Pozdrav ljudovi.Evo taman zavrsio jedan grow i otvaram novi:) Ovog puta sam se odlucio za sativa dominantne biljke Dinafem- Strawberry amnesia x1 Pyramid seeds-Tutankhamon x1 3.je trebala bit RQS Shining silver haze ali su nastali problemi.Naime vec 6dan nije nikla.Pogledao sam sjemenku i pustila je samo mali jezicak korijena i stala. U pričuvi je bila i RQS white widow koja je stavljena također na klijanje i nakon 4 dana niti od nje ništa(barem zasad.pustila je klicu od kojih 4-5mm.E sad il nemam sreće ili im samo treba nesto vise vremena vidjet cemo Zemlja-Agro biosubstrat sa dodatkom 5%perlita,5%kokosovih vlakna i 10% worm castinga ili ti glisnjaka i dodatno je Vapno dolomita zbog cal/mag s obzirom da kod Biobizz gnojiva zna dolazit do nedostatka istih Posude za biljke su od 18litara izbusene na sve strane(tipa airpota)zbog bolje opskrbe kisikom pošto dodavanje peroksida nikako nije preporučljivo u biogrow-u pošto on ubija veći dio dobrih bakterija i mikro organizama u tlu Svjetlo-faza vege 400w MH faza cvjetanje 400w hps Box je isti kao i prije znaci --1m x 1m x1,80m Reflektor sam dorađivao i napravio Coolreflektor.To mi je smanjilo temperaturu cak do 10celzija s obzirom da dolaze topliji dani mislim da mi je ovo pun pogodak jer ovako rađe drzim izjednačenu temp u sobi nego da smanjujem u boksu Također je dodan 1 jaci vent da mijesa zrak unutar box-a Napravljen je novi mista maker box ovog puta sa 2 foggera koji dizu vlagu i do 80% Za taj box sam iskoristio sve starije stvari koje sam nasao doma tipa Akvarij za ribe od 20l,pc vent i nesto pvc cijevi.Tako da sam na ovlazivac potrosio samo 50kn na 2 fogera:) i jedan video:) 121050385 Temp po danu je 28celzija vlaga 75% kad je svjetlo ugaseno temp je 22c a vlaga 60-70% Gnojivo-BioBizz biogrow biobloom Fishmix-koji također moze ici folijarno topmax bioheaven
Zdravo ljudi Evo lagano 115. dan 45.cvjetanja Hedovi se lagano pumpaju.S obzirom da zadnjih nekoliko dana i nije toliko vruce uspijevam temperaturu odrzavat na 29c kad je dan i 26 po noci vlaga je na 50% Amnesia se drzi dobro dok kod S.hasha ima tragova blagog pregnjojavanja a kod tutana je to malo jace doslo do izrazaja. Sta je najbolje drzao sam se tablice od bio bizza i opet nije dobro.Sad sam smanjio dozu iako za nekih 2tj ulaze u zavrsnu fazu pa cu onda pojacati bloom kako i kazu.Znaci do sad su dobivale 3ml na litru a zadnja 2 tj bi trebale dobivat 4ml dok bio growa pise da treba bit 4ml u ovoj fazi ja sam smanjio na 2ml jer ociti su znakovi nutrient burn-a na tutanu S obzirom da sam pri kraju sa gnjojivom mislim da za sljedeci grow prelazim na mineralna gnojiva sa ph korekcijom jer mi se nekako cini jednostavnije nego ovo sa bio gnojivima Strawberry Amnesia pod mikroskopom nekih 30% je mlijecnih kristala,tu i tamo koji smedji S.Hash odprilike nekih 20% su smedji 30% mlijecni Tutankhamon 30% mliječni ostalo kristal
Zdravo ljudi 101.dan -31. na 12/12 Hedovi se lagano pumpaju.U zadnje vrijeme ima i malih problema sa temperaturom koja se penje dop 32-34c a vlaga je na 40%.Po noći temp 25-27c valga 55% Također sam morao podic lampe na nekih 70cm jer je na listovima bilo vidljivo da im je prevruce.Uvrnuli su se prema gore i rubovi su poceli poprimat smeđu boju Listovi i dalje zute ne toliko na tutanu i hashu koliko na amnesiji.Čak sam malo povecao dozu gnjojenja ali nista na bolje ne ide. S obzirom da cu imat toliko gnojiva da taman zavrsim grow sljedece sto mislim uzet od gnojiva je od GHS-a powder feed i ec metar Zanimju me vasa iskustva o tome gnojivu naravno ako ga netko koristi ili ima preporuku za bolje?! S.Amnesia Tutam S.Hash i koja zajednička Bilo koji komentar,kritika il savjet su uvijek dobro dosli:) Biljke su sad na nekih pola puta cvjetanja.Nadam se da me ove vrucine neće zahebat Nažalost nemam mobilnu klimu koja bi spasila stvar kompletno
Poz ljudi:wave: 90.dan 20 na 12/12 Z sada sve ide kako treba.Cure se jos izduzuju a vrhovi pomalo vec bijele. Temp po danu 27c po noci 20c Vlaga 45% jedino u biti sto me zabrinjava jest sto su donji listovi odnosno najstariji listovi pozutjeli i objesili se skroz.Tako je zadnjih 2 tj od kad su pocele cvjetat Da li je to normalno ili negdje grijesim?:eek: Zalijevanje je svakih 3 dana.ide hranjenje-voda hranjenje Svaka dobi 3,5l vode svakih 3 dana evo ovo je jucer skinuto s njih 3 s tim da je Tutan ima svega 3-4 zuta lista Tutankahmon Super Hash S.Amnesia
Thx. Vidim da ce bit višesatnog trimanja:) S obzirom na probleme koji su iza mene sada sam i vise nego zadovoljan.Nemogu niti zamislit kakve će to hedovine biti To Caspe:S obzirom da sam imao problema od ranijih dana u vege i da sam ih fimo 2 puta htio sam da se biljke potpuno oporave i da ih pustim u vege dok me ne zadovolje velicinom tj dok se one ne oporave
Poz društvo 77.dan - 7 dan 12/12 Evo jucer je bio dan hranjenja Dobile su cijeli asortiman gnojiva i ovako izgledaju dan poslije I dalje se fino rastezu S Amnesia Tutan S. Hash
73.dan 3 dan na 12/12 Sve teće po planu problema nema ama bas nikakvih Tu i tamo koji zuti listić u razmaku od gnjojenja do gnjojenja Rastezu se i dalje ko lude i počele su piti vodu ko mutave.Zalijevanje svakih 2-3dana sa po 3,5l vode na biljku Znaci u boxu je sad 650w hps Temp po danu 27c Vlaga 45% Box je doslovno skroz popunjen.jos mali dio je ostao prazan.Mislim da je 4 unutra da bi bio drž-nedaj Uglavnom kako stvari stoje zadovoljan sam grow-om i Lst-em skroz.Metri i metri zice svaka grančica privezana,rastegnuta uglavnom igram se i učim.Zanimljivo sve u svemu:) evo par slikica lijevo Tutan,desno S.Hash i u sredini S.amnesia S.Amnesia Prostire se u duzinu od 95cm:) Super Hush drvo Tutankhamon
66.dan Jos su uvijek u vege.U subotu definitivno sa 70. danom ulaze u cvjetanje odnosno 12/12 Konacno sam zadovoljan kako stvari stoje.Problema nema nikakvih,oblik i trening su ispali kako sam razmisljao i odradio sam lst do granica toliko da mozda i necu trebat mrezu za Scrog. Jedina novost je ta sto je u box dodana lampa hps 250w. Zasada s njom sve funkcionira super odnosno temperatura u boxu je ugodnih 28c a vlagu sam smanjio na 45% Super Hash ugodno sam iznenađen sa tim strainom.Napreduje odlicno,razgrano se je dosta iako je dorađen samo jedan toping,nije zahtjevam osim sto je u zadnje vrijeme poceo pit vodu ko blesav.Veliki indica listovi i prekrasna tamnozelena boja,palac debela stabljika.Pokazao mi se odlican i otporan za trening. Jos samo da vidim he masno debele hedove prekrivene hrpom kristalića:) evo par slikica Strawberry Amnesia Iako sam u počecima i sredinom vege faze imao problema s njom na kraju sam uspio sve vratit u normalu.Nakon fim-a i topinga vrlo brzo se oporavlja od šoka i širi nove grane veoma brzo.Ove prve grane/glavne koje idu iz stabljike su duže od glavne stabljike i poprilicno debele i čvrste. da se naslutit da će sigurno imat najvece i najdeblje hedove. Tutankhamon Neoram previse govorit o ovom strainu jer je vecini poznat njezin potencijal i gustoća i ljepota boje Čim ga više režeš to on troduplo vrati.Grmast,gust i otporan odnosno pogodan za bilo koju vrstu treninga.Zasad od njih 3 najmanje vode popije Odusevljen sam biljkom jos samo da dočekam smoke report da stavim točku na I sve3 zajedno redom S.H,S.A I Tut in DA Box :vozdra: :vutra:
Poz ekipa Nakon lijepog godisnjeg i 4 dana prirode,ribolova i zajebancije vise sam umoran nego odmoran:) al to su stvari za koje na zalim niti sekunde.Prije nego sam otisao dobile su dozu gnojiva i danas je islo zalijevanje čistom vodom. 57.dan jos 3 dana i prebacujem na 12/12 Neke slike i nisu toliko kvalitetne odnosno blic je malo bacio dojam kao da su neki listovi žući i kao da imaju pjege al to je sve zbog kuta slikanja i sjena a i fotic mi se nije dalo nastimavat jer jedva cekam da legnem odspavat jednu noć normalno.Biljke mi djeluju skroz zdravo i izgleda da se situacija sa proslim problemima skroz popravila.Bilo je svega 4-5 lista koji su bili blago zuti i koji su najstariji listovi i njih sam uklonio Par fotki neposredno prije vađenja iz boxa S.amnesia Tutankhamon S.Hash sve zajedno
50.dan 2dana nakon treninga i zalijevanja par slikica nakon sto su se ispravile:) Izgleda da sad sve ide kako treba.Amnesia se fino oporavila i svakim danom se širi sve više i više S.Amnesia Tutankhamon i dalje pusta sve vise i vise novih grana. Nakon dodatnog LST-a i one najmanje su dosle do svjetla i uspravile se tako da meni osobno izgleda fino grmast I za kraj Super Hash.Bez i jednog jedinog problema.Raste ko lud a njegova tamno zelena boja je divota Nazalost na mobu nemogu dobiti prave boje a jos i slikam iza polariziranih naočala Sve u svemu zasada sam zadovoljan Jos 2 ili 3 tj ce vegetirat a onda sljedi šou cvjetanja:)
48.dan vege Izgleda da stvari idu na bolje odkada sam stavio turbinu da radi 24/7 Temperatura dan 26c noć 20 Vlaga 60% U srijedu su dobile ful dozu bio growa,alg a mic-a ,roota,power enzyma Danas je slijedilo novo zalijevanje.Izvadio sam ih sve iz boxa da ih mogu lijepo i posteno zalit Uklonjeno je svega par preostalih zutih listova i odrađen lst nanovo, S obzirom da su dosta rasirene i niske mislim da nece biti potrebe za mrezom?! slika prije vađenja i zalijevanja Tutankhamon Super Hash Strawberry Amnesia i poslije lst-a netom prije zalijevanja malo sam ih podigao iz tegli da provjerim korijenje i meni se cini da je sve uredu.Izgleda zdravo
Nisu pojedeni.To je zbog FIM-a.U trenutku fimanja ti listovi su bili ko makovo zrno:P i sad naravno kad su izrasli fale im vrhici. Zasada nemam nikakvih nametnika u boxu.Bile su jedno 3-4 mušice ali su ulovljene na zuti papir vjerojatno i prije nego su se dalje razmonzile. Zasada nevidim niti jednu
Da nadodam.Nije turbina spojena na CT nego ventovi od 120mm i to duplo veceg rpm od standardnih. turbina je zasebno i ona je u principu bila da smanjuje tem u boxu kada se popne iznad 29c i onda spusti temp na 25c.znaci nije radila non stop odnosno vrlo rijetko.Zato mozda i je 1 od problema ventilacija.Jos kako su bili hladniji dani nisam otvarao prozor i prozracivao sobu jer je ionako grijana grijalicom jer inace bi temp po noci pala ispod 10-15c sigurno.Sad sam stavio turbinu da radi non stop.Temp je sad konstantno 26c a vlaga 50% Sad sljedeci put prije zalijevanja bas cu napravit ovo sto si sugeriro da izvadim biljke iz zemlje i pogledam korijen.Poslikam pa okačim slike na amneziji svi mlađi listovi su ok i normalne zelene boje dok ovi najstariji su zuti i jasno mi je da nemogu se vise povratit u zelenu boju E sad pitanje.Da li te listove skinut sa biljke? 2slike od danas ovo je bio fan list od amnesie.skinuo par komada je mislim da ionako takav list vise nema funkcije
Kako mislis toliko puta lolipop?svaka grana je privezana jedanput.Kako se grana izduzi samo premjestim zicu malo dalje i to je to.Mislim da su sad max rasirene i da cu ih cak sutra prebacit na 12/12 jer sumnjam da ce nesto vise napredovat u 2tj. Mislio sam ih drzat 2mj u vege al vidim da nema smisla Mozda sam zeznuo sa zemljom i drenazom Sve u svemu zahvaljujem na pomoci 41.dan je od klijanja al evo zadnjih 2-3 tj su nastali problemi s kojima se suocavam. Po slikama se moze vidjet da je prvih par tj bilo sve ok.na ocigled su rasle i svaki put kad bi otvorio box bi se iznenadio
Probat cu u svakom slucaju.zalijevam sporije s obzirom da su tegle izbusene pa prilikom brzog zaljevanja curi na sve strane al obicno ne potrosim vise od 5min na zaljevanje a vjerojatno bi trebo. To su sve sitnice koje na kraju skupo kostaju. Po vama koliko bi trebalo tekucine po tegli?
Imam onaj jeftini ph/moisture metar koji mjeri vlagu u zemlji i rihtam se prema njemu i prstu kojim probam zemlju.iskreno mislio sam da ce pit 2litre svaki drugi dan a ne svakih 4-5 Po vama koliko bi onda trebalo vode za tegle od 16l? Jer mislim da cu ih os sada umakat u kadicu s vodom Jel moguc ph lockout? Jer po biobizzu netreba uopce korigirat ph.bar oni tako tvrde.ja ga ipak korigiram
Limunskom kiselinom.iskreno vec sam razmisljao da u jednu posudu napunim vodu s gnojivom i onda u nju umocim cijelu teglu i pustim da upije.netko je na forumu vec govorio o tome.jer recimo kad nalijevam vodu za pola min pocinje dole curit u tanjuric.on se napuni a zemlja ju kroz cca 1sat popije.dal je možda zemlja previse razrijeđena.odnosno prepropusna? Drzim se ja tablice to sigurno jer kako kazem cim sam stavio malo vise i vidio da na vrhovima listova pocinje zutit znam da je to prvi znak pregnjojavanja
Ma neznam sta da kazem. Lagano sam vec i ja frustriran jer mi nije jasno gdje grijesim. Posvetis toliko truda,nabavis svu opremu i sjeme i onda kifla. Poceo sam sumnjat i u gnojivo i mozda sljedeci put se prebacit na kemiju.prvi grov koji sam imao u zivotu je bio na planteli i bes kobtroliranog ph i bio je masu puta bolji nego ova zadnja 2. Sta se tice gnojenja ide svakih 5dana kada traze i vodu.tegle jesu 16litara al vec nakon 2litre vode pokazuje da je ful zalijana.dole bude sve puno vode u tanjuricu i nakon nekih cca 1 sat zemlja to sve upije. Gnojim prema biobizz tablici cak i vise nego sto oni kazu i do sad nisam imao znakove pregnjojavanja odnosno da.mi listovi pocnu trunut i susit se. Cim vrhovi lista pocnu zutit znam da to vodi pregnjojavanju. Kineski ph metar je odhebo karjeru i sad sam na onom za akvarije koji bi takoder trebao odradit posao a opet nije precizan ko digitalac.ph spustim na 7i kad dodam gnojivo ono ga jos spusti do 6,5 Dal moze biti zbog ventilacije?jer velika turbina se pali samo u slucaju temp od 29+ a cijelo vrijeme zrak vuce van iz boksa kroz cooltube reflektor. Negdje ocito gadno grijesim a neznam gdje i to me zivcira.prvih 3-4 tj su rasle ko lude.2puta sam odrađivao fim na glavnim vrhovima i 1na granama.znam da to uspori rast i napredak biljke al opet da ih toliko uspori sumnjam.
Poz ljudi. 41.dan vege Rastegnuo sam ih lst-om koliko je god moguče Mislim ih drzat jos kojih 9dana u vege pa brebacit na 12/12 Zanima me vase misljenje dal prebacit odmah ili ostaviti jos i koliko Koliko se jos odprilike rastegnu u cvjetanju? Za sad jos nema potrebe za mrezom jer su biljke dosta nisko i rastegnuto.Vidjet cu kako če se rastegnut u cvjetanju pa ubacit mrezu ako ce biti potrebe Tutan i S. Hash se drze i napreduju dobro.Hash me iznenadio s obzirom da je 10dana mlađa biljka i bila je najmanja a sad je najveca biljka i u zadnje vrijeme raste ko lud S.Amnesia me malo zabrinjava.Dosta listova joj je svijetlo zelene boje . Znam da nemogu joj dat jacu dozu jer se na vršcima listova vidi da ima blago pregnjojavanje PH kojim zaljevam je 6,5 Temp po danu 28 po noci 21 Vlaga je 65% Iskreno nisam na netu nasao da li je amnesia nesto zahtjevnija za grow i treba drugaciji nacin gnojenja pa mi zato nije niti jasno da se tako ponasa Evo i Foto update S.Hash Tutan S.Amnesia I sve 3 na okupu svaki komentar i savjet je dobro dosao
33.dan vege Super Hash je doslovno poludio nakon topiranja i prerasao obadvije biljke.On je u biti 12dana mlađi ali u zadnje vrijeme raste ko lud.Napravljen je lagani lst tako da je sad u ravinini sa S Amnesiom i Tutanom S.H. glavni vrh i 3 slikice sve zajedno
jesam.dobile su dozu prije 3 dana.vidjet cemo kako se ponasa ako nista sljedeci put malo jača doza. zanimljivo samo ovi najstariji listovi su poceli dobivat svjetliju dozu a opet ne utjece na rast i dalje tjeraju ko lude Tutan se drzi predobro.Izgleda da nije toliko osjetljiv Iako tu mozda izgleda dosta svijetlije ali nije tako jer je slikano kroz polarizirane naočale pa se čini blijedo
Fim je djelomicno uspio.Jbga prvi put sam to radio i sad mi je puno jasnije ubiti koliko tocno odrezat.Na nekim granama su izasla 3-4nova vrhica a na nekim su vise potjerale nove i mlade grane tako da su lagano u nivou sa glavnim vrhovima Super hush nakon topinga je krenuo ko lud u visinu tako da sam i njega morao lagano privezat prema dolje
Poz.Laganih mj dana je iza curica.Nekih problema nije bilo osim ona 3-4 zuta lista koji su ujedno i najstariji Sljedi gnojenje.E sad da li se drzat propisane kolićine ili mogu slobodno malkice povećat dozu? Odrađen je FIM i lagani lst da svjetlo dodje do svih djelova biljke jer onako je bila pre gusta šuma:) Mislim da ce jos kojih max 4tj ostat u vege pa onda prebacit.Kroz kojih tj dana ce doc mreza iznad pa čemo vidjet kako to sve izgleda Lijevo Tutan,gore SH i desno S.Amnesia
Ph kontroliram bez obzira sto u bio growu i sa bio gnojivom ph nije toliko presudan. Ali kao sto se vidi list nije počeo zutit od vrha prema kraju ili obrnuto nego je cijeli lagano svijetlo zelen. Zar nije to pokazatelj manjka N? Žutilo nije tipićno zutilo nego listu kao da fali klorofila kao da se vidi kroz njega i to je samo na ova 2 najstarija i najveća lista. tutan izgleda normalno i nema takvih problema,dok S.H ima manju opekotinu na listu i lagano zutilo.Za njega mi je cudno i nebi reko da mu fali gnojiva ali od kada je fim-an i nakon par dana prebačen u veću posudu pojavio se taj problem. Dali tome jos potpomaže stres od fimanja? fkt neznam. One i dalje normalno rastu iz dana u dan i tu nema nikakvih problema .
Poz ekipa Evo lagano su usle u 25. dan.Prije tocno tjedan dana odrađen je bio FIM. Počele su lagano pokazivati da postaju gladne odnosno da u zemlji bas i vise nama puno hranjivih tvari pa je tako danas obavljeno i prvo gnojenje. Napravljen je lagani lst na glavnom vrhu. Tutan izgleda baš grmasto i gusto i očito mu paše treniranje Tut- S.Amnesia-
Super Hash od pyramida.Ona je bila freebie.Kako su mi ove 2 od RQS propale piknuo sam nju:) Mozda se cini da je puno gnojiva al iskreno da ti kazem za 2-3 min je sve smixano. Jedino su mirisi ti koji su neugodni:( Izgleda da su šok preboljele.Počele su se rastezat punom brzinom Tutan S.Amnesia
Dobro jutro vutroljupci:) Lagano je 17. dan Sve je u najboljem redu i nevidim nikakvih problema Curke rastu brzinom gljive.U nedjelju je odrađen FIM a novi listovi i vrhići su krenuli Svaka 3 dana kad je lampa off dobivaju laganu kupku folijarno od Alg a mic-a i fish mixa. Temp i vlaga u granicama normale:) S.Amnesia Tutankhamon i S.Hash Skupna fotka:) Sljedi lagani Lst Pitanje il prijedlog od iskusnih Da li odradit fim i na granama?
Poz. 11.dan biljke rastu ko lude,prerasle su početne potove i jučer presađene u veće. Od rqs sjemenki definitivno nista al je ipak nesto niklo. Pyramid seeds super hash kojeg sam dobio free:) temp 28c vlaga 70% jos jedna novost je nabavka preostala 2 aditiva iz palete Biobizza tako da sad raspolazem sa cjelim kompletom njihovog gnojiva Biobizz root juice Root-Juice je spoj najboljih humusnih I fulvinskih kiselina s morskom travom. Dizajnirano je da posebno potiče organski bujni rast korjena ted a stimulira mikrobiološki rast u sustavu. Rezultat: eksplozivan rast Idealno za sve substrate, hidropnske, zemljane I kokosove; jača nasade pojačavajući njihove obrambene sposobnosti I optoprnost prema bolestima. Root-juice je 100% biljni stimulator rasta korjena koji stvara: • Eksplozivan razvoj rasta korjenskog sustava kod već posađenih biljaka stimuliranjem prirodnog zemljanog okoliša korjenskog sustava • Bolje prinose zbog sposobnosti biljke da brže unose hranjive tvari • Veću otpornost prema fluktuacijama električne provodljivosti (EC-a) • Čini biljku otpornom prema nametnicima i bolestima Biobizz alg a-mic Alg-a-Mic je proizvod za revitalizaciju, izrađen od visoko kvalitetnog, organskog koncentrata morske ttrave, koji se dobiva hladnim prešanjem a ne kemijskim otapalima. Sadrži visoku koncentraciju hranjivih tvari koje pokrivaju čitav spektar potreba svake biljke, rezultirajući gustim I bogatim zelenim pokrovom Ima iznimno visoki sadržaj mikro elemenata, hormona, aminokiselina i vitamina. Možete ga koristiti i foliarno. Poboljšava rast i otpornost biljaka Biljke za sad izgledaju izvrsno i rastu stvarno brzo Strawberry Amnesia Tutankhamon zasad je to to javim ze kroz par dana kad kreće FIM:)
Ljudi thx na podršci i ja se nadam da ce ovaj put sve ići po planu. a gle sta se tice videa i tih podataka iskreno ne dira me.ne vjerujem da ce si oni dati toliko truda i česljanja radi 2 biljke.Pa nisam proizvođač niti diler da se trebaju brinut oko mene:) Da te boce su za co2.Rade na principu limunske kiseline i sode bikarbone.Jedno punjenje traje do 2tjedna.200g sode i 200g kiseline.Ima na sebi regulator kojim smanjujes ili povečavas kolicinu otpuštanja co2.S obzirom da nisam nabavio elektricni ventil kojim mozes regulirat i otpuštat co2 po tajmeru kad ti hoces ovako ce curit cijelo vrijeme ali lagano.Znam da kad je mrak biljke ne uzimaju co2.S obzirom da ovaj sistem nemoze ispustati velike kolicine co2 i otrovati biljke ili nekog drugog nema veze dal radi cijelo vrijeme il samo 2 sata:) Nazalost nemam mjerni uređaj(koji je poprilicno skup) da mogu vidjet stvarnu vrijednost co2 u boxu sa ili bez. U svakom slucaju neće škodit a opet koliko će doprinjet neznam.Vidim da masa ljudi koristi te hom made co2 sisteme i svako ima svoju pricu. Mislim da za manje boxeve je to čist ok.Ozbiljniji groweri svi imaju boce sa co2 i sve podešeno na tajmere a rezultati growa su im zapanjujući Malo su me razočarale ove RQS sjemenke.Sumnjam da sam ja kriv sto nisu uspjele jer su imale iste uvjete kao i ove 2 a nisu uspjele Zato veseloj druzini se uskoro pridruzuje Moby Dick od dinafema:) Poz do sljedeceg reporta:)
koje podatke sadrzi taj video?ne kuzim.nevidim ista s cime bi me povezivao taj video ili grijesim?