bile jednom 5 semenki Nl-a Auto. jednu je nesto pojelo cim je izvirila iz zemlje,druga je izbacila klicu i istrunila,treca je na porodjaju ostala bez jednog kotiledon lista i sad zivi teskim zivotom, cetvrtu su odveli od kuce odmah posle porodjaja,a peta ...... e pa ovo je prica o njoj :) 14.05. stavljena u papirni vlazni papirni ubrus i u patent vrecicu 16.05. proklijala i stavljena u saksiju od 1L sa zemljom Floragard-Blumenerde 24.05. evo je sa sestrom 27.05.ostala je sama i siri svoje listove da prigrabi svo svetlo ovog sveta,zalivana pomalo sa cesmovacom 01.06. presadjena u rupu sa kombinacijom zemlje Floragard+Agro sa Kristalonom+perlit,zalivena cesmusom... 04.06.cisto da se vidi da joj novi dom prija :) 09.06.rastemo....zalivao sam povremeno sa 2l vode+Slavol 15ml 11.06.(24 dana veg.)ulazi u pubertet ;) 15.06.(4. dana cveta) 16.06. zalio uvece sa 2L+2 cepa Substral vita aktiv i evo sta se desilo sledece jutro 17.06. listovi se uvrnuli pa sam je uvece zalio sa 6l vode da probam da razblazim gnojivo ako je ono bio uzrok uvrtanju tako da vec... 19.06.(8 dana cvet) stanje se vratilo u normalu... 20.06. evo je danas 48cm visoka...sledece je jos jedan tretman ali ovog puta sa Kemira growhow Ferticare 14-11-25 pa cu preci ili na Plantelu cvet ili Ferticare 15-30-15 zavisi sta nadjem za manje para ako ima nekih sugestija slobodno pisite...