evo ekipa nema dugo da sam završio grow i odmah teram novi, kao što sam rekao na kraju zadnjeg novi će biti u novoj kući pod ledom... krenuo sam u projektiranje i izgradnju, sklepano je skoro sve , danas još obloga reflektirajuća na zidove i to je to.. box je dimenzija 50x60x150 , zemlja je biobiz all mix polu reciklirana, menka rqs easy bud. jućer proklijala u kokosu i utrpana u final pot.. evo sad slike izrade boxa i panela, a dalje kako bu išlo. sigurno će biti zanimljivo i napeto pozz svima:respect::vutra:
supertop je zakon, produži uzgoj ali se isplati
završio pod 125w. da, dodavao oduzimao... tražio zlatnu sredinu. na kraju sam zadovoljan i više
eto ljudi jučer rekao sitno broji al ipak me danas okrenulo pa je svoje odbrojala! Mala je pala nakon 3mj i 2 dana...trihaći svi bjeli sa jedno 10% tamnih.. namučio sam se sa šišanjem, sav ljepljiv, miris citrus slatkasti, milina. Smoke report preskačem jer sam već opisao u prošlom dnevniku...al meni pljuga dnevna pegla opuštajuće i kreativno završeno. i da otvara apetit i traži tekučine
sitno broji, u nedelju pod nož , a bubble je ugledala svijetlo dana, podignuta da bude bliže svijetlu...
da, stvarno su dobre te žarulje. čak se i pokorni fino pune. za iduću kupio guerrilla tabs i kraken pa bumo vidli kak bu ta kombinacija delala
za razliku od prošle ture ispod cfla sad su vrhovi tvrdi na dodir. ako ste primjetili uljeza u čošku, to je bubble kush auto od RQsa stavljen na klijanje. mjehurići zauzimaju box. malo sam promjenio raspored . čitamo se next weekend na berbi. da zaboravio sam reci da je od zadnjeg javljanja dobivala atami pk. iduca ide organic
evo ljudi došli do predzadnjeg javljanja. idući vikend ide pod nož (mikro tako veli)subota ili nedelja, moglo bi i prije al neka tak mi paše.
25. 4. bude 3 mjeseca od klijanja.. odužila je al zato je puna. trenutno je 30w 6k 2x15w i 13x 10w 2700k znači ukupno 160w
hvala vam svima na podršci, uz vas napredujem i vjerujem da će mo još hrpu dnevnika odradit zajedno :respect: . do završnog javljanja, ostanite pozitivni (ne hiv)
evo idemo prema kraju , danas sam malo mikroskopom pregledao, trihaci su vecinom mljecni ima tu i tam neki amber... još jedno15 dana pa bu zrela, a neznam jel bu se još preveć punila budući da se full razbacala danas opet malo šišanje i cropnuo 3 vrha kaj tu strše al nije na slikama
da tegle su prazne... med do kraja, još 3 zaljevanja bu dobila laganu prihranu i to je to od hrane. nek na kraju posiše svoje iz listova. još nekih 15 dana pa mikroskop u akciju. već krenule pripreme za idući grow... iduci na redu je Royal Jack Automat od RQS
evo dokaz da jedna biljka fino popuni box od 70x60
malo je gužva.. sad je samo voda s medom i tak bu do kraja
znam da neću rješit, al krepal je ovaj kaj je puhal tko zna kad. pa je i to sigurno diglo temp i nafrljilo . sad je situacija pod kontrolom. dim je fini a ostalo mi još taman do nove berbe.
jedno 40 cm + visina. da palil je, moram još koji vent da puše po krošnji. jedno 140w je
.
plantella cvjet i mills ph- fosfor. neznam kaj je stavljano dok me nije bilo... zbunjen skroz.ja sumljam u krivo rihtanje vode. jbg onaj tko je cuvao se ne kuzi bas. prije bi rekao da je stavil previse.. pa se nekaj zakljucalo. do sad ja nisam imal slicnih problema..
Evo ljudi da osvježim malo dnevnik. Nisam se dugo javio , mala šiba. Sad je bila tjedan i pol bez moje kontrole i odmah problemi.. mislim da je zbog ph a možda i nije. čini mi se ko nedostatak magnezija... napravio sam flush sa 20 l kišnice , sad trebam skupit lovu za cal mag , a možda i neki savjet? Prorjedio sam malo lišće na dnu i skinuo vrhiće na dnu.
sad sam u zadnjem zaljevanju digo na 14 za probu. Učinilio mi se da je gladna... do sad je tjedan dana bila na 9ml. odreagirala je super. opet budem smanjivao nakon još jedne jače. Zgleda da bu ova dost duže cvala--- 20 dana duže od one prošle (tak nekak prognoziram a možda i duže) Razbacala se ko đubre po vinogradu. nadam se da se bude popunila fino
25.1 je proklijala , dakle.. hm matematika... 50dana života. Supertopiranje je produžilo cjelu pricu. Sad jede 14 ml plantelle cvjet. 3 zaljevanja hrana 1 samo voda+ ph minus mills cvjet
evo konačno bolje kamere i boljih slika....
malo pecnuo al niš strašno.. skroz izbacio 6k
zblajhal ju je led..
flower mod on! zamjenjene žaljure u korist...
haaaalo pa kakvo opet topiranje!? pa automat je i to stvarno brzi.... nisam spomenuo redukciju nego povečanje doze... da je foto onda ok al ---- wtf već 2 posta od tebe al ko da pišeš samo da bi napisao nekaj. biljci niš ne fali razvija se super s obzirom da je test led žarulja... zdrava je. Mjenjam sutra 3 9w 6k za 3 11w 4k
fino to ide, sad okrenuo papicu u korist cvijeta... polako bu doza išla gore
jučer sam zalio sa 3ml plantella list + 2 ml cvijet + 2ml limunkik i napredak je očit
Kupusara
upravo to! to je ono kaj me gura, nekaj novo... lako je piknuti menku u all inclusive apartman... nemam sad love za složit vutrometar al stvarno je potreban. idu 2 9w 6k van.. vidim da joj paše led al pogodit g točku ... budem već
Prešao na 20/4 stavil gume da se privikne na sadomazo, ovaj put budem nježniji (za sad)
reko bi da je uspjelo
super top ili fim bumo vidli kroz par dana... pozz
za sad sam u ovoj kombinaciji leda: 2x 15w 6000k 3x 9w 6000k 3x 11w 2700k 4x 10w 2700k 130w budući da je prošla dala super nakon topiranja, ponovil bum to i ovaj put stime da ću odradit super topiranje + vezanje. i dalje pržim 24/0 temp / vlaga ideal... danas zalivena voda/root/lemonkick. živili do javljanja ( a i nakon:)) :spliff:
150cm,piše u prvom postu
Ma sad sam u e27 fazi ili ti entry level... Haha ma bit će to dobro. Danas je led sve pristupačniji i sve bolji. Prošli grow sam dobil 50% g/w pod cfl ,bumo vidli kak bu pod led žaruljama,a onda negdje u budućnosti...čob ili gotovi fs panel
Posao odrađuje odlično
krenuli smo....temp/vlaga ideal 25c/50%
mozgam o setupu žarulja... izbor je pao na v-tac + 5 osram koje već imam, sad za početak planiram staviti 2x15w 6500k(v-tac) i 3x10w 2700k , pa ak bude ok kako bude rasla tako ću dodavati 2700k jel to ok? Visina od bebe 40-50cm ?
Ma ovaj box će se konstantno gradit i mjenjati .dole je jedan vent samo a drugi je otvor pasiva. Još planiram perforirati panel radi protoka zraka.montirao sam jedan 14cm pc vent da puše po žaruljama.ispuh je kupaonski vent iz peveca.osjeti se kak cirkulira .najveća nepoznanica bude led panel. Omjer toplo hladno,visina do biljke..za sad nebude svih 15 aktivno.. da imam love sklepao bi vutrometar
Koliko treba... ja sam spojio 15