Ime vašeg dnevnika: Skill 2018. Datum nicanja sjemenke: 23.09.2018 Početak vegetacije: 23.09.2018 Breeder: Barney's...Humbolt..Seedsman Strain: Red Diesel, Mango Sapphire, Critical Purple kush Vrsta uzgoja: Zemlja Tehnika uzgoja: Low Stress Training Rasvjeta u vegetaciji: MH Snaga svijetla u vegetaciji :250w Rasvjeta u cvjetanju: HPS Snaga svijetla u cvjetanju (W): 600w Nutrijenti: Hesi Ostala oprema: Dodatne informacije: To je to . Idem se zagrijati pa krecemo Slike boxa:
Prava istina je ustvari..cinjenica da ja nemam strpljenja.Znaci onu glavnu osobinu dobrog growera hahah Indike skidam cim trihomi postanu mljecni.Ne zato sto je to faza kada je thc level najjaci,a je..nego cisto zato sto nemam strpljenja cekati da trihomi postanu smedji. Sative sam skidao na isti nacin i shvatio sam da mljecna sativa radi problem...mindefucker !!! To znaci ako nisi plati kaznu za krivo parkiranje...gotovo je ,paranoja.haha Znaci sative cekam da posmedje trihomi cisto iz zdrastvenih razloga.,ili jednostavno ne uzgajam sativcuge
haha :thumb:tako nekako.. Priznajem ..zabrljao sam :) i onaj najbolji dio nisam pokazao,ali imam razlog hahah..fakat imam :( Mozda i nadjem neke fotke,ali tesko...jbga Zabijam nove menke za koji dan,pa cu to biti kao neki ...popravni :D
Mozda i nije dobra ideja..to da tu nastavim hahah Ide dnevnik u zavrsene ,a novi ce se zvati..tko zna kako hahah
Proslo je ustvari pun krc vremena...teglice su odradile svoje i evo vrijeme je za nekakav SR Ovaj dnevnik nisam bas ispratio kako treba,ali sljedeci ide po PS-u O Mangu necu puno jer sam ga izrolao,a nije bio gotov.Uglavnom odavno je prosao kroz pluca. Meni je jako slican Bubi Aroma i okus...savrseni Critical Purple Kush Odlican dim..ljepljiv,mirisljav..gust..masan 8/10...fali aroma kriticnog Red fucking diesel Vocni...crven i mindefucker :zvezda:: 9/10 Critical Red Diesel Red Diesel je imao slabiji apetit,pa eto ako netko bude imao ovu zvijer...nije bas neki zderonja. Kriticni i Mango...samo trpaj Ja nisam,ali sam siguran da jedu sve osim bodljikave zice :) Dnevnik necu zatvarati . Za par dana krecem sa novom ekipom..odnosno starom,pa cu to nastaviti ovdje . Stay Hihg Vutro
Procitam ovo Barbino i dodje mi da sam sebi lupim like hahah salim se...jednostavni su strainovi i uzgoj je bio i vise nego lagan. Barba :respect: i hvala
Danas je 60ak dana cvjetanja. U boxu je ostao samo Red Diesel. Mango je skinut 51. dan Critical 56. dan Slike Manga i Criticala...sljedeci put uz kratki smoke report. A Red Diesel ce najvjerovatnije docekati i 70 dana. Indice rijetko cekam da dobiju amber trihome...obicno su dole cim su mlijecni :) Sative...cekam. Kod njih ne volim ako ima mlijecnih uopce haha iz iskustva to nebi preporucio nikome .. Uglavnom...Critical i Mango uz ovog teskasa idu daleko preko g/w a koliko nosi ovaj monstrum ...procjenite sami ;) Stay High Vutro
Tako nekako Himalaya..do kraja tjedna su gotove :) Mango je skinut..50ti dan.Ostale dobivaju jos 7 dana. Bit ce nekakvih slika kada se osusi. Ovo dvoje su zauueli cijeli box.... Sad sam na kraju ovog growa i evo par rijeci... Mango je strain za pocetnike..savrsen i lagan za uzgoj.Teze je nesta zahebati nego ga odrzavati zdravim. Critical P.K..kao i Mango...samo vozi,sve sam radi hahah Red D. je druga prica..izazov za growere .Tu vec ima pimplanja.Pokazala je da ne voli ljuto..dobila po nosicu i prebolila . Biljke su u 28..30l zemlje.kroz vege fazu nisu dobivale nista..tu i tamo kap Super V. i to je to. Prva ozbiljna klopa je dosla u drugoj polovici cvjetanja . Znaci do sada je potroseno vrlo malo iz hesi paketa...mizerno....tri full doze Blooma i tri full doze F+...bilo je i jedna,dvije stidljive..po trecinu doze haha..low budjet grow,ali sa puno ljubavi..i zemlje naravno . Rekao bi da je to sve sto im treba,ali probudit cu duhove foruma sa takvom izjavom hahah Stay high Vutro:cool23:
44.dan 12/12 Full doze Bloom i F+ Kada bi mogao onda bi napravio nekakav flush..to je taman vrijeme za tako nesta. Mango je jedini kojeg nisam vezao za nista ...tako da je bila na ispiranju.Mislio sam poslije jios jedu ,dvije full doze i ende Ostale su vezane jedna za drugu i malo po plafonu i tako to Mango ce vjerovatno pod noz za koji dan..ova domacica ubija :) Mango Red.D..ispod suknje Critical.P.K Red D CPK Stay High Vutro
5 tjedana je proslo od kako su u cvjetanju..danas je 36.dan Sve ide po planu..klopaju,spavaju..pune se :) Hesi po osjecaju...nekada full doza ,nekada pola,a nekada dobiju i cistu vodu..kao veceras :cool23: Od klope....Bloom i F+ MangoCPK MangoRed D.Stay high Vutro
Usle u peti tjedan ..luduju. Full doze Bloom+F+ Critical.p.K Mango...na vrhu se vidi gdje ga slatarim...vocni miris u pm Sativcuga Red.D C.P.K
Diesel ja malo kasnije usao u cvjetanje..mozda 7 dana kasnije..Malo se izduzio nakon loli i kontam da to nije kraj...do plafona ima namjeru hahah
Odlicni su strainovi...tu je kvaka::sex:: Ja samo zalijem i nista ne diram :)
Dva tjedna je bilo 9 og.....danas je 21. Znaci 27...eto.4. tjedan je pri kraju. To Znaci F+...dobro da sam se sjetio . Nemam nekakve dobre fotke,ali vidi se ...malo su rascupane jer sam mijenjao pozicije na lijevom boku.Red D.Je nekako bolji na toj strani...vise pokriva prema gore ...i to. Mango Critical P.K. Red Dizelas je sve ovo prema vama . Stay high Vutro
Ti si dobri duh foruma...tvoj lajk ima posebno znacenje:respect:
To je sada malo jace od dva tjedna u cvjetanju. Lolipop je odradjen..ne bas brutalno,ali ok..solidno. Sinoc su dobile prvu dozu blooma i dvije kapi S.V Idemo redom Mango S. Cvrsta i jaka biljka..nema strecanja i nema viska grana.Vec sada se vidi da ce to biti 100+ Red Diesel Strecanje u punom jeku...jucer odradjen i lagani crop..kontam da cu sa njom imati problema sto se tice prostora...lampa se moze podici jos 20ak cm i to je to Critical P.K E sada ..netko voli male nabijene busheve,netko izduzene sativcuge,a netko voli ono izmedju...to je C.P.K Biljke su u 25+ litara ..mozda 28l 120x120 tri orijasa....4 tjedna vege.Pun box. Slikat cemo korijen na kraju ,pa cemo vidjeti koliko zemlje papa u 7 dana Temperature su idealne..nocna 18 dnevna 26 stay high Vutro:rasta:
pa i nije.. sutra ne radim haha :thumb:
Trebao sam nekaakv loli odraditi,ali nisam imao vremena..danas,sutra i evo usle su u cvjetanje iznenadjujuce brzo tako da ...loli neki drugi put. Tri su u boxu pa neka se bahate
Evo 11. dan na cvjetanju...sljedece zalijavanje krecu ozbiljne doze hesija. mango ::sex::
Danas je peti dan kako su na cvjetanju. Tri biljke ..ona cetvrta i nebi imala mjesta. Critical je bahat bez obzira na ono purple haha stay high Vutro :)
Idu danas na cvjetanje..pa evo cisto da obiljezim taj dan :) Znaci 4,5 tjedana vege..cure su do jaja. Klokani su skinuti hahah :mario::
Nabija komplekse Mangu i Dizelu hahah Ali,da... duplo je veca.:zvezda:: Sto kaze Zlajo dobar feno:thumb: A to znaci...Hjustone imamo problem hahah
Jucer ,ili u Subotu..su napunile 4 tjedna u vege. Jos mozda 7 dana i idu na 12/12 Potovi su od 25..28l. Stay High Vutro :) Gore lijevo..Red D Gore desno Mango S I Na celu Critical P.K
I ja isto :thumb:ali imam u velikom boxu tri Black doga koji su u ciljnoj ravnini cc jos 5 dana..nisam dobro procjenio hahah edit ali poznato je da opa ima problem sa strpljenjem...ustvari nema strpljenja uopce. Smedji trihom vidim jedino na Vutri hahah Izdrzim do 55 dana plafon:zvezda::
Pozz Evo cura..cc 15ak dana su stare. Kontam da cu ih sljedeci tjedan presaditi u 35l.i idu u box 120x120 Necu puniti potove do kraja ..znaci negdje 30ak litara zemlje. Stay high Mango ..gore desno Critical P.K je najveci
10ak dana u vege :skot:: C.P.K se malo razlikuje...critical u genima :let: Sve ide po planu.Danas su presadjene u 10l Imam tri biljke..to znaci 35l i malo duza vegetacija.
Sad mi je zao sto nisam ja birao strainove...a da jesam nebi bilo to sto je,u tome je stvar. Ne znam izabrati jbga Stipe :respect: