Pozdrav drustvo , malo kasnim. Poso , obaveze i ostalo uzelo maha , tako da nisam imao vreme da pokrenem dnevnik a uopste i nesto da ih specijalno treniram, cak i svako zalivanje kasnim... Ali one idu nedaju se :) Box 12x120 Pabael mars evo 300 Gnojiva hesi kolekcija Zemlja, potH(35%), kokosov treset(35%) i vermikulit (30)% Potovi od 14l ako sam nesto zaboravio dadam kasnije :) Na klijanje stavljnene od autosa 4 devvila 2 papaye i 2 mandarina sve od sweet i 3 autosa na pokln dobijena neki ryder :) i izaslo je 3 devila 1 papaya i ova 1 mandarina. Od samog starta devili su bas vili losi, mali , nisu se razvijali i usporeni sta god im radio nisu jacali pa sam dodao 3komada AK 47 regular na klijanje. Sva 3 su uspela i lepo krenula ali ova dva najveca su bili deca i a ova mala dejocica :) Tako da je u boxu ostala 1 AK , jedana papaya , jedana mandarina i dva devila :) Da se ne pogubim sve oko slike i datuma evo par slika 18 jun A ovo su slike od danas, kada nadjem slike jos ubacujem ih 14 dana kako su na 12/12 , malo sam sve izmuvao ali ispraticemo cvetanje AK koji grabi i popunjava box kao blesav... Lagano izbacuje autose... Pozdravlja vas zlatni :)