Dobra vecer cijenjeni kolege! Odlucio sam otvoriti dnevnik prvo zato sto sam obecao a drugo posto ce to biti nekako posljednji grow prije velike selidbe i kada se preselim ne znam sto ce me cekati pa bi ga volio zabiljeziti, podijeliti s vama i smatrati ga ajmo reci oprostajnim za jedno vrijeme. Ali postoji tema i za to, sigurno cu se javiti tamo. Box i stil growanja su kod mene uvijek isti. Davno sam imao veliki box pa sam se negdje oko 2018. prebacio na ovaj mini grow radi odredjenih stvari. Tada sam sve radio da bude sto je vise moguce stealth. Panel je od aluminijskih profila s e27 grlima i zaruljama od 12w. Donji dio boxa je napravljen za vege s 5 zarulja. 2x6000k i 3x4500k od 12w sto bi bilo 60w. Za cvat imam box iznad i 9 zarulji od 2700k i 12w sto bi bilo 108w. Zamisljeno je tako da dok gore jednu privodim kraju drugu dolje vec treniram i pripremam za selidbu. Iznad je i susiona kada skidam biljku. Nakon male pauze krecem opet s ovom malom bebicom pa cemo vidjet kako dalje. Biljke kupujem u growshopu posto imam priliku. Iz sjemenke kupujem naravno mada se nude i klonovi. Tako uvijek malo mogu ustedjeti na vremenu posto i je to sve nekako zamisljeno da samo vrtim biljke, jednu pripremim dok drugu iznad zavrsavam i da vam budem iskren nisam box gasio takorec od 2018. uvijek se ima nesto za duvat hvala bogu. Svaka pohvala, savjet i kritika su dobrodosli! Slike boxa: Biljka je od Cali Seeds i zove se Purple Milkshake. Kupio sam ju prije otprilike 2 tjedna u shopu izgledala je ovako: Biljka je odmah u finalnom potu od 18l. Odmah je stavljena u box i na rezimu od 18/6. Zemlja je Plagron Grow-mix a od nutrijenata koristim plagron grow natural (alga grow,alga bloom, power roots i green sensation). Do sad zalivena samo s vodom. Inace uziva na temperaturi izmedju 26.5 i 27.5c danju a nocu izmedju 20.5-22c. Sutra idem na put i nema me oko 8 do 9 dana stoga biti cu napet, znam vec! Ovako izgleda danas prije i poslije treninga: Oprostili smo se jedno od drugog, li