Pozdrav svima. Član sam više od godinu dana i nakon mnogo pročitanih slova odlučio sam prijeći na djela. Dakle, napravio sam svoj box i sam ga opremio, a za prvi grow sam odabrao White widow koji bi trebao biti dosta zahvalan za početnike. Dobro su došli svi savjeti i opaske s obzirom da mentora nemam. Smatram da sam spreman, a pozivam sve zainteresirane da sa mnom prate razvoj ovih prekrasnih biljaka. Datum nicanja sjemenke: 30.05.2021. Početak vegetacije: 31.05.2018 Breeder: Trikoma seeds Strain: White Widow auto Vrsta uzgoja: indoor Tehnika uzgoja: Low Stress Training Rasvjeta: HPS (Sylvania HPS Agro Grolux 250 W) Snaga svijetla (W): 250 Ventilator: VKO 150 Nutrijenti: Bio bizz start pack (Bio bizz grow, Bloom, Top max), Slavol, melasa (kasnije) Zemlja: Vegetacija: Bio bizz light mix Cvjetanje: Terramagma Box: 148x55x63 cm Dakle, režim je 18/6. Temperatura u boxu je između 20 i 28c, dok je vlaga između 50-60%. VKO 150 radi neprestano uz mali USB ventilator od 5w. Da vas čujem... Vlaga mi pada ispod 35% kada je lampa upaljena i temperatura se diže do 32c. Lampa je visoko iznad biljki (cca 1m) jer se bojim stavit bliže da ne bude veća temp. Za sada samo špricam zemlju površinski dok ne izađu Pitanja : -Jel da uzmem ventilator još jedan? -kada da krenem sa Slavolom i koliko da ga stavljam na ovu posudicu od 2l.