
Galerija nije uvezena
Opet ja i moji eksperimenti. :bis: Ovaj put u igri je 8 komada skunk#1 križanog sa domaćicom i 7 komada (selektirane) domaje, sve to u posudama od 2.5 L, vegetacije neće biti, od starta su na 12/12 ... pa da vidimo sta će i od toga ispast.
Skunkenštajni su bili 70-80 cm, domaćice oko 1 metar visoke.
Upaljač je iz lego kompleta, a ovo okolo je origano ... :vb_kez:
To je čaj za žuljeve, jer male mi gilje ...
Po slobodnoj procjeni, neće biti manje od 15g suho po biljci X 10 komada = 150g suho
Ma ni sam ne znam šta bi napisao ... više sam nego zadovoljan, sa količinom i kvalitetom, ovako odokativnom metodom. Finalno vaganje kad se osuši i zakjura. Evo slike, pitajte ... ili nemojte.
Možemo ukrstit budove kad završiš svoj grow. :smoke18:
Da. Još 4 dana. Mislio san ih skinit danas pa reko', 'skidam ih 5og' ... znači nakon 68 dana od klijanja. Pistili su preko 80% brown, uostalom, sve ćete viditi na slikama. :icon_cool:
Osam dana do berbe, slike uskoro ... :watchplant::smoke18:
za 70 dana odradiš from seed to weed, znači u 7 mjeseci 3 growa. Nije ovo ni ispravan ni 'kriv' način uzgoja, ovo je jedna od mogućnosti koja nekome paše, a nekome ne ... Uostalom, zato i radimo ovakve eksperimente, da se drugi ne bi zaje*avali. :icon_mrgreen:
... još 19 dana.
Evo sad i ja vidim da je ML pitao ... Nego, više od metra je pristojna visina, sve ti stane unutra. 400W bi bila neka razumna opcija iako 600W ima najbolju računicu, u svakom slučaju obrati pažnju na ventilaciju ! Sa LSTjem ne trebaš forsirat, zavežeš ih po potrebi.
Malo su više nego kad si prvi puta pitao, rast u visinu je skoro prestao, sad se samo debljaju i maste. :hippy:
... još 27 dana.
indika (domaćica) i sativa (skankenštajn)
70ak cm ...
Prošlo je 30 dana od klijanja a vas zanima kako je 'završio' grow ... pa ne uzgajam čarobni grah. :icon_confused: Fino se to rascvjetalo i miriše sve u 16. :icon_mrgreen: Ovo je slikano prije 5 dana, friške slike uskoro ...
... prve dlačice.
Činjenica je da i muške biljke imaju THCa u određenom postotku, koliko, ne znam ... muški me ne zanimaju. Da li bude trichoma po muškima, ne znam, nikad ih nisam ostavio na životu dovoljno dugo, da se ponovim, muški me ne zanimaju. :balls: Ima ljudi šta ostavljaju moodonje za čaj ili ih čak puše, kažu da uopće nije loše ako je dobra genetika. Ne bi ni to znao, nisam probao ... Ma da se ne preseravam previše, you got the point. :icon_biggrin:
Dlačice jesu, trihomi nisu. Trihomi su ti ustvari oni 'kristalići'. Evo slije za neupućene ...
Za sada 3 mlatimoodana :balls: izbačena iz igre, nadam se da ih neće bit još ... Za sada female ratio 12 od 15.
Varaš se, zadnje slike su postane prije 2 dana ... Možda imaš problema sa forumom ili kompom ? Stay tuned.
Nema konopa. :-)) Kažem ti, to je neka moja bolesna metoda ... Težina štipalice savije stabljiku (da se razumijemo, štipalice su one sa rupom, znači ne hvataju se za biljku nego je 'obuhvate') i tako se igram i kombiniram kako mi paše. U biti glume utege. It works for me ...
Evo kako stvari stoje nakon 16 dana. Iskreno, ugodno sam iznenađen. :hehe: Kao što videte, pao je LST, Spalato way, sa štipalicama/kvačicama/ne_znam_kako_ih_zovu_u_vašem_kraju. Na zadnjoj slici, označena strelicom, beba FrankenSkunk. Na nekima se naziru dlačice, al' o tome u idućem javljanju, kad se sve spolno opredjele.
Nije. :nana: Njega čuvam za sljedeću turu. Jedina promjena je +1 FrankenSkunk jer domaja na tom mjestu nije proklijala. Status: 9 X SK#1+domaja (FrankenSkunk) i 6 X mixed domaja EDIT: Šta kažete za ime ? FrankenSkunk ? :dunce:
Baš sam danas razmišljao o tome. Nisu sve nikle u isto vrime, nisu iste vrste, a i ovaj moj hibrid nije baš najstabilniji. Sutra ih vodim u šetnju ... :dog_walk2:
No comment. :sun2:
Sve biljčice izvirile iz zemlje, do sada ih je grijala jedna lampa od 150W, od večeras je u pogonu i druga ... šta još reći ? :-) I'll keep you posted. :wave:
Zato što me živo zanima kako će to ispast. :rofl: Šalu na stranu ... pazi kako sam ja to zamislio, i zašto eksperimentiram sa ovim. Pošto sad ne pušim vutru, nisu mi potrebne neke velike količine, a i zaliha se fino popunila, anyway, cilj je imati berbu svaki mjesec, pa makar po 15-20 g, a sa minimalnom potrošnjim energije. Kako ? Ja sam to zamislio ovako, 15 komada u box, neka bar 6 budu cure, ostaje mi 9 praznih mjesta koje odma popunjavam, taman kad se prve cure skinu, idu nove na ta prazna mjesta. Možda nisam najbolje objasnio ali mislim da me kontaš ...