Pozdrav ekipa, čujem da volite PC Grow i puno slika? Odlično :) Nakon jaaaako puno čitanja odlučio sam se i ja okušati u jednom mini uzgoju. Radi privrženosti informatici, trenutnom nedostatku prostora i potrebi za neki polu stelth odlučujem se za Pc grow, pa krenimo. Sjeme: White Widow XXL od Dinafema Box: Pc Big tower Visina 64cm, širina 50 cm, dubina 20 cm Rasvjeta u vegetaciji: 110W 7300 lm, odnosno, 90w 5300 lm na 6500K i 30w 2000 lm na 2700K Rasvjeta u cvjetanju: 143W 9300 lm, odnosno, 120w 8000 lm na 2700K i 23w 1300 lm na 6500K Ventilacija: trenutno na ispuhu 120 mm 0,65 mA pc vent i u kučištu za cirkulaciju vent od cca 40mm Tegla: Balkonska cca 8 L Zemlja: Na dnu drenaža sa glinenim kuglicama pa na to Compo Sana i dodano cca 5 šaka perlita pH metar, žućo sa jebaja za šaku siće i dodatna pH tekučina za kalibraciju od Milwaukee Za refleksiju Maylar folija Režim svjetla 18/6 do kraja Ovako je krenula nabavka: Prvo nisam mogao pronači ništa osim plantele (a rečeno je da je ona prejaka za mladicu) ali par dana kasnije srečom nailazim na hvaljenu Compo Sanu. Kako to obično biva samnom, sve mora biti napeto i zadnji tren tako i ovo, Sjeme stiglo a kučište još nije spremno. Ali radovi su u toku, Sjeme je stavljeno na klijanje, iz kučišta je povađeno sve što je viška i počela je priprema svjetla: Pa light trap za pasivni upuh od plastičnog kutnika: Nakon toga izrada ispuha, pošto sam htio uštedjeti max prostora za biljku udučujem se za proširenje kučišta sa kučištem od napajanja :) ideja je da imam 2 kučišta od napajanja, jedno tiše bez ugljenog filtera, i jedno glasnije sa filterom za nepe od aktivnog ugljena, pošto sam kratak sa vremenom za sad radim ovo bez filtera: Nimalo sumljivo :D Napajanje ventova će biti van kučišta a da u kučište ne ulaze sumljivi kablovi koji se nedaju otpojit odlučio sam ispiliti komad stare matične iskoristiti njezine konektore tako da ne izgleda sumljivo izvana: U međuvremenu je biljoza proklijala i vrijeme je za