Pozdrav ekipa ovo mi je prvi grow pa nakon dosta razmisljanja odlucio sam ipak otvoriti dnevnik.. Pa ajmo redom SJEME-auto dark devil od SWEET SEEDS-a ZEMLJA-plagron grow mix GNJOIVO-planetal list za rast i narucio za fazu cvijetanja plagron terra bloom i big bud powder… Sjemenke proklijale 18.5 Stavljene u zemlju 19.5 Izašle iz zemlje 22.5 Presađene u finalne potove 30.5 i dobro zalijane..Danas su dobile prvu dozu hrane plantelle list 40 ml na 7 l vode.. Moje misljenje da su se slabo razvijale do presadivanja jer nisu bas imale sunca i malo se razduzile ali sada od presadivanja kad su vani bas lijepo krecu rasti. Direktno sunce od 7 ujutu do 3 popodne i nazalost joj nemogu omoguciti jos tih par sati sunca tokom dana Eto ukratko bi to bilo to…Svako misljenje,kritika su dobro dosli tako da slobodno pisite a ja cu usput ucit za sljedeci grow
Eto i slikice za sad pa kad se posusi javim utiske :D
Pozdrav wutraši :) Evo mene nakon male pauze ali obaveze ne dozovaljavaju bas da ulovim malo vise vremena i da sam aktivniji…Curke su napravile vise od pola posla i iznenaden sam posto je dosta zahladilo kako se drze…Kroz cca dva tjedna bi bila berbica a do onda ljep pozdrav momci..izokrene mi slikice pa se unaprijed ispricavam :D
Pozdrav ekipa zao mi je kaj ne mogu cesce obajvit situaciju ali tako je kako je…Biljoze se dobro snasle na drugom sajtu ali nesto je na jednoj ostetilo vrh pa nastavljamo dalje ali samo bez vrha :D (druga slika) Nazalost ne mogu ih doc pogledat svakih dva dana pa je tako proslo 4 dana i danas ih pogledao… Naocigled im je falilo hrane pa su dobile duplu dozu.. u trecem smo tjednu pa nastavljamo dalje…Najavljuju zahladenje pa se nadam da cu upsjet istjerat ovo do kraja..
Pozdrav ekipa :) Samo da se javim da su biljkice premjestene na novi sajt… Dobile su duplu dozu terra blooma,doza big bud i dozu bud candya… Biljkice lagano idu u drugi tjedan :) Za sada je to to budite mi dobri i uzivate ekipaa :D
Pozdrav ekipaaa :) Pokazale su napokon spol tako da lagano cemo krenut u fazu cvijetanja :) Danas dobile duplu dozu plagron terra bloom za drugu fazu.. Malo im je tijesno ali ce uskoro dobit vise mjesta. Miris je sad vec lijepo aktivan tako da mogu samo ocekivat ludilo.. Biljke su bas fino razgranate i mogu rec da ko pocetnik sam bas ponosan na ove svoje curke :D Uzivajte i zdravi bili do sljedeceg javljanja :)
pozdrav ekipaaa nazalost ovaj puta lose vijesti….. nesto mi je potrgalo cijelu biljku a sad sto ne znam najvjerovatnije moj zaigrani pas…Sta je najbolje ostalih 5 nije dirao tako da eto malo sam razocaran ali idemo dalje… Cure samo sto nisu pokazale spol tako da uskoro krecemo u fazu cvijetanja..
Zdravo ekipa!! Eto da se javim malo najstarija curka je za dva dana u 5 tjednu cvijetanja i mislim da ce pred kraj 5 tjednai zavrsit svoj ciklus i ide berbica :D Sta se tice ostalih curka rastu ko lude t bas mi se svida kako se lijepo granaju.. Dobile papati pa neka rastu dalje,jos nisu pokazale spol ali mislim da ce uskoro.. To bi bilo to za sad :)
Pozdrav wutraši :D Evo mene i trenutne situacije sa mojim curkama.. Green crack za dva dana ulazu u 4 tjedan cvatnje,fino se popunjava tako da jedino sto mi je ciniti da dobi papati i zavrsi posao do kraja…Dobila duplu dozu (plagron terra bloom),za bolji urod (plagron power buds i pola doze bih buda) i za bolji okus ( bud cand) iako smatram da je taj bud candy bacanje novaca ali ispravite me ako grijesim. Ostale curke fino rastu i lijepo se granaju tako da i njima samo papati i neka rokaju dalje :D Danas su dobile dozu i pola za rast(plagron alga grow)i dozu za ojacanje korijena (plagron power roots) :)
Pozdrav ekipaa Evo da malo javim situaciju. Ova starija teta ce kroz dva dana krenuti u 3 tijedan cvijetanja. Ove ostale curke nastavljaju sa rastom.. Zdrave su pa daj boze samo lijepog vremena a ostalo cemo lako.. Uzivajte do sljedeceg javljanja :D
Pozdrav ekipa!!! Evo da javim situaciju hahah Green crack ce uskoro u cvijet ovo je bila zadnja hrana za prvu fazu… Ostale cure su sad krenule na ocigled rasti cim se sunce pokazalo pa su dobile i one papati :D Nazalost sad ce opet dva dana kise pa sve to usporava proces ali sta cemo protiv toga ne mogu :)
Pozdrav ekipa samo da javim da sam obavio berbu :D Dark devil se susi lagano :) Sta se tice cuura koje rastu dosta je kise i nema bas sunca pa kak du im ic dat papati poslikam usput :D
Trenutno smo u sredini petog tjedna cvijetanja…jucer si dobile papati pa uglavnom nastavljaju dalje… Green crack jako lijepo raste takoder je jucer dobila dozu plagron alga grow za rast i dozu plagorn power roots za korijen.. Sta se tice 4 sjemencice MENTAL RAINBOW F1 fast version proklijale odma drugi dan i stavljene u zemlju…uskoro ce ic u finalni pot a za ostalo cemo vidjet :D Free sjemencica SUGAR BLACK ROSE EARLY VERSION isto proklijala i uskoro ce u finalni pot :) Toliko od mene za sad ekipa uzivate :D
Zdravo ekipa Zanima me vase misljenje koliko jos do branja? Meni to vec izgleda da je jako blizu ali zapravo nemam pojma kako treba izgledat hahah Pa evo molim vas ako mozete odvojit minuticu i bacit svoje misljenje :)
Pozdrav ekipa evi usli smo u 4 tjedan cvijetanja i primetio sam da su ako se ne varam zovu pistile pocele dobivat smedu boju…negdje sam procitao da kada skoro sve posmedi spremna je za branje?? Zanima me kako vi procjenite kada je spremna da se ubere… Imamo jos sigurno 2 tjedna do branja ako ne i vise pa me polako zanima kako znati kada ih ubrati a da ne gubim na jacini tj da ne uranim… Ps imamo jednu ljubičaste boje :D
Pozdrav ekipa evo da se i ja malo javim :D Usli smo u 3 tjedan cvijetanja.. Cure dobile papati pa evo i par slikica.. Sta se tice green crack-a samo je jedna proklijala i stavljena direkt u finalni pot… Uskoro cu joj dati od plagrona pola doze power rootsa za korijen… Toliko od mene za sad,uzivajte ekipa :D
Pozdrav ekipa evo da se malo i mi javimo :D Ulazimo lagano u drugi tjedan cvijetanja…Danas dobile ponovo duplu dozu trerra bloom-a,dozu bud candya i pola doze big buda… Cure papaju ko lude :D Eh da najavim stavljeno na klijanje 3 sjemencice auto green crack od fast buda :)
E fuckaj ga sad hahahha Ujutro prije posla dobile duplu dozu plargon terra bloom za cvijet a planiram navecer ili ujutro jos dat dozu big bud i dozu bud candy.. Vidio sam neke bijele tockice po listovima pa jel neko zna sta me zeza? Ne pretjerivam sa vodom nego ih bolje zalijevam svaki drugi dan nego da ih natrpam sa hranom i vodom bezveze.. :D
Pozdrav ekipa mislim da su krenule u fazu cvijetanja…sutra ujutru im dajem hranu pa sad nisam siguran koju hahah posto nisam siguran dal su krenule u fazu cvijetanja? :D
Ekipa mali update sa losim vijestima. Necakinja mi uspjela iscupat jednu biljku a drugoj otkinula glavni vrh… Kaze ona meni da radi buket :D Uglavnom 5 cijelih biljki i ova 6 bez glavnog vrha…Upravo su dobile hranu pa neka rastu jos,pa sta mi bog da.. Primjetio sam da je uspijela 2 biljke savinuti pa sam uzeo 2 komadica drva i malo zavezao da biljoze stoje u zraku ali hvala bogu nisu puknule vec su samo savijene…
Evo sa sigurnošcu mogu reči da je krenula u fazu cvijetanja…Sad me zanima dal ona jos sta raste.?Dajoj dam jos jednom hranu za rast ili se prebacim na hranu za cvijetanje kad cu ih zaljevati.?
Razumijem…. Za sljedeci puta znam vise :D Primjetio sam ove bijele pistile ako se to tako zove? Jel je krenula u cvijet?
Pozdrav ekipa Eto mali update :D Pošto su proslo hranjenje bez problem prihvatile malo jacu dozu odlucio sam ponovit isto…..45 ml na 9 litara vode… Biljoze su dobile papati pa neka nastave samo tako :D Mislim da je sada vec bez problema mogu krenuti sa lst tehnikom..Što vi kažete? Slobodno ako mi mozete dati par savijeta kako da krenem sa lst-om :)
Pozdrav ekipa!! Evo i mene nakon par dana.. Stiglo mi je gnjoivo za biljčice tako da vise necu koristiti plantelu…Smatram da je ovo ipak malo kvalitetnije ali ko zna mozda se varam,sve u svemu 60e sam lakši ;P Drugo hranjenje: 45 ml alga grow stavljeno na 8 l vode i zalijane… jos nije vrijeme za lst ili? Evo slikice da vidite napredak od prosli puta :D
Pozdrav ekipa :) Sta mislite jel je vrijeme da ih topiram? Ja mislim da bi mogao odrezat vrh a sad nisam 100% siguran.Dal je mozda jos malo prerano ili mogu odraditi topiranje.? :D