Pozdrav drugari evo da se javim situacija je pod kontrolom devojka je dosla na 10cm od cool-tuba.Nemam de podici vise jedino carbon da skinem sto mi se bas ne radi jer devojka ubija kako mirise.Cropovao sam je xx puta kako bi izravnao i otvorio da svetlost dopire podjenkao do svih cvetova na biljani.Temperature su mi kad je OFF 18,5-20c stepeni a kad je ON 24-26 stepeni vlaga mi varira izmedju 40% i 50% .Sistem hranjenja mi je i dalje 2x hrana 1x voda(Bloom,boost,pover zim,super vit.)puna doza,biljanu zalivam sa 5 litara vode na svaka 4 dana.eto toliko za sad evo par slika budite mi veseli i napuseni braco moja !!!!