pozdrav draga vutro :vutra: osjecaj je divan growat opet vani jer zbog bolesti nisam bio u stanju growat u prirodi jer nisam bio pokretan. daanas se u meni probudio poseban osjecaj i odlucio sam podijelit ovaj out s vama ::banjahanje:: ZEMLJA: pot h POT: 60 L SJEME: gorilla cookies (expert seeds) GNOJIVO: plantela cvijet TRENING: toping dan 1 dan 20. dan 40. do sljedeceg tjedna :respect::zvizd:
hvala gerilo moja <3 lood nadam se da ces i ti uskoro otvorit jedan :)
rekao bi jedan komicar maca SPUCAT CU TE GLAVOM NECE TI BIT DOBRO GODINAMA mogu mislit kako se mulac sjebao kad ga je ovaj spucao glavom ko u filmu
tako je bro dobrodosao u svijet growanja.. otkines sve vrhove sacekas koji tjedan da narastu novi pa opet kidas vrhove :rofl:::listomahanje::::listomahanje::
hvala drug ::listomahanje::::kauboj::
hvala reaktore na tako lijepim zeljama... moram priznat da je najposebnija dosad:respect:::lulamira:::ljubav:
Dan 47. Bilo se malo u prirodi rekoh odoh ekipi uslikat biljku. Prije tri dana topirana svi vrhovi i zalivena. Odmah sam je kropao pri dolasku...jedna grana flatsteam buca prava.. Ostanite mi veseli do sljedećeg upd :thumb::vutra:
Dan 55 nema se sta puno rec osim da napreduje i odlicno reagira na sve treninge. prije 3 dana popila je 4 litre vode. toliko za ovaj tjedan ekipa se ya :vutra:
hvala kolega alot dns me ugodno iznenadila :thumb: pot je oko 60 litara ako joj bude malo imam jos vecih posuda hhh ili u zemlju..vidit ce mo sta ona kaze:wave: imbra zelim jednog monstruma hhhh sakrit ce mo je bude li ko bor hvala ti
dan 61 biljka pije vode 4l od zadnjeg upd... hranu ne trazi...ne znam dal da je vise topiram il ostavim ovako pa ako imate neku sugestiju pucajte...mogla bi ovim tempom otic i do 4 metra mjesta ima tako da je pustam dalje bez topinga... @turpija najvise sto sam izgurao vani bilo je 70 dana cvijetanja nadam se da ce bit otporna i izgurat uz moju pomoc.... toliko ovaj upd ekipa zelim svima sretan 1 maj. :vutra::wave:
bez straha kolega ne vidi se dobro biljka je na zemlji
@Tema1 svaki put sam dosad topirao vise puta... ovaj cu put ostavit je kako je kao mini experiment... evo od 2016 lsd oko 3 ipo 4 metra ni ljestve mi nisu pomogle da mu dobavim vrhove
zato sto sam zamislio drukcije ako pogrijesim naucio sam nesto.. ima dovoljno grana i pustam ih da narastu kao biljke ako bude srece i bog da...
pozdrav :vutra: 68.dan Ovaj tjedan joj je kisa padala dva puta, priroda je obavila svoje, ja samo uzivam :sun2: Toliko za ovaj tjedan ekipa :rolleyes::vutra:
lsd je bio u istoj ovoj posudi u ovoj kutiji i bio je posaden mjesec dana prije cvijetanja cudo da je onoliki bio... drug @oz nisam tak planirao ako za mjsc dana ovo preraste izvadit cu je skroz iz posude i u zemlju,al prvo nek dobro popuni posudu.... @420Florist drug daleko je kraj hhhh sto je veca lakse mi je vjetar polomi ,hhhh drug vidis naslova teme sva nada je u nju polozena ne cudi mi sto je jos uz svu vasu energiju onolika hhhhhh daj boze da dozivi kraj nista drugo hehehe:sun2::sun2::sun2:
Pozdrav :vutra: Dan 75 Nista posebno se ne dogada pada kisa ne zalijevam ,a ima nesto i sunca :sun2: Toliko za ovaj tjedan ekipa :thumb:
hvala vam drugovi :):thumb: @beštija moze sljedeci put ih micem :wave: @dawsongeek drug pada kisa i tuca ima 10 dana pa je malo je ogladnila... Neka je jos mjsc dana u posudi a mreza isto tad..tnx
Dan 82 od proslog updeta evo prije 15 min popila 10l vode bila je na 12 12 dva tri dana pa mi sad vraca jadna se zbunila... nadam se da ce brzo krenit rast
@-BäR-! 4k like ty
je drug popunila je ona to dobro al sad ne mogu nista ozlijedio sam rame.. vidit ce mo sta ce se dogadat pa ako se oporavim ide odmah kopanje
Dan 91 pozdrav ekipa i draga :vutra: biljka se pomalo trgnula i pocela vegetirat tek prije dan dva... popila je 10 l vode ostanite mi veseli do sljedecg upd :wave::respect:
@prosto oko tnx na savijetu stari odlican savijet. @form haahah jedna je drug :D:D:rofl::thumb: ah te sativice :respect:
Dan 98 dobro vece dragi kolege i prijatelji. biljka od proslog upd popila 10l vode.. topirana je jos jednom sve grane... toliko za ovaj tjedan ekipa :respect:
hahahh kako si skroman hazo hhhhh::grupnjak::meni je cilj nju samo dovest do kraja. po meni je to uspjeh, a i sama terapija za mene... @hazeri da bar da za punu terapiju rik simson oil ::listomahanje:::thumb:
hvala kolega bestija... stvarno ima cudan izgled lakse je preskocit nego zaobic hhhh pustam je sad na miru.. morao sam je capnit jos jednom da se sabere ::listomahanje::::listomahanje:::wave::wave:
dan 110 pozdrav dragi forume i dragi prijatelji koji pratite :thumb::vutra: biljka pije vode svako 3 dana po 10 l do iduceg tjedna ostanite mi tako pozitivni :wave::respect:
Hahahah bud frend izbacila je calixe koji su puni trihoma i mirise vocno abnormalno pojeo bi je ija hhhh Hazo hahahah:respect::wave::respect:
dan 121 vegetiramo :sun2::sun2: biljka i dalje pije svako 3 dana 10 l vode od hrane je dobila dva puta plantele list toliko ekipa za ovaj upd se ya :thumb::vutra:
form guram joj pomalo al sljedeci put bude dobila neke abnormalne doze... hhaha florilistu, a tako ispadne bila su joj 4 5 dana oblacno u 4 mjeseca hhhhhh muko moja samo zalivaj kuku lele
dan 130 dao sam joj pola boca plantele na 10 l vode malo je pecnuta al je narasla u vis toliko ekipa za ovaj upd ostanite mi pozitivni i veseli i vama koji pratite veliki pozdrav...
Dan 136 pozdrav dragi kolege groveri evo jedan upd navijacki i vatreni cura pije vode svako drugo treci dan od proslog puta smanjil8 smo gnojivo i pije 150 ml plantele list na 10 l vode samo opustenooo jer hrvatska je prvak svijeta ⚽️⚽️
dan 146 cura pije vode i svako drugo zalijevanje 150 ml plantele list vidim da joj je postalo tijesno pa sam trazio u sto je mogu stavit i nasao jedan stari frizider od oko 130 140 litara pa bi sljedeci upd mogla biti u novom domu toliko za ovaj updt ekipa samo veselo pozdrav :vutra:
hvala ekipa ispraticemo ovu bestiju s gustom ::listomahanje:: weed stvarno imam problem s tim hranjenjem nezz koliko ova zvjer moze pojest al uhvatit cu ja ruku vec...
sad cu na presadivanju napunit frizider s odstajalim domacim stajnjakom i nek se snalazi ::listomahanje:::thumb:
florist rijeci ti se pozlatile :djede: out te u jednoj godini od sokova postari kao da si na marsu. jedna godina u outu 5 godina mog zivota odnese.. ocu rec out me uci i ne mogu odolit zovu ove biljke koja mi vice presadi me presadi me... a frizider je vec dom bio dvojici automazara i pokazalo se sto dublje to bolje...ah zenee
Stipe danas se pitam pa kako to da jos nisam osigurao i odma mi se mreza koju spominjes mota po glavi... 4kolca sa strane i okolo mreza?
Smislit ce mo nesto sutra idem po zemlju pa cu uzet i mrezu vrijeme je da se pocme razmisljat, sta kad sunca ne bude :thumb::thumb:
Dan 160 pozdrav dragi forume i dragi kolege :thumb: evo stavljena je u frizider ,a na dno frizidera 2kante odstajalog gnojiva od koza i zeceva ::listomahanje:: ubacio vrecu potg h zalio i nahranio s 250 ml plantele list...jutros sam joj opet dao vode i 250ml hrane stavila se i mreza pa sad mozemo lakse podnijet nevrijeme samo opusteno budite mi lagani :vutra:
hahaha hvala ekipa trudim se vise kad vidim vase komentare....najbolja ekipa:vutra::respect:
frizider/hladnjak :thumb: hvala lega :thumb::respect:
hvala svim kolegama dobre volje :thumb: tema 1 na oko 15 litara vode iskrenem pola boce :banana123:
dan 172 pozdrav dragi kolege groweri :wave: presao sam na hesi gnojiva za cvijetanje dobila je 100ml bloma i 3kapi supervita na 15 litara vode toliko za ovaj upd ekipa, ostanite mi pozitivni do sljedeceg upd :vutra::respect:::ludak::
178 .dan da se poznajemo :rofl: pozdrav svima koji prate :respect: u meduvremenu mi je stigao i boost pa sam joj dao po tablici 50ml hhhh i 150ml bloma na 15 l vode prije 3 dana odradiio sam i lolipop ovaj dio dolje kao da je zarazen bio kako je biljka bila u revegetaciji kaliksi poplijesnili pa sam poskidao to ::listomahanje:: morat cu mozda i tretirat necim ako budem i ne budem javim ovdje..:wave::wave:ostanite mi vedri kao dosad:vutra:
Dan 182 prvi dan cvijetanja :banana_rasta: samo da zabiljezimo pocetak carolije pa da lakse brojimo tjedne :ljubav::wave:
zadnji voz je uhvatila :thumb::D
:thumb:eyessss:smiley9934smiley9934:let::let:
hahah hazo moj stari isto :thumb::rofl: ma pusti mi kilo bar pola :rofl:::vapor:: florist :joint::joint::love2::ljubav:
Dan 190 1tjedan cvjetanja pozdrav kolege groweri :sun2: prvi tjedan cvijetanja je prosao u :banana123: prije tri dana 200ml bloma 3kapi s vit dns 250 ml bloma i 3kapi super vita toliko za ovaj upd pozdrav dragi ljudi koji pratite, zbog vas ova bilja napreduje:sun2::wave::respect::respect::vutra:
Hvala drug @Zelenko63 hehe:thumb::respect: Dan 199 2tjedan cvjetanja Drugi tjedan je prosao u hranjenuu ovaj tjedan opet hrana 350 ml bloma pa prije tri dana doza za prepast se 500ml bloma :upiii: na 15 l vode Evo je tri dana nakon hranjenja Nista se nije puno promijenilo osim da se omastila :sun2: Toliko za sad ekipa lagano samo pozz :vutra::vutra:
tebra eto ga objavio sam hhh:thumb:::listomahanje:::joint2:eyessss: