Pozdrav svima! Kao prvo evo i ja sam pokrenuo mali projekt uzgajanja biljke Royal Dwarf. Dosta forum postova vidim na temu Royal Dwarf + CFL, ali nitko nema balkonsko izdanje pa eto da isprobam po prvi put (nadam da sam prvi što se balkona tiče s ovim strainom), pošto je stealthi, dakle izraste od 40-60 cm s tim da je 40 cm indoor (CFL pretpostavka), i outdoor 60cm). Dakle radi se o autoflowering, feminised strainu od tvrtke Royal Queen seeds. Genetički background je Skunk x Ruderalis. Blend 60% sativa, 10 % indica te 30 Ruderalis. Cannabinoid level je Medium. Urod u osušenom Cvitu (Budu) je oko 60 gr osušenog. Od germinacije do harvesta je 8-9 tjedna. Ovako proces koji je išao je: 1. Petak 5.4.2014. Ulio običnu vodu iz pipe u malu prozirnu čašu (whiskey čaša), ubacio sjemenku te stavio pokraj kompa u mrak. Pošto me nije bilo za vikend (2 dana) ona je sve odradila u vodi, dakle kad sam došao u nedjelju več je bila otvorena te je mali vrh korijena virio vani svega 1 milimetar. Pričekao sam do ponedjeljka (dakle oko 60 sati u čaši), te je premjestio na desertni tanjur, na njega sam stavio papirnate ubruse prethodno mokre te ocijeđene koristeći DESTILIRANU VODU. Pokrio s random pokrivom radi kondenzacije.Čuo sam da je pri germinaciji u čaši ako uliješ običnu vodu iz pipe a sjemenka u sebi sadrži neku od bakterija da je zbog klora u vodi ubije (ali mislim da isto nema veze koja se voda koristi). Dakle 3 dana u čaši, 3 dana u mokrom papiru. Na mokrom papiru je ''poludjela'' te je nakon 3 dana izbacila korijen dug oko 2 cm. U četvrtak 10.04. u popodnevnim satima sam je zasadio u Composanu, te zalio s destiliranom vodom (doki ne upije dobro), te još po vrhu malo s prskalicom poprskao po sredini. Nočas je temperatura bila niska dakle oko 12 stupnjeva, pri 49% vlage, pa sam je premjestio unutra. Kućna temperatura je bila 22 stupnja pri 52% vlage. Držao sam je ispod upaljenog CFL-a da dobije barem malo na grijanju. Jutros oko 10 sati sam je odnio na balkon gdje je upravo sad