Pozdrav vutraši :respect: Pa da krenem ovu godinu kako treba:) Prošle godine je bilo malo kasno Al epet se završilo do kraja.. Sjeme: Soma Seeds SOMANGO PINEAPPLE AUTO 3 KOMADA Zemlja Plantela Balkonia Gnojiva:BioBizz Fish-Mix, Bio-Grow, Bio-Bloom, Top-Max, CalMag, Acti Vera + zaštitu od stresa ,stetočina i svašta nešto Leaf Coat BioBizz koji se nanosi na biljku prskanjem. Sjemenke su maloprije stavljene na klijanje u potove od 6,5 l i bit će u boxu kad izađu najviše 15 dana,te ih nakon toga presađujem u veće potove od 25l i idi out.. Eto to bi bilo sve za sada dok curke ne izvire van pa će i fotkica koja Ostanite mi dobri I naduvani:respect::rolleyes:
Pozdrav dragi moji 4dana sušenja eto skoro pa ušli u 5. Uglavnom poskido sam sve za grana i tako to i ostavit ću još dan dva vani tako da stoji pa u tegle.. Sve je fino tvrdo ko kamen i ljepljivo, puno trihoma i ja presretan:) Sada slijedi lagani odmor od growanja jedno 2,3 tjedna.. Moram napraviti neke stvari po boxu, uredit, pojačati i takoc:) Uglavnom eto slikica koja pa do sljedećeg puta budite mi dobri i naduvani :wave: :respect::rasta::vutra: Hvala svima koju su pratili
Pozdrav ekipa 43. Dan i legle su biljčice.. Jedan od razloga jer sam našao buđ uklonio.. Nije bilo puno na svu sreću.. Malena je legla prije 10 dana i već je u teglamA 3 dana i proban i odličan je dim mada je bila najmanja.. Svi su tvrdi masni meni do sada najveći hedovi. Mnogo zadovoljan i ponosan :) Eto slikica od današnje žetve.. Sve skupa kad se osuši Do tada budite mi dobri i naduvani
Pozdrav narode 33.dan cvjetanja i gospođice su zbog nekih aktivnosti ludih iz vedra neba al ajd snašo sam se pa sam ih tutnio u dobar stari box i tu će dočekati i kraj nažalost mora biti tako.. Ne znam šta cu sa dnevnikom sada al bude se rešilo. Ili ce u in ili ce ostati ovako.. Od svitanja im je dan do mraka.. Nisam im remetio ritam vanjski a sad svetlo jbg.. Sve dalje isti ritam i lagano do kraja :) Evo koja foto pa do sljedećeg puta pozdrav svima
Pozdrav dragi moji Ulazi se u 26.dan cvjetanja bez ikakvih problema samo napredak i to čudesan, nevjerojatno nešto.. Puni se ko ludo, tvrdo ko kamen ma nesto vauuu. A miris tako sladak i fin da jedva čekam da to zapalim.. :) Jednostavno ne znam kada cu to cepat jer ovo izgleda koda je pred kraj nego tek na pola puta.. Uglavno zaljevanje isti sistem kao i cijelo ovo vrijeme ništa ne mijenjam jer im očito paše moj ritam :) Pa ajmo na neke sličice pa opet tamo :D :wave::respect::rasta: za nekih tjedan evo me opet dolazim. 1 2 3
Pozdrav ekipa 17. Dan cvjetanja Zalio biljcice od prošli put dva puta po 5l, jednom cista voda a jucer svakoj po 25ml blooma, 10ml top max. Biljke su cudo ne znam sta bi rekao kako to cvjeta i koliko je to tvrdo i debelo a miris slatki vocni.. Iznenađenje definitivno i sve pohvale @Somaseeds na ovim divnim autosima.. Zdrave jesu. Nema nikakvih stetočina sve ide kako treba.. Pa eto koje fotkice, se družimo kroz tjedan dana :wave: :rasta: :respect::rolleyes: 1 2 3
:wave: :respect::rolleyes:::volimj:::rasta: 11.dan cvjetanja u završetku.. Opet jedno noćno obilaženje :D Ubi vrucima preko dana:) Curke su zalivene prije 2 dana sa po 5l ciste vode, i mislim da ce sutra biti novo zaljevanje isto cista voda po 5 l.. Fino napreduju pune se ko lude, zdravlje nas sluzi super :) ide sada malo osvježenja ovih dana koje ce dobro doci nakon ovog paljenja. Al nije im smetalo ama bas nista, malo sam se bojo posto su u kantama da ne bi prokuhane Al eto nisu na svu sreću :) I sta drugo reci nego opalit koju fotkicu pa do sljedećeg puta budite mi dobri i nafureni :wave::rolleyes: 1 2 3
Pozdrav dragi vutrasi 6.dan cvjetanje i curke fino pumpaju.. U međuvremenu zalivene jednom papicom na 5 l vode 10ml bloom, 5 ml fish mix, 10ml top max, i eto maloprije otusirane zalivene sa po 5 l kisnice svjeze od jučer.. Ma biljcicama nista nisam diro niti cu.,naravno sto se tiče lst.. Ovako se makne koji listic zuti ako ima a bilo je par komada dole. Sve su se zasecerile i mirisu ajme.. :) Eto koja slikica :wave::respect::rolleyes: 1 2 3
Pozdrav ekipa Pa da prestanemo brojati vegetaciju pa NEK počne od danas cvjetanje:) 1.dan cvjetanja danas Jučer odradio zadnji LST i to je to sto se tiče natezanja. U slučaju da treba nešto malo maknuti i tako to naravno da će biti onda. Rastu fino i bitno da sam ja zadovoljan :D Zdravlje ih sluzi super i nadam se tome do kraja::listomahanje:: Imaju fin miris i to dosta jak slatkast voćni :) Danas ide novo zaljevanje sa 5 l ciste vode svaku i to bi bilo to osim naravno slikice Živi bili :wave::respect: 1 2 Munjena
Pozdrav ekipa 30.dan vegetacije uskoro smo i u cvjetanju koliko mi se čini :) Jučer ih zalio sa 4,5 l svaku +fish mix 4ml i malo blooma 2ml. Lst sam odradio prije dva dana,jedna se manje razgranala druga vise ,munjena ko munjena heheh mala je ko boric al fino napreduje ..sve u svemu ja sam zadovoljan:) Problema nema nikakvih i šta vise reci nego opalit koju fotku pa do sljedećeg upa pa pa :D :wave::respect: 1 2 Munjena
Evo drug @Infinity učinjeno..hvala na savjetu :) :respect:
Pozdrav ekipa 20.dan vegetacije Biljčice nisam zaljevo zalila ih je kiša :) Padalo jedno 2 dana Al na rate fino onako natapalo . Lijepo su napredovale pa sam ih moro ukrotiit prvim natezanjem. :D Munjenu biljčicu nisam imo srca natezati..napreduje ide normalno Ali sve blesavo To bi bilo to piplsi za ovaj update :respect::wave: 1 2 Munjena
Pozdrav ekipa :respect: 16.dan vege faze Napokon su fino krenule od presađivanja bilo malo pauze 3,4 dana..Al uglavnom sad će to da eksplodira:) Ona jedna munjena i dalje je munjena. Heheh..Al raste Al se vidi da će biti manja pa koliko bude bilo i šta bude bilo bit će od nje..zalivene ujutro sa 4 l vode +malo CalMag 2 ml svakoj..planiram lst na njima odradit kroz 2,3 dana.i munjenu također natežem:) Uglavnom to bi bilo to kroz.koju slikicu Bee good stay high :wave::respect:
Jedan brzinski update:) Biljčice presađene danas ujutro u kantulje :D Bile cijeli dan u boxu i prije sat vremena napokon taj out:) E sad se čeka ono pravo.:) Fino sam ih zatrpo sigurno pola stabljike a i vidi se da nije bilo neke reakcije na presađivanje..došle su za tren na sebe..zalio sam ih fino vodom i to kišnicom..nakupio sam si jedno 400l kisnice i samo ću sa tim zaljevat..u slučaju lošeg vremena imam mjesto natkriveno di su ujedno i zaštićene a i dalje su vani i imaju od jutra sunca.. To bi bilo to do sljedećeg update a Budite dobri I naduvani :wave::respect:
Pozdrav ekipa 9.Dan vegetacije u boxu teče bez ikakvih problema osim što je jedna od početka manja i imala je.jedan list kada je izašla i stvarno biljčica izgleda munjeno..heheh.al ću ju pustit do kraja:) Zalio ih sve sa po 7dcl vode ..kroz dva dana idu u kante i out napokon:) Eto koja slikica :wave: :respect: :vutra:
Pozdrav vutraši 3.dan života u boxu ide normalno bez ikakvih problema Al ima novosti svaka je dobila svoje ime zbog različitog izgleda ..:) 1.Oblica 2.Špicka 3.Listić Prve dve su izašle jednako a Listić zadnji nakon pol dana..:) Na režimu su i dalje 20/4..nisam zaljevo od nedelje..mislim da će biti sutra Al budem vidio još.. Et toliko ljudi moji Stay high be good :wave: :respect::vutra:
Pozdrav ekipa Evo napokon trojac krenuo u prvi dan života..još se jedna čeka Al eto sam što nije cijela izašla van:)uglavnom zalivene sa po pola litre vode svaka..u boxu su na režimu 20/4 i mislim da neće više od 10 dana biti tu..jedino ako baš naleti neka kišurina onda bi ih pustio dan dva još unutra Do sljedećeg update a stojte mi dobro i naduvano:respect::wave: Eto slikice