pozdrav dragi moji forumaši,evo mene u novoj avanturi. :) ovoga puta je to random sjeme iz vrha koji sam pušio,u vrhu je bilo par sjemenki koje sam sačuvao i piknuo u zemlju...navodno je ova sorta iz naslova,nije 100% sigurno,ali ako je onda će to biti prava poslastica...jer evo što kažu o S.A.G.E.-u : The name says it all ! Sativa Afghani Genetic Equilibrium™, a well balanced Haze crossed with a robust Indica that produces a power- packed plant with over 20 % T.H.C. Fast becoming a legend, S.A.G.E.™ took 2nd place in the blind test of the 2001 High Times Cannabis Cup also the hash made out of this plant won 1st place in 2000, both of these victories were based on overall strength and quality. High T.H.C. and low C.B.D. make this plant a perfect head stash variety. Spicy sandalwood flavor combined with a long lasting and uplifting high make this the plant for those who must have the best. Longer flowering time is rewarded with large buds that will seem to double in size in the last few weeks. Type Mostly Sativa Height 120-140 cm Yield 300-350 p.s.m. Flowering Time 70-77 days zvuči jebeno,ha? :signs053: lol stavio sam dvije sjemenke iz toga razloga jer ne znam točno šta je u pitanju i kakvo je sjeme,te ih držim na 12/12 od početka dok mi pokažu spol,a onda ću vidjeti šta ću i kako ću dalje.. od opreme je sve ostalo isto kao i u prošlom grow-u,uz jedno pojačanje,a to je tratatatatatatata ph metar,hvala prijatelju koji mi ga je poklonio! :respect: zemlja je Klasman Potgrond H,jako dobra zemlja puna hranjivih tvari,isplati se uzeti je. posude su trenutno 7-litarske,ako se obje biljke pokažu fem. onda ostaju u tim posudama,ako je samo jedna fem. onda ide u 20 litara friške zemlje. od gnojiva ne znam još točno šta ću koristiti,imam još Plantele Cvet i Plantele Vrt(ona žuta),a za nešto drugo nemam para,tako da ću nešto s ove dvije iskombinirati,možda ću ovaj puta cijelo vrijeme sa žutom pa će mo vidjeti kako će ispasti na kraju. ne znam jesam li štogod propusti
evo od sinoć su u teglama vrhovi...izvana su bili crispy,iznutra je bilo malo vlage,grane su se s lakoćom lomile pa mi nije preostalo ništa drugo nego staviti sve u tegle da se kjura...zadovoljan sam s dobivenim,napunio sam par teglica i imat ću neko vrijeme za pušiti...sad krećem u remont boxa,ovo je bio zadnji grow s boxom u ovom izdanju..jbg,djeca rastu,pa moram totalno izolirati box od svjetla,zvuka i mirisa...ovakav kakav je ostaje izvana,samo ću ga dodatno učvrstiti,a iznutra planiram neke promjene,malo osvježenja i tako...ali otom potom... :) evo još nekih slika,pa što se mene tiče,može u završene,do smoke reporta kada ću se javiti.. bilo mi je drago,hvala što ste me pratili i komentirali...vidimo se u nekom novom grow-u. ;) indica: sativa: image hosting no sign up
pusti još par dana,dok ode sve u tegle,da okačim sliku i zaključim grow. ;)
znam za to,ali nije jer bi onda i na drugoj biljci bilo tako,ali nije...nema veze,koja god sorta bila u pitanju,valjat će... ;) edit:
zaključio sam po tome što je jedna biljka imala listove sa 5,druga sa 7 krakova...na indici su hedovi tvrđi kudikamo od sative,čiji su vrhovi prozračniji i mekši...nema plavih tonova na slikama jer je tek u početku to izbijanje tih nijansi,ali se golim okom uživo da vidjeti,malo teže preko slika... crimea blue izgleda ovako,kod mene je tek počela dobivati ove nijanse...
123. dan/85. cvjetanja: čudan grow,mogu reći... :) prva stvar nepoznato sjeme(iz vrha s.a.g.e.-a je bilo dosta sjemenki pa sam zato stavio u naslov sage)...druga stvar,manjak hrane u biljkama,problemi sa lišćem,˝riješio˝ to nekako kojekakvim čudomixima... :D dalje,nametnici u zemlji,koliko god ispirao,gamad se nije predavala i izlazila bi sve više.ispratili grow do kraja. :D ... ˝pišanje˝ po biljkama,tj.isprobavanje urina kao gnojiva...moje mišljenje je da nije naškodilo biljkama ni malo,koliko god neki upozoravali da je u indooru bauk korištenje urina kao gnojiva,ja tvrdim suprotno...i da,biljka uopće ne smrdi po pišalini kako je napisano,već baš fino miriše... :P kad sve ovo pročitam,prezadovoljan sam koliko je dobro ispalo na kraju,količinski sam očekivao više,ali uz sve navedene otegotne okolnosti,ne mogu se požaliti...dobio sam količinski manje,ali što se tiče kvalitete,mislim da će biti vrh... ;) i kao šećer na kraju,sinoć prilikom berbe skužio da sam cijelo vrijeme pogrešno mislio kako imam jednu sortu sa dva različita fenotipa..međutim,ova indicasti fenotip je počela dobivati plavo ljubičaste nijanse po vrhovima,pa mi nije bilo teško zaključiti da je riječ o Crimea Blue sorti,pošto sam u to vrijeme kad sam pušio s.a.g.e. probao i tu sortu...vjerovatno se i od tu zalomila sjemenka,pa nekako dospjela do mene,skupa s ostalima. :D kako god,zadovoljan sam i s tim ishodom,hehe,samo što bi je drugačije onda tretirao da sam od početka znao da je Crimea u pitanju. S.A.G.E. : CRIMEA BLUE? :
evo i indica na flushanju...mislim da će im po jedan flush biti dovoljan,jer sam ih brutalno isprao,znači tegle od cca.7 litara su nekih 2-2,5 sata bile potopljene vodom...pustim vodu iz tuša do ruba tegle i smanjim pritisak vode tako da mi održava tu razinu otprilike i tako minimalno dva sata...napravio bih još jedan flush,al mislim da ipak neću jer im je danas 75.dan cvjetanja,dok se zemlja osuši i dok odstoje u mraku,bit će oko 80-og dana cvjetanja,mislim da će im to biti dosta. evo i link na galeriju za full rezoluciju: http://postimg.org/gallery/30i75qo9a/
112.dan/74.dan cvijetanja: došlo vrijeme u oku suza sja,rastajem se uskoro sa svojim biljkama.... :D evo danas radim flush sa sativa fenotipom,sutra ću sa indicom...morat ću ih u isto vrijeme skidati kakve god budu,jer jednostavno nemam kuda zbuksati jednu,ako ću drugu morati ostavljati duže eventualno drugu...jbg...još ću ih par dana držati pod svjetlom,pa ću ih na dva dana u mrak i cap cap lagano...p.s. znam da lišće izgleda grozno,ali vrhovi su čini mi se nešto bolji. :) edit: evo i link za full rezoluciju ;) http://postimg.org/gallery/37pu6hiyc/
hehe,bome su se fino zamastile,po izgledu lišća čovjek ne bi rekao,ali mislim da im ovo žutilo i bube kojih još ima u zemlji baš i ne smeta..zasigurno bi bile još bolje da je prošlo bez tih problema,ali i ovako sam zadovoljan na kraju...očekujem ovih dana da se počnu još više pumpati,kaže u zadnja dva tjedna da se poduplaju vrhovi.to se odnosi na idealne uvjete od kojih sam daleko,ali siguran sam da će se bar malo još udebljati. planiram kroz dva tjedna privesti grow kraju,krajem idućeg tjedna napraviti dobar flush ili ako @Bizzzo Flush Gordon ima kakav dodatni savjet u vezi izpiranja? :P
99.dan,61. dan cvijetanja: sativa feno: indica feno:
vidi,imamo i šaljivdžiju :D :D :D neće,znam se ipak kontrolirati.. ;) ali ja na uzgoj gledam ko na kuhanje jela,ko što kuhar proba jelo par min prije kraja da vidi jel treba posolit,tako i grower par tjedana prije kraja proba da vidi jel se isplati trošit struju. :) mislim da to radi 90% posto ljudi koji uzgajaju.
hehe,oko moje... :D grana je ošla pred novu godinu ,odrezano onako u prolazu i ostavljeno,ne diram ih previše,imaju sad neki ritam i ne čačkam previše...jednom voda,jednom Plantela,jednom Bio Bud i čini se da im paše...još dva tjedna minimalno,po potrebi i dulje.
92.dan/54.dan cvijetanja: indica fenotip: sativa fenotip:
87.dan/49.dan cvijetanja: stoka alava is back :D cvaknuo sam par popcornića :) da imam za preko Nove godine...moram reći da sam vrlo zadovoljan kako izgleda,miriši i dejstvuje iako još ima skoro mjesec dana do kraja...mislim da će bit bombona kad bude gotovo i skjurano,ima još jahanja ali će se isplatiti čekati... :) ovaj dio u opisu biljke sa seedfinder-a mi se najviše sviđa: Longer flowering time is rewarded with large buds that will seem to double in size in the last few weeks. Flowering Time Indoor: 66 - 69 days (~68 days) :D
hehe,s obzirom kako su me stisli nametnici i manjak hrane u biljkama,izgleda i više nego nice. :)
80.dan/42.dan cvijetanja: nakon flushanja biljki u nadi da ću se riješiti bele gamadi iz zemlje,i dalje su se koprcali po zemlji...našao sam nešto crvene Plantele i pognojio s njom,primjetio sam da nema više toliko gamadi na površini zemlje kad se zalije...plantela je zaustavila/usporila i daljnje žućenje listova,malo im je dala dušika...uklonio sam odumrle listove i malo sredio biljke,sad to izgleda čisto pristojno...dobio za probu pola boce ovoga pognojio sam jednom tek,ne mogu reći kakav je,al će svakako dobro doći... evo i par slički: sativasta indicasta
...napravio...bogami ih ima u zemlji milijarde,hehehe... da napišem koju o ovim stvorenjima što mi glavobolju zadaju... Symphilidi su jedna jako zaebana vrsta...sakrivaju se u zemlju i žderu korijen i tako ga oštećuju...na površinu zemlje izlaze prilikom zalijevanja i gmižu po njoj...to sam iskoristio prilikom flusha večeras...prvo sam topio zemlju i sipao vodu do ruba tegle da gamad izađe van i skupi se na površini vode,pošto ih voda ne ubija nego se samo skupe na hrpu i trzaju...e onda bih pojačao pritisak vode i fino ih isprao preko ruba tegle...dosta dugo sam to ponavljao pošto ih je sa svakim ispiranjem izlazilo još i još i još...sutra druga ide na flush,malo sam i ove požutjele listove odrezao na ovoj včrs...nadam se da ću ih se ovim putem riješiti,jer su mi stvarno zapaprili dobrano..
večeras radim flush,izgleda ipak plan b za pobjedu nad gamadi. ;)
pas mater,opet gmižu po zemlji...:eek::eek::eek: edit: Eradicate Repression: Reduce the moisture of your soil to the bare minimum. Symphilids burrow deep underground when they sense drought however they will not entirely leave a food source. Dry conditions will force these root chompers deeper into the ground and away from the central root ball of your plant. Root damage will continue, but in a less dangerous location. Ironic that watering is the simplest detection and drought is the stopgap. Predators: The symphilid is native to new zealand and little is known about their biology. With over 160 species in a vague field there is not a effective predator that will work across species. The symphilid moves too quickly for predatory mites to be effective. Manual Removal: Alas, the recourse of manual removal against underground pests is always minimal. If you sight these pests on the surface of your soil, kill them! This is a slower moving infestation and killing a few females will aid your plant more than you think. Spray: Symphilids require very thorough soil drenching to eradicate. Other root munching pests do not have the depth capabilities of this creature, ensure your ENTIRE medium is soaked or you will see reappearance. Symphilids are resistant to oils and soaps and their eggs are tougher than any root predator in this thread. A simultaneous application of tobacco juice and neem as a soil drench has proven effective against the symphilid. 10 cigarettes per gallon of water, soaked until the water color is between tea and coffee is sufficient. Apply this juice alongside a neem drench twice spaced 4 days apart. If symphilids appear eradicated, take a soil sample from the bottom of your container, inspect, and re-drench if necessary.
jutros zalivene svaka sa 900ml otopine u omjeru 50:50. na jednoj biljci više ne vidim gamad,dok na drugoj još gmižu ali u daleko manjem broju...planiram skuhati još čaja i zaliti još jednom da potamanim i ovo malo što je ostalo.
ja sam stavio 20-ak gr na 1 vode,tako da ću probati sa omjerom pola pola.
sad sam pogledao pod povećalom i imaju ticala/antenice,a i izgledom više podsjećaju na Symphilide,skroz bijelo tijelo,gmižu po zemlji i mlataraju s tim antenama... idem skuhati čaj sad,taman sutra ujutro kad se svjetlo ugasi,zalit ću biljke...koji omjer mi preporučuješ,Cill radi 50:50,ali on ne pusti da tako dugo odstoji...pretpostavljam da što duže stoji da pušta više tvari i postaje jači?
pa to je super,onda sutra ide tretman cajem od duhana...hvala na info. ;) @metalmaniac: flush ipak prelazi u plan b :)
o duhanu sam također razmišljao kao mogućem riješenju,ali sam pročitao da se ta otopina prska po lišću u slučaju spider mitesa...al ako kažeš da zaljevaš s otopinom,onda ću svakako i to probati...samo me zanima jedna stvar...pošto ne pušim ove industrijske cigarete već domaći duhan koji nije tretiran kemikalijama,hoće li imati učinka ili baš moraju biti ove cigarete s otrovima u sebi? :)
flush mi je među prvima pao na pamet...mogu svakako probati,ne košta me ništa a može pomoći (iskreno se nadam :) ) večeras bi mogao jednu a sutra drugu flushati... u ovom postu sam i pronašao šta me muči...tu ne piše ništa za ove moje Symphilide kako se tretiraju,ali odmah ispod piše za pljesnive mušice (fungus gnat) da se tretiraju tako da se stavi kora od krumpira na zemlju,da larve vole krumpir i da se skupljaju na kori...još piše i da se može sipati pijesak na zemlju da ih potuši...mene zanima dal je to primjenjivo i u mom slučaju? https://vutra.org/threads/kompletan-vodi%C4%8D-za-bolesne-biljke-probleme-sa-nametnicima-i-ph.9910/#post-220953
@zlavjestica: upravo to i piše i u onom postu koji sam već dva puta stavio,da se obavezno koristi razrijeđen i svijež baš zbog amonijaka...odstajali se koristi za kompost...tako da mi tvoj post ipak dokazuje da nisam baš toliko glup koliko pojedinci očito misle. ja nisam ni rekao da je to sad riješenje za moj problem,znam i ja da bi bilo najbolje kupiti neko gnojivo,ali jebiga nemam prebijene pare u džepu,pa eto prtljam i kemijam da što jeftinije prođem,pa makar i urin razrijeđivao u vodi i to po cijenu propadanja grow-a... e,sad...nisam nigdje našao dal je bolje u outdooru ili indooru to raditi,ali eto,pokušao sam pa da vidim kako će ispasti...za sad još nisam primjetio neke promjene,ipak sam samo jednom tretirao biljke sa takvom miješavinom,ali ću svakako nastaviti i sa sljedećim zaljevanjem,dok ne vidim neke rezultate,pozitivne ili negativne...svakako javim...iskreno,sad su mi veća briga nametnici koji su se pojavili,još uvijek kemijam šta i kako da napravim da ih potamanim...
na forumu sam i našao ovo što sam stavio ovdje u vezi urina,ovaj boldani dio ne govori o nikakvom kompostiranju već o korištenju svježeg urina razrijeđenog s vodom...kao grow supporta i čovjeka koji zna puno toga o uzgoju te molim da onda prepraviš taj post,čisto da se ekipa ne zbuni kao ja i da ne koriste urin kao gnojivo. ;)
ne kužim te,al ajd... pozz i tebi care...
evo,sam sebe ću citirati :) zašto misliš da će škoditi biljkama?
a dašta ću,nema druge... ;)
Houstonwehaveaproblem... po svemu sudeći,ovo me zadesilo... Symphilid Male štetočine koje imaju bijelu ili krem boju.Izgledaju kao gusjenice.Vrlo su štetni po biljku jer se ukopaju u zemlju I oštećuju korijen jer se hrane s njim.Često se mogu naći u zemlji koja nije sterilizirana. Lako je vidjeti ako je biljka zaražena s njima pošto će izvirati iz zemlje pri zaljevanju.
upravo to,mario...predrasude,ništa drugo...ako nije plantela ili hesi,ne valja. :) a paradajz valja koji izraste iz zemlje koja je pognojena kravljim izmetom recimo...ionako ću flush radit pa će se isprati. ;)
jbg momci,pa nisam izvadio ćunu i pišao po boxu,tolika seljačina nisam :P fino na litru vode deci mokraće i da vidimo rezultate...treba malo eksperimentirati..pogotovo kad nemaš para za gnojivo,da vidiš kakve sve ideje padaju na pamet. ;)
svakako,javljam kako god ispalo. ;)
evo isprobao sam...na litru vode sipao 1 dl mokraće,i zalio s tom mješavinom...čekam rezultate pa javim. ;) p.s. nisam prosuo po boxu,hehe. :D
Ljudski urin je jedan od najbrže djelujućih te jedan od najboljih izvora dušika, fosfora, kalija i elemenata u tragovima, dostupan u obliku koji biljke savršeno prihvaćaju. Svjež ljudski urin je sterilan i kao takav ne sadrži bakterije. U biti, toliko je sterilan da ga je moguće tako svježeg i piti. Urea iz urina postaje amonijak nakon 24 sata i to uzrokuje karakterističan vonj mokraće. U takvom je stanju urin prejak za upotrebu na samim biljkama, ali proliven po hrpi komposta, pobuđuje i ubrzava reakcije u kompostu obogaćujući ga dodatnim sastojcima Tragovi antibiotika, vitaminskih dodataka i ostalih lijekova ostaju u urinu, ali u zanemarivim količinama, pogotovo ako je urin razrijeđen vodom. Urin je 95% voda, 2,5% posto je urea, a daljnjih 2,5% je mješavina minerala, soli, hormona i enzima. To je krvni nusprodukt, ali usprkos tome što sadrži izvjesni krvni otpad isti nije otrovan. Tijekom uriniranja zdrava će osoba ispustiti 11g dušika (urea), 1g fosfora (fosfati) i 2,5g kalija. Ugandski znanstvenik Patrick Makhosi, član ugandske agrokulturalne istraživačke organizacije u Kawandi i stručnjak za tla potvrđuje učinkovitost ljudskog urina kao gnojiva. On tvrdi da će prihrana povrća urinom jednom na tjedan u razdoblju ne kraćem od dva mjeseca uvećati urod barem dvostruko. Stoga ako želite već pripremljen izvor biljne hrane koji je savršeno prilagođen vašem vrtu, potpuno besplatan, dostupan tijekom cijele godine, a koji uporabom u prihrani biljaka štedi silne količine vode koja ga ispire u toaletima, razmislite o korištenju vlastitog urina. Zapamtite tri zlatna pravila… Urinirajte u boce, kante ili slične posude kako biste izdvojili urin i održali ga sterilnim. Koristite ga svježeg za biljke, odstajali je pogodan za kompost. Uvijek ga razrjeđujte u omjerima od 10:1 do 50:1 za primjenu na osjetljivom bilju ili sadnicama. Svjezi ljudski urin je sterilan (osim ako imate infekciju mokracnog trakta, u tom slucaju se nesmije koristiti urin kao gnojivo) i isto tako oslobodjen od bakterija... nisam nasao nigdje tocan omjer za nasu biljku koliko urina pa cu ovako postavit omjer neki normalan sta sam skuzio da nemozete spaliti biljke a da je djelotvorno gnojivo... 30/1 od 1-2 tjedna.. 20/1 od 2-3 tjedna.. 15/1 od 3-4 tjedna... 10/1 od 4 pa na dalje se moze koristiti jer je 10/1 najcesce koristen i najuncikovitiji omjer... gnojiti svako drugo ili svako trece zalijevanje ovisno o potrebama biljke... neki su se izvukli sa omjerom 8/1 kod jako gladnih cura ali nije nikako preporuceno prelaziti dozu od 10/1 jer ako dodje do pregnojavanja urinom moze jako smrditi i brzo ce doc do nakupina soli u zemlji sto ce uzrokovat probleme tako da pametno! PH Ph vrijednosti ljudskog urina mogu ici od 5 do 8.5 ali najcesce je izmedju 5.5 i 7.5 kod zdravih ljudi sa balansiranom prehranom. Vrijednost od 6 je prosjecna vrijednost. Visoko proteinska prehrana moze spustiti PH ,a vegetarijanska prehrana podize PH vrijednosti. ima jako puno informacija o urinu koje nemogu sve napisati ali sigurno da je diljem svijeta koristen i opce poznatno DOBRO gnojivo! za one znatizeljne neka googlaju malo ;) ovo sam našao na forumu i mislim da ću s ovim isprobati nadoknaditi nedostatak dušika... :D
59.dan/21.dan cvjetanja: počelo im je faliti dušika u cvjetanju,listovi su žućkasti peteljke od listova su poprimile ljubičastu boju...pošto idem s Plantelom Vrt (bio),morat ću dobro proučiti kako da nadomjestim nedostatak N...inače,osim toga,biljke su ok...cvjetaju svaka na svoj način..indica se već počela debljati,dok sativasta ima tanje vrhove i tanje grane..ova sativasta je sinoć dobila supercrop,malo mi je previše krenula u visinu naspram ove indicaste,pa sam je malo polomio da napravim neku ravninu u boxu... sativa: indica:
50.dan/12.dan cvijetanja: indica sativa
44.dan/6.dan cvijetanja lolipop iz dosade :) indikasta ili br.1 : sativasta ili br.2 : imagur :vb_wave:
39.dan 12/12 1.dan cvijetanja: od danas im počinjem računati cvijetanje,pošto su se vrhići počeli lagano formirati...
34.dan 12/12: imam dvije biljke različitih fenotipa :) prva,ona koja je izašla dan-dva ranije je veća,šira i sa debljim granama i masivnijih listova od druge koja mi više baca na sativu sa tanjim granama i listovima...inače,sve je ok,redovno zaljevanje svakih par dana jer brzo popiju vodu,do sad 3 pune doze Plantele Vrt,ne vidim neke znakove nedostataka do sad... indica? sativa? gužva je lagano u boxu :) upload image :leafblunt: :wave:
hehehe,zato sam i išao od starta 12/12 sa hps-om da ne moram mijenjati mh/hps.. :P ko će nakupovati trake,hehe
još malo lst-a...ovaj puta nisam topirao,samo ću je vezati i to je to... :) image hosting over 5mb
više je do rasvjete nego do biljke...istina,ovi novi vrhovi jesu možda za nijansu svjetliji,ali ne u tolikoj mjeri...kasnije im nadođe boja.
28.DAN 12/12: od danas im počinjem računati dva tjedna preflower-a..obje su pustile prve pistilice lagano,na jednoj (ovoj razvijenijoj) se jasno vidi,dok je na ovoj manjoj na glavnom vrhu tek prva dlačica izvirila,al je nisam uspio uhvatiti s fotićem...ova manja malo kaska za ovom jačom,valjda zato jer je dan-dva kasnije izašla iz zemlje...za sad jednom pognojene s Plantelom Vrt,nastavit ću s njom tijekom cvjetanja..
i mene živo zanima,iskreno bih volio da je jedna m a jedna ž tako da presadim u veliku posudu i odradim cvjetanje u tegli od 20 litara... hehe,staklenke kako praznim tako ih slažem u box,ove čekaju bolje dane... :D edit: napravljen lagani lst na obje biljke,i pognojene sa 2/3 doze Plantele Vrt (10ml na 1l vode)
24.dan 12/12 zadnjih tjedan dana su biljke bile prepuštene same sebi na dnevnom svjetlu u boravku pošto nikog nije bilo doma...iako oprema šljaka bez greške,nisam htio ostaviti toliko dugo box bez nadzora...rezultat svega je da su se biljke izdužile pošto nisu imale puno svjetla zadnjih dana,ali me to ne brine jer će se već one popuniti...sutra sanacija,lagani lst i prva laganija doza Plantele Vrt(žuta)...za sad mi naginju na ženske,ali vidjet ćemo kroz koji dan...vjerujem da bi mogle pokazati spol uskoro pošto će sad opet biti na 12/12... upload images free image url upload
10.dan 12/12
cooltube je riješio temp....vlaga je cijelo vrijeme bila niska,čarape i boce su mi nešto sitno digli vlagu,ali opet ne dovoljno,ali je na kraju sasvim ok ispalo...ona gel nisam isprobao,radio sam neki svoj homemade gel,ali nije nešto previše prikrivao miris,možda ovaj puta ubodem ona gel pa javim ako isprobam ;)
fala čika No! :) Zdrava Trava https://vutra.org/topic/11804-ghs-jack-herer-250w-by-ganja-farmer/?p=284833 tu mi je u ovom postu oprema ;) Stipe dobio vrhić,u njemu bilo sjemenki,trava odlična za pušit,nazvo frenda da mu kažem to,veli on sage,reko dobro...a i rad joj je sativast,tako da je vrlo vjerojatno to...random u smislu da nisam ja odlučio koje će sjeme biti. ;)