Ime vašeg dnevnika: Barney's Farm Kritično Datum nicanja sjemenke: 1.09.2018 Početak vegetacije: Breeder: Barney's Farm Strain: pinneaple chunk , CRITICAL KUSH Vrsta uzgoja: Zemlja Tehnika uzgoja: Low Stress Training, High Stress Training Rasvjeta u vegetaciji: LED Snaga svijetla u vegetaciji (W): 160W Rasvjeta u cvjetanju: LED Snaga svijetla u cvjetanju (W): 530 Nutrijenti: Guanokalong Complete mix zemlja , Guanokalong Black NPK 1-6-1, Guanokalong Fish powder,Glisten, Organska Simbioza Homeogarden, Bactrex ,Melasa Ostala oprema: Box d160 x 70š X 200v , Svijetlo-Mars Hydro Pro II 160 + Hans 180W, Ventilacija-EXTRACTOR ISO-MIX 125 (235-347 M3/H) BLAUBERG (Silent 23/28 dB), Filter -PRIMAKLIMA – filter PK125 s aktivnim ugljenom max 480m3/h, 2 X clip fan Dodatne informacije: Poz Ekipa , lagano krečemo Nakon odmakanja u vodi i pacanja u maramici sjemenka puknula i krečemo . Piknute u Plagron light mix. Kad porastu i budu spremne za veći pot, -nekih 14 dana, idu u 18 L tegle. Uz savjete @420Florist i @waynejohn miksam Pola Tegle punim sa Guano comp. zemljom mješanom s prelitom , na to sloj od 150 mg Guano Black-a, i do vrha punim pot sa miksom - glisnjaka, perlit , guano zemlje i guano fish . Critical Kush Critical Kush takes its genetics from its two parent strains viz. Critical Mass and Barney's own OG Kush plant. This is a potent indica cannabis strain that grows vigorously during the vegetative period. Critical Kush is a medium-sized plant growing to a height of 100 - 110 cm. It does well in all growing environments especially indoors where it will produce yields of 650 gr/m2 in 55 - 60 days flowering. Outdoors and in a greenhouse plants will be fully mature by the end of September in the northern hemisphere. Large amounts of resin are produced making buds extremely sticky when fresh with lab. tests revealing a THC level of 25% with 1.8% CBD. The aroma and perfume are somewhat earthy and very typically Kush-like. This potent marijuana
@reaktor Hvala @Stanaccc ma da je i pola od toga izašlo ja prezadovoljan, jer je kvaliteta vrhunska. @lu&k Ty
@bigeskalibur hvala puno :thumb::respect:
@bigeskalibur da u cvatnji 530 W ::lulamira::
Poz ekipo ::banjahanje::::listomahanje:: , ovako skinul 451 g jihaaaaa Ananas ispod Hansa 154g Critical # 1 146g Critical # 2 151g Ajmo odma i smoke report Critical- šta reč otvorim staklenku cjeli stan miriši na citrus , okus isto citrus i nekak zemljasto, napušen u sekundi dovoljno 2 dima i osjetiš rad . Pineapple Chunk -Njamac Slatko vočni okus malo sir, malo voće ,malo zemlja :) ,kad potegneš, prvo nekakva euforija i onda kad opali i zaljepi na kauć ,uhh kako je dobar . Pozdrav Stay High
@Đorđe Logić 12 dana prije berbe dal mellasu pa do kraja voda,bez fulsh-a.Ovog drugog Criticala sam flush-al jer sam dal K2 i mellasu brijal da nije dovoljno zreli a bil je pa saam ga flušnul i pobral sve skupa. @Zodra @Mo1 @Netkotamo @bigeskalibur @gica-prasica @Stanaccc @Tema1 :respect::respect:;)
kraj, over , the end Hvala VUTRA .ORG I Svimaa koji su pomogli:vutra::respect::rolleyes::rasta: Poz ekipo:wave: jedva našo snage da natipkam -Oba strejna ruše High as as.. ko voli jake indike UZIMAJ , nebreš spavat - Uzimaj:ajnstajn: Berba pala u 115 danu za Criticale i 108 za Ananas ,od toga oboje bili 69 dana na 12/12 .Ananas je mogel i prije dole, ali bil sam s druge strane zauzet i nisam nikak moggel tempirat berbu .:makaze::makaze: Sušim u šatoru jer miris je pre pre strašan . Ja pre pre pre zadovoljan dobil tvrde kompaktne hedove ,tvrde da tvrđe nemože .Ne viidi se na slikama kad mob u k..... Ananas je ful ljubičast po vrhovima . Nakon 5 grow-ova dobil onak kak sam htel tvrdo debelo ,smrdljivo .nastavljam dalje koristit isti mix zemlje guano worm + black , fish @waynejohn ti si krivac za sve Velko Hvala @Đorđe Logić i moraš bit jer fakat ovo je pre pre @Stanac brutale @Tema1 69 dana su na 12/12 i berba ,ja inače brojim od formiranja malih cvjetiča .tak da su taman po papirima gotove ak se uzme ovo moje brojanje jedna prije berbe Critical Ananas e to su rakete ,njamac, on je solo bil pod hansom od 180 W zanima me masa nakon sušenja full Uživajte Stay High
Ej ljudeki Sretan Bozic (ko ga slavi) sa zakasnjenjem, Štefeki i Štefice sretan imendan. Jedva cekam da zavrsi ovaj radni dan,jer dns berba.vidimo se sa slikama navecer kad dojdem s posla i uzmem škare u ruke. Pozz
@h0nda ty ,vidim.sad da nisam nigdi napisal biljke su od zemlje do vrha visine 47 -50 cm prrave nabite rakete. @jopezg ty
Pozdrav ekipa dan 105 za Critical-e , od toga 59 na 12/12:sun2: dan 98 za Pineapple 59 na 12/12:vutra: Temp 26-27 C Paneli na 35 cm Bliži se kraj Ananas najzreliji , ima ambera , čekam još malo da bude nekih 20 % ,Hard as a rock , ljepljiv ,miriše njamac:drull: . Criticali se razlikuju jedan je sativa feno i on ima još vožnje , drugi Critical je isto ko i ananas kaj se tiće trihonoma . Ananas i Critical , jučer dobili mellasu Drugi Critical jučer dobil K2 i mellasu :banana123: ŠEČERANA:ajnstajn:::listomahanje:: Critical netopirani Critical topirani , sativa feno Ananas Chunk Uživajte Stay High
Poz prošlo 7 dana pa da se javim :wave: ::listomahanje:: Dan 95 Criticali 49 na 12/12/:sun2: Dan 88 za Pineapple 49 na 12/12:sun2: ::grupnjak:: Paneli na 35 cm Temp dan 27-29C Noć 18-21C Criticali jučer dobili Orgatex 2 ml /L + Bactrex0,5 g/L + mellasa 1ml L:banana123: Ananas samo voda (zadnji ljevo na 1. slici) Nikaj puno za dodati debljaju se i čeka se kraj :kafa::popcorn:: Poz Stay High::kauboj::::lulamira::::vapor::::roor:::razvaljen:::cool::vutra:
Poz Vutraš mali updejt. :wave:Fino se šečer i debljaju Dan 88 za Critical od toga 42 dana cvatnje Dan 81 za Ananas isto 42 dana na 12/12 Temp dan 27-29 ovisno kak zahajcam kamin :razvaljen:: noć 19-22C paneli 35 cm Zaljevanje, pa prilika malo poslikat dobile mellasu 1ml / L Ananas Critical Kush #1 Critical Kush #2 Poz do tipkanja . Stay High:joint2::rasta::idea::wave:
@Netkotamo debljaju se jako pre zadovoljan s ovom grow-om. Ovo mi 5. grow - dosad najljepše bilje,:banana123: bat guano , worm humus, gljivice i bakt. rade čuda .::listomahanje::
Ty @Evgenije bude to bombon::listomahanje:::thumb:
Večer Vutraši Dan 37 na 12/12 Uzmemo u obzir da su nakon 4 dana na 12 /12 izasle pistile. Ja brojim 29 dana prave cvatnje -brojim od formiranja malih cvjetića. 83 -ći dan kupno Za Kritikale 75 -ti za Ananas Paneli na 35cm Svi ventici rade stupni na prvoj brzini. Temp dan 27-29C Noc 19-22C Debljamo se i jako smo šečerni Pozz stay HiGH
@jopezg E pa to onaj filing otvoris i wow:bocni:::puuuh:: jer ovak sam doma pa vidim svakih 12 sati .
Ekipo da se javim,zgibal z ženicom na 3 dana malo uzivat:ljubav::love2:. Biljke ujutro zalijane sa Bactrex-om 16 g na 16 L vode i mellasom 16 ml .Mellasa se bez problema navuce sa medicinskom špricom bar ja tak radim,orgatex preskacem jer po mojoj procjeni biljaka nije potreban ovog trena. Paneli na 40 cm. E sad nema grijanjan stana 3 dana pošto grijem kaminom pa sam u sobu ubacil grijalicu na 2 spirale (800/400W).Prikopčal na tajmer 15 min radi 15 ne radi kad je u box-u noć.Kad se paneli upale grijalica bude radila po pola sata od 1 do pola 2 i od 4 do pol 5 .Kaj se tice sigurnosti ima ko pogledat i provjerit stanje biljaka i dal sve sa strujom i kablima funkcionira i naravno proluftat sobu. Tenks Anča-:wave: Jedva cekamo tren kad dojdemo doma i otvorimo box ,i da se iznenadimo napredkom biljozica:watch::ljubav::love2: Pozzz Stay high
Nije bil problem zid je knauf . Cijev je iz šopa izolirana slojem staklene vune, nadoštukana na ispuh koji je u kutu boksa taman na strani di je zid .:thumb: Metrom i pol cijevi rješil sve . :wave:
@Mo1 @lu&k :thumb: @1310 izbušeno:ajnstajn: :wave:
@Ivan78 @420Florist @Tema1 naravno ovaj topiran ogroman je,ali mi Ananas najjdraži kako likec uživa ispod Hans-a nestane u šaku , tvrd vec sad ko kamen-inace to od moje ženice :love2:biljozica bacila se i ona u grow svijet.Ide joj extra cak sama sve miksa i dodaje uz obostrane savjete ide nam extra.:ljubav: Hvala puno dečki na podršci:thumb:::grupnjak::
@hazerica nista od toga , krovni prozor.Nije bed jer ispuh bude direkt u prostoriju di je prije bil box .Sve je izvedivo:thumb: Tenks @Ceracki Mustang :wave:
Da na dodam biljke piju po 4 + L vode, naravno da sam zaboravil jućer kod zalijevanja:razvaljen:: dodat K2 bat boost u vodu, pa sam prvo zalijevanj-e svaku sa po 2 L vode zalil bez K2. U ostalih 6L vode dodal 6 ml K2 boosta. 1ml/1L propisano je od 2-4 ml ,idem lagano pa ču povečavat. Ubacil sam još jedan klip fan da puše po krošnji sve ukupno 3 kom), ali sve skupa mi je to previše žica, adaptera . Uspel nabavit stupni ventilator kojeg sam videl u dosta growbox-eva pa njega ubacujem. Objesil budem ga na zadnju stranu box-a. Imam dojam da su ovi clip fan ventići slabi i da bude ovaj stupni radil extra posel(ima 3 brzine ) Da li ima smisla staviti 1 ili 2 clip fana na pod pa da pušu odozdo prema goru u krošnju?Ty Malo me zeza temp(ovu noć išla do 32 pa je bil krovni prozor otvoren cjelu noć ). Ispuh je direkt u sobu-(radim na tome) -hebiga zbušil budem zid :rofl:, pa ču kasnije u budućnosti krpat ili objesit neku sliku :lol:. Glede sve toga sa temperaturom i ispuhom -dolaze hladniji dani pa će tak pasti i tem u sobi , grijem stan sa kaminom moram malo uhvatit grif i ufurat se jer radim 12 h pa nekak probat to sve iskombinirat. Pozz ekipa , ugodan dan . I naravno ::roor:: ::listomahanje::Stay High::listomahanje::::vapor::
Poz :skot:::wave::wave: 26 dana na 12/12:sun2: 72 dana za Critical Kush-eve 65 dana za Pineapple Chunk Paneli na 40 cm Temp 28-30C noć 20C ide zalijevanje pa da opičim koju sliku svake biljke zasebno::listomahanje:: Critical Kush topirani Critical Kush netopirani Ananas :ajnstajn: Pozdrav Stay High!:wave:::vapor::::kauboj:::rasta::ajnstajn::let:::banjahanje::::listomahanje::::lulamira:::puuuh::::grupnjak::::roor::
Poz Ekipa ::listomahanje::::listomahanje:::wave::wave: 22 na 12/12:sun2: 70 dana ukupno za criticale 61 dan ukupno za Ananas Paneli 35 cm od vrhova Temp dan 27-29 Vlaga 55% Uprav zalijane mix-12 L vode + 26ml orgatrex-a + žličica Bactrex-a + 15ml melase . Slika ispod izgleda da nest ne stima.? Jel ovo zabrinjavajuce?Mozda P deficit? uzivajte, Stay High
Poz Vutraši :wave::wave: Guramo lagano, dan 18 na 12/12:sun2: Paneli spušteni na 35 cm Temp dan 27-29 , noć 19-22C Dan 66 za Criticale Dan 57 za Ananas Lijepo napreduju , lolli ih nije ni dirnul :lol: Uprav zalijane sa K2 batboost-om 10ml na 9 L vode - 3L mix-a po biljkici::listomahanje:: Treba malo povecat slike cvijeta , krenuli kristali :drull:
Poz ekipo 13 dana na 12/12:vutra::sun2: Paneli na 40 cm Temp dan 27-29 , noć 19-22C vlaga ne obazirem se . Dan 60 za criticale dan 53 za Ananas Pal lolli , malo odgrabil zemljicu i nasipal na svaku malo mix glistena , light mix zemlje+black i fish-a od guanokalonga .zalil sam sve to sa mix H20 bactrex+ orgatrex.
Ej ekipo imal li nas , jesmo za jedan Lollipop vrime je?
@Tema1 @lu&k @1310 dobar soil čini čuda.
Hvala @Barbarossa :thumb:
Pozz Vutraši ajmo malo updejtat :thumb::mario:::skot:: 55 DANA ZA cRITICAL-e 9 DANA NA 12/12:sun2: 48 dana za Pineapple 9 dana 12/12:sun2: paneli na 40 cm :sun2: temp 26-27 C, noć 19-20C uprav zalijane dok lagano procurilo. samo voda DA usporedimo ::listomahanje:: prva slika Ponedjeljak 4 dana 12/12 Danas 9 dan 12/12 ::listomahanje:: Stay high . :vutra:
4. dan na 12/12 sve biljke izbacile pistile:mario:: Preveč mi se tresle ruke da poslikam pistile.Dns dobile mellasu prvi puta.Uspel napokon nabavit. Stigel mi je i Orgatex i K2batboost o tome cemo kroz 10 dana lagano.
@hazeri provjeril ,nemaju na stanju.nest slicno si videl valjda ili me lažu
@mr.Smooke_Allot Zval bio&bio u hrv i mejlom slovence dvije trgovine vele nema . E hebiga nisam se dosta potrudil :razvaljen::.
Pozz nismo se čuli preko tj. dana ovako prebacil na 12/12:sun2: Brijem da sam zbrkal dane , možda i nisam kak got bilo ispada da su Kritikali stari 46 dana , a Pineapple 39 Ujutro u 6 h bude 1 dan na 12 /12 Kupil Homebox evolution 1x1x2 tak da je bila seoba .hvala @dinoban Paneli na bloom spektru Hans na 45 cm , Mars 40 cm:sun2: Predzadnje zalijevanje dobile 1g Bactrex-a na 1L vode:banana123: . U Pon mi dolaze Orgatrex i K2 batboost . Za sad sve bez problema pošto prvi put radim u mix-u guano+worm humus+ black i fish prah koji je umješan u mix Bat boost planiram koristit nakon 2 tj. cvatnje. hvala @waynejohn za pomoč kod mix-a i svega ostalog . Problem je da nema melase u Hrvatskoj ni Sloveniji sve pošiljke su vračene nešt se shebalo fermentiralo tak mi objasnili-vele da dolazi srdinom 11 mjeseca .Tako da će Orgatrex zamjenit melasu . Lijevo Criticali , desno Ananas Pozz do tipkanja
dobro veliš , dobil sam niske grmeke ,otpelal granem kam sam mislil . sad lepo pustit i ggledat čaroliju, ipak tu i tam nategnut::sex::
Pozz ekipica Vutraši , prešlo 9 dan i razlika se vidi ::listomahanje:: Budemo još jedno vreme u vegi nek se popuni prostor DAn 35 za Critical-e Dan 28 za Ananas noć 20-23C dan 27-28C Radi se na LST-u svakih par dana pomalo::sex:: zatežem :mario:: Paneli 45 cm:sun2: @Barbarossa ove tvoje rjeći , bacile i mene na mozganje . "Promenio sam filozofiju ovog growa, pa će biljke ipak duže ostati u vegi i u umesto trenutnih potova od 20L, uskoro ubacujem kante od 40L Plan je da od curica napravim ozbiljne zveri i maksimalno iskoristim ovih 120x120..." Ako sve ide po planu i posluži me sreća, trebalo bi na kraju da dobijem pristojne grmove i mnooogo zbijene hedovine Ja u 18 L pot 160+70+200 trenutno.dolazi mi Homebox 100x100x200 i selim sve u njega -največi razlog hladnoća prostora di je dosadašnji grow room,kaj ti veliš Barba da lupim veće potove i razstegnem to u 1 m2 ?:bocni:::gled: Ekipica na kupu-slikano prek Mars naoćala ::grupnjak:: Ananas:ajnstajn: Criticali Maloo outdoor-a Afghani #1 dve biljoze Critical i neka rendom domaja e i da naravno nesem zaboravit , DEČKI @matek33 , NINĐa , Hvala vam - oni buju sve razmeli Volim te Karolina FOREVER ::sex:::love2::ljubav::ljubav::ljubav::ljubav::ljubav::ljubav::ljubav::ljubav::ljubav::ljubav::love2:
LST DAN 25 dan Critical Kush 18 dan Pineapple chunk njega puštam još par dana pa onda lagano zatežem Prijepodnevna gimnastika:banana_rasta:::volimj:::skot:::mario:::gled::watch:
Pozz Vutraši.:wave: Dan 22 za Critical-e 15 dan za Pineapple Chunk Temp 27 noc 21C Paneli na 45 cm:sun2: Jucer presađene u 18 L potove-donja polovica tegle 50-50 Guanokalong zemlja+perlit, na taj sloj posipal 150g Guano Black i ostatak tegel napunil sa mix-om Guano zemlja+glisten+perlit+Fish powder. U rupu za presadnju stavil po 3 žličice Homeogardenove simbioze. Zalijane svaka sa po 2.5 L vode. Bactrex nije stigel na vrijeme tak da s njim + melasom zaljevam sljedeci put. Pineapple Critical Kush-prvi na slici je topiran svi zajedno Malo pre dugo bile u light zemlji. Pise na plagronu da ima nutrienata za 14 dana moje bile 21 dan,pa vjerovatno deficit , e sad cega neznam.pomoć. Poz ekipica do tipkanja. Stay High
@Jolly Joker Lagano spustam i pratim .Mars sam vec prokuzil bude lagano isel dole .Za hansa mi rekli 40-45 cm u vegi.
@Tema1 nisam probal folijarno ,ak vesliš da šljaka naravno da budem probal. @Jolly Joker Mars- upaljen bloom spektar na 45 cm Hans na vege modu na full snazi 45 cm.
@hazeri riješeno :thumb::thumb:
@mr.Smooke_Allot Da znam malo krivo sve tempiral:zvezda::, čekam u pon ili utorak dojde Bactrex i još perlita.Pa da sve izmix-am tak da ide presadnja u pon ili utorak_ Drugi puta ću pametnije veli Gibonni:rofl: :bocni:::razvaljen::::grupnjak::
DA zabilježim , uprav topiran jedan Critical drugog puštam prirodno pa da vidimo razliku . odma se bogec povehnul :makaze::udarac: Dan 18 za kritične , i 11-ti dan za Ananas 18/6 Uprav stavil Pineappl--a pod Hans vege mod na full Evo mix slika Pozz Ah niti da negovorim Stay Highghghgh
Critical Kush X 2 dan 12 na 18/6:sun2:::banjahanje:: Pineapple Chunk 5 dana na 18/6 :sun2: Trenutno su biljozice ispod Mars-a 166W grow spektar, još par dana da se Ananas privikne i ide bloom spektar. Kad poraste Pineapple ide pod Hans 180W ,a Kritikali budu pod Marsom na 355W ,sve u istom boksu. Peyote Critical je ispal iz igre :grob: Pozz ,Stay High Ekipo!!::grupnjak::::listomahanje::Uživajte u vikendu!:razvaljen:::bocni:::wave::respect::lol:
Piknuta nova sjemenka Pineapple chunk. @Mad Rabbit prezalijana nije, šprickal po površini.Izasle u isto vrijeme samo ova odma bila žuta. Ide ona solo pod 200 W CFL pa kaj bude bude.
Stare 2 dana več problem sa Peyotom -od kak je izašel biljka je žute boje ,neznam kaj se dešava. Kaj sad pustit dalje ili pikam drugu ? U pravilu raste otvara se. ostatak ekipe normalan