Pozdrav svima! :wave: Evo i ovu godinu sam se odlučio voditi dnevnik vanjskog uzgoja ovdje na Vutra.org forumu. Za prošla dva dnevnika, iako su privedeni kraju, ostao sam dužan smoke report itd. Nadam se da admini neće zamjeriti :) UVOD: -S obzirom da je tu kod mene zatoplilo i da se vrijeme relativno ustabililo odlučio sam krenuti i pripremio sve za ovogodišnji uzgoj. -Ovako, krećemo redom :) -Ovaj "grow" sam se odlučio za tri različite sorte, po dvije biljke od svake. Znači, šest komada sveukupno. GORILLA ZKITTLEZ - Barney's Farm 60% INDICA/40% SATIVA THC: ~24% SENSI SKUNK (nije #1!) - Sensi Seeds INDICA THC: ~28% GORILLA COOKIES (FF) - Fast Buds 55% SATIVA/45% INDICA THC: ~29% -Sjemenke su stavljene u vlažni pamuk, potom u "zip vrećice" te pohranjene u zatvorenu staklenku na toplo i mračno mjesto. Očekujem da svih šest puste klicu kroz idućih 48h s obzirom da je friško sjeme od provjerenih "breeder-a" te smatram da sam im pružio idealne uvjete klijanja, no to su ipak neke osnove jel... -U međuvremenu, dok sjemenke proklijaju, pripremio sam neku vrstu plastenika, ilitiga po modernom; propagator :D -U čaše (2L) sam napunio zemlju (BioBizz Lightmix) i zalio ih odmah sa vodom u kombinaciji sa stimulatorom korijena (Piranha) te stavio u plastenik i poklopio od gore tako da se odmah orosi iznutra i da se stvori vlaga i uvjeti za stavljanje sjemena onda kada pusti klicu. -Zabušio sam rupe okolo sa strane zbog protoka zraka. -Po potrebi se poklopac može skinuti onda kada baš zatopli po danu. -Kutija je dosta velika te biljke komodno mogu provesti prvih mjesec dana u plasteniku do presađivanja u finalne kante i prvog topiranja. -Na ovaj način bit će zaštićene od kiše, hladnoće i ostalih napasti, a opet u neku će ruku imati prostora da se nesmetano razvijaju dok ne ojačaju i budu sprem