:wave: Zdravo ljudi kako ste? :respect:Evo mene malo u autdoru...Novi dnevnik zove se u kavezu.Nastavak dnevnika iz indor Opasnost prijeti. Zašto u kavezu? Zato jer dobro moram pazit okolo jer mi se ulaz vidi sa tri strane... Zemlja-Teramagma, nije mi bila vreća od 60l dovoljno za 4 komada. Biljkice iz Grennhaus. IndicaKings Kusch star 10 dana, SativaFranco, s Lemon Cheze jučer niknuo a danas već presaden vani,dva hibridaAuto Super Critical je osjemenio hermić Mobi Dicka danas im je 8 dan. Lako ćete prepoznat koje su koje.Sajt Nitko tu ne živi godinama. Danas je očišćen, iskopane rupe i biljkice presadene.Nisam ih uspio zalit ali možda bude i kiše navečer. I ovako ih neću baš zalijevat niti hranit jer mi je to problem pa ćemo vidjet kakve ćemo biti sreće. Sunca će imat otprilike od nekih 08 do 15h... Neki minimum će imati uglavnom kako im priroda da a ja ću malo pokušat pomoći, vremena baš i nemam za njih, ali ponekad ću ih bar poslikat. :zvizd::sun2:I to je to zasada, vrijeme će pokazat dalje... Kritike i savjeti su dobrodošli... :rasta::vutra:
:wave: Hvala kolege :respect::rasta: Sad sam ih išao pogledat,za sada sve ok. Osim Kings Kusch nije baš najbolje prihvatio presadivanje. Mačke mi ih nisu pogazile, nadam se da neće zbog kao što vidite malene ali zahvalne pomoći, samo bilo bi bolje da su neki jači šiljci okolo... Ako ne bude padalo noćas morat ću ih zalit što prije...:sun2::gled:
Bilo bi da, ali ovo je kao u Vijetnamu :lol: snad se druže. Možda će stići i to vidjet ćemo. Neće kod mene biti baš previše vremena i brige o njima, neopitroida, pužomara, bakreni žica, vode i hrane, sunca u izobilju itd. Vjerujem da si primetio da nemam mogućnosti, niti vremena od rodenja ih othranit kako želim... :lol::rasta::respect:
Susjeda mi ima mački ne možeš ih izbrojat ali kod mene se hrane :lol: Nekakva polugerila, blizu a opasnije nego negdje u gerili.Ovdje kod mene je sve okolo prepuno ljudi i trebao bi džip da možeš do nekog sigurnijeg sajta. Posadi naravno ne previše da ih možeš kontrolirati 7-8 mj. ovisno o sajtu ali tebi to nije problem:Deyessss:
Proći će i taj takozvani opasni virus. U prirodi se sada ljudi osjećaju sigurnije. Samo i majku prirodu smo uništili i uskoro niti u tome nećemo moći uživati. Sadit moramo svakako da ostanemo donekle normalni u ovom ludom svijetu...
:wave: Uh nije mi bilo svejedno preko noći sam malo drhtao jer ih nisam zaštitio od kiše, od vjetra zasada nije trebalo iako je isti srušio veliko drvo u blizini. A i sajt bi bilo pametno malo kamuflirati,iako je mali sad će nam još zemlju snimat hm neznam koliko precizno. Znate li vi koji ste možda nešto čuli o tome jer ja nisam puno? :zvezda::Preživjele jesu to je sad bilo najbitnije Franco, s.,najmanja za sada se je čak izdužio od juče bar 1cm.:banana_rasta:
:wave: Na vrijeme i hvala ti na tome. Ah od kada su vani praktički ni nemaju sunca pa nisam išao ni gledati. Stalno mi je istovremeno bar 10 misli u Glavi:zvezda:::rofl: Tješim se da nije i gore kako bi moglo biti. Ali sad sam odlučio ću ovu god. pušit svoje ako bude sreće... Zeznuo sam što umjesto ta dva hibrida nisam stavio fem auto... Dva ASB i jedan Hibrid su jučer otišli u gerilu pa kako im bude eventualno ću ih pogledat 1 puta mjesečno... :thumb::respect:
:wave: Nije baš dobro, jedan Hibrid je popapan. Možda stavim zamjenu zbog već iskopane zemlje... :grob:Ostale se drže, ne najbolje ali reagiraju. :respect:
:wave: Hej ekipa hvala vam na savjetima, podršci, razumijevanju, itd.:respect: Složio bih se sa vama da je skakavac u pitanju. Drugo ništa ne može osim mački i tako sitnih štetočina.Mislim da neću stavljati nikakvu dodatnu zaštitu, priroda i društvo eyessss:A neznam baš da će preživit, namočio sam joj seku:lol: i 1 ASB zadnji fem od auta što imam osim hibrida. Muči me kako ću i dali ih uopšte zalijevat i hranit :rofl:. Idemo dalje, vidjet ćemo do kuda... Sretno svima... :rasta:
:wave: 12 Dana su vani, najstarijoj KK je čak 23 dan života, najmlađoj 13.Napredak je slab. Na ovoj pojedenoj kao da kreću novi izdanci pa možda i preživi. Malo im fali:sun2:Nada umire zadnja :zvizd: Prvi puta zalivene su sa 5l vode na sve 4 uz dodatak hessievih bostera osim pc.ha možda ih pokrene.U gerili mi je vjerovatno jelen isčupao a čak nije pojeo jedan ASB. L. P do sljedećeg vikenda. :respect:
:wave:Update:23 Dan su vani, toliko je star FLC koji se samo izdužuje u lovu na :sun2:Hibridi oko 27 dana.Kings Kusch 30 Dan od sjemena. Popapani se oporavlja. Pimplarius bio si u pravu.:clap::Nadam se boljem vremenu i da će krenut kako treba. Čekam kišu da ih zalije. A dok bude moguće dobit će i bostere od hesia osim pz. Slike su tu... :respect:
:wave: Hvala kolega, šta ti misliš o svemu tome. Jel bude šta od toga? Ima li gljiva po šumi?
:wave: Update:34 Dan od kada su vani. Od zadnjeg updata zalivene 1x hessi bosterima par kapi sv, 12ml TNTa, 12ml rota kojeg je isto nestalo :upiii: na 5l vode na njih 4.Kings Kusch najveći i najljepši i sa njime sam zadovoljan dok su me druge razočarale bez obzira na uvjete sad su već sve trebale biti kao KK. Veći Hibrid je prelazio puž uz manju štetu, dok manji takoreći topirani ili popapani dvoglavi slabo napreduje kao i Franco, s L. C. Ne opterećujem se količinom i ako uspiju i bude svega odokativno 200g.bit ću zadovoljan. Konačno malo :sun2: pa kao da i one sad kreću... Do sljedeći puta i općenito sretno svima... :respect:
:wave: Pozdrav svima:respect: Jutros u 05 i 15 unatoč visokoj vlazi zalio sam curice sa 5l vode uz dodatak bostera koje još imam sv, tnt i asef za pelagroniju i cvjetajuće biljke.Ali kišica sada opet pada. Nema ništa posebno ali evo par slikica.Ova godina za sada baš i nije dobra za autdor zbog premalo sunčanih dana. Valjda će se uskoro i to popravit. Ima malo problema i štete jer vjerovatno neki pužići ih grickaju iako samo vidim mrave po njima ali ne razbijam glavu time. Budite na oprezu, sretno svima... :vutra:
:wave: Update:51 Dan od kada su vani. Uz pomoć :sun2: i one su malo krenule rasti. Ali sa druge strane imam najezdu puževa koji rade sve veću štetu. Jutros sam odstranio 5 komada. I dalje nekako ne želim koristiti dodatnu zaštitu... :udarac:Najviše je stradao veći Hibrid i FLC. Kings Kush i dalje najljepša. Jutros su dobile 5l vode sa sv i tnt na sve 4. Za sve nas prijeti dodatna opastnost danas sam saznao sa još jedne strane ali ::banjahanje::Nebih više o tome. Živci su mi u pripravnosti za crvenu razinu. . Slike u prilogu, i sretno svima... :respect:
Praktički nemaju nikakvu svrhu. Čitao sam da neki stavljaju bakrene žice i da one odbijaju puževe. Jesu plastificirane i malene ali su bile kao neki mali test tih priča a prvenstveno sam ih planirao koristiti za LST. Hvala na praćenju... :wave: :razvaljen::
Hvala @green machine, hvala svima. Da štete ima ali siguran sam da mogu preživjeti i ovako bez ikakvih zaštita uz eventualno neke sitnice što ti se nadu pri ruci. Nekada sam sadio bez kupovne zemlje, fem sjemenki, gnojiva, zaštita i sl. I imao sam lijepe rezultate. Želim pokazati da se može i ovako do lijepog dima iako ova godina nije do sada bila povoljna za autdor. Kod mene je najveći problem što posvećujem sve svoje vrijeme nečem što mi je važnije od sadnje a biljkicama tjedno posvetim samo nekih 10ak minuta ... :wave:
:wave: Ima mrava da, onih žućkastih. Ah nadam se da je najezda puževa sa ljepšim vremenom završila i da se neće kasnije pojavit aphidi pa usrati ovo do kraja...Hvala @Imbra Presvetli drago mi je da si se javio :respect:
:wave: 59 da od kada su vani. Slikao jutros oko 05 i 15 h. Ima tragova prelaska puža najviše na većem hibridu. Pronadeno 4 puža ali niti jedan na njima nego uz grmlje... Zalivene sa 8l vode sa dodatkom sv, oko 20ml tnt i približno toliko i asef... U nastavku ćete vidjeti i sliku iz gerile gdje mi je bio Auto Super Bud starosti nekih 2mj kojeg je zahvatila bud ili plijesan pa je zbog toga skinut. Svega 1 puta dobio prihranu u 1,5 l vode i tako 1 puta gnojivo. Od sadnje do danas sam bio ukupno 4 puta na sajtu. Pa nisam niti nezadovoljan. Slike... :thumb::respect:
:wave: @grona hvala ti. Trebalo bi to biti sve malo bolje iako otprilike vidite kakvi su uvjeti. Ako bude sreće možda se nešto i :rasta::idea::smoke::respect:
:wave: Bilo je to rano, dobro jutro wutro... :respect:Malo slikica i malo kamuflirano iznenađenje ASB i Hibrid. ASB je Krtica triput zatrpala, Hibrid jedanput koji je posaden na mj. u zemlji u samo svoje 3l gdje mi je prošlu god. bio GHC:smoke::vutra:
Hvala @VenloNL :respect: :D::volimj::Odmori danas,čuvaj leda:smoke::lol:
:wave: Zdravo ljudi :D Dobro jutro, kako ste? :respect::vutra:Udate:73 Dan otprilike od kada su vani:zvezda::. Na većem hibridnu ima najviše pistila, i manji je pokazao par kao i FLC. Isto tako i ovaj treći Hibrid ima par pistili.Treći hibrid i ASB su stari oko 40 dan od nicanja, uz neke probleme još su na životu. Njih držim što niže da se ne vide od susjeda. :zvizd:eyessss:Žućkasta Boja grana pokazuje naznake preflowera. Jutros malo prihranjene sa sv, tnt i asef. Oko 2l vode po biljci. Evo malo više slikica. ::volimj:: Uživajte, L. P:razvaljen::
:wave: Update:92 dan Kings Kush, ostale malo mlade. Hibrid 3 i ASB 53 dan od nicanja... Prošli vikend je bila jaka kiša pa sam ih samo pogledao i jutros zalio sa sv, tnt, asef za pelagronije... ::volimj::Malo mi je problem slikat zbog malo prostora oko cvijeća... eyessss::lol:Sretno svima... :respect::razvaljen:::D
:wave: Dobro jutro wutro::grupnjak:::respect:. Update:100 dan Kings Kush ostale mlade, ako nekog zanima detaljnije neka čita:lol:eyessss: Jutros oko 05h zalivene su ukupno sa 12,5l vode uz dodatak oko 70ml asefa za pelagronije i cvjetajuće biljke koje za sada još ne cvjetaju:watch:i oko 60ml hessievog tnt. Pronašao sam par puževa ali ne brinem previše zbog njih.Uočen je i medvjedi cvrčak ili kako se već točno zove. 3 Hibrid zaliven sa 4,5 litre vode uz dodatak oko 40ml asefa i 20 ml tnt. Nažalost na njemu je jedna grana pukla iz mogu pretpostavljat kojeg razloga ali neću pisatsmiley9934, drži ju praktički samo koža ali je još na životu. Isto tako na njemu sam vidio jednog aphida a sigurno ih ima još. Auto Super Bud danas isčupan jer uočena je siva plijesan a i ovako sam prošli vikend sa njega odrezao 2 grane da imam ovaj vik. kaj :razvaljen::. Bilo bi super da je mogao ostat još nekih 2tj. vani. Na svima biljkama sam odradio lollipop ručnom tehnikom, znači rukama sam potrgao lišće i grančice. Već sada su mi ruke bile jako ljepljive. Sve na brzinu pa nisam to odradio dovoljno dobro... eyessss: Mogli ste primjetit da ne koristim nikakva zaštitna sredstva za biljke kao niti obilno zalijevanje niti puno i razne prihrane. .. :crazyd:. Što se ASB tiče i količine procijenite sami koga zanima iako je sada mokro ali vagice ja ne koristim:djede:. Uglavnom ima lijep rad već sada dok je posušeno a ne na odgovarajući način niti je odstajala itd. :upiii:Toliko za sada, sretno svima... :vutra:
:wave:Hibrid 3 LST i cropping koristim da bih ga držao što niže i neprimjetnije.Lollipop se skoro ne primijeti, čekam cvjetanje za dodatni trening:gled: i 10i mjesec Ispričavam se što ove U Kavezu ne mogu baš najbolje slikat jer nemam prostora ali niti oneeyessss::respect:
:wave: Lijepi pozdrav kolegice i kolege cijenjeni forume. :respect::razvaljen::Evo samo da vam javim Hibrid 1 najveći kreće sa cvjetanjem::volimj::Hibrid 2 najmanji oko 190cm i nije razgranat ni blizu kao 1 i on će ga uskoro slijedi u cvjetanju a krajem mjeseca i Kings Kush kao i Franco, s Lemon Cheze.Hibrid 3 i on će krajem mj. u cvjetanje. Vidio sam jednog aphida, skakavce, leptire:fuck::mad:I dalje bez zaštitnih sredstava žive i zdrave... eyessss:Sinoć bilo malo kišice i vjetra pa sam ih samo malo pogledao. Auto Super Bud.:DLijep lagan za pušit, dugo drži, zalijepi za stolicu. :razvaljen:: Slike su tu i to je to... :D :vutra:
Hvala @Infinity i @green machine i svima drugim... :D Trebat će sreće svakako... :respect:
:wave: Dva hibrida cvjetaju, Franco, s Lemon Cheze i Kings Kush još ne kao niti treći Hibrid... ::volimj::.Zadnjih dva tj. nisu ništa dobivale ali budu uskoro:respect::D:razvaljen::
:wave: Gerila-2 Hibrida.Šesta posjeta sajtu. :gled:Sa sadnjom do sada dobile ukupno svaka oko 15 l. v. Uz dodatak hessia i asefa. ::banjahanje::Jelen ih stalno posjećuje ali za sada su ok i počele cvjetati:respect:
:wave: Nije dobroo:rofl::zvezda:::bocni:::upiii::udarac:Sajt je otkriven.Upravo kose travu po njemu:idea:o_O:grrr::grob:Zadnje što sam čuo je da su rekli "a dobro su skrivene" i nastavili dalje kosit... :oops::crazyd:Sad nisam pametan otići do njih ili čekat jel budu došli :murija:ili bi se moglo pročuti itd...:djede: Čekam razvoj situacije... ::sudija:::zvezda::Jučer odraden lolli na svima. Počele cvjetati sve. Padala kiša pa nisu ništa dobile... :watch:Sretno svima... :respect:
Za danas su izgleda gotovi ali nisu sve pokosili... Ah što je tu je sa njima je očito gotovo kasnije ću možda otići pogledat... Samo da prode bez :murija:. Hvala kolega @Infinity :respect: :watch::grrr:Hvala @maška,@Saša443 jesam da. Čim sadiš vani a nije tvoj siguran sajt svjesno riskiraš...
@mester blizu je da, treći Hibrid mi je kod kuće. Ali sve je to samo bila slučajnost da sam čuo itd. Sajt nije košen niti posjećivan 5-6 godina. Ušao sam u sve to za sebe :ajnstajn:svjestan rizika 50/50%.Prolazim kroz loše nesretno razdoblje života... :djede::smoke:
@Saša443 mudro zboriš, pratiš forum pa i mene... Tako bi trebao napravit ali zbog svega što mi se dogada više mi je sve svejedno a samo jedno bitno. :crazyd:Ludak imam neku računicu da će proći bez :murija:. Šteta jest izgubljeno je svega na više strana ako se i priča pokrene...:upiii::udarac::fuck:Sve je to sastavni dio našeg hobia... :D:respect:
:wave: Hej ljudi još je sve ok za sadaeyessss: dečki čiste svoje. :oops::bocni::Danas su došli sa motornim pilama :fuck: Nije mi bilo lako a niti zgodno da ih počupam...Pokušat ću pogledat ako i kad bude moguće šta se je dogodilo... :plac::oops:Najvažnije je da prode bez:murija:ostalo je nebitno... :respect::vutra:
Otišao sam tamo prije sat vremena i odlučio sam ih počupat jer dečki nisu. Vide se nadaleko:zvezda:: :fuck: Bile su ranjene, veliki Hibrid prelomljen na pola ali sve žive. :oops:Njega sam isčupao zadnjim snagama i voljom. Sve sam ih samo bacio pored hrpe granja kojeg su napravili.Natrgo sam malo vrščića za čajić::listomahanje::.. Da su htjeli prijavit već bi to napravili...Sad je već situacija malo drugačija :D. Hibrid 3 i dalje ostavljam na životu pa kako bude... :respect:
:wave: Lijepi pozdrav kolegice i kolege,:respect: :vutra:Hvala svima na praćenju, podršci, lajkićima, razumijevanju itd... :ljubav:Nedavno sam obišao dva hibrida u gerili da ih nahranim i napijem i zaboravim mob.da ih slikam... :zvizd:Dodem tamo odmah mi je bilo sumnjivo kad nisam ih odmah vidio. Dodem do njih a one obe potrgane:plac::grob:jedna na 70cm visine i ostatka stabljike niti nije bilo a druga isto koja je ostala pored i ostalo par grančica na životu:rofl::zvezda::To životinje nisu mogle napravit osim dvonožnih:mad:::kauboj::Sreća je za sada nemam problema sa:murija:Ostaje mi još Hibrid 3 kao neka nada ali i strah jer i on nije baš na sigurnom. eyessss:Što je tu je, više sreće možda drugi put :oops::grob::bocni::Molim urednik da dnevnik "U Kavezu" preusmjereni u ne završene... :grob::fuck:Hvala vam i sretno svima... :respect::razvaljen:::vutra:
@trevor da tako je... :fuck::upiii::grob::mad:Još ostaje ova mala vrtna... :gled:
:wave:@green machine ovaj Hibrid nije niti trebao biti u dnevniku osim tek toliko. Dnevnik su predstavljali one 4 koje su bile skupa kod susjeda koji to i nije::nono::. Danas na tome mjestu možeš igrat nogomet a do prije par dana je bilo kao džungla... ::listomahanje::Mislio sam ga eventualno nastavit sa one 2 u gerili ali su strgane a ne vjerujem da je to jelen koji je stalno tamo.:confused: Nije mi se tražilo druge ljudske tragove ali bih rekao netko od lovaca koji tamo ima kućicu blizu, možda ga je i pas odveo do toga?:mad:. Nikome nije smetalo niti su ostajali tragovi osim od auta 20m dalje... Hibrid 3 napadaju aphidi i lišće mu uskoro neće biti lijepo a niti izbušene grane a i tko zna šta će još biti i sa njim i s mojim problemima tako da mislim da dnevnik zasluženo može u nezavršene :confused::djede:Hvala @Infinity vidjet će se valjda još neka njena slika na forumu da se zna da sam na slobodi :lol::let::smoke::razvaljen::Hvala svima da vas ne imenujem pojedinačno:D:respect::vutra:
Ne vjerujem da ih jelen može tako strgat kako su bile(nemam slike) ::nono::Znam dobro koliko je stabljika čvrsta i koliko bi trebalo napora za tako ih masakrirat. Nisam se htjeo zadržavat i pregledat tragove jer šta bi mi to značilo... Nemam sreće i to je to. Da mi bar ova jedna ostane:spliff:i ostane bez većih problema...:upiii::murija:Hvala svima :respect:
Ove u kavezu sam prvi puta tu sadio i nažalost morao počupat, to zemljište se je valjda u zadnjih 20god. jedanput samo čistilo i sada drugi. Pretrnuo sam kad sam vidio da kose i pomislio da će prijavit a ja završit na :murija:Sa ovima u gerili se je jelen igrao i napravio prije manju štetu na par grana ali onako kako sam ih jučer našao to on nije mogao napravit. Prije dosta godina sam sušio biljke u gerili na jednom drvetu ali ih nisam dovoljno visoko digao i srne su pojele sve što su mogle dobavit do 2m od zemlje a to je bilo ono najbolje :upiii: :rofl:. Hibrid 3 se nalazi na istom mj. gdje sam prošlu god. imao jednu biljku GHC i nju su napadali aphidi i radili veliku štetu na lišću ali i stabljici. I na ovoj se vidi šteta iako ne toliko jer ipak je blizu 2m širine.:gled:Ah da mi bar ona dode do kraja da imam neko vrijeme za :razvaljen::. Da je uspjelo sve kako trebalo mislio sam si nešto i ulja napravit a ovako ću uz svoje probleme i najveću opasnost koja mi prijeti biti sretan ako ne budem imao problema sa zakonom. Gerilom sam se prije dosta godina odustao bavit jer kad sam jednom prilikom išao u obilazak i njih tri :murija::murija::murija:su išli točno prema tome mj. A bili smo blizu istom. Tako da sam se povukao bez daljnjih posjeta tomu mj. Nakon stotinu bliskih susreta bar što se toga tiče za sada imam sreće a to je najvažnije. Zbog vremenskih nepogoda ili raznih štetnika, životinja sam spreman izgubit biljku ali sa ljudima se je teško borit jer su najveće štetočine... :respect::djede:
:wave::lol:Won Big Mama ide na otrimana marihuana,:spliff::smoke::razvaljen::pozdrav svima vama... :respect::vutra:Adios amigos::kauboj::::lulamira::
:wave: Hvala @green machine i kod tebe je lijepa berba :clap:::drull::smoke::respect:bit ćeš osiguran za sve uvjete koji nas sad čekaju... :rofl::thumb:Moje mora nekud na sigurno a blizu samo do 50ak g. :upiii::fuck::mad:::ludak::::sudija::
:wave:Prijatelju @Jednomsemora hvala ti puno.:respect: Sada moram obavit što moram, možete si mislit... :makaze::smoke::ljubav::fuck::respect::vutra:
:wave:@Lovetogrow hvala:respect:@vamzemaljac Dečki nije to baš kako treba jer u fazi cvjetanja se ne smije puno po njoj dirati a ja jesam kako bi ostala niža i odgadala je cvjetanje i debljanje a i još je trebala ostati vani. Dok druge stvari nisam napravio kako treba jer jednostavno nemam vremena. Meni je odgovorlo da ju sada skinem. Treba još odstajat zbog okusa itd. Nije nešt posebno ali će služiti svrsi.Ono prvo je za sada ok, ostat na sigurnom. .. :spliff::razvaljen:::smoke::respect:
@Black_roots naravno da je moglo bolje, čak duplo bolje.Sajt je bio rizičan, kao što sam već naveo gore odgadala je cvjetanje zbog cropanja. Čim više u fazi cvjetanja se dira po njoj usporava debljanje. Ja sam osrednji u svemu pa tako i uzgoju marice.Biljkama sam posvećivao 10ak min. tjedno odnosno minimum što naravno nije dovoljno da bi se dobio vrhunski rezultat. Ali ovo će poslužit svrsi. A i bitno je sudjelovati i biti dio foruma. Najvažnija mi je sigurnost, iako sam dosta riskirao sad je već opasnost od pada puno manja. @Mo1 legendo, hvala vam dečki. L. P.