Pozdrav Familijo za sve zainteresovane u mome prvom pokušaju. Seed : sve Autosi od Green House Seed , Sweet Mango = Mango x BigBang The Church =Swiss Sativa x Super Skunk x NL West Coast OG x Gelato 41 , koga zanima smiješna anegdota vezano za Sjeme na kraju posta koga zanima Lampa: SanLight evo 4 100 od 265 watt. Koga zanima Premium Lampe SanLight proizvedene u Austriji.Prednosti da navodno nakon 90k sati tek počinju gubiti snagu malo..Sto je po meni najveća prednost jeste da postoji aplikacija pomoću koje možeš regulisati Timing svijetla intenzitet, simulaciju izlaska i zalaska sunca, koje je moguće podesiti po želji. Navodno biljoze daju boje rezultate i hormoni su im bolje regulisani pomoću te izlazak i zalazak sunca funkcije.Skupi su ali inovativni. GrowBox: 120 x60 x 200 TechGarden..znam da je overkill za 3 biljoze ali komotnije je veće.. Ventilacija je sa PrimaClima 400m3/h Kajem se sto nije EC već AC motor bruji kad ga dimas ispod 40 užasno preko 50 je za sad prejak pa nije uključen, ima senzor za temp to jest da preko određene temperature ide sam na 100% dok ne spusti temp ispod date vrijednosti.I 2 20 Watt ventilatora. Uzeo sam grijcu traku 50x 120 od 60 Watt da malo dogrije jer bez upaljenog svijetla padne mi na 18 stepeni pa i na 17 kad kad. Zemlja Biobizz light mix 2/3 Koko 1/3 Gnojivo je Bilosko, Flo Organic ide 5% smjese za autose i 10% za flowering.Tzv Living Soil Posto je to sa bakterijama i gljivama itd..proces pripreme je sljedeći izmjesate sve ravnomjerno..kad dodate gnojivo pomjesate 1 do 2 šake žitarica. Nakon toga zalijevanje sa oko 10% volumena zemlje..npr na 50 litara smjese 5 litara vode itd.Zamjesana smjesa se mora vratiti u Vreće ili kante kako god da nije bas na zraku izloženo jer te bakterije i gljive moraju prvo se Aktivirati..tako da u tih 14 dana aktivacije 10 do 12 preporučuju moguće da sve pobijeli od gljiva sto je i ok i treba..iz tog razloga se dodaju zitarice da dok smjesa sazrije gljivice imaju malo hrane ugljenihidrat