Pozdrav ekipa i poštovanje.. Nikada nisam growao i nikada nisam niti jednu biljku uzgojio... Odlučio sam se poigrati sa starim pc kučištem da od njega napravim neki boksić, ne razumijem se doslovno u ništa, da bi spojio sijalice 2 dana sam istraživao, ventilaciju sam na sreću uspio nekako montirati tako što sam matičnu ploću zaljepio sa vanjske strane i dva ventilatora montirao da jedan dplje upuhuje, a drugi ispunuje.... Boks je jako jako amaterski i iskreno sumljam da če išta od growa biti, ali zato sam ovdje da se malo družimo :). Da krenem na bitne stvari (probleme) Problem broj 1: umjesto cvijetnjaka sam montirao vreću koju sam oblikovao na dno boksa pa zbog toga ne mogu vaditi biljku van radi LST-A , što mi i nije toliki problem koliko mi stvara brigu to što od sijalica do zemlje ima nekih 11 cm.... I to me zanima najviše, može li se tako nisko trenirati biljka uz zemlju da uspije grow?? :) znači planiram ju odmah čim malo naraste baš savijati i usmjeravati po dužini boksa.. Pa eto vaše mišljenje i kritike očekujem... Te sijalice nisam znao nikako drugačije spojiti da budu višlje jer sam ih zadnje montirao i nema mjesta u boksu baš, sve je drljavo i amaterski... Ali eto barem svijetli i veseli me :):) Danas stavljeno sjeme u zemlju. 13.9.2025 BOKS : Pc kučište V39,5cm D39,5cm Š16,5cm ZEMLJA : Plantela Bio organska za vrt SJEME: Autoflower mix (nepoznato) HRANJIVO: imam samo Bio plantelu vrt organsku. SVJETLO : 4 led sijalice Neke ELWAT 9w 3000k-8431 lumen 9w 3000k-8431 lumen 16w 3000k- ne znam koliko ima lumena, nju sam stavio umjesto još jedne od 9 w, ali gotovo isto jako svijetle. Philips 9w 6500k- isto ne znam koliko lumena Ukupno 43w o kojih 3 crvene i jedna plavog spektra.
Nema unosa u ovom dnevniku.