Pozdrav svima, cele zime sam citao forum i resio se uzgajati svoje i prestati sa bacanjem para na dilere.. Dosta sam citao o sortama, tesko sam se odlucio za sortu, nisam hteo domaju jer nisam u stanju da piknem vise vec sam krenuo na sigurno sa kupovnim.. Toliko od uvoda u dnevnik, idemo na glavno! :) Zemlja: Sa sajta. U potovima sam stavio zemlju iz baste i preko malo stajsko djubrivo. Seme: Kao sto pise u naslovu. 1x Auto Speed Bud i 1x Critical Fem . Nadam se da je dobar izbor za pocetak. ;) Predstavicu ih u detaljima :D -Critical Fem - R.Q.S THC: 18% CBD: Nizak Prinos Indoor : 550 - 600 gr/m2 Prinos Outdoor: 600 - 650 gr/po biljci Visina Indoor: 80 - 140 cm Visina Outdoor: 180 - 220 cm Cvetanje: 7 - 8 nedelja(tjedna) Berba: Krajem Septembra(Listopada) Genetic Background: Afghani x Skunk Vrsta: Sa 40% In 60% Ru 0% Effect: Stoned, fizicki i mentalno Klima: Blago Hladna -Auto Speed Bud - Female Seeds Visina: 40 - 80 cm Cvetanje: 5 nedelja(tjedna) Berba od sadnje: od 53 do 69 dana 8 - 10 nedelja(tjedna) Berba: Brza, veliki prinos. Ukus / Miris: Ugodan ukus koj vuce na dizel Effect: Za dnevno pusenje, nije puno jaka. Ovo sam preveo sa engleskog, nadajmo se da bude tako kao sto pise :puuuh:: Gnojivo: Planiram koristiti Foligal Super (N:8, P:8, K:6) za vegetaciju, a za cvet planiram da kupim Plantellu Cvet. Pa da predjemo na glavu stvar. :banana_rasta: Stavljene su na klijanje 11/05 u 16:00 Proklijale su 13/05 u 13:0o (Tada sam ih otvorio) Ubacene su u zemlju 13/05 u 13:30.. Nisam slikao jer ne vidim razlog zasto slikati to :D 17/05 popodne, Critical je ugledao Sunce, dok je Speed Bud malo kasnio, zasto, ne znam. 18/05 nisam slikao nista jer sam bio uvece u poseti i nisam hteo zbog blica.. 19/05 Izasao je i Speed Bud, a Critical je malo napredovao. Malo me zabrinjava Speed Bud sa tim jednim listicem (Ima ih 3) koji je visnuo.. Pa me zanima vase misljenje, da li je to ok, ako nije, zasto je tako itd.. Ustekani su u travi, tokom celog dana ih g
thugsta187 Hvala.. Na greskama se uci.. Stacukadjevolim To je najbitnije, da je sve ok proslo bez pajkana itd.. Ajd cekam update u tvoj dnevnik :joint2:
#Update 23 - Poslednji Harvest Pozz svima, nisam se javljao dugo, uglavnom nije ni bitno predjimo na stvar.. 12.10 sam ovako zatekao biljke.. Kada sam prilazio sajtu, obicno je virio vrh od Criticala, kako sam prilazio sve blize i blize tako ne vidim ni jednu biljku, u jednom trenutku sam pomislio da je to to neko ih je naso sad samo fali da me zaskoci neko i otiso ceo zivot u kurac, i u tom trenutku iz zbuna neka divljac izleti (ziv se presecem) i pobegne, ja od straha i od andrenalina ruke nisam osecao, nije ni bitno, uspravim ja biljke, vezem ih, zemlja se natopila previse i duvao jak vetar i obe biljke su legle dole.. Pocnem ja da vezujem sve to da sredjujem, nisam je jos smirio od kako divljac izletela, vezujem ja tu, sve tiho bez buke, kad cujem ja neko suskanje.. Podignem glavu, provirim kad ono prolazi neki covek, svega 5-6m od mene, a ja cucim pored biljka i vezujem... Cutim ja, pricam u sebi da ne panicim, razmislim lepo sta cu, i u krokodil stajlu izpuzim van sajta, odjednom sam snagu dobio znaci u zivotu onako nisam isao brzo u krokodil stajlu (znate svi na sta mislim, puzanje na stomaku).. Nista covek ode, ja se vratim posredim tu sve lepo i paljba.. Evo kako je sta izgledalo pre nego sto sam posao sa sajta.. Nista sve to prodje, biljke su obrane 15.10... Slikao sam dosta stvari, i koren i sve ali ispalo je nesto sta je ispalo i morao sam iz galerije da obrisem radi sigurnosti, bolje da prebolimo tih par slika kako je izgledao koren itd nego da ispadnu problemi... Speed Bud sam istog dana otrimao i okacio, Critical je sedio u kesi 2 dana dok nije bio otriman.. Speed Bud Critical nije imao ni trunku plesni, a ni Speed Bud.. Ali.. Otriman je i Critical, i morao sam na put da krenem (3 dana) i MRZELO me je da se popnem na tavan i okacim i Critical nego sam ga ostavio u kesi i kao sto i svi mozete da predpostavite, skoro 50% mi je pojela plesan.. Toliko sam bio iznerviran i toliko mi je bilo krivo da nisam imao volju da cupkam itd da sredim to i okacim ono zdravo.. Ubedim sebe, uzmem i sredim to i okacim.. Evo slika u kesi kad je trim zavrsen (mozda trim nije najbolji ali no hejt, prvi put je) i slika kad sam izvadio iz kese posle 3 dana i delic koj sam bacio zbog plesni Crna kesa je bila dosta velika i skoro puna, znaci dosta je imalo, sve ovo pisem i hocu da vam docaram jer mi je mnogo krivo.. Ali sta je tu je, sl god bice bolje.. Sada je sve lepo spakovano u teglama.. Evo slika U pitanju su velike tegle, nisu one kezual kao sto koristimo za pekmez, iskreno, nisam merio tezinu ali sam zadovoljan kolicinom.. Imam jos jednu ovakvu manju teglicu Speed Buda ali nije mi bio tu kada sam slikao.. 2 vece tegle su Critical, a 1 manja je Speed Bud.. Levo je Speed Bud, a desno Critical Sto se Speed Buda tice, dosta mirise zelenkasto, ne znam kako da objasnim, mirise kao trava, ona prava trava, zeleno nekako.. Dosta baci na smeh, ima grozan ukus nekako, nije preterano jaka, fina je za iskulirati i bilo koje doba dana.. Critical ima dosta jak miris, po mirisu se oseti da nije strain za zezanje.. Svaki bud je tvrd kao kamen, lepi se.. U prvih pola sata baci na smeh, uopste ne daje znak da je jako, a onda kad zakuca jedan stone, to je jedan uzas, rastavi coveka da ne zna gde se nalazi i drzi dosta dugo.. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Evo druzino dosao je i taj dan kad ce ovaj dnevnik da se zavrsi.. Zelim da se zahvalim SVIMA koji su pratili dnevnik, bili tu da mi pomognu i motivisu me, hvala mentoru @CilI -u na pomoci.. Ukoliko u buducnosti neko ko planira prvi grow cita ovaj dnevnik, moj savet je da ne budete lenji, ja mogu da budem cist primer sta ce da se desi ako nekog mrzi nesto.. Znaci nek se zavrsi odmah sve, nemojte da vas mrzi i posle je sve 5 ... Jos jednom HVALA SVIMA na podrsci and peace out do sledece sezone!:razvaljen:: :vutra:
Izvinjavam se sto me nije bilo.. Uglavnom ima i dobre i losije vesti.. Napravicu update lepo prvom prilikom jer sam u guzvi trenutno.. Uglavnom sto se mene tice vec sad moze u zavrsene..
Secnuo sam jedan sporedan cvetic koj se nalazio na sredini grane, grana je pri vrhu bila znaci iznad sredine, iako je bio mali ja sam si ulepio prste da je to uzas.. Lagano sam ga osusio fenom, ne previse.. Dim je lagan bio, rad, u pocetku tesko smejanje a kasnije malo vuce na couch lock, znaci misli voze, udubis se u nesto i to je to..Ukus je vockast..High nije ni kratak a ni mnogo dug sto je ekstra po mom ukusu.. Tom cveticu su se dosta pistile uvukle i postale braon a posto je pri vrhu bio predpostavljam da je i vrh biljke isto sto se tice pistila pa bih planirao da sledeci vikend skidam to, sta vi mislite? Inace plesan nidje, slikao sam cvetic ali sam je slucajno obrisao.. Uglavnom to je to PS Skinucu i sa speeda pa ce vidimo
Napokon odgovor.. Vazi hvala
Update 22 - 04/10 Critical 140 dan Speed 138 ~~~~~~~~~~~~~ Critical Speed ~~~~~ Sve je ok, sada mirise fruity, ne smrdi vise.. Kako vam se cini? Planiram do 10tog da gnojim kao sto je rekao @CilI a posle samo voda.. Dosta je masno, kolko sam pipnuo vrh i lepili se prsti.. Inace hteo bih da pitam, posto sam dosta dnevnika procitao i video da su par njih ubrali mali cvet za probu, pa sam hteo da pitam odakle da secnem (sredina, dno, vrh?)neki cvetic za probu? Ako nekog ne mrzi voleo bih da mi slikovito kaze koj cvetic mogu za probu da skinem jer sam slikao celu biljku, inace na Critical mislim ~~~~~~ Tjt, jos malo do kraja.. pozz za sve koji prate :vutra:
Hvala.
#Update 21 - 28/09 Critical 134 dan Speed 132 dan ~~~~~~~ Critical Glavni vrh Srednji vrh, sredina ~~~~ Speed ~~~~~~~ Sve je ok, napokon je Sunce pocelo da sija, svi hedovi su suvi i nema plesni, od kad sam dao malo vecu dozu Criticalu (35ml na 2l) pocelo je da dize listove.. Po vama jos koliko do odlaska pod mač? Pozz za sve :joint2: :vutra:
Kisa lije, sunca nigde, otreso sam hedove od vode kad sam bio poslednji put.. Valjda krene sunce, ukoliko i dalje budu kise sta da radim? Mozda krene i plesan Edit: pogledao sam prognozu, navodno od sutra pa do sl ponedeljka sunce, posle toga do petka/subote kisa, a na dalje ne znam
#Update 20 - 23/09 Critical - 129 Speed - 127 ~~~~~~~ Critical Ovo je srednji bud, mislim nije onaj glavni vrh Speed ~~~~ Oblacno je dosta, nema svetlosti puno.. Istrosena plantela cvet, je l da kupim jos jednu pa da rokam dokle ne dodje flush? Znaci doze i doze da proguta.. @CilI ~~~~~ To je to poz :vutra:
Ili se nismo razumeli ili ne znam.. Ja nikom nisam rekao nista.. Ili je provalio ili je stvarno iz zebancije rekao a pogodilo se da je to pravi razlog..
Pod navodnicima sam stavio jer ga uopste ne gledam kao prijatelja dok nas ostali vide kao najbolje prijatelje..
Poz drugari, cisto da se javim.. Mnogo su se sranja dogodila u ovo vreme, moj 'najbolji' prijatelj me je donekle provalio, nisam siguran ali sve mi vuce na to, a taj covek je hardcore anti weeder da bi pre belo usmrko nego travu zapalio, licno mi je reko.. Provalio je da idem cesto na tu stranu gde je sajt i ja mislim (90% sam siguran) da zna da nosim vodu sa sobom, i par puta kroz zebanciju dok smo pricali mi je reko kao u fazonu 'ides na tu stranu i usput svratis u svoju zelenu bastu', odlucio sam da idem na duze intervale, da ne obilazim previse, kise nema, nije ni velika susa, da to zavrsim ako uspem i da me sl sezone nema uopste na tom delu sveta (ako se odlucim za grow sl sgezone..) tjt pozz za sve and stay tuned for more Edit: Inace ne zna da sam ljubitelj, mislim da samo zna da sam probao
Vazi kako kazete, icicu sutra ponovo i roknucu 6l duplu dozu onda
I meni je problem, u guzvi sam plus imam problem sa prevoznim sredstvom i onda mi je i teze da idem.. Inace pod hranu mislis vise gnojiva? Inace kupio sam switch za preventivno ali ajde prvo da pitam za misljenje..
#Update 19 - 08/09 ~~~~~~~ Critical - 114 dan Speed bud - 112 dan (inace navodno trebalo bude 'automatik' hahah) ~~~~~~~~~~~~~ Critical, sve ok, neki poveci listovi su krenuli da zute pa sam ih skinuo, valjda nisam niss zaj3bo.. Takodje sam vido ona neka ja msm da su g0vna od neke bube i uplasio se na je plesan.. Evo slikice Speed Bud ~~~~~~~~~~ Pozz do sl puta :vutra:
Update 18 - 29/08 ~~~~~~~~~~~~~~~~ Critical - 104 dan Speed Bud - 102 dan ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Secam se da sam kupio jednom ulicarku, zapamtio sam njen miris jer sam se previse razbio od nje, isto tako i Critical mirise.. Bila je dosta zedna.. Svako 2 zalivanje stavljam gnojivo. Speed Bud, nikad nisam osetio takav miris, nekako zemljasto dodje, kazem, u zivotu takav miris osetio nisam sto se vuve tice... ~~~~~~~~~~~~~~ To je to, pozz za sve :vutra:
#Update 17 - 21/8 Critical - 96 dan Speed Bud - 94 dan ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Poceo sam da gnojim sa plantelom ali ne znam da li da dajem doze kao sto pisu na boci ( valjda 10ml na 2l) tako da bi bilo lepo od nekog da kaze.. Critical, mislim da ce bude od njega nesto, svi vrhovi su dlakavi hahah Speed Bud, bice i od njega nesto kolko tolko ~~~~~~~~~~ @CilI , neka tvoja preporuka za nesto protiv budji? Procitao sam negde na forumu za teldor 500 da je dobar? Je l da dajem doze plantele kao sto pise na boci (10ml na 2l)? I kako ti se cini za sada sve ovo? :rasta: ~~~~~~~~~~ To je to za sada, nadam se da ce sve biti ok i da ce biti dima.. pozz :banana123: :vutra:
#Update 16 - 14/08 Critical - 89 dan Speed Bud - 87 dan ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Critical - biljka je pretrpela ogromnu ali ogroomnu oluju, nema sta vetar nije nosio ali izvukla se.. Nagnula se na stranu, ispravio sam je i poduprio da stoji pravo dok se ne stabilizuje.. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Speed Bud - nista posebno xd ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ @CilI Mentore je l da krenem da gnojim sa Plantellom ili jos malo da se saceka? I po tebi, da li dobro izgledaju biljke i koliko bih mogao da izvucem iz Criticala? :razvaljen:::banana_rasta: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ To je to za sada, pozdrav za sve! :puuuh:: :vutra:
Speed bud Critical
Ukoliko je banana, cupam celu biljku iz zemlje?
Samo opusteno ne brini se ti ;)
Ja mislim da su se izvukle.. Ponovo sam zalio po 10l, prvih 5l progutale iz sale, ostalih 2l sporije, 2l jos sporije i zadnji litar jedva.. Ja ne znam da li su ovo pistile ili sta, ukoliko jesu, je l nema veze sto su pocele da venu? Evo slikice
Pozz za sve, vratio sam se nazad... Ovako sam docekao biljke, zalio sam svaku po 8l ciste vode.. Nadam se da ce da se oporave.. Nemam drugo sta da kazemm
@420Florist Vazi hvala!
Ahaaamm.. Pa ne verujem tj ne ocekujem neku kisu a i takva je rupa sliva se sve unutra i ide ispod folije..
Moze moze da prodje
#Update 15 - 25/06 Critical - 69 dan Speed Bud - 67 dan ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Critical me odusevljava, znaci ljudi prvi put imam iskustvo sa nasom biljkom, pre toga sam jedino znao kako se zove i kako list izgleda a sada vidim ovoliku biljku i ne verujem da mi uspeva i da ide.. Visoka je 160cm, u zadnjem zalivanju sam pored duple doze gnojiva ubacio i slavol (zalio sam dan pre slikanja) i stavio ove crne folije koje sprecavaju zemlju da se osusi jer ponovo idem van zemlje na 10tak dana.. Po izgledu listova rekao bih da je sve ok, slikao blicom pa boja nije ona prava, listovi su tamno zeleni.. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Speed Bud raste sporo, ali ide.. Poslusacu vas i ostavicu ga, zalivam i njega i gnojim, valjda bude kolko tolko.. Inace listovi mi lice na Sativu ja mislim, a pise da je Indica.. I njoj sam stavio foliju, kada sam obisao i slikao, proverio sam zemlju ispod folije, i dalje je vlazna a celog dana je peklo sunce +40c ... @CilI - Zanima me tvoje misljenje za obe biljke, za kraj :spliff: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ To je to, pozz za sve, zelim vam puno :sun2: i da rastu kao lude... :vutra:
Naravno.. Pa planiram odmah sa Plantelom Cvet i da gledam sto vise da je odrzavam.. Inace, ne znam bas tj nisam siguran, ali kad gnojim dok cveta, to vise rastu cvetovi?
#Update 14 - 16/07 I pozdrav svima evo me posle duzeg vremena, uzeleo sam se i foruma i mojih biljka ako me iko razume.. Critical je izgurao 14 dana bez mene i speed bud takodje, bile su ogromne vrucine oko 40 stepena.. Kada sam dosao zalio sam Critical cistom vodom da se malo osvezi a danas sam ubacio skoro duplu dozu... Evo slikice.. Inace primetio sam na Critical kao neke rane.. Inace Critical je 110cm za sada, guracu duple doze jer u subotu ponovo idem van zemlje.. Inace slikao sam listove pa bih pitao zasto su drugacije boje? Jedan je tamniji drugi svetliji.. Inace po vasem misljenju kolko bih mogao da izvucem iz Critical (mislim na tezinu prinosa) sa ovolikim rastom trenutno znaci ako ne bi rasla vise (ne daj boze)... Pozz za sve i zelim vam punooo :sun2: :sun2::sun2::sun2::sun2: :vutra:
I ja sam o tome razmisljao.. Jer sajt je okruzen onim trnjem znaci svuda a ja kad prolazim uvek se iskasapim i nikad nisam video ni skakvca ni puza i zato sam i ja pomislio na to.. Hvala :)
I ja sam o tome razmisljao.. Jer sajt je okruzen onim trnjem znaci svuda a ja kad prolazim uvek se iskasapim i nikad nisam video ni skakvca ni puza i zato sam i ja pomislio na to.. Hvala :)
I ja sam o tome razmisljao.. Jer sajt je okruzen onim trnjem znaci svuda a ja kad prolazim uvek se iskasapim i nikad nisam video ni skakvca ni puza i zato sam i ja pomislio na to.. Hvala :)
Ma super je.. Nije strasno sto se tice skakvca, stare su to rupe ali tek sad sam se setio da ih slikam.. sajt je bas tesko pristupacan, puzevi ne mogu da prodju.. Skakavac mozda bio u prolazu..
#Update 13 - 30/06 Critical kao i uvek ide pod full gasom.. Mislim da je drugi FIM uspesan ali cekam odgovor mentora.. Takodje ima i neke rupice na 3 mesta na listovima, videcu sta kaze mentor i za to.. Evo slikice.. Speed bud niss posebno Ne znam zasto se sjbala prva slika criticala, uglavnom stavio sam coca colu da bi docarao velicinu biljke.. Nece biti update 2-3 nedelje jer sam van zemlje.. Zalio sam po 10l i valjda sve bude ok.. Edit: Od WW koj je bio free, nista, posle tolko vremena uzo sam i otkopao semenku medjutim klice nigde a semenkica prazna.. Nemam nameru da stavljam novu jer je kasno po meni.. Boze zdravlje, sledece sezone :) Svima zelim puno :sun2::sun2::sun2::sun2: i po malo kise onima koji nisu u stanju da odu da zaliju.. Pozz za sve do daljnjeg and stay high af :vutra:
Jesam.. Speed bud ima potpuno iste uslove kao critical plus preko dana ima vise sunca nego critical.. Zemlja, djubrivo, sve isto kod oba
Ima sunca cak i vise od Criticala.. Jer Criticala u popodnevnim casovima hvata hladovina, dok Speed Buda od jutra dok ne zadje sunce
Vazi, kako kazete
#Update 12 - 25/06 Pre svega da se izvinim sto me nije bilo 8 dana, mada nikog nije ni briga hehe:D Critical je mnogo poraso, od kad su krenule ove velike temperature, dajem full dozu po 4l dok on samo raste i raste kao looood.. Prvi FIM je bio neuspesan, odradio sam jos jedan tj drugi pokusaj, ako ni on ne uspe necu vise da seckam jer i mene boli..:) Speed bud o njemu nemam nista ni da kazem, propast i cist promasaj... Cim WW izadje na videlo i malko poraste, cupam speedbud i stavljam WW... WW jos nije izaso, kasni malo, ali bice nadam se.. To je to za sad, svima zelim :sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2: and stay high af :vutra:
#Update 11 - 17/06 Ipak se ispostavilo da nisam pomesao sorte.. Critical napreduje, speed bud ne mrda.. Criticala sam FIMmovao, nadam se da nisam za*ebo Speed Bud To je to za sad.. Pozz za sve i zelim puno :sun2::sun2::sun2: svima :vutra:
Zaboravio sam da dodam, posadio sam i jednu WW od Seedsmana..
#Update 10 - 14/06 Obisao sam biljke jutros, zalio ih dobro, stavio sam malo gnojivo za Speed bud.. Evo slikice pa ako vi tvrdite da ovo sto raste na Speed budu su nove grane, onda ipak nisam pomesao sorte i da je to critical a da je speed bud zakrzljao.. Pozz za sve do sl puta i zelim vam svima puno :sun2: Malo je neuredan update ali preko telefona pisem.. :vutra:
@Blenstonius Ako su sporedne grane, onda je ipak moguce da ih nisam pomesao kad je bilo klijanje i da je onda to critical.. Ali ne znam videcu.. Sto se vezica tice, presecicu ja sa cvikcangle i nema nikakvih ostecenja... @Herb Gardener Hvala na ohrabljenu :)
#Update 10 - 12/06 Pozz za sve, nije me bilo pa evo 4 dana.. Critical po mom misljenju zakrzljao.. WW proklijao istog dana, poneo sam da ga presadim i kako izvadim tako mi ispadne i izgubim semenku, stavio sam drugu na klijanje malopre.. Iskreno gubim volju za sve, i za urednost update i sve.. Evo neke slike koje sam slikao.. Jedino ovaj speed bud ako bude ness od njega, ovaj critical ne mrda, poceli listovi da mu venu.. Evo slike i tjt poz za sve
Ma u redu je ne smeta meni spam, samo nemoj da dodje do svadje :joint2:
Hvala na podrsci :wave:
Jedva sam i to uspeo da uhvatim u fokus.. Ali pocela je da mirise onako bas jako, oseti se na 2 - 3 metra od nje i posle 2 dana izbacila je pistile, ali ajde kazimo ga da nismo sigurni..
@CrazyNorth Speed Budu je vege max 21 dan.. Danas mu se zavrsio 21. dan.. @Štaćukadjevolim Nadamo se.. Hvala na podrsci :wave:
Nisam ni ja siguran, cekam i ja iskusnog
#Update 8 - 08/06 Pre svega zelim svima da se izvinim sto nisam bio tu skoro nedelju dana, bio sam u guzvi, bio sam van grada, a nisam ni hteo da radim update pre presadjivanja... Imam i dobre i lose vesti, prvo idu lose.. PRE OVOG UPDATE-A, SVAKA SLIKA NA KOJOJ PISE DA JE CRITICAL TO JE USTVARI SPEED BUD I OBRNUTO Verovali ili ne, ispostavilo se da sam ih pomesao.. Kao dokaz moze da se vidi da je biljka procvetala (ako ne gresim naravno..) Dobro, idemo dalje, pomesao sam sad ove velicine slova ali sta je tu je.. Kada sam presadio biljkice, Critical ( Bivsi Speed Bud ) je posle nepunih 2h visnuo, znaci mrtav, od kako sam ih presadio.. Potove sam iseko, nisam hteo da rizikujem, medjutim on je visnuo, evo slikica.. Ucvrstio sam ga da ne visi skroz, zalio sam ih i posao, videcu sutra.. Idemo na malo lepsu stranu ovog update-a :puuuh:: Rupe sam iskopao, nadam se da su dovoljne, dok sam ih kopao smucila mi se i nasa voljena biljka i sve, ali nisam odustao :crazyd: Stajsko djubrivo ovcije 10%, 45% kupovna i 45% sa sajta.. Speed Bud je pustio dlacice, ok je, valjda ce bude nekoliko hedica :D Inace mnogo lepo mirise, zamalo da ga pojedem smiley9934 Critical je bio ok dok ga nisam presadio.. To je to sto se tice update, valjda ce Critical da se izvuce, pre nego sto se to sve desilo, stavio sam na klijanje jednu WW fem. , ne znam, mozda je malo kasno sad, ali sta je tu je, bice u veci pot dok Speed Bud ne zavrsi sa cvetanjem (5 nedelja/tjedna)..Imam neki strah da necu puno da dobijem od Critical ali svejedno imam zelju da biram sta hocu da zapalim.. Mislim zvuci kao da imam 10 sorte pa da biram, ali opet za mene koj prvi put sadi svoje, birati izmedju 3 sorte je neopisiva sreca i nezamisliv osecaj :lol: Zalio sam ih, valjda ce sve biti ok.. Do sledeceg puta, pozz! :razvaljen:: :vutra::let: