2-3 nedelja 28.04 da, nisam napomenuo sve su auto..nekako sam pregurao prvih par meseci i evo slike od 08.06 danas sam spustio malo lampu opet.. ventilacija mi je neki krs ventilator ali pegla ok.. zalivam ih svaka tri cetiri dana zavisi kako kad.. sistem prst u zemlju i ako je suva dodam kisnicu.. nakupio sam 20l i sad sa tim zalivam.. evo malo i danasnjih slika.. Danas dok sam odvijao sijalicno grlo otpao mi drzac pa mi odlomio jednu grancicu.. e zivote... a mogao da bude lep hed steta.. Hvala svima unapred za svaku sugestiju i savet !! sad sam pogledao zemlja je neka Basta doo 5.7 ph.. svetlo cepam 12/12 mada sam sad povecao na 16/8 zadnjih dva dana.. ostala mi je jos jedna lampa koju sam koristio za vegetativni deo, pa nesto razmisljam da i nju okacim da sija ?