Pozdrav Sve je počelo jedan dan kada jednostavno je prekipjelo i rekoh dosta "dilera"....Uvijek neki drz ne daj i jednostavno sam izgubio volju... Pa rekoh idem ja nesto sam i uzgojiti... Prije, u mlađim danima je bilo pokušaja al nije tu bilo ništa od nekog "ozbiljnog uzgoja". I tako naručih sjemenke i krenuo... Pogotovo kad znam da imam prostor vani di me nitko nece dirati i di cemo ja i cure moci sami uzivati :) Cure se zovu #Durbna posion i Pasion #1, od DutchPassiona... Odmah da kazem da sam sa Urbanom oduševljen a di je još kraj :) Sad od kuda početi :) Sjemenke stavljene na klijanje od prilike 25.3,ostatak je u slikama njihov napredak. Naravno zelim svaki dobro došao svijet sta bolje napraviti. Rupe iskopao, pomiješao iskopano sa kompostom kojeg imam iz kompostera ispred kuće i odstajalim gnojem od konja. Mislim da ništa posebno... Dali je kasno sada oko 15.6 napraviti Fimmimg, nebi se s nicim drugim za početak zezao, to mi djeluje sasvim dovoljno. U zemlji su BioTabs od Gorilla, dalji još sta naknadno gnojiti, pogotovo u cvatnji? Lollipop, sta sa time, kad s tim poceti? Hvala svima, nove slike cura na tjednoj bazi:)