Pozdrav svima, nova sezona je pocela, a forum je gladan outdoora. Pa evo da predstavim projekt koji je trenutno kod mog prijatelja na balkonu jer ja nemam tih mogucnosti, no ja mu govorim kako sve treba radit. A on se doslovce zaljubio u njih cim su nikle pa sumnjam da ce biti vecih problema, dapace mislim da ce bit dosta dobro. :icon_cool: Sada da pocnemo: Sjeme: nepoznato Stavljeno ih je 15 na klijanje prije negdje 2 tjedna, niklo ih je 11 sve zdrave i lijepe. (taman 2 dana nakon sto su iznikle je pocelo ovo suncano razdoblje:sun2:) Balkon je izlozen suncu od izlaska do zalaska, jer je okrenut prema jugu. Biljke zaljevanje vodom iz vodovoda(imamo ok vodu tu tak da nema frke) svakih 2-3 dana, po potrebi. Neke selimo u tegle od 20 litara kroz neko izvjesno vrijeme, a neke ce ici u vrt. Gnojenje mislim obavljati za vrijeme cvjetanja sa cvjetalom ili tako necim, a u vegetaciji gnojivom pripravljenim od koprive. I da, ici ce LSt na sve, a mozda cemo experimentirati sa topingom i mrežom buduci da ima dosta materijala. Evo slike: Updejti nece biti tako često, ali ce biti. Jos je 5 biljki zasijano jucer na mjesto sa hrpom sunca, a do kojeg treba doc takvim putem da se cudim da nisam zaradio 100 krpelja. Evo to je to za sada uzivajte. I zelim svim outdoorerima puno :sun2:, trebat ce.