
Galerija nije uvezena
Pozdrav, evo i mene nakon malo dužeg vremena, da vam se javim kako i šta ima, šta je bilo a šta će bit. bilo je jako lijepo:icon_lol::icon_lol: a moglo je biti i bolje:ohno::sun2:, ako se kužimo. da ne serem dalje, evo "par" slikica outdoor i priprema se za novi indoor. uživajte:banana_rasta: Ovo će ujedno biti i dnevnik za novi indoor grow (1speed devil ,1autopyramid), dan dva. pozdrav:icon_lol::icon_lol::icon_lol: p.s sorry na veličini slika, drugi put će biti manje(bar se lijepo vidi):icon_lol:
smoke report? u zadnjih mjesec i po dana ne znam za sebe, a i zaliha se lagano troši(dok se ima, nek se puši). ljubice su davale voćnu laganu aromu sa" serebral hajom", drži koja 2 sata al 2 lijepo provedena sata, dok je ova ogromna čisti "kauč lok"! zapališ je ujutro uz kavu i taj dan više ne razmišljaš da ćeš nešto raditi! p.s za ovu ljubičastu u obliku grma, nisam napomenuo da je imala 2 "harvesta":icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Hvala, hvala:icon_lol:svima. Šta se tiče svih listova iskorišteni max.(maslac, haš, čaj, mlijeko, brauvnisi), normalno uz dodatke čistih badova, ipak da sve malo još dignem:chef2: Malo "drugačiji" smoke report sutra, pošto žena kad je vidla moj, rekla da nije u redu od nas da bar ugođaj i filing ne prenesemo malo i vama:icon_lol: Od sutra krećemo i u nove pohode i čari indoora . Kad sve prisložim, i sjemenke ( speed devil i autopyramid) budu u zemlji, detaljniji opis nekima već poznatog kuhinjskog ormara, zemlje, rasvjete itd.
Dakle, kao što je najavljeno slijjedi opis glavnih karakteristika biljaka, a naravno da su nam u opisivanju uvelike pomogle one same kao glavni predmet ispitivanja i inspiracija za ono što slijedi. Prilikom samog uzgoja, radi lakšeg snalaženja, a jednostavno i iz milja svaka je biljka dobila ime pa ću ih na taj način i opisati. Karakteristika "u bojama" prikazuje moj doživljaj boja prilikom degustacije i opisivanja naših ljubimica. Karakteristike mirisa i boja (ove "pederske" stvari) sam opisivala ja (žena), a za opis djelovanja je ipak zaslužan netko iskusniji (čitaj bobachu). SKANKA I SKANJARA miris - neutralno travnati miris po sviježe košenoj mladoj travi s limunasto citrusnim tonom u bojama - svijetlo zelena (boja mlade, svježe dvorišne trave) prošarane tonovima sunčano zlatne ; zanimljivo da nisam pogledala vrh prije nego sam vidjela te boje, ali naknadno sam ga pogledala i vrh je sam svijetlije zelen od naših ostalih vrhova i pun je zlatno žutih kristalića, te podsjeća na lemon skunk. high - dobar, stari, poznati "haj" s izmjenama udara topline nakon kojih slijedi hladan znoj, pračeno povremenom trncima kroz cijelo tijelo. Za početnike ovo možda može biti problem, ali meni je već falilo. Nakon toga slijedi couch lock, ali ne ubijenost i obamrlost, već totalna opuštenost. Dodatno smo zaključili (upravo sad) da ima djelovanje u valovima. dok se puši onda drma, drži jedno vrijeme i pusti i kao sve ok, malo smo opijeni, malo smo opušteni, već nas kao i pušta, kad ono, puf, evo ga opet. LJUBICA I LJUBKA miris - prvenstveno voćni miris u kojem se mješaju naranča i jabuka, a tek naknadno karakterističan miris zdravo sušene trave u kojem, začuđujuće, probija jasan miris metvice (mente ili sl.). Dodatno, aroma mente se osijeti i prilikom uživanja ove dvije ljepotice, pri čemu daje efekt hlađenja, uz ponovno voćnu aromu što ovu travu čini prefinom za pušenje. u bojama - žuta limunada s kockicama ljubičastog leda. Samu napušenost ovim ne mogu nikako drugačije prikazati nego jeb..... finjak. Nkikakvi beton, nikakve euforije, samo lagani haš vok (hash walk), koji traje i traje. EX-LILY miris - isto voćni s naznakama travnatoga, samo zbog malog djela lišća koje sam ostavio zbog količine. boje vrha su prejebe...., prije berbe je podsjećala na purple star, a ljubičasta boja sredine, okružena sa tamnijom nijansom zelene se zadržala i nakon sušenja, a jasno su vidljive i zrele smeđe pistile. 2 puta berba(u 7.mj. 30g, u 10.mj. 80g) , igrao se sa fotoperodima. high - vrlo sličan ljubici i ljupki, znači može (ako to u datom trenutku želite ili morate) puno jače stimulirati mozak i potaknuti na rad - isprobano u više situacija (i na poslu) . BADARA(BUD) miris-jak, jako jak ,lagano ko da vuče na plijesan (sigurno nije) , kad pogurneš nos nad staklenku, zapeče. pušenje-jako mali dimovi, jer još nije bilo osobe da se nije zakašljala ako je bila pohlepna(čak na bong razara) high-totalni couch lock Na kraju svega moramo reći da se sve osim badare poigravaju sa mozgom, tj.ako si u stanju možeš radit sa njima šta želiš i kako želiš da ti bude (koje kod raspoloženje furaš, onoga pun ku.... pojača). Kad se uzima na bong udara direkt u mozak, i to stvarno osjetiš! OSJEĆAŠ SE HIGH, MOZAK BYE BYE!!!:RastaBong::hippy::spliff::ludaci_lol::icon_lol: SPEED DEVIL , AUTOPYRAMID 24.11.2010. stavljene sjemenke u zemlju(komposana palme, komposana za ruže, tera nekak (nije magma)), pijesak, stiropor, na dno granule. temp.-20 stupnjeva, naknadno stavljena folija al ne preko svega, da drži vlagu duže rasvjeta-philips štedne 7 kom. po 23W oko 10 000 lu gnojivo-plantela za veg., plantela za cvjetanje, plagron tera grow & tera bloom autoflowering-od sjemenke do cvakanja 60 dana, aj da i to vidimo POZDRAV
Evo još par slikica vrhića (boje kalića) snimanih mikroskopom: al ipak ne prenese isto kao kad gledaš direktno na mikroskop. :leafblunt:upravo zamotano i auuuuuuuuuuuuu:icon_lol:, bum. Još čekamo da bube prokliju, pa da vidimo i te autofloveringe!!!pozz
Pozdrav, ajmo nakon ovih lijepih trenutaka koji su lagano iza nas, prijeđimo na ono zbog čega je prvotno i otvoren dnevnik, a to je nama svima interesantan:icon_lol: indoor. Samo da kažem da sam između ovog i prvog posta osim outdoora, malo radio i u indooru. Napravio sam si par brzih vegetacija pa su neke od biljaka stavljene vanka u 8. mj., a sa nekima sam odradio dupli grow( da, 2 puta sam obrao ex-lily, jednom taman pred more i godišnji) . 02.12.2010. autopyramid izbila iz zemlje jučer navečer, speed devil se nazire na površini. Slikice bacim gore kad izbiju prvi listići. Da ponovimo ko ne zna: dim. boxa:ŠxDxV=50 X 30 X 60cm osvjetljenje:6 cfl žarulja 4x6500 + 2x2700 za veg. i kontra za cvjetanje sve po 23w, u zadnjm fazam dodajem još jednu unutra okomito spuštenu na donje djelove (vidjet ćete kako ako bog da), zajedno ok 12 000 lu ventilacija: 1x upuh 12cm + 2x ispuh 8cm komp. vent. + 1x unutar boxa (kasnije) 12cm temperatura i vlaga:dan 25-30, noć 18-22, vlaga 40%(znam malo prenisko, dignut ćemo mi to) gnojivo plantela za veg. i cvjetanje sa dod. mikroorg. i algama te plagron grow (veg.) i bloom (cvjet.) , koristit ću samo plagron za veg. jednom 1/4 doze. za 10 dana i plantelu i plagron kasnije za cvjetanje , naizmjenično ph-metar za vodu , vodu ću ravnat na 6.5 sa limunom Hvala još jednom svima na komentarima, ali jedina loša stvar toga je da sam se malo preračunao za kolko će mi bit dosta do sljedećeg growa:ohno::icon_lol:. P.S Jučer drugi put radio vutra mlijeko, i mogu reć svakom ko nije probao, kad mu se pruži šansa nek si složi. Nikako drugčije ne mogu opisat, nego jedni od najjačih osjećaja high-a, ali ne na couch-lock već na neku ne znam ni sam da objasnim euforiju u mozgu u kojoj doslovno osjećaš veliku i jaku koncentraciju THC-a, dobro zapažanje slika, boja itd....... PROBAJTE!
pozz!!! evo ga nakon par dana javljam se sa lošim:ohno: i dobrim vjestima:icon_lol:! :ohno: aitopyramid ošla u k....c! nemam pojma šta je, jer od kako je izašla iz zemlje 02.12.2010. nije opće napredovala, ni listovi, ništa! :icon_lol: speed devil napreduje, i njemu je 4.dan od kad je izbio iz površine jučer navečer na klijanje stavljen critical: CRITICAL mmmmmmmmm:icon_lol: Critical Mass x Brazilian x South Indian, large and branched plant with great bud production. Highlights its adaptation to all types of substrates and methods of cultivation. Indoors it is advisable to give a maximum of 10 days of growth to avoid a final size too big. The outdoor crop is generous and rapid, producing plants with many branches and lots of buds. The use of tutors is essential in some cases so that the branches do not bend at the end of flowering under its own weight. Genetics: Mostly Indica Indoor Height: 60 to 90 cm Outdoor height: 2 to 3 m Yield: 350 - 450 gr./m2 THC: 16% Indoor Flowering: 7 - 8 weeks Outdoor harvest: early October. -novi box dim. širina 65cm, dubina 35cm, visina 165cm se priprema, za moje potrebe, dvije fine sortne biljoze, ako bi sve bilo ok svaka 2-3 mj. a kasnije kad sve( klonovi, box stari za veg. fazu, novi za cvjet.) profunkcionira i kraće, trebalo biti čist dost:icon_lol::icon_lol::icon_lol: -mislio sam stavljat hps 125W ili 250W, vaše mišljenje? -gdje nać jeb...u crno-bijelu foliju? mislim da će mat bijeli sprej radit! -critcal ide u tera magmu, jučer kupljena, jer ovaj mix prošlogodišnje composane( palme, cvjetaj. bilje) i tera brill mi nije najsigurniji zbog krepavanja autopyramide! pozdrav
e da, u box stavljena kamerica (žena predložila još prošle god.) tako da je sad pod budnim okom velikog boba:icon_lol:
-stvari se mjenjaju iz sekunde u sekundu! imamo u planu ipak drugi box dim. širinaXdubinaXvisina=90cmX60cmX140cm -e sad hps ide sigurno, al dal će biti 250W ili 400W sa cooltube-om svakako zbog visine, vidjet ćemo, preporuke uvjek dobrodošle (makar, najvjerojatnije budem odigro po svom:icon_lol:) -šta se tiče folije ok, hvala, nego sam sad novi šta se tiče hps grow-a, ventilacije itd. pa će biti čitanja, a bilo bi lijepo i čut nešto pametno od starih iskusnjara sa hps_m bar za početak :icon_lol::icon_lol::icon_lol: pozz do skoro, možda već za par sati sa nečim novim :icon_lol:
Da! tako će i biti! Počelo se radit na tome:icon_lol:! Jučer navečer critical prebačen u teglu od 8L mixa tera magme, pijeska i stiropora ali svega jako malo pošto sam radio i sa samom zemljom i bilo je ok . Speed devil lijepo i zdravo izgleda, osim laganih smeđih rubnih djelića prvih 2 listića. Mada mislim da je to do nekog meni nepoznatog razloga, koji je i usmrtio autopyramid pošto sam naveo da sam se malo kockao sa zemljom, jer je prošlogodišnja:ohno:! MAJMUN:ludaci_lol: Prati se već nekima poznatim okom sokolovim:watchplant:, pa ako će se i malo zajeb...t, odma dobija flushing sa 50L bunarske vode spuštene na 6,5 sa laganim dodatkom peroksida, pa ti sad daj:sick::ohno::2flip::icon_lol: NEBU MENE NIKO :bananabang:! Malo zaje....ije nikom ne škodi:icon_lol: Aj bacit ću slikicu, dvije kad mi se bat. napune. Pozdrav
:signs053: vot ever:icon_lol: evo par slikica od danas: speedy 7.DAN critical danas izbio iz zemlje donja temp. je temp. boxa (25.3C), a gornja vanjska (oko 19C) temp. u boxu-u (22.7) mjerena sondom kod same stabljike na zemlji slikica boxića, sve lampe palim kad se critical malo digne, da ga ne spržimo, vlaga 45% Šta se tiče novog boxa definitivno je odabrana hps 400w, sa cool tubeom, a šta se tiče ventilacije malo ćemo još prošvrljat, čak sam gledao da kupim u growshopu 2 ventilatora (1 za upuh, 1 ispuh), protok oko 100m3/h. temp. vanjskog prostora gdje će biti box je 17-20C Pozdrav do skora:icon_lol:
Sve rješeno:icon_lol::icon_lol::icon_lol: Taman imam vremena da si posložim box i to on lagano, jutarnja kavica, pljugica, muzikica (bob marley, gego, tbf , itd.) Trenutni box mi je odličan za vege fazu, a kad ga sklepam, bacam ih u novi. Šta se tiče ventilatora uzeta su dva cijevna pošto ću ih složit direktno na cool-tube + mislim dva pc vent. stavit još dodatno samo za usis (dole) i isis (gore). Uglavnom, za sad sve ok, a kad bude nešto novo, odma javljam:icon_lol: @vladozen ma bjelac moj kur..c, to ti ja imam Vitiligo (kožna bolest) koju je imo i majkel đekson, ustvari crnac, po kiti se sve vidi koje rase, ak me kužiš, ne?:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Evo samo mali apdejt, sve ok, prezadovoljan kako sam box preselio na drugo mjesto (ventilacija ful a temp. odlična. Neki mali početni problemčići ostavili su traga na speedy-ju, ali je tako i ostalo samo na tim prvima. Držati ću još tjedan dana na 19/5 režimu ( neka moja ideja pošto su se biljkice najbolje pokazale na 18/6 a na stranicama i forumima pišu da je 20/4 za speed devil-a opet najbolje, ja odabro 19/5) , a onda bacam na cvj. 12/12. Pošto mi je speedy autoflowering i njemu bi najbolje odgovaralo da ovako ostane, razmišljam da samo criticala vadim van u mrak, a speeddy-ja ostavim. Neki tamni prostor( ormar ili tako nešto), al nema ventilacije. A opet ako ga i bacim na 12/12 bit će samo manji urod brijem, a critical me posebno zanima. Vidjet ćemo kolko će mi se dat zamarat s tim. speedy 12. dan critical 5. dan desna temp. je temp. sonde kod same bilke lijeve u boxu(najviša temp. boxa) donja temp. je temp. boxa i vlaga koja se kreće od 35%-45% i skupna. Pozdrav:icon_lol:
Pozdrav, samo javljam kako sam se jučer skoro sam sje..o i to skroz:ludaci_lol:. dal je neko čuo za jeb... ne ufo led lampe? wtf? sve kao super, 90w radi bolje nego hps 400w, i fakat usporedbe ono praćene kamerama, youtube klipovi, nema temp. problema, startera, prigušniaca, ventil., sve predobro zvuči! već sam bio na e-bayu i vrag ne da mira! našao pun ku...c klipovi di ljudi totalno pljuju po lampama jer ne razvija nikakve hedove! bježite od tog sr...nja:ohno:, ako je neko razmišljao. ako neko ima drugačija saznanja, neka javi. ja uglavnom ostajem pri hps 400W + cooltube opciji:sun2: Inače, biljkice napreduju lijepo, a slike kaćim svakih par dana da se vidi malo bolji napredak
Pozdrav, e kod nekih je Djed Božičnjak malo uranio, na šta se naravno ne bunim:icon_lol:,pa Sretan mi Božić, a vama ćemo naravno čestitat kad za to dođe vrijeme. KOMPLET SYLVANIA HPS 400W, COOLTUBE, REFLEKTOR, 2x VENT.(cijevni 120mm, 2550rpm, 38db, 150m3/h), 2M IZOLACIONE CIJEVI, DIAMOND FOLIJA, HESI KOMPLET Deda je bio velikodušan:icon_lol: SPEEDY 16.DAN vani, u box-u , izbliza CRITICAL 9.DAN vani, u box-u SKUPNA ubačen dodatni vent(120mm) Pozdrav do skora:icon_lol:
Pozdrav, i Sreatan Božić svima:icon_lol: Ajmo pošto nas par dana nije bilo, malo bio zatrpan raspored, pa da apdejtamo par slikica. Speedy je pokazao pol:costumed-smiley-027. Prije 3 dana zalivene vodom ph6.5, i 1/3 doze super vita, powerzyme, i root complex_om, danas ću speedy-a zaliti sa 1/3 doze tnt-a (pročitao na dosta foruma da je autofloweringe najbolje samo jednom zagnojiti u veg., pošto imaju kratku veg. 2-3 t.j) i to u 1. tj. cvjetanja, a critical ću zaliti samo vodom. Mogu samo reći da su odlično odreagirale na hesi mix, pa pogledajte SPEEDY 3 TJEDNA CRITICAL 2 TJEDNA SKUPNA Pošto budem imao dosta mjesta u novom boxu, a imam te dvije biljkice, od koje je speedy autoflowering, već je pustio pistile a na 19/5 je režim cijelo vrijeme i neće biti baš velik, mislim criticala držat malo duže u veg. od preporučenog( 10 dana), i ići na topping, da dobijem na širini, i ćim više masnih hedova:icon_lol:. Vidjet ćemo, al zasigurno ga ostavljam još par dana u veg. pa mqakar malo i lst treninzi, a i speedy-u paše :sun2: POZDRAV
ne, ne ne:ohno:, čitaj. speedy je autoflowering, i on je već u fazi cvjetanja, ali na 19/5 režimu svjetla, a to je kao što znamo režim vegetacije. critical je u fazi vegetacije, i da naravno ako ću ga topirat da će to biti u veg. fazi, da ga oblikujem u grm pošto imam prostor uz ovog speedy-a. preporuke ako želiš dobiti neki 70-90cm je 10 dana veg. a meni je danas 2 tjedna. kužiš:icon_lol:, nema frke namjera je bila dobronamjerna, PEACE p.s idem pročiti post, možda sam stvarno krivo i napisao pošto sam da malo veseli:icon_lol:
Nisam ti imao ni jednog ni drugog, ali za te kao i bilo koje biljoze sa " markom" googlaj, i sve ti opišu (neke čak i do 2,5 puta u cvjetanju). Trenutno biljkice lijepo napreduju, critical je već prešišao speedy-a, i prekjučer sam ga topirao:prof10: Box je pri kraju, pa će slikice u kompletu kad bude gotov, Šta se tiče vent. riješena sa tri venta, 2 cijevna(150m3), te jedan kupaonski (180m3). 1 od 150 ide za ulaz zraka, 180 za izlaz(oba rade 24h), te jedan cijevni direktno na cooltube za izvlačenje toplog zraka (radi samo kad i svjetla).POZDRAV:icon_lol:
Sretna Nova:icon_lol::icon_lol::icon_lol: Pošto su bili takvi dani, i malo se vremena provodilo kod kuće, box još nije gotov, criticala još uvjek držim u vege. fazi. Usprkos preporukama da criticala ostavljaju u vege. fazi 10 dana, nemu je negdje oko 20.dan. 28.12. topiran, i odlično je to prihvatio. Hesi paket koristim ali u 1/2 dozama, i to svako drugo zalijevanje. Zalijevam svaka 3 dana sa oko 1/2L vode po tegli. Speedy danas zaliven sa mix-om hesi vit + 1/2 doze powerzyme, dok je critical uz hesi vit + 1/2 doze rootcomplex, dobio i prvu hranicu 1/2 doze tnt-a za veg. Sad si još jedino ramišljam da bubnem odma na 12/12 jedno par sjemena mojih ovogodišnjih outdoor ljubica, tek tolko da se popuni prostor, a mogle bi biti jako fine pošto mislim da im je falilo još kojih 10 dana da budu mrak, pa zašto ne bi vidio kakve su kad skroz sazriju.:sun2::sun2::sun2:. Jajani su normalno pod budnim okom da se odma kvacnu. Evo par slikica kako izgledaju biljoze SPEDDY 4 TJEDNA CRITICAL 3 TJEDNA SKUPNA I speedy izbliza (pogledajte vrhiće gornjih listova), ništa posebno, odlično izgleda, osim toga?! Pozdrav i sve najbolje u Novoj Godini:icon_lol::icon_lol::icon_lol: p.s sutra se nastavlja box:icon_lol:
Evo ga napokon i to smo završili:icon_lol: Na cooltube koji se malo nazire, još dodatno namontiran reflektor (mada cooltube ima svoj). HPS Grolux 400w, 1 cijevni (150m3/h) za upuh, 1 kupaonski (180m3) za ispuh, 1 cijevni direktno na cooltube za isis vručeg zraka (radi samo kad i svjetlo) , te jedan sad privremeno za mješanje zraka (kasnije ću uzeti onaj tanki stupni, radije zauzimanja manje mjesta). Temperatura za vrijeme svjetla 23-25C, po mraku oko 18C. Trenutno je sve bilo na brzinu prebačeno, pa ćemo se sutra još malo igrati i poštelavati visinu lampe, pošto mislim da bi bez problema trebala ići niže(sad oko 40cm). Na upuh zraka namjerno stavljena izo. cjev tako da mogu poštelavati svježi zrak, a ako treba i na same biljke. Box obljepljen diamond folijom. Baš me zanima kako će :sun2:400w hps, pošto sam do sada radio samo sa cfl-om i outdoor:icon_lol:
Već jesu:icon_lol:
Pozdrav, evo i mene sa malim apdejtićom Speedy i Critical napreduju odlično, s obzirom na to da mi se Critical malo "čudno" ponašao i izbile mu neke flekice( ko nedostatak fosfora), a to nikako ne bi trebalo biti. Uglavnom prebačen u novo teglu valjkastog oblika promjera 30cm, a speedy osato u istoj. Prije 5 dana stavljeno 13 sjemenki od EX-LILY (na 1. str. opisana) parena sa nekom ludom i ogromnom sativom (jeb. peder koji mi je:bananabang: sve cure) . Kad sam se vratio sa mora imao sam šta vidjeti, bio je već neka 2,5 m i izgledao kao ogroman bor, a tek 1 tjedan u cvj. , ali smo mu normalno i zahvalni i sad imamo sjemenke. U roku 48h proklijalo njih 12, ali sve stavljene u zemlju. Zasad iz zemlje izašlo na površinu njih 10. Od sutra ih stavljam sve u veliki box, i odma normalno na 12/12 pošto je već Critical na cvjetanju unutra. Muški normalno out kad se prepoznaju:prof10: Baš me zanima kolko će na kraju :costumed-smiley-027 ispasti. Za sad sve super napreduje i začuđujuće ubrzano( u roku 5 dana od sjemenke do prvih listića) Hebo ja njihova sjemena, bile bi proklijale i uspjele sve da normalno nisam bio malo oderan, pa m je normlno i par puta palo, rasteplo se itd:icon_lol: Kad ih prebacim sve puknut ću slike
Pozdrav, evo kao što sam obećao slikice, sad kad sam to malo prisložio:icon_lol: SPEEDY malo stariji od mj. dana (danas malo rastegnut) CRITICAL evo baš danas mj. dana (savjet za supercropping, tjedan dana cvjetanja?) po internetu ima svakakvih mišljenja, do toga da je preporučljivo samo u vege. fazi, do toga da može u fazi cvjet. ali samo prvi tjedan?! ZAJEDNIČKA s 13 bebica (a šta je klijavost homemade sjemena 100%), već sad imaju one male ljubičaste rubiće JOŠ JEDNA PROBLEMČIĆ slikani prije par dana (poslije toga presađena, i ne širi se) VLAGA predobar način za dignut vlagu u boxu (usisni vent) Evo ga to bi uglavnom bilo to za sad:icon_lol:Pozdrav
Ja ipak nisam, trtaroš:icon_lol: Jedna i druga jučer i danas rastegnute Speedy (5 tj. cvjetanja) jučer rastegnut i naharanjen sa super-vitom i heso bloom(paše im) Critical (tjedan dana cvjetanja) danas rastegnut i nahranjen hesi super vitom i hesi powerzymom Zajedničke POZDRAV:icon_lol:
p.s speedy stariji malo od 5 tj. znači u cvjetanju oko3 tjedna
Pozdrav groweri, evo mali apdejtić,sa jednim malim problemčićom (criticala sam ipak malo prejako rastegnuo:ohno:) SPEEDY 6.tjedan starosti(3-4 tj. cvjetanja), s tim da po njihovom od sjemenke do harvesta 60dana, znači još koja 2-3 tj., lijepo napreduje, ppistile na sve strane, danas par velikih listova skinuo, da dobije zraka i svjetla više, zalivam svaka 2-3 dana, jedanput čista voda 6.5ph, drugi puta hranimo(pola doze hesi bloom+supervit), dobio do sada dva puta, sljedeći puta dobiva hesi fosfor plus CRITICAL 37. dana star(oko 10 dana cvjetanja), e prošlo puta kada sam ga rastezo, tu gdje sam ga topirao se raščetvorio na jednoj strani, do sada ne pokazuje nikakve veće probleme, osim šta su mu dva donja lista požutila i na krajevima posmeđela, danas skinuti, na mjestu gdje je puknuo sam samo stavio zemlju gore( neka stara shema majke za zacjeljivanje), vidjet ćemo ali ja sam pozitivac a i to su jake biljoze, inače sve super, zdravo izgleda i baca baš lijepe i dugačke pistile, prava grmčina će biti to:icon_lol:, jučer dobio pola doze hesi blooma, i dobro reagira na njega ZAJEDNIČKA SA MALIMA (izbliza) ZAJEDNIČKA SA MALIMA (izdaljeg) Već sam lagano nestrpljiv za speedy-ja, a ima još dosta, danas ću mu ispušit ove listove:leafblunt: Iskreno se nadam da criticalu ništa neće biti jer bi mi stvarno bilo žao takve grmčine! Pozdrav do skora:icon_lol:
hvala na komentarima i mislim da će critical biti ok, bar za sada je, osim par najdonjih listova, koji su požutili. Sad ne znam dal je to od tog šoka, pa vuču hranu jače, ili se pokazuje neki nedostatak. Kako god bilo prošli puta dobio hesi super vit, a danas cijelu dozu hesi bloom-a. Šta se riče listova, objesili se jer sam ga taman zalio. Speedy-ju danas dao pola doze hesi blooma-a i pola doze hesi fosfor+(fosor+kalij). SPEEDY 50.DAN(od izbijanja iz zemlje). po njihovom još 10 dan(from seed 2 harvest 60 days), al meni se čini da će ipak biti više MALENE 13.DAN (nadam se da će uskoro pokazat spol, jer postaje gust), od početka na 12/12 ZAJEDNIČKA - CRITICAL 43.DAN (20.dan cvjetanja) Donji list CRITICAL-a POZDRAV:icon_lol:
Pozdrav, evo javljam se sa novostima: speedy pri kraju, critical napreduje, e sad malene su mi pokazale nešto što još nisam vidio, a vidio sam svašta( jaja iz kojih izlaze pistile). Imam već dosta iskustva sa prepoznavanjem spola ali ovo mi je stvarno nejasno jer totalno izgleda na jaja a onda iz njih izbiju pistile. Imao i cure, imao i dečke pa imao i hermiće koji su mi se tek kasnije pokazivali kao hermići ali ne na ovaj način. Da ponovim sjemenke su od outdoora EX-LILY koja je na prvoj strani, na normalan način oplođena. Ako se neko našao u sličnoj situaciji, pomoć dobrodošla, i to močom stvarno samo oni koji znaju šta govore, a ja ću do tada pratiti svaki dan da vidim kamo se se to odvija. Evo slikica: SPEEDY CRITICAL I NEPOZNANICE Pozdrav
Da, toga se i ja bojim, pogotovo dok sam malo istražio po netu:ohno:. Ima više vrsta hermija, neki imaju svoje cvjetove na različitim mjestima (jaja na jednom a pistile posebno), a neki iz istog mjesta. Samo se nadam da su to neki jako veliki kaliksi:icon_lol:. Nada umire zadnja, al znamo i šta je Nada. Pazim ih za sad al mislim da ću ih sutra prebacit u drugi manji boxić da ih odvojim da se ne hebem sa tim da mi oplodi criticala i ostale koje izgledaju normalno. Samo me još brine da su sve iz iste biljke, pa i ove koje izgledaju normalno da mi kasnije ne pokažu da su hermići:ohno: Šta se tiče izgleda samog, da izgledaju baš ko jaja, a kad se otvore hop, evo pistile.pozz
Ja sam razmišljao da je tome možda doprinjelo to šta sam je dva puta brao. Bila unutr, pa pred kraj stavio van, lagano skoro sve pocvakao a onda je ponovo počela listati i na kraju sam imao drugi urod i to hebeni, i na to sve ona nije ništa pokazala, a gle sad!?I da, oplodila ju je prava pravcata muškarčina od 3m visine i valjda 2 promjera, hebeni bor! Sutra idu svakako van pa ćemo još vidjeti. Ima i onih normalnih cura, bar za sad. pozz
Prošlo vrijeme. Sad više nikako nije za croppanje, privezana odavno, a šta se tiče uroda vjeruj da nije isto, jer supercropping-om ne dobivaš samo položaj već jačaš i grane, što na kraju rezultira većim i jačim badovima a mislim da nam je to svima cilj, no to je već neka druga tema o kojoj bi se dalo. Uglavnom hermiji su bili 100%(postoje i hermaći koji iz jednog mjesta teraju i muški i ženski cvjet), vani su i jučer popušeni svih 6 komada. S obzirom da je novogodišnja odluka bila da neću onim smradovima dat više ništa para i od tada pušim samo lišće koje sam si ostavio za čaj i jednom čak uzeto ono sranje od dust-a(sad i više nikad) od njih 6 smotao 3 đokse i bilo mi je baš lijepo:icon_lol:. Unutra još kojih 10 dana (10 po mojem, po njihovom 5) speedy koji se puni iz dana u dan, critical koji je negdje na pola cvjetanja(ogroman je), te su ostale 6 :costumed-smiley-027(19. dan od početka na 12/12) koje za sad imaju samo pravilne ženske cvjetove(pistile) bez ikakvih naznaka jaja. Da napomenem da je znači od 13 sjemenki proklijalo i izašlo iz zemlje svih 13, 1 mi pala iz ruke(napušeno đubre:icon_lol:), 6 za sad a nadam se i dalje pravih cura:icon_lol:(tako sam si i mislio ostaviti), te 6 HERMIĆA a nijedan klasičan jajan.Za sad ide sve po planu i kroz kojih 2 tjedna ćemo pušti i nešto bar po izgledu, mirisu a i onom kako su ga opisali jako fino.MLJAC:icon_lol:POZZ
uživam uz tvoje filmove smok i http://img59.imageshack.us/img59/7748/p2010054.jpg:icon_lol: ma ne mogu ja da je pustim do kraja i da ne diram. uglavnom danas u pola 7 cvaknut jedan mali, mali, onaj koji ma neće ni uspit narast:icon_lol:, osušen u mikrovalki, ni papira više nemam:icon_lol:pa smo ga morali probat na pipu:icon_lol:ne žalim se, dapače ova slikica je zadnja 3. tura, koja je duplo manja od prve dvije i mogu vam reć sda sam jako sretan:icon_lol::icon_lol::icon_lol:i cant wait any more:prof10::hehe:
pozz. znam ja to jako dobro al dok ti se puši, ne pitaš, bar ja, ma biće toga a ovi donji se tako i tako neće uspjet do kraja popunit:icon_lol:. vidjeti se može kako je donji dio fino prozračan:icon_lol:. evo me sa nekom novostima. speedy preseljen u drugi box sa cfl-icama i do kraja ću ga držat na 20/4 režimu, pošto je u velkom boxu gužva u šesnaestercu. pošto je autoflowering zadnjih tjedan dana ću ga pržiti sa 20h svjetla, a ostalima da damo malo mjesta.speedy jučer zalijan zadnji puta sa punom dozom hesi bloom + hesi phospour+, i dalje od sad samo voda. sve u svemi jako lijepo napreduje, pa vidite i sami:icon_lol: CRITICAL nepunih mjesec dana cvjetanja MALENE(EX_LILY) 3 tjedna stare (12/12 od početka) ZAJEDNIČKA SPEDDY 58.dan
pozdrav, evo nakon malo dužeg vremena lagani apdejtić. speedy trenutno na kuringu, predobar:icon_lol:nekih 20g al 20g jebene stvari od kojih se da napraviti 100 ubojica. šteta šta ne mogu bolje poslikati al sve je puno trihići. miris bi opisao kao lagano voćno skankasti. rad udara u glavu i to jako. kak se prepustš tak udara. critical i malene napreduju odlično i da ne trabunjam više evo slikica pa uživajte: pozz:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
hvala svima:icon_lol:evo još par malo boljih slikica speedy-ja:icon_lol:a šta se tiče criticala, da to je jedno dlakavo đubre:icon_lol: pozz:icon_lol:
Pozdrav svima! evo pošto se critical lagano bliži kraju, još po mojem jedno tjedan dana (pod mikroskopom 50-50 cristal-cloudy omjer) red je da vas malo osvježim sa apdejtom. U srijedu zadnji puta zalijan sa punom dozom hesi bloom-a i hesi fosfor+, tako da će imati kojih 10 dana čišćenja samo vodom. malene isto jako lijepo napreduju, samo šta su to sjemenke od jedne biljoze (ex-lily), a one ko da je skoro svaka različita. E da na jednoj mi ozbacila 4 vrha, a nisam ga ni pipnuo (topirao), baš lijepo:icon_lol: Aj da ne serem više uživajte: Speedy-ja nema već neko vrijeme pa se critical lijepo štuca odozdo, da budu cole veće i da bude lijepo prozračno:icon_lol:. Prefino za pušiti, a još tolko toga ima do samog kraja(harvest+sušenje+curing). Malenama će trebat nešto malo duže, uglavnom izvještavat ću, pozz:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
pozz, hvala svima na komentarima i da ovaj critical ima stvarno velike, dlakave i tvrde cole:icon_confused:, još nisam takvo nešto vidio uživo:icon_confused:. lagano su počeli trihići smeđiti, apa evo par slikica sa mikroskopom, vjerujte puno je bolje dok nejde na kameru danas ili sutra ju mislim još jednom dobro zalijati sa čistom vodom, dan na svjetlu, pa u mrak na dva dana, da ju malo šokiramo.pozz p.s. hvala haze na savjetu, ali pošto mi nije jedina unutra, pošto je već samo od sebe purple ( outdoor sjeme ex-lily, vidi 1.stranu) ostavićemo je ovako pa nek se samo ona meni lagano puni a koje boje će biti nema veze jer sam prošli outdoor samo purple i imao
pozdrav:icon_lol:opet sam u onom razdoblju kad sam jako veseo:icon_lol: jučer navečer, kao i svako večer sam malo cvaknuo(30% je sigurno počišćeno), pa sam dio toga uspio i poslikati, s tim da je to onaj od najdonjih vrhića, fali ga više od pola i stisnuti je(pošto je još malo pufasti, a i lakše mi je rezat:icon_lol:) šta se tiče samog okusa predobar, pošto je stvarno lagani za pušiti, pomalo citrusnog okusa, i možeš povući kolko god možeš a da te ne zakašlje:icon_lol:šta se tiče zelenih listova već su svi gornji požutili, samo je još zelenkasto na donjim dijelovima:icon_lol:evo i djelića na kojem se vidi kako je još uz sve te boje koje je imao, počeo dobivati i ljubičastu:watchplant: sorry na veličini slika ali samo sam htio što bolje dočarat tu ljepotu:icon_lol:a opet nije ni to to. pozz:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
pozz svima:wave: vrsta je critical od advanced seeds-a, danas maknut u mrak na 24-48h. zadnji put zalijan prije 6 dana. evo par slikica trihića(sad je već bolje) i same odvojene biljoze u ormaru: i to je to zaSAD:wave:
evo samo za usporedbu, pošto vjerujem da svako ko puši zna kolko je ova rolica velika:icon_lol: pozz:wave:
pošto tako jako volim boje i šarenilo evo još "par"slikica:watchplant: ova zadnja je za novu turu, dutch passion colour mix4: (2Xblueberry, 2Xorange bud,2xmazar):icon_lol:pozz
bez brige SKT, slikica trihića je od samog vrha, na najboljem djelu, gdje je veći dio smeđih trihića, pa je taj i poslikan. šta se tiče ostalog djela, čak je smeđih ispod 50%, što će se taman još posložiti na 50/50% do sutra kad ćemo ju cvaknuti:prof10:. svakom ko sadi preporučam pod "must do" da najmanje 10 dana prije harvesta zalije gnojivom(meni će biti 2 tjedna), da zemlju dobro isuši(meni zadni put zalijana prije tj. dana) i za kraj totalni mrak(meni će biti 72h). stvarno već dosta toga isprobano i ovo je dobitna verzija za puno kristala i fini "smut" DIM:bong7bp:pozz:wave:
evo ga danas kritični "smogovci" cvaknuti:prof10: i bačeni na sušenje, a šta se tiče mix-a prvi trojac(1xBLUEBERRY,1xORANGE BUD,1xMAZAR) isto danas ubačen u zemlju pošto su od prekjučer bacile 1.5-2cm klice pozz:vb_wave:
evo nas u staklenci na curringu, ispalo oko 80g nečeg prefinog(bilo bi više da se nije cvakalo:icon_lol:), smoke report kasnije kad još malo sazriju u staklenci, a evo i malo boja:banana_rasta: blueberry i orange bud izbili iz zemlje još jučer, al mazar se ne nazire, al za njih ćemo otvoriti novi dnevnik malene napreduju jako lijepo, danas napravljen flushing, slikice budu uskoro pozz:vb_wave:
pozz ekipo:facesjump:evo i mene nakon nekog vremena da se javim sa novostima i ponekim slikicama:email:harvest je obavljen na malenima i sad su na kuranju critical je sad totalno sazrio ali je štos da ga skoro više nema:vb_kez:, miris mu je dosta intenzivan čak prodoran, dok se puši jako lagano (bez pretjerivanja) i sam high je dosta jak ali čist ja bi ga nazvao dnevni nova tura je već 3.tjedna na vegetaciji, ali to ćemo u novom dnevniku, i da ne duljim više evo slikica, prvi je critical a dalje su malene, uživajte u bojama:watchplant: svaka čast tim svim finjakima, ali ja volim da me zakuca, a ove zakucavaju, samo da se još lijepo zakuraju prije nego se popuši bit će super:smoke18:nadu za sortne vrste sam ostavio još samo blueberrry-ju i orange bud-u, i ako me oni ne oduševe definitivno uzgajam samo domaće mixeve by bobach:family1: dnevnik ći završiti kad malene još malo dozriju da mugu napraviti smoke report i to će biti to za ovaj dnevnik, pozz:wave:
šta reć, nego :thankyou: i nadam se da sam uspio i nekom pomoći, ako ne bar ste uživali u bojama:banana_rasta: šta se tiče experimenta sa 12/12 od početka(to su malena koje su ubačene da popune prostor), nisam baš preoduševljeni šta se tiče vremena, jer se stvarno ništa ne dobiva, još mi izgleda ko da je i duže.tako da ako to ne morate raditi samo da ubacite bilje da samo popuni prazninu, radije radite bar 2 tj. vege, no stvarno sam zadovoljan jer na ovo nisam posebno ni računao a dobio lijepo i dobro za pušiti:spliff: svaka različita sad sam pogledao naslov kako je ovaj dnevnik počeo:icon_lol: sa autopyramid i speedy-jom, nastavio sa critical-om a završio sa extra domaćim mix-om za kraj, u ova krizna i usrana vremena, i šta se tiče općenitog života, i šta se tiče drage nam biljke ne mogu IM ništa drugo poručit a znam da čitaju, nego http://youtu.be/Goc60da3VWE :2flip: pozz ekipo:wave:
pozz ekipo, evo kao šta sam i rekao zadnji post će bitit kad zakuraju malene kako spada, pa da vam pokušam opisati miris i okus dima. šta se tiče mirisa, još uvjek je nekako citrusno voćni, al kad se zapali ko da imam 3 vrste, svaka posebno miriši, djeuje i izgleda, a sve od iste biljoze:maryjane: rad je nekako cerebral high, al ako se malo više stavi, lomi, ali opet ne totalni couch-lock sama po sebi je jaka, cjela prekrivena kristalima i stvarno je dovoljno staviti 0.2 za fini rad:hehe:evo još jedno slikce za kraj i to bi bilo to:wave: