Amater sam u ovome i nenadam se previse ali cu da dam sve od sebe da bude uspesno. Do sada sam uzgajao par puta. Od kako sam poceo nisam prestajao i sa svakim novim uzgojem vidim da to ide nabolje ali sam jos daleko daleko.... Box je 80x80x160 Lampa je sveze kupljena Marshydro fce3000 (300W) Neko kaze da je malo previse za moj box ali nekoristim je na 100%, a nekoristim je ni na 75% jer kada sam gledao potrosnju e.e. i koliki je PPFD video sam da je na 100% oko (295W) potrosnja e.e. A na 75% oko (250-245W e.e. Zato sam se odlucio da je koristim na 50% jer sam i tako zadovoljan sa PPFD koji je oko 730 Od ventilacije imam 3 mala kulera koristim 2 jer su sasvim dovoljna za (temp i vlagu) da bude u normali ponekad bude malo visa temp ali brzo regulisem to Karbonski filter nemam tako da je smrad zagarantovan. Tek je pocetak i nastavicu da pisem i postavljam slike od svoje mezimice