Pozdrav ljudi,sa boxom sam krenila u cetvrtak danas im je 6. DAN. Box: 70x60x175 Ventilacija: 2 PC boxa(0.10,0.30) Zemlja: 70% terabrill,15% coco , 10% humus i 5% stiropor( pitari od oko 12-15 L) Gnojiva: biobloom,hesi tnt,hesi root Jos ih nisam zaljevala kako treba nego samo lagano u danu prodem cisto da povrsina bude mokra.Moje biljcice mi nekako izgledaju kao da sporo rastu a sada neznan pevi mi je grow i totalno sam bez ideje i znanja.Pozdrav !
KRAJ!!!!102.DAN susenje: 19-22 °C Nakon sto se osusi i nakon sto izvazem potrudit cu se malo lipse napisat o ciloj ovoj avanutri...poz ekipi
Danas ide u mrak 100.dan ( 70. 12/12)
93.DAN (63. 12/12) TEMP: DAN/NOC 27°C/23,24 °C VLAGA: 40-50% U ponediljak planiram flush i onda iduci tjedan sam s njom gotova(petak planiram taman kada bude 100.dan)
12 TJEDAN (30.DANA/ 54. DANA 12/12) Temp: DAN/NOC (26°C / 20 °C) Vlaga: 40-50 % Od zadnjeg zalivanja dobiva TNT +BLOOM...Sve ide super i kako triba bez ikakih vecih problema. Cekan i odbrojavan lagano i ove zadnje dane...planiram ju pustit jos 2 tj max.20 dana jer do tada jedino i mogu to mi je ogranicenje :( ekipa mislite li da ce biti dovoljno?
Automatic Northern Light 79 DANA Nakon 4,5 dana susenja stavila sam ih u tegle jer su mi se cinili vec dosta osuseni jer je zadnja dva dana temperatura bila malo veca ( 24°C ). 47 g osusenog! Jako sam zadovoljna sa svojom prvom prijateljicon i sto se tice okusa uobicajeni okus dok je miris jako intezivan i svjez :) high je odlican i ispunia je moja ocekivanja!PREZADOVOLJNA SAN Kroz dan dva idu slikice druge sestrice :)
AUTO NL TUTO FINITO! Od pon je na susenju...20-23 °C je u boxu za susenje temp. Zelim zahvalliti ekipi na pomoci pogotovo mentorici @t@mara ...77 dana je iza nas,jedna avantura je uspjesno zavrsila sada jos cekan na drugu :) vagala nisan ali cu najvjerovatnije vagati kada se sve osusi.Za Uskrs se planiram svakako pocastiti pa cu procjeniti jeli se osusila ili ne tako da u ned ide smoke report i cim se osuse stavljam curing :) ✌
74.Dan NL auto je stavljena u mrak na dva dana 44.dan ( 12/12 ) NL Svaka 3 dana dobije po 2 L i svaki drugi put dozu TNT-a...biljka ima malo cudan miris neznam jel to mota tako i imma malih fleka po listovi nisam nigdje mogla pronaci sto to moze biti...za sada samo slike od foto. NL
Temp.kada je NL foto. u boxu je 25 °C kada je auto sama onda je 22°C (a lampa je na 45 cm od automata)
71.DAN (31.dan cvvjetanja NL) Temp: 22-27 °C Vlaga: 45-55 % Auto.NL jucer sam odradila flush 3,4 dana cekam da se zemlja osusi i onda ide 2 dana u mrak i onda je doslo i to vrimee NL Sve ide bez problrma i po planu za sada,svako 2 zalivanje dobije gnojivo...molila bih ekipu,sto misli ocu li stici odraditi sve bez problema do 19.5 jer mi do tada moze box raditi zbog privatnih stvari pa bi molila ekipu sto misli hoce li se to moci sve odraditi do tada...a pod tim sve ne mislim na susenje :)
Za koliko ju mogu rezati? Jer planiram napravit za 4,5 dana flush i onda nakon njega staviti ju 2 dana u mrak. Oce li joj to biti previse ? :)
66.dan Auto. NL Temperatura: 22-25 °C (biljka je sama pokazala da joj ova temp.najvise odgovaraa) Vlaga: 40-48% Listovi lagano žute...Danas zalivena sa 2 L + full doza blooma(zadnja doza gnojiva) 45 cm od lampe...Planiram ju sada 5 dana isusiti i onda nakon 5 dana flush, samo neznan sto poslije toga svaka korisna informacija bi mi jakooo pomogla (naravno u PM) VELIKI POZDRAV EKIPI koji prate ❤
61.dan foto.je na 12/12 31.dan temp: 21-28 °C vlaga: 40-55 % Lampa na 45 cm od autosa to sam pomakla nakon informacije o foxtailima a 25 od foto :)
FOXTAILE??koliko je to lose i po cemu se to primjeti ?? temperatura nebih rekla da je visoka a lmapa je 35 cm od nje...probat cu smanjiti temp prvo a onda udaljiti lampu...
58.dan Auto NL TEMP. NOC/DAN : 22/24-28 °C VLAGA : 50-55% Lampa je na 35 cm a zalivan ju svaka 3 dana sa po 2 L vode + bloom svako drugo zalivanje... Pocela mi se vlaga povecavati,sve sam probala osim odvlazivaca i izgleda da ce mi to i biti rjesenje...za sada slikice samo autosa i par pitanja vezana uz njega...kada i kako znati kada je kraj curkama i sto se sve radi pred kraj njenog rasta tjst.pred berbu? Kada mogu ocekivati da ce moja auto curka biti gotova odprilike ? :) Veliki pozdrav ekipi i mozda danas uploadam i foto. NL ako ne onda kroz par dana :)
DAN 50. ( 20. - 12/12 foto NL) TEMP. : DAN/NOC 27°C / 22°C VLAGA 45% Lampa je i dalje na 35 cm od autosa dok je od foto. na 25 cm :) Zalivan svakih 3 dana sa 2 L vode :) Sve ide bez problema za sada..Automata mislit ostavljat jos 20 dana min. :) USKORO LOLIPOP...molila bi da mi se posalje neki dobar link sto se tice toga treninga ali ne u dnevnik nego u PM ;)
@VenloNL prave su sada :) @Gerber(N)Radič nije pisalo,sama sam isprobobavala i biljka ti sama pokaze dali joj odgovara ili ne :) i naravno uz pomoc mentorice
44. DAN / 14 DAN rezim 12/12 Imala sam lom na jednom dilu stabljike oblipila sam tejpom i stavila pladticnu kesicu priko stabljike gdje je bila otvorena a sada sto je tu je idemo dalje... TEMP :Dan/Noc 26°C / 20-22 °C VLAGA : 45 % LAMPA JE NA 30 cm od foto. i 35cm od autosa :)
Na koju mislis tocno na obje ili? Sada sam tek primjetila da mi nije uplodalo sve slike...
NOVI UPDATE/NOVI BOX BOX: 100X100/170cm 38 dan... 8 dan cvitanja NL foto. Temp DAN/NOC 22-26 °C / 19,5 -22 °C Vlaga DAN/NOC 45-50% / 50 -55 % 30 cm udaljenje od lampe.,auto se super oporavia od croppanja :D
Evo i zalipila sam tejp na tom mistu i svezala malo jace da je ispod 90° stabiljka...Svaki prijedlog i kritikaa dobrodoslee :)
Napravljeno...misljenja? Imam malu rupu na stabljici sada
Kako kislis da ju cropam? I mislis li na automata ovu desnu? :)
UPDATE 31.DAN(foto.jucer stavljena na 12/12) temp: Dan/Noc (20-28) / (19-24) Vlaga: 45% do 50 % kupujem kroz dan dva odvlazivac pa ce biti manja :) AUTOMAT NL : visoka je 70 cm to nisam ocekivala NL : 50 cm :) Rasvjetu drzim trenutno 15 cm od auto.a 30 od foto. :)
Pozdrav ekipa evo malo update Temp DAN/NOC 23 -27 ° C / 18-22° C Vlaga DAN/NOC 40-47% / 50 -65 % Lampa stoji na 30 cm od njih. DANAS zalivane foto. NL 2 L/pitar 15 L (8 ml tnt+ 10 ml root) Auto NL 1.5 L/pitar 10 L (8 ml tnt + 10 ml root) 27.dan za 3 dana prebacujem foto. na 12/12... :)
21. Dan vege...do 16.dana bile su na 20/4 rezim svjetla a od 16.dana su 18/6. Planiram drzati jos barem 10 do 15 dana u vegi...topiranje je odradeno prije 2 dana na normalnoj NL(bili pitar) Temp/VLAGA: DAN (22-25 °C / 46-50%) NOC (18-23 °C / 50-65 %) Zadnji put su zalivene(15.dan) sa 1 L vode svaka ( +20 ml root/2L) . Nisam jos zalijevala sa pravam kolicinom vode jer mi se stalno cini da je zemlja vlaza jednostavo taj LED ne susi dovoljno tako da me zanima kada bi im trebala dati pravu kolicinu vode i koliko bi to bilo( 1 pitar je od 15 L a drugi 10L) ...eh da zaboravila san,kada mogu poceti sa tnt-om ili bloom-om... Veliki pozdrav,stavljam novi update za 5 do 10 dana :)
Dobroo jutro ekipaaa...evo malo ranojutarnji UPDATE curkama je 15.dan (uvjeti su svakim danom skoro jednaki vlaga dok je lampa upaljena je od 45% -50%,temp.je 24,25 °C...kada je panel ugasen vlaga je 60% temp.je 20-23°C)autos ide super ali me malo zeza normalna.Jedan list se totalno osusio a novi su malo poceli dobivat zute rubove ali ja mislim da je zasada sve dobro...zadnji put sam zalijevala prije tjedan dana i jos mi izgleda da necu tribat barem jedan dan :) sve kritike dobrodosle!
Radi slabog pocetnog informiranja ljudi odlucila sam napraviti novi uvod i dati malo vise informacija boljih i preglednijih :) Sjeme: 1× fem. Northern lights 1× auto Northern lights BOX : 70X60X175 ORMAR LAMPA: LED 300W VENTILACIJA: 2× PC VENT Upuh zraka: 0.10 A Ispuh zraka: 0.30 amp ZEMLJA: TERABILL(crvena) 70% COCO 15% HUMUS I PERLIT 15 % POTOVI: 2× 15 L GNOJIVA: Hesi root i tnt BioBloom MENTORICA @t@mara Sjeme cim je proklijalo(25.1)stavljeno je u potove od 15 L. Izasle iz zemlje 26.1 i odma stavljene pod lampu(30cm) na REZIM 20/4 ...7. DAN zalijevano sa L vode svaka (2L/10 ml root-a) ...po dogovru sa mentoricom odlucila sam napraviti LST(auto) i TOPIRANJE(normal.fem.) Temperatura niti jedanput nije isla ispod 20 °C niti preko 30°C... Temp za vrijeme rada lampe(LED) najcesca 22°C - 27/28 °C (ispod lampe 30) Temp za vrijeme ugasene lampe najcesce od 20°C do 23°C VLAGA- prvih 10 dana(rad lampe 40%min.-45% max. , ugasena lampa: 55%do 65%) -zadnja 2 dana (rad lampe 45%min. -55% max. ,ugasena lampa tada je jednaka kao proteklih dana) DJEVOJKAMA JE 12.DAN (15 cm od LED-a)i planiram napraviti sutra zalijevanje svake sa 1,5 L (3L + 15 ml root-a)
Krivo sam napisala tek sada vidim perlit je i koristen a ne stiropor,i terra je crvene boje...ocito sam sa zalijevanje zeznila...previse vode :/ necu sada zalijevati 4,5 dana pa cemo vidit
Okej primljeno na znanje...dosta ljudi mi je reklo da ju posli 7.dana zalijem sa barem litrom sto sam i napravila...isto tako mentorica mi je to predlozila a mentor je tu da ga se slusa :) sve sam radila jednako za obje biljke druga je super reagirala(auto) dok normal nije bas :/ evo ga slika auto.NL a sve sam jednako radila
Pozdrav ekipa,curicama je 9. Dan bilo je sve uredu do danas NL fem. danas mi se malo prominia nego sto je bio ovih dana....na listovima se pojavljuju bilo zute fleke i malo ljubicastih a listovi su se malo deformirali :( Temp: dan/noc 23-29 °C nikada ne pada ispod 23 i nejde preko 29 ... Vlaga: 40 - 65 % U sridu su dobile svaka po 1L vode(2L /10 ml root) dobro su mi izgledale do danas i nekako mi samo malo sporo rastu...svaka kritika je pozeljna ito tako i savjet...pozdrav ekipi nove slikice ce ic za 4 dana :*
Sto se tice toga kupila sam diamond foliju i stavila jucer...vlaga mi nejde ispod 40% nikada a kad je svica ugasena onda je od 55do60% a temperatura je stalno od 23 do 28 :) sama zivim u stanu tako da nije problem jedino sto sam razmisljala kupiti nesto bolje od kartona ali nemam ideje sta da trazim kada dodem u trgovinu ako mi neko moze pomoci ili ima ideje molila bi da mi javi u PM a ne ovdje isto tako ako netko zna gdje mogu kupiti manje ventilatore koje bi mogla staviti na zid jer stvarno neznam gdje se to moze kupiti :)
Evo ga malo novih slika mojih lipotica :) na drugoj slici malo su tamniji listovi nego na slici a sredina im je svitlijaa...prva slika NL a druga je auto NL
Box nije cili od kartona nego sam taj prednji dio...box je inace ormar ali nisam mogla busit prednja vrataaa...hvalaaa ti :)
1l na svaki kalic ili? Drzala sam ih na 30 cm i nije islo jednostavno su samo u visinu rasle i listovi uopce nisu rasli to je bilo prva 3 dana i prebacila sam ovako i izgleda mi da im se vise svida ovako...evo ga tu jos par slika kako to izgleda i kako one sada izgledaju...i napravila sam malu izmjenu jer sam shvatila daj onaj ventilator mi smanjuje vlagu pa sam to maknila.hoce li im biti dovoljno zraka barem za sada dok su mlade :D druga stabljika je auto :)
Stavljene su na 18 cm jedan dio a drugi na 20cm jer sam tako postavila lampu da ide ukoso malo...