Pozdrav ljudi!!!! Moji drugi pokušaj prvog growa Originalno je trebala biti jedna biljka a stavila sam na klijanje 3 za svaki slučaj posto mi je dosta ljudi reklo da se zna često desiti da neke ni ne proklijaju, međutim, meni proklijale sve 3 pa mi je bilo zao baciti pa sam ih sve piknula… sto vi mislite je li to prevelik izazov za prvi pravi Grow posto je box dosta mali (60x60x165, stavim slike)? Pišem sve detalje: Biljke posađene - 11.11.2024 Vrsta -3x Fat banana s Royal Queen Seedsa Zemlja - mix HomeOgarden Substratica compact mix, glisnjak lumbrikal organsko gnojivo i još neka zemlja za lijekovito bilje Boosteri - Easy boost Royal Queen Seeds, s tim da sam stavila 25g samo u jednu biljku jer sam toliko i kupila jer je bilo predviđeno da ću saditi samo jednu pa eto može biti eksperiment da vidimo jel valja hehe Tegle - 25litara Grow box - diy sklepan od šperploča, ofarban u bijelo s unutarnje strane, dimenzije: 60x60x165cm Lampa - DIY 240W - KIT 2x308XT with LM301H ONE in 3500K 54x58cm, evo link : https://www.led-tech.de/de/DIY-240W-KIT-2x-308-XT-mit-LM301H-ONE-in-3500K-54x58cm Također diy-ala sam i karbonski filter gledajući yt video, stavit ću slike isto kako to izgleda Moram dodati još ventilator koji će puhati na biljke i imitirati vjetar ali mislim da imam malo još vremena za kupiti. Eto, mislim da je to sve ako sam nešto zaboravila ili mislite da nije dobro slobodno pišite !!! Hvala puno u naprijed i pusaaa