Dobar dan vutroljubci sljedi drugi pokusaj ove jeseni.Kao sto naslov kaze o strainu nemam sto napisat zna se.Oprema box:60,60,160,coltube,tri venta,termohidrometar,mreza za scrog,filter carbonski,posuda mala,velika 18l.Zemlja:Potgrond H.Prihrana Hesi paket plus booster za korijen i za cvijet.Pa da krenem 22.9 stavljena u zemlju nikla 24.9 temp i vlaga u boxu noc dan su 23/50,28/45.Eto toliko za sad daj boze srece dalje ljep poz drustvo do sljedeceg updatea P.s namjerno sam ostavio Renatu Sopek evo vam slika koja
Dobro vecer narode dosao je kraj ovog dnevnika.U nedjelju je bio harwest i stavljena na susenje. Danas su se grancice lako lomile i odlucio sam ju stavit u tegle.Odvojio sve od grana izvago i sto reci daleko je to od g/w ali ja sam zadovoljan. 187g je pokazala sa vrecicom.Tvrdi masni mali budovi miris citrusa.Probo sam zapalit tako da mogu reci da je strain bas za ljude koji vole po danu pusit.Sva koncentracija u glavi tjelo normala.Okus blag svjez limunast bi reko.Toliko od mene hvala vam svima od srca na savjetima i podrsci.Molio bi moderatora da dnevnik ode u zavrsene ljep pozdrav
Joj pajdo za sad je jaki opor miris grize za oci kroz daljnje procese cemo vidjet cirha mjesec dana.Evo koja slika trihoma ima stvarno svakakih tesko za uslikat
Joj prijatelju za sad je jako jak opor miris sto se kaze grize za oci vidjet cemo kroz daljnje procese tek nakon mj dana je ona ok
Dobro vecer gospodo sljedi zavrsni update:Nakon savjeta vasih na kojima sam od srca zahvalan.Odlucio sam harwest u 104 danu starosti biljke.Ostavio sam ju 2 dana u mraku i jucer je pokazala napokon zrele trihome mlijecne gdje sam ju odmah raskupusio od zica i izneo van boxa.Od tezine budova je pukla na dva djela nazalost nisam sliko.Sto da kazem o growu ko poznanik ovog hobija mogu reci da je ova sorta jednostavna za uzgoj.Sto se tice hranjenja malkice pripazit u vege fazi netrazi puno kad se prebaci u fazu cvjetanja dosta se strecha i potom i trazi dosta hrane.Miris je fantazija intenzivan opojan.Biljka mi je jedna od masnijih do sad sto sam uzgojio. Prinos zadovoljavajuci kad se osusi uz smoke report kazem tocnu kolicinu za sad od prilike mokra sa granama 750g.Vode je dosta pila cak 6,5l.Temp i vlaga su mi bili ideala Evo vam slike do zadnjeg smoke reporta uzivajte hvala vam na savjetima najbolji ste.Vutra Org forever..
Sutra cu jednu roknit u galeriju sa kometarima pa procjenite hehe
A koliko haz nestrpljiv sam ja bi to za vikend skido
Dobro vecer narode moj slijedi update 15:.Sta vise da kazem osim proklete nestrpljivosti biljka je vidno u zavrsnoj fazi 74 dan rezima 12/12.Pije vodu samo naravno sve manje joj dajem tj ne kao obicno svaka tri dana vec cikliram.Trihome pratim mislim da je to to za vikend bi skido.Evo vam slika komentirajte Da jos temp i vlaga noc dan su 17/47,25/37.Zdravlja puno i srece vam zelim u novoj poz do javljanja vjerovatno harvest day
nista od flusha malo ranije stao sa klopom i voda samo voda
Dobro vecer gospodo sljedi update 14:Nestrpljivost pocinje trihomi se gledaju svaki dan ima tu jos vidjet cete u slikama.Sa hranom sam stao jos prosli tjedan tako da je na vodi prija joj 6l svaka 3 dana sad cu smanjivat sa vodom svaka 4 pa 5 dana.U rezimu 12/12 je 69 dana temp i vlaga noc dan su 17/50,25/40.Evo slika Sve najbolje vam zelim u Novoj Godini pozz do javljanja.
Da nadodam jos trihome evo slika koja
Dobro vecer drugovi i drugarice sljedi update13: Nema se tu bas previse pricat kraj se blizi 61 dan rezima 12/12.Vec par zaljevanja na vodi tako ce i ostat do kraj jos je ona zelena dobrano napumpani hedovi pocinje se smeđit vidno.temp i vlaga noc i dan su 20/45,27/35.Evo koja slika budite dobri naduvani veseli ugodni blagdani poz do javljanja
Ma kolega ja sam jos kamilica znas i sam kakvih ovdje igraca ima ali na dobrom sam putu ajde kad ces pocet przit i ti
Upravo tako i zelim Hazeri jos 15 do 20 dana bez klope pa cemo se nasladit
Dobro vecer Groweri sljedi update 12:Rezim cvjetanja je 54 dana. Cvjeta fino puni se smedje dlake izlaze divota za gledat sve ide kako treba.Svaki treci dan zaljevana sa 6l vode hranjena sa hesiem plavim i zelenim svako drugo i tako stalno pratim.Posto nemam mjerac Ph imam laktus pa joj izmjerim od prilike runoff i ok po traki super izmedju 6 i 7.Temp i vlaga noc dan su 19/45,25/36.Evo slika koja procjenite ako mozete koliko jos svako dobro uzivajte
Propusta mi filter ili je pre jak vonj ili los filter jer u akciji je tek drugi grow i stavljam ga u pogon tek u zescem cvatu
Dobar dan klapo slijedi update 11:Nemam bas nesta pametno za reci hehe.Jednostavno gust za gledat samo zaljevanje na vrijeme kod mene je svaka 3 dana sa 5,5l vode i svako drugo ju hranim sa zelenim i plavim hesiem.Temp i vlaga noc i dan su 19,45/24,35.po meni ideala za ovaj strain puni se ajme inace je u 47 danu rezima 12/12.Evo slika poz do javljanja
Hvala prijatelju
Gust za gledat ajme nadam se da ce biti perfekt
Dobro vecer narode sljedi update10:Nista znacajno se nemjenja osim debljanja i mascenja hedova:).Pije 5l vode svaki 3 dan hranim ju zelenim+plavim hesiem svako drugo zaljevanje i polako idu dani veceras ulazi u 40 dan rezima 12/12:).Temp i vlaga promjenjivi nista strasno noc i dan su 17/45,24/34.Evo koja slika budite mi zdravi veseli poz do javljanja.
pa ne statican upuhni a ovaj u boxu jos nije upaljen samo ovaj mali je jak puse ko lud Molim savjet prilikom cropanja mi pukla stabljika pa me malo brine hoce li tu neka pljesan mozda kreniti evo slika inace stavio sam na to prstohvat meda
kolega nerazumijem isusivanje na sto ciljas
Sto mislis da probam sad folijarno ju pospricat
Dobar dan dame i gospodo sljedi update9 :Za pocetak hvala svima na savjetima.Biljka je stala sa rastom poceli se pravo razvijat sto ja kazem "čičak".Zdrava je pravo jedino me brine malo nakostrijesenost rubova lista.Pije 4l vode svaka 3 dana ni jednom jos nije bio runoff.Hranim ju sa zelenim hesiem svako drugo zaljevanje usla je u 31 dan rezima 12/12.Temp i vlaga noc i dan su 20/41-25/30.Evo vam slike komentirajte savjetujte volim vas sve najbolji ste virtualni drugovi i drugarice
:) Hocu ciko poslusat cu vas hvala:)
Nevolim bas mucit previse bojim se da ne pohermi.Trebo sam u vege malo vise stezat i jos koji toping napravit jer sam i cito da se jako izduzi ali nisam vjerovo bas da toliko
Evo odradio sam sto ste mi savjetovali nadam se da je ok i da zbrljo sam jednu ali izolirka je tu
Hvala ljudi na savjetima:respect:
Brate ja to neznam a i bojim se obrazlozi kako
Dobro vecer drugovi i drugarice sljedi update8:Dosao je taj trenutak lolipopa mozda sam malo puno ali sta je tu je.Hesi zeleni je stigo pognojena dva puta bome pase joj fino zaljevana svaka 3 dana sa 3,5l vode.Morao sam grane vezivat na stranice boxa jer jos ona raste temp i vlaga noc i dan su 18,5/55-25/40.Evo slika koja u 23 danu rezima 12/12
Jedna prijatelju hehe ma ide ona samo polako
Dobro vecer vutrasi sljedi update 7:Sto reci ajmo rec da je usla u 15 dan rezima12/12.Strecha se jos i malkice me brine pa sam kupio zicu za vezanje bilja ako bude potrebno (pokazem sliku).Zaljevam ju klasika svaki 3 dan sa 3l vode hm sto se tice gnojiva zasto sam koje zaljevanje cekam narudjbu sutra stize hesi zeleni koji mi fali ali samo joj dao u 1l vode zlicu meda da vidim kako ce reagirat.Temp i vlaga noc i dan su 21/48,28/39.Evo vam slika savjet koji bi dobro doso ko i uvjek ljep poz do javljanja.
Dobar dan forumasi moji sljedi update6:Kako stvari stoje meni bas i nisu nesta najzdravije.8 dan rezima 12/12 prije 2 dana pokazala pravo pistile.Zaljevam ju svaka 3 dana 1 puta sam ju u ovom rezimu zalio gnojivom malo vise od pola doze i jednom bosterom 3 kapi na 1l vode.Temp i vlaga su noc i dan : 19,6/52.24,3/43.Neznam vidjet cete po liscu da su sprzeni neki he nisam pretjerivo sa gnojivom naprotiv minimalne kolicine od zadane no dobro evo koja slika pa procjenite ljep poz do javljanja
Dobar dan vutroljubci evo update5:Dosao je kraj vegetacije veceras prebacaj na 12/12 rezim.Lampa se ugasila promjenita stavljena za cvjetanje timer nastima i krece.Sta reci redovno zaljevanje svaka 3 dana sad vec 1 i pol do 2l.Gnojena samo jednom sa zutim Hesim mogo bi jos koji put u pred cvjetanju pa prelazak na ciljane za cvat i tako.Temp i vlaga u ovo doba kod mene ideala noc,dan-21/51,27/39.Evo vam slikica koja "Budite u kordinatnom sistemu konfuzije". hhe sala poz
Hvala stari
da 1310 imam problem nikako nemogu namjestit upuhni vent da ne udara po njoj morat cu mozgat hvala na primjecenom falsu
Ugodno posljepodne vam zelim braco sljedi update4:Lagani 22 dan zivota zaljevana svaki treci dan sa litrom vode prihranu nisam jos poceo neka cucla zemlju i vodu do sljedeceg zaljevanja pa cu lagano krenit.Sta rec odradio topiranje pa sam primjetio da se malo nakrivila i napravio Lst planiram ju jos 10 dana ostaviti u vege fazi pa prebacaj na caroliju.Temp i vlaga su po meni za moj prostor idealne noc,dan-22/50,27/40.Evo slika koja ljep poz do javljanja
Samo da napomene posto sam zesce zaboravan 16 dana je stara
Dobar dan braco vutrasi evo update 3: Ovako prije 6 dana presadjena u finalni pot zaljevana svaka 3 dana i 1 puta sa root bosterom za korjen u 1l vode 3 do 4 kapi.Poslje presadjivanja se vrlo brzo oporavila i krenula bujat 4 kat krece pa cu ju topirat a kasnije cu mrezu stavit ali nece to klasicni scrog bit nego samo razvuc grane kad se krene strechat .Temp i vlaga noc i dan su 22/50,27/40.Toliko od mene evo koja slika ljep poz do javljanja!☺
Dobro vecer gospodo evo update1: Pa da krenem 8 dana zivota vrlo dobar napredak zaljevanje svaki 3 dan jos cu ju 7 dana ostaviti u maloj posudici pa presadivanje od treninga kontam topiranje pa mrezu stavit vidjet cemo jos. Rezim 18/6 ce biti oko 30 dana pa prebacujem na klasika 12/12.Temp noc i dan su 23/50,28/40.Evo koja slika svaki savjet dobro doso zivili poz..
I tebi deda nek je sa srecom u svemu ma vec sam zaboravio na "renatu" sad Sopekica nastavlja sa treningom heheh
hvala svima od srca potrudit cu se