Pozdrav ekipa! :wave: :vutra: Ide još jedan grow u ludim uslovima, možda i luđim nego prošli. :D Slična priča kao ovde sa tim da ću probati prvi put bulk seeds bank. Takođe je supstrat drugačiji pa da vidimo kako to funkcioniše. @0Marac0 kaže da su ove semenke verovatno šklj neke ali ja se nadam da će to biti ok. Trebali su ići neki Somini autosi ali predugo im trebalo da stignu, a neke još nisu, i ja kratak sa vremenom pa ide ovo. Box: 60x100x170cm, kućna izrada. Dobro izolovan stiroporom, stirodurom i pur penom Vrsta uzgoja: Zemlja/kokos Potovi: 30/35cm plastični. Oko 15 litara Supstrat: BioBizz LightMix i kokos (neki no name) 60/40 Seme: Cheese, AK i Coffe Rocket od Bulk Seeds Bank Rasveta: 400W HPS Režim svetla: 24/0 za početak pa ću smanjivati kako krene toplije vreme Nutrijenti: Hesi Tehnika uzgoja: Biće svega znajući sebe Ispuh: Turbina SystemAir RVK Sileo sa filterom. Upuh: Pasivni, povezan aluflex crevom sa Cool Tube-om tako da HPS greje vazduh koji ulazi Dodatna oprema: 1 mali vent, ph metar, higro/termometar, žice razne za LST Semenke stavljene na klijanje u čašu vode u noć 6. marta, sledeći dan zamešao kokos i lightmix, napunio potove i dobro natopio sa pola doze root-a, zyme-a i super vit-a. Ali momački natopio, 2 dana je u podlošku bilo vode. :D Nije mi jasno ono početno zalivanje na kašikicu što većina radi, nikad to nisam praktikovao. Kako je koja semenka pustila klicu, tako sam je zabo u zemlju nekih 2-3cm duboko. U suštini bih ih stavio direkt u zemlju ali sam hteo da budem siguran da klijaju da bih mogao staviti zamenske ako neka neće. Nisam čekao da klica bude određene dužine već čisto da pukne seme i klica se tek nazirala. Od 6 semenki sve proklijale, a imam mesta za 5 (nema ni za 5 ali će se laktati malo :D) tako da je i ova 6. dobila svoje mesto u 3l samog kokosa natopljenog punom dozom root-a, zyme-a i super vit-a. Sinoć izvirio prvi AK, jutros sledeći, kao i jedan Cheese i jedan Coffee Rocket. Drugi Coffee Rocket će do ujutru, vidim mu