Pozdrav:vutra: Nakon jednog dokumentiranog i vise nepopracenih uzgoja odlučio sam otvoriti jos jedan dnevnik:) U glavnim ulogama su skunk#1 od sensi seeds i white skunk od white labela. Skunk#1 sam u prošlom uzgoju prvi puta uzgajao i jako mi se svidio rad i cjelokupni dojam biljke pa sam odlučio i ovaj put krenuti s njim. White skunk nisam nikad probao a dobio sam gratis menke pa rekoh zasto ne probati:joint2: White skunk info: https://sensiseeds.com/en/feminized-seeds/whitelabel/white-skunk-feminised Skunk#1 info: https://sensiseeds.com/en/feminized-seeds/sensi-seeds/skunk-1-feminised Neke tehnikalije: Box: growlab 80x80x180 Ventilacija: prima klima 125mm 220-360m3 sa carbon filterom, stalno na 360m3 Svjetlo: 400w HPS dual spectar sylvania sa cool tubeom Tegle: 12 litara Zemlja: mix teramagme i composane blumenerde Gnojivo: Hesi bloom, boost i p+ Ostala oprema: ovlaživac, ventilator klipni, ventilator promjera 30 cm koji mjesa zrak u boxu, mikroskop za kasnije Odlučio sam da necu koristiti pH metar ovaj put. Trenutno smo u 33. danu, od početka sam isao sa 12/12 jer sam imao biljke u cvjetanju u boxu, a i vrućine polako dolaze pa rekoh da bude gotovo do 1.7. negdje. Danas sam prvi puta gnojio i to samo full doza boosta, jos je zemlja puna hrane nista se ne zuti:) Pocele su cvijetati 2.5, danas je 5. dan cvjetanja Do sad sam svaku biljku 4 puta topirao tako da sad imam 4 glavne grane na svakoj biljci koje LSTom navlacim svaku na svoju stranu. Napravio sam lagani loli, ostatak nakon stretcha. Danas pri natezanju su dva vrha pukla na sk#1, pa sam ih stavio u vodu i pod HPS pa mozda puste korijen, bit ce za out malo klonova:D Evo i fotki;) WS Sk#1 Ekipa u boxu:) Evo to bi bilo to za početak, ocekujem berbu kroz 60 dana, update cu raditi jednom tjedno. Svima jedan veliki :respect: