Oj hoj narode Evo mene opet u novim zgodama. Ovaj put iindoor pa da nešto i kažem o svemu SJEME: Sensi Seeds SENSI SKUNK FEM ZEMLJA: BIOBIZZ light mix RASVJETA:led11w 3000k ×8 GNOJIVA:BioBizz Fish-Mix, Bio-Grow,Bio-Bloom ,Top-Max ,CalMag TRENING: lst E takoc sad znate vise:) Danas u 19 h box je pušten u pogon.Sjemenke također u isto vrijeme stavljene u zemlju i zalivene vodom 7dcl na svaku . Stavio sam odmah u velike saksije od 25l da se ne moram zaj poslije:) Šta više reći, to je to za sada od mene eto malo sličica pa se tipkamo sljedeći put :respect::respect:
Smoke reporte Nakon 15ak dana kjura Dim je postao još kompaktniji, ljepljiviji,tvrd.Miris iznimno jak kiselo voćni uglavnom..pljuga je ugodna za pušit I ne grebe okus u ustima slatkasti sa malom dozom kiselosti.jacina baš baš žestoka za druženje i za sve prigode .sve ukupno oko 170g suhog za dimit..jako sam zadovoljan svime i idemo dalje u sljedeće:) Hvala svima još jednom Do sljedeći put :respect::wave: Može u završene;)
Evo nakon trećeg dana sušenja ima toga podosta za skinit pa u tegle..ostalo je još ponešto što se suši i to je to..isto tvrda masna ljepljiva kreće sa kjuranjem..evo slikica Evo i prva koja se kjura već nekih 5 dana ako se dobro sjećam Smoke reporte bude nakon 15ak dan Budite mi dobri I naduvani I hvala svima koju su pratili moj grow i naravno kome se svidio. :respect: :wave::rasta:
Pozdrav ekipa Evo nakon 4 dana sušenja imamo većinu suhih..još je ostalo nešto većih na sušenju..uglavnom ja sam zadovoljan..svi su hedovi hedići tvrdi, masni kiseli..vuva je odlična za pušit i fino udara..eto sad je vrijeme za kjuring..i čekamo drugu .. Et slikica koja
Vanredni update Mirna je pala pod mač 105 dan sveukupno 55 dan cvjetanja Presudili su trihomi .gledo sliko i tako to..reko to je taj trenutak...slike idu kad se prosusi ..A druga nastavlja avanturu..bit će up za koji dan. Do tada lijep pozdrav ekipa ::listomahanje:: :respect::rolleyes::rolleyes: Dodatak evo kratkog update a bez Mirne Čisto slikica da padne 105.dan sveukupno 74.dan 12/12 49.dan cvjetanja Zadnje zaljevanje prije 3 dana 3,5 l čista voda
Pozdrav dobri ljudi:) 100.dan ukupnog života :D juhu 69.dan 12/12 Mirna 50.dan cvjetanja Nemirna 44.dan cvjetanja Zalivene u nedelju sa 4l vode svaka 1ml Fish-Mix, i po 5lm Bio-Bloom i Top-Max Napreduje fino bez ikakvih problema osim što mi se pojavio light burn malo na ovoj desnoj..Al ništa strašno može ona to podnest jaka djevojka:) Mirna bi danas trebala biti cepana po tome kako kaže proizvođač ..cvjetanja 45 do 50 dana..Al ja sam odlučio po izgledu i po svemu što vidim još jedno obilnije zaljevanje u četvrtak i nek se.fino prosusi do.kraja i ide pod makazice:)a ova druga će biti još jedno vrijeme u boxu jer je kasnila sa cvjetanjem.. Budite mi dobri :rasta::respect: Slikice
Pozdrav vutraši:) 92.dan ukupno 61.dan 12/12 Mirna lijevo 42.dan cvjetanja Nemirna desno 36.dan cvjetanja Sve i dalje teče bez ikakvih problema..curke su zalivene sa 4 l vode u petak u koju sam smikso 1ml Fish-Mix, 5ml Top-Max, 4ml Bio-Bloom ..eto i maloprije su dobile istu dozu svega.. Morat ću neke od grana vezati počele su se savijati..vezanje ću obaviti sutra. Ne diram ništa na biljkama osim ako ima za skinuti koji žuti listić.. Još 10ak dana I mislim da prva ide pod mač:) Al budemo vidili .. To bi bilo to Budite mi dobri I naduvani :respect::respect::wave:
Ju hu hu evo nas opet tu :D 84.dan ukupno 53 dan 12/12 Mirna lijevo 34 dan cvjetanja Nemirna desno 28.dan cvjetanja Kao i obično sve teče bez ikakvih problema:) Djevojke zalivene u prošlu srijedu sa 8ml Bio-Bloom +8ml Top-Max na 4 l vode svaka. U subotu navečer zalivene sa 1ml Fish-Mix +5ml Bio-Bloom +5ml Top-Max na 4l vode.. Sve su dobro prihvatile i idemo prema cilju..:) Ne diram ništa osim što uklonim žuti listić ako ima koji na dnu biljke. Šta reći nego eto slikica :respect:
Pozdrav narode 77.dan počinje:) 46.dan 12/12 Mirna 27.dan cvjetanja Nemirna 21.dan cvjetanja Temperatura 25-28 Zdravo idemo u nove zgode bez ikakvih problema:) Ljepotica su prave napreduju svakim danom. Zalio sam ih prije 3 dana sa punom dozom Bio-Bloom 4ml i 4ml Top max na 3,5 l vode svaku..prihvatile su to odlično..na preporuku brata @FatOne ovaj puta bez vege gnojiva a tako će biti I sljedeći put kroz dan ,dva.. Ništa ne radim oko njih samo pregled i zaljevanje..ako bude bilo potrebe za nekim vezanjem ako se budu od težine savijale odlučio sam vezati ih gore za box. To je to dragi ljudi Eto slikice
Eto zašto
Ju hu ekipa :D Evo jedan lagani update:) 68.dan 37 dan 12/12 Lijeva Mirna 19 cvjetanja Desna Nemirna 12 cvjetanja Zalio sam djevojke maloprije sa 4 l vode svaku unutra sam stavio 2ml Fish-Mix 2ml Bio-Bloom, 2ml Bio-Grow..ovaj put sam top max izostavio namjerno:D Djevojke su mi lijepe uredne bez ikakvih problema idemo prema napred.. NOVO URAĐENO NA BOXU : Stavio sam novih osam lampi od 15w led umjesto starih od 11w Po biljkama ništa ne diram pogledam zalijem i to je to.. Pa eto I slikica koja pa se tipkamo do sljedećeg puta:):respect::rolleyes:
Oj hoj ekipa moja najdraža :D 63.dan 32.dan 12/12 Mirna levo 14.dan cvjetanja Nemirna desno 7.dan cvjetanja Temperatura 25-28 °C Djevojke jučer zalio sa 4 l vode svaku a od papice sam stavio po 2ml Bio-Grow, Bio-Bloom, Top-Max Šišanje po potrebi šta mislim da ne treba biti na tom mjestu ako ga ne mogu negdje turit:D onda rade makazice..uglavnom bez ikakvih problema idemo prema napred..počele su fino mirisat:) i lljepljiva Mirna baš ono pravo..kad sam šišo pa se ocešo ili slučajno uhvatio malo prstom..kiselo miris citrusa:) Nekako po mom sudu ako ovako nastave napredovat da bi Sensi mogo opravdati svojih 7 t cvjetanja..Mirna ima još 5 a Nemirna 6..budemo vidili.. To je to društvo Evo fotkice :wave::respect::rolleyes:
Pozdrav vutraši i vutrašice :D 57.dan 26.dan 12/12 Mirna 8.dan cvjetanja Nemirna 1.dan cvjetanja Temperatura 25-28 °C Jučer sam djevojke zalio sa 4 l vode svaku I u tih 4 l vode sam stavio po 0,5 Bio-Bloom, Top-Max, Bio-Grow..eto da baš ne bude čista voda sljedeći put ide normalno jača doza..:) Zdrave jesu, rastu odlično.. Određeno malo šišanje . nisam ništa htjeo natezati jer mislim da sve stoji kak treba i mislim da sam dovoljno reko a i slike će bolje to dočarati :D:respect:smiley9934:wave:
Pa možda i bi Al mislim da nema potrebe..još sam planiro i dići..imam mogućnost za dizanje i spuštanje.. Eto prosudi sam od jučer slika..na neki 40cm je od njih cca.. A možda si i malo zabrijo. :D
Dobro večer piplsi:) 51.dan 20.dan 12/12 Mirna lijevo drugi dan cvjetanja Nemirna desno jučer bacila dlakicu sad će i ona kroz koji dan cvjetić bacit..:) Temperatura 25-28°C Djevojke su zalivene maloprije sa 3,5 l vode svaka a u vodi je Bio-Grow 1,5ml+Fish-Mix 1,5ml+Bio-Bloom 2ml+Top-Max 2ml Od lolike cure nisam ni gledo a kamoli natezo :D Još koji dan pa ćemo malo natezati jednu i drugu a i pošišat koji listić..:) Cure su i dalje bezprijekorne što se tiče izgleda i zdravlja.. I eto to bi bilo u narednih nedelju dana.. Budite mi dobri I :rasta::respect:
Djevojke poslije lolike drugi dan .znači baš im je godilo..deru 200na h. :) :respect:
Brzinski update lolika određena Fotkice:)
Oj hoj :D 45 .dan 14.dan 12/12 Mirna lijevo 1 .dan cvjetanja Nemirna desno još ništa..ali kroz dan dva eto I nje..kasnila je sa izlaskom i et to je taman to.:) Zalio sam djevojke jučer sa 3 l vode svaku 2 ml Bio-Bloom, 1ml Top-Max, 2ml Bio-Grow . Lampe sam digo na jedno 60cm cca od djevojaka..sve dobro prihvaćaju rastu ,zdravlje odlično.. Jedino muku mucim za taj loli..ne znam kad bi:) Al eto slikica pa će netko reći ako to može da ja šišnem curke:D Natezanje je bilo jučer nešto malkice:) danas ništa ..:D Eto to bi bilo to narode moj..vidimo se kroz nekoliko dana:respect::rasta::spliff::wave:
Update Nategni me još :D :D Na vaše fine želje o natezanju..to je i učinjeno..hvala na savjetu svima:)
Pozdrav dobri ljudi:respect: 40.Dan Mirne i Nemirne :D 9.Dan 12/12 Temperatura 24-28°C Pa da I kažem nešto o njima:) Zalivene prije dva dana sa 2ml Bio-Grow na 1,5l vode+Bio-Bloom 2ml na 1,5l vode. Sve su to odlično prihvatile bez ikakvih smetnji.. transformacija iz curice u djevojku jos nije gotova jer dlačica nije ispala :DAli eto svakim danom mogu to očekivati..:) Malo su dobile šišanje da budu uredne i to je to.. Problema fala bogu nema.a neka tako i ostane..:) II to bi bilo to za sada. Budite mi dobri, zgodni i:rasta::respect::D
Pozdrav podrško moja:) 36.dan 5.dan 12/12 Čisto mali foto sejšn:) Ništa se nije promijenilo osim što gasiraju ko lude.a i mislim da sam dobar tepih napravio. :D :wave: :rasta: :respect::vutra:
Pozdrav dobri ljudi 34.dan života 3.dan na 12/12 Temperatura 22-28°C Curke zalivene danas sa 3ml Fish-Mix na 1l vode+3ml CalMag na 1l vode+2ml Bio-Grow . Curice su zdrave I rastu ko lude..njegujem ih mazim, pazim i poprilično ih natežem:)..jednu malo manje drugu malo više..:D Danas sam im odlučio dati i ime .. Lijeva :Mirna Desna:Nemirna To bi bilo to što se tiče noviteta vidimo se uskoro u mojim zgodama Budite dobri I nafureni:respect:
Ola narode 30.dan 18/6 22-28°C Evo mene opet nisam dugo:D Čisto malo da javim šta se desava, radi,zaljeva i takoc:) Zalijo ih jučer s 3l čiste vode svaku taman fino procurilo u tanjurić . Lagano se trudim da ih poravnao što više mogu I izvlačim isto tako..i mislim da mi dobro ide..još malkice i derem ja to na 12/12..bit će tu narodno veselje :D Odmako sam ih danas na 50 do 60 cm od lampi..i vidi se da im paše..nekako su mi odmah veselije:) Zdravlje curke služi odlično kao što će te i vidit na fotkama Do daljnjeg javljanja budite mi dobro i naravno:rasta::rasta::respect:
Novi update foto sejšn Razlog: malo se divim pa da I objavim Dotezanje i malo šišanje :D :respect: dobri ljudi I pozdrav:)
Pozdrav vutra Pozdrav vutraši :D 27.dan 18/6 još uvijek :D Temperatura 21-28 °C Javljam se napokon nisam imo vremena ranije ..eto 9 dana prošlo:) Biljke su lijepe zdrave i dobro napreduju..mislim po mom mišljenju jel..a vaše ćemo da čujemo ako šta tko ima za reći :D Pa da krenem! Prije dva dana zalivene sa Fish-Mix 3 ml na litru vode+CalMag 3ml na l vode+1ml Bio Grow na 7 dcl vode ..odlično su prihvatile tu dozu:) Poskido sam par fanova prije dva dana i to oni koji su baš smetali..bit će cap cap još Al pomalo..natezem ih laganino i mislim da ću uspjeti obuzdati ove dve ljepotice:) I naravno planiram na 12/12 kroz jedno 10ak dana + lolika... Eto to bi bilo to od mene Budite dobri I naduvani:respect: Pa da vam i pokažem ljepotice
Pozdrav ekipa Eto jedno brzinsko javljanje..početak LST a odrađen bez problema..fino sam natego curice :)eto fotkice pa se tipkamo kroz koji dan :respect:
Oj hoj vutraši 18.dan Temperatura 21-28 °C 18/6 dan noć Curice zalivene jučer sa 1,5 l čiste pipače i òcito dobro prihvaćaju način na koji ih zaljevam..iduće zaljevanje ide papica po 2 ili 3ml fish mix i CalMag,Al to tek kroz 3 - 4 dana..Curice su zdrave i rastu ko blesave što je i najbitnije od svega. A šta drugo reći nego eto koja slikica pa prosudite sami.. Vidimo se opet iz čudnovatih zgoda kroz koji dan.. Do tada budite mi dobri I naduvani :respect:
Pozdrav ekipa 15.dan Temperatura 20-29°C 18/6 dan noć Evo mene upravo dolazim iz čudnovatih zgoda..:)Mogu vam reći da je mnogo lepo tamo.,zelenila svakim danom sve više i više :D :banana_rasta: Zdrave dve curke..baš ih gledam i razmišljam pa ebo te to su lezbače..hahaah Pa da počnem malo šta se radilo dešavalo.. Još sam montiro jedan mali ventilator..moro sam je ovaj što sam naručio neće ni doći očito..negdje je zapelo ..Al ne bitno..mogli su zaradit ,sad neće..:) Jučer ujutro zalio sam ove dve ljepotice sa 1ml Fish-Mix +1ml CalMag na litru vode svaku..sljedeća na redu je voda pa onda krecem sa 2ml čak možda i 3ml,.. Toliko od mene Foto sejšn :respect::rasta:
Oj hoj ljudovi 12.Dan Temperatura 21-28°C 18/6 dan,noć Zalivene prije 2 dana sa 0.5ml CalMag na 7 dcl pipače +0.5ml Fish-Mix također na 7dcl pipače,i to na savjet i pomoć iskusnijih jer su pokazale nedostatak. Sljedeće zaljevanje ide čistom pipačom a poslije toga pojačavam dozu CalMag i Fish-Mix na 1 ml na 7dcl pipače.. Planirani trening Lst kroz 10ak dana.. Eto sličice Budite mi dobri I navareni :respect:
Pozdrav vutraši SRETNA NOVA GODINA :respect: 9.Dan Pa da krenem u novu godinu sa update om.:) Ujutro biljčice zalivene sa čistom vodom 7dcl .podigao sam potove za 15cm tako da su sada biljčice na 20 cm od panela. Za sada je sve uredu..mislim da super napreduju..temperatura ista kao prošli put.. Etoo to je to do sljedećeg update a:) Budite dobri I naduvani:respect::rasta: Sličice
Pozdrav ekipa 4.Dan života je u tijeku Curice su jučer zalivene sa 7 dcl vode i podigao sam potove za 10 cm.tako da su sada curice na 35 cm od lampi a bile su 45cm.. Vent mi nije još stigo jer je gužva u dostavi zbog ovih blagdana, al sam montiro 2 venta od kompa dok mi ne dođe ovaj.. Temperatura danju 26-28 stepeni noćna 20-22 ...vlagu nisam mjerio jer nemam mjerač.. Podrško moja to bilo to za sada od mene Eto malo fotkica :respect:
Olaa vutraši:) 1.Dan života I tako ja napokon dočeko dugo iščekivani dolazak na ovaj svijet dviju mladih curica:D:D Mogu vam reći da je bilo napeto kao i uvijek..nikad docekat..haahah Kroz dan dva ide prva papica.. a u igri ce biti Fish-Mix i CalMag .to je to ste se tiče curica.. Sa led lampi sam skinuo one kupole ili kako ih već zovite.. i nema se više šta reći. Eto slikica koja i tipkamo se uskoro:respect: