Lijep pozdrav svim kolegama i koleginicama :D -Malo sam se kasno odlucio voditi dnevnik al bolje ikako nego nikako propratit cemo jos ta 2 3 mjeseca do kraja. -Ovako,imam dvije domaje na dva razlicita sajta -Prva i starija je posadjena u aprilu i pod lampama docekala maj i izbacena vani u pitar 20l na kojem je izbusena rupa da biljka nesmetano moze da razvija korijen u zemlju kada popuni pitar. -Visoka je blizu 3m -Topirana jednom -Gnojim je sa plantellom cvijet -Cvjeta 26 dana -Ne puni kako treba jer su katastrofalni vremenski uslovi za cvjetanje zadnjih desetak dana,nema skoro nikako sunca,svaki dan oblaci,naleti kiša,oluja... -Pokupila je fenotip sative tako da ocekujem malo duze cvjetanje. -Druga je startala vani negdje krajem maja i presadjena u zemlju pocetkom juna,nisam je topirao pustio sam je da gura bez treninga i takodjer je nisam ni hranio nikako do sad. -Pocela cvjetati 22.8 -Visoka oko 1.70 -Nisam je takodjer puno ni obilazio jer nije zahtjevala toliko vodu jer je u zemlji kao ova prva koja je u pitaru i koja je popila vode za 2mj koliko ja nisam u zivotu :fuck: Sretno svima do kraja::listomahanje::