Evo došlo je vrijeme da ja predstavim svoj dnevnik iako je već biljka u dubokom cvatu Unaprijed se ispričavam na fotografijama i zbivanjima što slijede ali to je tako kada se ide napamet i bez priprema u sadnju pa se barem nadam da će ovaj dnevnik upozoriti ljude , što ne trebaju raditi :) Seedling 24/0 vegetative 18/6 flower 12/12 Na početku improvizirani box 50X50X80 kasnije napravljen normalan dimenzija 75X125X160 od rasvjete svakakvi kinezi i philips led ventilacija se mjenjala od kupaonske do poštene Sve je krenulo daleke 5.11.2021 zapiknuta je nepoznata sjemenka u supstrat kokosa i balkonije, ostavljena je na stolu da vidim hoće li što krenuti -temp 24c Nakon 14 dana 18.11.2021 seedling Nakon muke sa klijanjem napokon se oslobodila i krenula u vis zbog premalo svijetla temp-24c samo voda 22.11.2021 vege faza Tu ju je nešto spalilo sad s obzirom da joj nisam davao nikakvu dohranu računam da je balkonija zaslužna jer navodno zna biti prejaka za sadnice 26..112021 s obzirom da je biljka jos nikakva zaključujem da ja problem u nečemu drugome i da vjerojatno fali nutrijenata pa uvodim nutrijente konkretno N folijarno i malo pošpricam po zemlji (fertina ca –za rajcice i paprike 2% otopina ) vodena otopina kalcijevog nitrata , sadrži dušik N i kalcij N(Ca) 8(12). 30.11.2021 Do sada samo voda i fertina svaki dan kontrola i po potrebi zalijevanje … ispada da sam nešto dobro napravio jer se vidi da je živnula malo i presadio sam ju u veću teglu punjenu balkonijom sa kokosom …jer mi je to bilo pri ruci 7.12.2021 i dalje samo voda i fertina folijarno po potrebi i palo je prvo šišanje e…sad sam postao malo zatrpan poslom pa nisam previše slikao već samo redovno zalijevanje cca pola litre na dan tu i tamo špric one fertine 28.12.2021 dobila je na volumenu i počeo sam dohranu sa nekim gnojivom koje sam imao doma s obzirom da sam bio ful zatrpan s poslom nisam se mogao mrdnut nikamo a i bio sam priznam lijen pa reko bolje ista nego ništa ( Terarosa plus NPK 7-