Pozdrav vutri,ovo je moj prvi indoor grow a iza sebe imam tri outa.Ovaj grow je iskljucivo za ulje.Za moj tumor.Svi savjeti i ispravci dobrodosli,nadam se ugodnom druzenju. Sorte: Northern light(RQS) Afghan kush(World of seeds) Green crack(Humboldt) CBD Shark shock(Dinafem) Box: Home lab 1×1×2 Svijetlo: Hps Sylvania dual spectrum vege,a cvjetanje obicna sylvania 400w. Reflektor: Trenutno je cooltuba , stiže u utorak AAW enforcer medium. Ventilacija: Vents TT 125 (220/280 3/h ) ,2 ventilatora na stipaljku i 1 stupni Zemlja: Potgrond H + perlit Pot: Trenutno u čašama od 0,5 l ,poslje toga idu u 20 l. Gnjojivo: Bio tabs Trening: Od treninga planiram toping,po potrebi LST. Evo slike: Green crack CBD Shock Northern light Afghan kush Temperatura:dan 28-29 ,nocna 22. Ovo im je drugi dan.
Histicioza langerhansovih stanica...jako rijetko nazalost druga operacija u 3 god na kraljeznici @Sensi Star..hvala svima na lijepim zeljama... @hazeri da skoro ista postava pa ce mo upratit se ocekujem i tvoju pomoc ovdje...klijanje miksao u vlaznim maramicama hhh
Hvala vesela ekipica na zeljama @grisnak da znam da korjen ne voli svijetlo neznam zasto nisam oblozio case uvijek to napravim.mislim ih sutra presadit u velike potove :thumb: @hazeri nista se ne preskace brate sve po psu...
Mini update Biljke su presadene u velike potove,u supstrat je dodan startex i mycrotrex... 1gram batrexa 5ml orgatrexa pomojesano s litrom vode. Edit @hazeri stavljene i dvije tablete zaboravio napisat Northern light Green crack CBD Shark shock Afghan kush Stigao je i reflektor Reflector je udaljen 50cm dok su male
Pozdrav i hvala svima na lijepim zeljama. Dan 11.Zasad sve po vasim zeljama easy gledam ih nediram sve do danaas kad su topirane mislim da je treci kat .jednom zalivene i nahranjene org batrex.reflektor i dalje na 50 cm REZim 18/6 Gornji red Green crack i Afhan k Dolje CBD shark s i northern l Cbd Green crack barsunastih listova Afghan ravan ko bandera ne treba ga rotirati za svjetlom Northern light
Pozdrav ekipa :vutra: Dan 18 Nista se posebno ne dogada temp u boxu dan 27-28 noc 21-22 cure napreduju piju vode vcrs orgatrex / batrex dobivaju kloopat...imam pitanje pa me zanima mogu li ih topirat jos jednom sve grane ? Slike Lijevo gore Green c,desno gore afghan k Lijevo dolje CBD shark s,desno dolje Northern light Northern light CBD shark shock Green crack Afghan kush Cbd najbolje napreduje ne zaostaju puno afghan i crack ali northernu se nesto neda hhhh Toliko za sad ekipa sljedeci upd za tjedan dana pozz :vutra::wave:
Pozdrav :vutra: i prijatelji koji pratite stigao je dan 25. Temperature u boxu su dan 27 noc 21 Vlaga je dan 40 noc 50-60 Topirao sam im jos jednom sve grane odmah nakon zadnjeg updeta nakon topinga dobile orgatrex7ml i batrexa gram i uvijek nakon klope napiju se vode odstajale pola sata...vcrs ih trebam opet hraniteyessss: Gore lijevo afghan k,gore desno CBD shark s Dolje lijevo green c,dolje desno Northern l Green crack Afghan kush Northern light Shark shock CBD Eto ekipa tako izgleda sada problema nekih veci nema samo se crack buni malo na ph ostale ne medutim zadovoljan sam dok napreduje:thumb: Toliko za sad ekipa vidimo se sljedeci tjedan kad flipnemo na 12/12:wave: Edit @hazeri samo voda da pojedu ovo sto imaju ili neki drugi razlog?
Poslusat cu hazeri nece dobit hranu danas vidit ce mo do sljedeceg tjedna dal ce ogladnit. @hazeri hvala sto pratis i pomazes! @Štaćukadjevolim drago mi je da pratis i da ih mogu pokazat ovdje ekipi..
Pozdrav :vutra: Dan 31/1dan na 12 palim vcrs :joint2: Temp idealna kao i vlaaga Prije tri dana lolipop pao Hranu nisu dobile,a od zadnjeg upd zalivene 2puta s 3ipo4litre odstajale vode (20min) taman da procuri u podlozak.:smoke:dobile su i zemlje nakon lolija... Ubacen i stupni vent na stipaljku van Gore afghan i CBD Dolje crack i northern Northern l CBD Afghan k Green c Dvije grane na green c su ispale fim Toliko za sad ekipa zavrsili smo vege. do sljedeceg utorka ostanite pozitivni :wave::respect: @Mo1 hvala ti bile su u ustima po 5min prije klijanja sigurno ce bit otporne i borbene kao ja hhh @hazeri skint cu te fan listove sto prije da ih ne morim previse :wave:
Hvala ven srce mi brze zalupalo kad sam vidio koment :spliff::vutra:
Pozdrav ekipa i :vutra: Dan 40/9na 12/12 Temperatura 26-19 vlaga 50-65 Nahranjene su davale su znak da su gladne pa sam ih najeo 10ml/org/ 1g/batrex i danas sam ih napio odstajalom vodom Gore:crack i northern Dolje:afghan i CBD Shark s CBD Afghan k Green crack Northern l Ovaj northern od pocetka nesto oce nece nakon drugog topinga svih grana novi izdanci koji su trebali narast su rasli kao dvije kukice i jako slabe sitnicave grane i poremetilo cijelu biljku tako da je biljka ulagala snagu na kriva mjesta...izluden gledajuc to uzmem i lolipopam (ogulim sve osim glavnih vrnohova u nadi da joj pomognem) bilo mi je zao pa sam joj poklonio lst Toliko ekipa za sada biklje mirisu ljepo brzo ce i filter trebat.a dotad do sljedeceg upd budite zdravi i sretni:thumb::let::wave:
Hvala vam ljudi hvala stipe na vjetru u leda Ven znam da to tako ide jedna bude mala da bi jedna bila velika to me out naucio i takav je zakon.. al mi je drago jako da se svida starosjediocima foruma priznajem sve sam od vas naucio :thumb::vutra: :ljubav: @rKj420 @vladomar @Sensi Star hvala dragi ljudi zbog vas i furam nadam se da cu i ja bit zdrav kao one hhh
jesam druze 9 dana su na 12 /12 ovako drug presadene su nakon treceg dana i zalivene 5ml org i 1g batrex cekao sam tjedan dana i dao im opet istu dozu......pa sam topirao i dao 7 ml i gram batrexa...svima dao po jos jednu tabletu nisam u pocetku htio stavljat tri,onda sam topirao opet i dao 7ml i gram batrexa tad su bile 18 dana stare i otad nisu dobile nista jest do prekjucer kad sam im dao 10ml org i gram batrex(tri tjedna nisu jele kako si mi i rekao i pasalo im je samo na vodi ) sutra ce dobit 15 ml orgat i gram batrexa i onda polako smanjivat ili kako mi budu govorile @hazeri po meni BioTABS radi posao bez puno muke
Hvala @hazeri :thumb:poslusat cu ako vidim da zute dolijevam...pao im je sinoc lolipop i to hard loly naadam se da ce iznenadit sljedeci upd...
Ljudi stat mislite mogu li ih s ovom led trakom gledat dok spavaju jer se mogu mjenjat boje pa da stavim zelenu i gledam ih sta mislite? Edit posto si ti led grower i moj suport tebe cu oznacit @hazeri
Dobra vecer :vutra: Dan 48 18 dana na 12/12 I 3. dan cvjetanja:let: Temp 26-7 /19-20 Vlaga 50-65 Ekipa cini se da biljke cvijetaju :cool: Dva dana nakon zadnjeg updeta bijlke su dobile teski lolipop skinuto sve osim vrha i dvije node ispod i cini mi se da vole kad ih treniram:Dsad kad su usle u cvijetanje vise ih ne diram....hranu nisu dobile po preporuci @hazeri i cini se da im odgovara i da je drug u pravu Sad su zalivene s 3-4 litre vode odstajale CBD Northern L Afghan kush Green c Gore Afghan k i CBD Dolje Green c i Northern l Gore Green c i CBD Dolje Afghan k i Northern l Eto ekipa cini mi se da se northern refo i da mu je loli bio spas tako mi se cini i za ostale biljke... Toliko za ovaj put ekipa vidimo se sljedeci tjedan :respect::wave:
@gica-prasica :respect: @mr.Smooke_Allot :let:smiley9934 @hazeri trudim se ugodit im :crazyd::cool23: sljedeci put ipak kreni s tri biljke da se komodaju dame @hazeri znaci sljedeci dnevnik dvi biljke ? Tvoj zadnji grow s tri je bio odlican to experimentiras s dvije? @Budfield loli im stoji kao stiklice :ljubav: oj dragi budi radi tebe vracam arizer inace ne bi hhhh sto problema :joint2: u pon ga saljem nazad:joint: Ma odlican je vrh vrhova samo radi tog airflowa kad znam da dvica ima bolji ne mogu mirno spavat...nema problema s njim nego nikako kurir da dode po paket a mjesec dana daju povrat novca ... @Budfield
Majka sa suzom u oku donosi nalaz Cancer free hvala Boze
Pozdrav ljubitelji kanabisa i ljubitelji :vutra: Dan 54 24 na 12/12 2tjedan cvijetanja Temp 26-19 vlaga 50-65 Zadnja dva zalijevanja dao im po 4 ml plagron alga bloom(pisu da ide svako zalijevanje ne znam koliko je to pametno pa ako je neko radio s plagron nek kaze)u pripremi je i green sensation...zasad su dobro reagirale npk je 6-12-6 Orgatrex i batrex cu im dat jos jednom na dan 60 takav je neki plan u glavi . Northern Light Visina 65cm ostao mal pa ga podupiren knjigama Loli ga spasio Green crack Visina 90 cm najjaca biklja u boksu vjerovatno radi dva fima CBD Visina 90 cm bori se Afghan kush Visina 92cm malo duzi razmak izmedu noda dok je kod cracka duplo manji Gore northern l i cbd Dolje crack i afghan k Biljke su na loli reagirale planirano bitno iskoristit visinu Toliko za ovaj put kolege javim se na kraju 2.tjedna cvjetanja ostanite veseli i zdravi :vutra::respect::respect::thumb::ljubav:
Znam da si u pravu drug al nisam mogao izdrzat...mislis da im ne dajem nikako plagron ili do 60.tog dana jer stvarno je pocela masivnije cvijetat na plagronu @hazeri hvala hazeri to sam htio cut po osjećaju hhhh @hazeri isto doza kao u org al kao da si stavio 10 ili 15 ml orgatrexa cini mi se da nesmim prekoracit
Pozdrav :vutra::thumb: Dan 61/31 na 12/12 Temp 27-21 vlaga 50-65-kisa70 Kraj drugog tjedna cvjetanja Nista posebno. od proslog updeta dobile pit vode u nedjelju i evo sad...svaka popije 4 litra mislim i dalje s vodom jer su na rubu pregnojavanja Ubacio sam sylvania univerzal...bez plavog spektra picimo dalje Northern light Visina 75cm Green crack Visina 95cm CBD Visina 92cm Afghan kush Visina 95 cm Gore Northern l,Afghan k Dolje Green c,CBD Cini mi se da su stale s rastom samo 5 cm u tjedan dana su narasle...pocele su u sirinu...sretan sam sto ih imam lijepo se s njima druzit...sljedeci upd s novim mobom i nadamo se svi boljim slikama... do sljedeceg tjedna :wave: @hazeri kisa prijatelju zamjerio sam jedan skuplji odvlazivac mislim da ce trebat zadnja dva tjedna...a kod nas sve isto osim spektra hhh
Pozdrav :vutra: Dan 70 3.tjedan cvjetanja je iza nas Temperature 26-19 Vlaga 40_50 bura trenutno Biljke su bile na vodi dva tjedna plagron je jako gnojivo i ne traze hranu nikako, a ipak sam im dao orgatreex 10ml batrex2g sad tjedan dva vode pa Green sensation CBD Visina 92 cm Afghan k Visina 98 cm Green crack Visina 97 Northern l Visina 80cm  Gore northern i Afghan Dolje Green c i cbd Ekipa cini mi se da se biljkama svidio spektar i pocele su se lijepo secerit Toliko za kraj trećeg tjedna budite sretni :respect:
Hvala hazeri brat i ja se tresem kad pomiješam (nema potrebe ljudi to radit)!! Hazeri mislim da vegetacije ne treba radit bez biotabsa bar ja tako mislim :thumb::thumb: @hazeri sljedecii grow opet idem s tabsima jer ovaj plagron je prejak dobile ga dva zalijevanja za redom i sad se crne a ne zelene mogle bi do kraja grova bez hrane...
Dan 77 4.tjedan cvijetanja temp:26-19 vlaga:40-65 ovaj tjedan green sensation1ml i bloom4ml vcrs dobile isto CBD Afghan k Green c Northern l CBD lijevo,desno Green c toliko za ovaj tjedan ekipa sretan vam Bozic i sretna Nova 2018
hvala stipe..sharkic hard buds ima prelagan za uzgoj ne pita ni vode ni hrane..
@Budfield drug kvaliteta mi je najbitnija. hvala vam
jedva cekamo lemon grow i ja volim i vrtim se oko limuna u glavi heheh kolega hazeri zna kad nije masno da nevalja...pusimo trihome i kanabinoidima se ljecimo veliko hvala kolega japanac
Dan 88 zavrsio 5 tjedan vlaga 35-65 temp 20-26 oprostite sto malo kasnim bio sam na terapiji kemo dobio sam novih dvanaest terapija prevetivnih po jednom mjesecno biljke su prije 6dana dobile 4ml bloom i 1ml green sensation plagron prije tri dana 10ml org i 1ml sensationa zalivene su s 5litara svakoj cistom vodom nakon 2 tjedna boosterovanja molio bih moderatore da izbrisu dva slucajno obavljena posta ispod objave Green crack Northern light CBD Shark shock Afghan kush Gore northern i afghan k Dolje green c i cbd ss malo sam cracka povezao uokolo trebat ce to sljedeci tjedan povezat bolje.poceo je zutit crack cini mi se da se baca u finish,a ostale nisam ni vezao stabilne su i zelene cujemo se na kraju 6.tjedna stay positive
Dan 88 zavrsio 5 tjedan vlaga 35-65 temp 20-26 oprostite sto malo kasnim bio sam na terapiji kemo dobio sam novih dvanaest terapija prevetivnih po jednom mjesecno biljke su prije 6dana dobile 4ml bloom i 1ml green sensation plagron prije tri dana 10ml org i 1ml sensationa zalivene su s 5litara svakoj cistom vodom nakon 2 tjedna boosterovanja Green crack Northern light CBD Shark shock Afghan kush Gore northern i afghan k Dolje green c i cbd ss malo sam cracka povezao uokolo trebat ce to sljedeci tjedan povezat bolje.poceo je zutit crack cini mi se da se baca u finish,a ostale nisam ni vezao stabilne su i zelene cujemo se na kraju 6.tjedna stay positive
Dan 88 zavrsio 5 tjedan vlaga 35-65 temp 20-26 oprostite sto malo kasnim bio sam na terapiji kemo dobio sam novih dvanaest terapija prevetivnih po jednom mjesecno biljke su prije 6dana dobile 4ml bloom i 1ml green sensation plagron prije tri dana 10ml org i 1ml sensationa zalivene su s 5litara svakoj cistom vodom nakon 2 tjedna boosterovanja Green crack Northern light CBD Shark shock Afghan kush Gore northern i afghan k Dolje green c i cbd ss malo sam cracka povezao uokolo trebat ce to sljedeci tjedan povezat bolje.poceo je zutit crack cini mi se da se baca u finish,a ostale nisam ni vezao stabilne su i zelene cujemo se na kraju 6.tjedna stay positive
hvala drug hazeri drago mi je kad pratis i komas hhh ma da je tebi moja velicina boksa napravio bi 8svjetsko cudo @Imbra Presvetli hvala prijatelju puno mi znaci :respect: @Stipe hvala ti puno srce mi ko rusija @Mo1 hvala drug sad samo da ovo najbitnije izguramo pa :makaze:
dan 92 6.tjedan cvjetanja iza nas Redovni upd četvrtkom posto smo kasnili s prošlim kroz ovog ce mo brzo Temp 27\20 Vlaga 40\65 Od hrane su dobile 5ml bloom i 1.5ml green sensation prije pola sata. Northern light Afghan Kush Green crack CBD Shark Shock Gore northern i afghan Dolje green c i CBD SS Toliko za ovaj 6.tjedan Lampu sam im podigao na 40cm bila je na 30/35cm od vrhova i lagano uživamo. Pozdrav :respect::vutra:
@pikadile984 hvala ti drug jos samo da budu otrovne kao poison :thumb: @lauba tnx majstore :thumb: @Barbarossa kapetane ima puno valova ove godine pa me nisi vidio.stojim sa strane i proucavam dnevnike od koji cuda radis..hvala ti na komm :respect: @hazeri tebe sam taman oznacio na ovaj predhodni odgovor:srecu cine male stvari i u malom grmu lezi zec hhhh hvala i tebi drug po stoti put :ljubav: @retko ovo su male mace sta ce LSDI bit @Ceracki Mustang smiley9934smiley9934smiley9934smiley9934smiley9934smiley9934smiley9934 @vladomar hvala stari :respect: @Herb Gardener drug prvi indor imao tri outa jedva cekam probati indor meso:joint2: @420Florist hvala mogao bi izabrat najdrazu na kraju pa onda :thumb: jos jedno veliko hvala svima jer stvarno mi dignete raspolozenje :vutra::ljubav:
@Budfield je drug i mene je iznenadio jer druge ne pokazuju znakove..preko noci je pozutio,a preko druge poljubicastio.uhvatio ga finish @Stipa hvala drug samo PLUR @h0nda ma nece nas razocarat mene je ocaro po ljepoti cvijetova nije ono klasicni nabiveni trvdi kamen nego bas cvijet i isti kao sa slike i drago mi je da je tako jer sam sanjao o takvim cvijetovima..samo ga pratim i nemicem iz prvog reda
dan 100. 7tjedan cvijetanja iza nas temp 27-20 vlaga 40-55 ovaj tjedan crack i afghan dobile po 7 ml orgatrexa i to je to hrane za njih CBD i northern dobile plagron sensation i bloom . tri dana nakon tog orgatrex. od jucer su sve na vodi CBD Shark shock Afghan kush najsladi miris Green crack Northern light ova mrcina me iznenadila umalo je izletio iz boxa zena ga spasila znaci hard loli ostavljen samo gornji cvijet ovo je cudo Gore Northern light i CBD Dolje Green crack i Afghan kush ekipa opet sam im promijenio spektar sad sam vratio dualku za kraj o tom sam razmisljao jer je univerzalka digla temp 2-3stupnja i sad kad je kraj i kad su se nabile postedit ce mo trihome temperature. pa sam procitao tu od kolege @waynejohn da se tako i kombinira radi soka..odlicno hvala sto si podijelio s nama kolega.ocistio sam skoro jednu kesu lisca sto je stvarala sjenu.kad sam pogledao trihome odlucio sam se na to tek tad i kao da ih nisam dirnuo... Nema do :vutra: drago mi ih je cupat van radi vas hhh :respect::joint2: do sljedeceg tjedna :let:
hvala vam ljudi da u pravi si drug sad svijetlo baca do poda boxa,a prije bio mrak na podu.. hvala svima:vutra: ako dodu otvorit ce mo dnevnik :razvaljen:::zvizd:
106.dan 8.tjedan cvijetanja temp 25-19/vlaga 40-50 zadnja dva zalijevanja dobile svaka po 5l vode taman da procuri... Afghan kush CBD Shark shock Green crack Northern light northern ima najvece topove preko cijelih grana i najvece je izenadenje za mene uradena totalna defolacija a ne loli jer sam sve zgulio osim glavnih listica,zena kaze ne mogu ja to gledat i ode i sobe kakav je to zestoki trening bio hhhhhhhhh ekipa sinoc upalim svijetlo i jednom vrhu na cbdu virio zuti listic i odmah sam skuzio da ce tu plijesan krenit i uspio sam spasit vrh ostalo sam ostavio da odradi tjedan dana da budu trihomi po moj zelji. pratit cu ga sad u zavrsnici ako se pojavi plijesanj dizem odma. toliko ekipa za 8 tjedan pokusat ce mo jos update obavit i tek bi iza toga trebale past glave... stay positive
@hazeri drug malo upalio osjecaje volim ti ja pricat s njima i pustit ih na miru kad treba :)I u zemlji grovat to isto volim :smoke: tabsi mi odgovaraju napravili su posao odlican u vegetaciji da ne mislim ih pustit u nesto drugo:thumb: malo bloma i sensationa 2 tjedna ,a izmedu bloma i sensationa malo orgatrexa/batrex da probave sensation i blom @Budfield drug 3 strana dnevnika procitaj 40 dan 9 na 12/12
hvala doktore smiley9934:respect::wave: sreetan sam da ti se svidaju :watch:
hvala vam ekipa sto ste ispratili svaka vam cast :clap::
taj mi je za energiju preko dana da se mogu jezit :joint2:northern je da zakuca :respect:a volcano ce im dat ocjenu truba 0 bodova(Nakon volcana joint(cistak)mi ko caj dode) eo digo sam vrh cbda prije dva dana necu jos pusit ima zeleni miris jos jako, za dan dva tri,a cracka neka ga i njega i growa jer mi se trihomi ne svidaju za ulje ne zelim se budit uusred noci budan ko sova hhh....steta sto nema mjeseca u indoru da zavrsi biljku preko noci :) @pikadile984 @Mo1 :thumb::respect:
Afghan Kush 60dan cvijetanja berem u srijedu ili cet samo da se posusi jer je sinoć zalivena. EO malo prije sam skinuo cvitic za okusit ga malo i bacit ga pod mikroskop..cuo sam da je dobro cupnit malo radi soka ahha:lol: Pozz jedinoj ekipi :vutra: @retko hvala drug :love2:
AFGHAN KUSH 112 dana 62 dan cvijetanja nakon provnog uzorka odlucio ga skinit jer je teska narkoza tusirat sam se morao.skinuti samo vrhovi bice dvije berbe na njemu posto je zaliha prazna a posla nemam. evo ga prije kraja tvrd ko kamen bez puno posla i trimanja samo ocupao rukom sto se dalo :rasta: sutra redovni upd pozdrav ekipi
:vutra:
svima:respect::ljubav: @hazeri sprice su prva crta obrane :joint:biomix je zakon..pretjerao bio 3 mjseseca pio svako 5 sati.pa sam nakon tri mjeseca isao napravit jos 10 ml i pitam zene jel stavila 75 ml maslinova ulja ona kaze je. na kraju ispalo da je stavila samo 50 ml maslinova ulja. hahha dobio temp 10 dana lijek u venu ne pomaze nista tek kad mi je zena rekla prestani s uljem nestala temp i oso doma..umjesto da smanjim dozu ja slucajno povecao:upiii::objesen:al citao sam da je dobro kad se dobije temp(herxing cini mi se) 3 mjeseca spavanja na biomixu:thumb: velika borba trudne zene i nase vjere me vratila u zivot Boze moj kako sam sretan
hvala ekipa svima :respect: nek se malo cura pa onda uje nadam se da je ljekovito hhh sjemu sam drzso 5 min u ustima nadam se da ce prepoznat sta mi treba... vcrs skidanje cura :watch:
ekipa nisam ih skinuo al nisam im ni upalio svijetlo sinoc tako et nek produ i to. balon ko plinska boca
KRAJ Dan 114 9.tjedan cvijetanja nakon sto su provele 2 dana u mraku :makaze::makaze::makaze: i nije mi zao sto sam ih ostavio jer su postale dodatno masnije :) green crack Northern light CBD shark shock eto ga ekipa biljke su stavljenje na susenje...crack jos nije otriman visi na granama kad dijete zaspe cekam da ga zaskocimo ja i woman..(evo malo nebitnih podataka) sinoc sam ostao iznenaden. otrimao sam topove i odvojio ih od grana i usitinio dodatno izvagao odbio 70 posto Northern light 180g cistih topova+popcorni CBD 100 g Afghan kush 130 g+popcorni 410 grama topovoa usitnjenih na tri biljke, a jos cracka moram ocistit od grana otrimat i usitnit uhh ja se nadao 50 g po biljci i evo kako vrate :thumb: stavit cu jos koju sliku poslije Edit:eek:triman i crack 110g +popcorni sve skupa 550 ne zelim sebi pisat zasluge vidi neko s neba moju potrebu i razlog zbog kojeg sam dobio ovoliko nikakvi sensationi ni tabsi nemogu zamjenit ljubav prema biljci @retko to sam vidiio ovdje na forumu da rade ljudi i ako mene pitas preporucam @hazeri hvala ti drug sretan sam da sam ga priveo kraju moj prvi indor i prvi indor bud uhh napokon bud kakve gledam ovdje na vutri.zdravi budovi napokon
green crack otriman upravo I narickan i stavljeno sve na susenje to je to ekipa jos smoke report.nisam bas nesto dobar al napisat cu par rijeci za mjsc dana.
volim taj posao najdraze mi ga je kuhat po pola dana :cool23: sebi pomagat i radit lijek neprocjenjivo. @hazeri naravno upravo tako u pravi trenutak peacfullmoment i ide nista nece na silu :djede:smiley9934:ljubav: