Pozz i dobro dosli dragi moji Vutrasi u jos jedan dnevnik divnih nam biljcica :D Pa pocnimo trenutno su u boxu kako naslov kaze Critical 2.0 regular i automat dobiven menkom iz proslog growa jer je jedan bio hemic, pa reko zasto ne posadit jos jednom mozda bude bolje :) no dobro idemo dalje. Bilo je nekoliko biljaka criticala 2.0 (3kom) selekcijom ( promjena rezima na 12/12) na zalost ostala je samo jedna ostale muskici pa su bili uklonjeni . Nakon selekcije koja je trajala nekih 10 dana dok sve nisu pokazale spol rezim je vracen na 18/6 jos nekih otprilike 20 dana . Biljka (Critical 2.0) je topirana 2x i napravljen je lagani lolipop od kojeg sam uzeo par klonova i nakon toga samo Lst. i razvlacenje da ne ide u visinu (ne pitajte zasto da ne ide visinu ak je box 2m jer ne znam ni sam nisam probo, valjda strah od nepoznatog:D) . critical je sad nekih 37 dana od nicanja iz zemlje ,a automat je nekih 18-19 dana i ima blizanca koj je jako mali vidi se na slici jer raste u njegovoj sjeni . Blizanac kazem zato sto sam ja posadio jednu sjemenku, a dobio 2 biljke . Na pocetku sam bio zbunjen jer nisam to nikad vidio i nikak da skuzim od kud ta druga biljka i onda kad sammalo prosvrljo po forumu skuzo sam da je moguce :D . Critical je gnojen u 37 dana nekih 4 puta (ostalo voda ) svakih 4 -5dana ,a automat je gnojen danas prvi put i na njemu nisu rađeni nikakvi treninzi nego je pusten da raste usporedbe radi:cool23: eto dragi moji to je to za sad evo i par slikica:respect::vutra:skoro zaboravih ima i par slikica od hedova iz proslog growa:wave:
Evo i par slikica sad kad se posusilo skroz palo je na 70g al finih masnih hedova :D
Da zvuci primamljivo i zanimljivo ako sam dobro svatio radi se o hidro uzgoju ili sam pobrko loncice ali mislim da nisam kako bilo da bilo sretno u novim pobjedama i novim iskustvima :thumb::):respect:
Pozdrav ekipa evo da se malo javim dugo nisam jbg. Poso i tako to :) Prije par dana sam skino automata i stavio na susenje :banana_rasta:super dobar je ispo ,masan sa velikim hedovima nisu bas naj tvrđi ali to je ocito do vrste jer ima dosta foxtailnga , a ventilacija je na naj jace i temp nije prelazila 27c i vlaga nikad ispod 40% tako da moze bit samo do vrste biljke ,a kad sam je malo izguglo i to dosta mi lici na jack herer jer on ima taj tip hedova i boja i dlacice ful ful slicno ,a lik od kojeg sam uzo sjeme je prosle god sadio i jack i amneziu :thumb: I naravno za kraj malo slikica i mozemo lagano krenut u zavrsene :D:clap:::respect: Hvala vam svima jos jednom na pomoci savjetima i kritikama jer sve je to za nas pocetnike velika stvar pa i naj manja kritika nekad doro dode . ,a sad u nove pobjede sa novom zemljm,novom lampom,novi filter,nove posude i nova gnojiva sve ide novo nema vise fušarenja samo ozbiljno:D :respect::vutra: na vagi sve skupa ovak vec poprilicno suho 85g.:)
Pozdrav ekipa :)evo jos se cekaju trihomi nista specijalno se ne desava danas je dobila zadnje zaljevanje pa kad se zemlja osusi 2-3dana mrak i onda cap cap:banana123: i naravno par slikica ,lisce je dosta pozutilo u zadnjih par dana mozda joj je falilo malo hrane pred kraj osto sam bez bloom-a al eto mozda i bolje malo organik :D
Pozdrav ljudi imam jedno pitanje .:) Kako se ulazi na Chat i dali ja uopce mogu ;) hvala unaprijed na odgovoru:thumb::respect::vutra:
H3bes lisce vazno je da se on nakrco hedovima :D;)A kriticni da tuga i zalost al sta je tu je bice jos biljaka nema predaje:D
Hvala decki na pohvalama dosta to znaci nekom ko je pocetnik :):thumb::respect: @reaktor nisam ju sirio nisam ju topiro iz razloga tog sto me zanimalo bas jako kako ce to izgledat ako samo pustim da raste ,a u startu se izduzila jer je lampa bila visoko zbog preminulog criticala2.0:lol: pa nije bas pustila previse grana .:joint2: @deraxor Da da maca voli vutru vise kao neki ovisnik stalno visi oko i u boxu ili na boxu i jako voli lisce papati :grrr:al eto maca ko maca nek uziva ako joj je tolko dobro :lol:smiley9934
Pozdrav ljudi:) Evo lagano se blizimo kraju :banana_rasta: automat je na kraju ipak the best :) Nikakvih problema fino se popunio sad se samo cekaju trihomi koji su trenutno vise mljecni nego prozirni i nađe se koj amber tu i tamo ;) tako da jos malooooo:banana_rasta::banana_rasta:Na autosu je odrađen flash (60l)prije par dana i sad do kraja samo voda :) I naravno par slikica :) Pozdrav svima koji pratite i pomazete i samnom se veselite:sun2::vutra::respect::wave:
Ahahhahqhahah da znas da sam mislio to napravit :)Brijem da bi bilo bomba :D ali prvo moram popunit box bar jednom da bude đungla:D ,a onda kemijanje:respect:
Pozdrav ekipa evo da se malo javim nisam dugo dugo . :) Stanje je sljedece mali klon criticala 2.0 je skinut danas :)pre zadovoljan sam izgledom ,mirisom i masnocom:D Trihomi su pola mljecni pola amber . Inace za one koji ne znaju ili nisu pratili dnevnik klon je uzet u cvijetanju i nastavio je cvijetat tako da je nakraju ispo jedan vrh veliki (na vagi mokar 72g) :rasta:brutalno masan i smrdljiv :D Eto to je to za sad pa stavim kroz koj dan slikice autosa koj je isto pri kraju i pripremamo se za nove pobjede pa da i ja napokon iskoristim puni potencijal boxa i lampe:D Evo i par slika klona :banana123::banana123:
Hahahhaahha maca se brine o njima vise nego ja spava u boxu uređuje biljcice jedino kaj ne zaljeva,a i brani ih od mrava hahahahhaha:lol: Sva sreca pa nema popcorna :mario:::D
Evo i obecanih slika automata i mini klon od Criticala2.0:D :
Pozdrav vutrasi :) Evo dragi prijatelji i bliske vrste da vas obavjestim da je nas dragi Critical 2.0 preminuo nakon duge i teske borbe nije mu bilo spasa lekari su prekasno reagirali .:grob::grrr:skinut je sa polu praznim vrhovima nista vrijedno spomena jer slab je rad i vrhovi puni menki od stresa koj je prozivljavao jadan nebio:D Ali zato automatic razvaljuje i cini mi se da ce on spasit cijelu stvar jer samo se puni i jako je zdrav i masan :D i naravno mini klon koj se isto tako samo puni i masan je u pm. Nemogu ga dodirnut jer mi ruke ostaju prvo mokre doslovno i onda kad malo protljam tu vlagu pretvori se u takvo ljepilo da nemogu prste razdvojit . :D:banana123: Stavim jos par slika kasnije kad se dovucem doma:rasta: :respect::vutra:Zivi i zdravi i veseli da ste mi svi:wave: CRITICAL 2.0
zemlja je plantela balkonia ona ga vec ima u sebi i ova guano isto al mi je zafalilo pa sam stavio neke lose zemlje i nakraju jedan los potez bay bay biljka :)
Hvala decki na lijepim zeljama i rijecima:):thumb: hahahahhaa ma ja ti to pustim da istece po boxu onda sam sa mocom poberem ,a inace bio sam izbusio potove sa jedno 20 rupa promjera 1.5cm al ocito se nakon nekog vremena zemlja slegla i stvrdnula i ja to nisam primjetio i pocela se skuplat na dnu pota voda mjesto da izlazi na rupe . Evo ovom prilikom pozivam sve da izjegavate kante za boju i slicno jer samo problemi sa tim shitom. Kupite prave posude i spasili ste se ovih mojih muka valjda ce neko i nesto naucit na mojim greskama ,a ima ih ohoho:D ovo bi se trebalo zvat dnevnik jednog grešnika :lol:smiley9934:fuck:
Razmisljam sad sljedeci grow uzet komplet auto potove 4 kom 15l sa spremnikom jer stalno me hebe ta drenaza . :thumb::)
Pozdrav vutrasi evo mali UP. Od mene :) pa pocnimo: Critical 2.0 ima problema i dalje istih kakvih je i imo , zuti lisce i vene lagano ,a razlog je to sto mi je drenaza bili losa i kod zaljevanja se voda skupljala na dnu posude i ukiselio se korjen .To sam primjetio kad sam iso presađivat jer kad sam izvadio biljku sa zemljom van iz posude .pa zapuhno me snazan smrad vlage i zemlja je bila zelena puna mahovine i mulja nekog zelenog uzas:( pa sad se nadam kad je dobila nove zemlje okolo i ispod da ce se mozda korjen prosirit i oporavit al sumnjam jer vec tj. dana se nis ne desava samo tone:plac: jbg. Sta je tu je bice jos biljaka:D Automatic me iznenadio razio se u pravu biljku sa velikim topovima malo me opet nerviraju foxtailovi al ocito je do biljke i genetike jer radi isto sto i biljka od koje je uzeta menka :D Temp: dan -noc: 28c-19c Vlaga :dan-noc: 37%-55% Zaljevanje : svako 3 gnojenje (super vit ,plagron root, hesi bloom) ful doza. Eto dragi moji to je sve za sad nastavljamo borbu u istom stilu pa sta bude . Hvala svima koji pratite i pomazete :D nadam se da ce bit nesto od ovog inace Critical ulje ,Autos rizla i :razvaljen:::D Zivjeli kolege i kolegice:D:respect::vutra: I naravno par slikica .Slike su takve kakve jesu jer nisam vise u mogucnosti vadit biljke van iz boxa jer mi je nezgodna ova vreca u kojoj je Critical. :D:wave: Klonic:DAutomatic:)Critical 2.0:plac:
@Stipe hvala frend na odgovoru :) Ubiti sam pito zato sto mi je ovaj Critical 2.0 koj imam pred smrt nema mu pomoci klone iz dana u dan sve vise :( a hedovi se nisu dovolno razvili da bi bio bas za pusit al je masan jako nemogu ga dotaknut da se sav ne poljepim . Pa sam brio cijelu biljku u ulje pa sta bude, zao mi ga je pa da ga bar malo iskoristim . Inace od najboljeg prijatelja majka ima rak pa sam mu mislio poklonit to da ima za pocetak.:)
Pozdrav ljudi jel ima neko ovdje da je mozda radio ulje od Criticala 2.0 i ako neko zna jel to ok vrsta za tu namjenu . Hvala unaprijed :)
Pozdrav ljudi :wave:evo malo novosti od mene :) Critical 2.0 je na izdahu snaga,sav je jadan i nikakav slabo cvijeta brijem da se zaključo i ne mrda samo vene polako :objesen: . E onda sam ja odlucio njega presadit danas u novu zemlju ,a presadio sam ga tak da sam uzo onu platnenu vrecu za grow 39l, izvadio biljku iz posude skupa sa zemljom i sve u tu vrecu i natrpo nove zemlje ispod i okolo 25l guano nesto bacio sam vrecu se zove zemlja smiley9934 pa cemo vidjeti oce se oporavit bar malo da se vrhovi jos popune :) evo i par slikica. Pozzz do tipkanjaaaa:):respect::vutra::wave:i naravno hvala svima koji pratite ovu akciju spasavanja i pomazete raznim savjetima :respect:
Hvala burki :D
evo jedna lijepa slika critical 2.0
@Ahill: ahahhahahah:D nema vise gamadi bilo je spricanje na najace i hvala meni nema ih vise :bocni:::respect:burki:D @nero : Hvala frend na savjetu , naravno povezo sam je i sad nek ide svojim tokom :)Polako i sigurno do kraja:spliff: :respect:
Hvala kolega @reaktor na pozitivi i da svakako dobro doslo znanje za naredne growanje :):thumb:Iscupat cu ja ovo pa makar sjedio 0-24u boxu i gledo u njih:bocni:::D
Pozdrav ljudi :) Novi UP. Ne zelim nista jos govorit al mislim da sam se napokon uspio rjesit ovih malih crvenih :poop: :) Skino sam par listova nakon spricanaj i bilo ih je dosta al nisu se micali , danas pogledam znaci nakon nekih 3 dana onak par leseva i ostalo sve cisto , a sad cemo vidjet kolko ce to trajat ;) sve ostalo odlicno automat me iznenadio divota ga je za vidjet :D TEMPERATURA: dan/noc : 25c-19c VLAGA : dan -noc : 40%-55% ZALJEVANJE: Svakih 4-5dan -8l po biljci(runoff 0.7dcl) ph-6.5 korigiran (jabucni ocat) GNOJENJE:Svako 3 zaljevanje (Plagron Power Root :5ml+Hesi Bloom:25ml.)-8l vode:D Eto lipi moji to je sve za sad i naravno par slika :) Hvala svima koji pomazete savjetima i svima koji pratite u tisini :D. Hvala forumu kompletnom na svemu sto nam pruza:banana123: :respect:EKIPA :respect:FORUM:vutra: Critcal2.0 Auzomatic
I mislio sam ga uzet al ga nisam mogo nac, a prek neta ne narucujem stvari jer nemam tu naviku jbg.:) Jucer sam nasprico sa ovim pa cemo vidjet .Danas sam pregledo biljku ujutro izgleda da ih je manje na nekloliko listova ih ni nema vise :) a za ostale cemo vidjeti kroz koj dan :wave: Hvala ekipa na savjetima uvjek dobro dosli :respect:
Hvala kompa na lijepim zeljama i ja se nadam da cu uspjet to rijesit sto prije :):respect:
Pozdrav zelenom drustvu :) Evo da vas malo informiram ,stanje je kriticno:plac:. Ova gamad zdere sve pred sobom neumorno ko kinezi u dve smjene sljakaju mi biljku:udarac:Probo sam sve i svasta: neem prah i ulje nista :upiii: dalmamtinski buhac nista:upiii: onda sam uzeo neko :poop: od pesticida za voce opet nista i danas sam kupio Vertimec 018 EC ,nakon sto sam cito forum danonocno i tako danima .Pronaso neki post iz 2008 god . Di pise da je za spider mites naj bolje koristiti srectva koja sadrze Akaricid :) Nisam siguran dali ce pomoc ali bumo vidli ne moze odmoc ;) eto zivi bili zdravi i naduvani :D:respect::vutra:
Ahhahaahah ,ma znam da nije retardirana samo tak izgleda:):thumb::lol: Vec je ful masna i ljepljiva i smrdi bice to super mali masni hed:):D
Pozz ekipa evo da vas upoznam ovo je Palcica ,Palcica decki :) Palcica je inace retardirani klon koj je skinut u cvijetanju dok je mather plant (critical2.0)bila u 15 danu cvijetanja . Inace vrlo zanimljivo izgleda ostala je mala ful a cvijeta jako hahahahah:thumb:
PH mjerim uvjek i kad gnojim i kad ne:thumb: kad stavim gnojivo provjerim svaki put i uvjek je 6.5 ili 7 :) ,a sta se tice presadivanja nisam siguran jer je biljka odlicno krenula i nakon sto su me napali prokleti Tripsi sve ide prema dole :( njih vise nema ali problemi su ostali :smoke: Hvala ti burki @ozric na savjetima probat cemo svasta samo da se spasi :cool23:
Pozdrav ekipa evo mali UP. Bojim se da je Critical 2.0 kritican sto se tice zdravlja i mozda ni ne zavrsi do kraja :( Ne znam u cemu je problem biljka se susi vene listovi sve vise i vise zute i otpadaju :( sad u zadnje vrijeme i gornji listovi su poceli zutit po vrhovima . Automat se drzi nema nekih problema sa njim danas je super cropping odraden :) Temperatura dan 28c -noc 19-20c ,vlaga 45%dan-55%noc . Gnojim ih svako 3 zaljevanje korigiram ph redovito osim kad ide gnojivo jer hesi regulira PH sam. :) Eto to je sve za sad pozelite mi srecu i nadam se da ce se Critical 2.0 oporavit :D evo i par slikica da vidite o cemu se tocno radi . :respect: I nadam se da ce neko mozda prepoznat probleme u kojima se nalazim pa pripomoc kakvim dobrim savjetom:respect::vutra:Zivi bili dragi moji hvala vam svima koji prate ovaj dnevnik i daju kvalitetne savjete :respect::wave:
Problem je otkriven nedostatak dusika :fuck: Vec danima kopam po forumu trazeci slicne probleme i nasao sam :banana123: Nedostatak dusika radi indenticne probleme ,a kad sam si malo i razmislio ja sam jako, jako slabo gnojio Critical 2.0. Pogotovo sa bloomom koj sadrzi naj vise dusika tocnije 4.1%:eek: tako da od suta ide doza,a mozda i doza i pol. Pa cemo za tjedan dana vidjet kako napreduje.Pozelite mi srecu jer srce ce mi puknut ako se ne oporavi:(:wave::watch:
Pzzdrav ljudi evo mali mali up. Na Criticalu 2.0 je napravljem loli ,gnjilo lisce sam ocistio ali i dalje mi se cini da biljka ima neki problem dosta mi lisce zuti od dna prema gore :(
Lisce je ocisceno:) napravljen je lolipop , a nametnici su se maximalno smanjili :thumb:zivio buhac dalmatinski :) Hvala @hazeri na savjetima sad sljedeci tj. Cu imat vise vremena pa cemo se malo vise igrat:D:respect:brate:D I ako moze jos jedan savjet za LST dali da drzim biljku cijelo vrijeme privezanu pa kad se grane formiraju maknut konope ili da ostavim cijelo vrijeme privezanu?:)
Pozz. Ekipa evo mali UP. Trenutno smo u nekom 55danu sa criticalom2.0 ,Autimat 38dana okvirno izgubio sam pojam za vremenom previse radim u zadnje vrijeme pa nemam bas vremena za nista :)No dobro krenimo mi na bitno .Problem sa tripsima nisam jos rijesio al se rjesava lagano :thumb: spricam zadnjih 3 dana sa Dalmatinskim Buhacem kao sto sam vec reko smrdio opasno i cini mi se da se zaraza prestala sirit :D U zadnje vrijeme imam dosta problema sa liscem na criticalu 2.0 doljnje lisce zuti skinem svaki dan barem 5-6do 10 listova sto malih sto velikih makar ja mislim da je to normalno jer ne dopire svijetlost do njih jer je biljka vec pravi grm :) vlaga je nekih 40%dan 55%noc ,temperatura dan 25-27c noc 18-19c . Mozete primjetiti da Automata ne spominjem previse , a razlog tome je da je savrsen raste blesavo grana se cvijeta ludacki :banana_rasta: mali je stroj:thumb: Biljke gnojim svako 3 zaljevanje ful doza hesi kit ,ostalo korigirana voda ph 6.5 (korigiranje jabucni ocat) eto to je sve od mene za sad, hvala svima koji pratite ovaj dnevnik i upotpunjujete ga korisnim informacijama kako za mene tako i za ostale clanove da bi svi zajedno ponesto novo naucili :thumb::):respect: I naravno za kraj par slikica ove moje basce :vutra::wave: ATOMATIK: CRITICAL 2.0 :wave:
Imam amajliju protiv uroka i magije:D:fuck::respect:
Eeee ljudi moji kako ovo smrdi :grob:,nasprico sam biljku i sad se secem po ulici dok se to malo ne izlufta strasnooo:D:confused::D:DNeko bi mi mogo stisnut muriju brijat ce da sam umro i usmrdio se :lol:
Ovo je kao neka pojacana verzija onoga sto se inace radi kod kuce dosta je jaka otopina i smrdi brutalno. 1ml-koncentrata-1ml vode . Budem danas nasprico kad se lampe ugase pa javim kroz koj dan napredak uz novi update:):respect::vutra::wave:
I dalje su ova govna unutra bio sam ih sprico sa nekim pesticidom za bilje al nisam bas primjetio da se nesto extra dogada , pa sam danas uzo taj preparat na bazi buhaca zove se Dalmatinski Buhac to je sad novo kod nas nema ga jos i sloodnoj prodaji ja sam ga dobio za probu .Budem ti posliko etiketu .:thumb: I naravno hvala ti na odgovoru :):respect::D
Pozz ekipa imam jedno pitanje . Dali se iko tu ikad sreo sa pesticidom Dalmatinski Buhac? :)
Iidem odma sutra po SMC. Di bi mogo to kupit u zg. ako mozda znas i hvala ti kolega spasio si mene i biljku veliki veliki :respect:
ipak su Tripsi na kraju :(:(
Bio sam i prije pogledo taj vodic pa nisam bio ziher, al sad sto vise gledam to mi sve vise lici na tripse budem sutra pikno Nem il nesto slicno u igrowu pa cemo preventivno naspricat . Hvala buraz na pomoci :):thumb::respect:
Bas je u liscu :( Pregledo sam lisce nigdje nicega iznad ispod nista , a nije na svim listovima samo na jednoj strani biljke :whato:: nisam siguran sta bi moglo bit :( Hvala decki na odgovorima valjda cemo doc do rjesenja zajedno:D
Pozzdrav ekipa trebam pomoc jel mozda neko zna koj bi mogo bit razlog ovih probkema na liscu unaprijed hvala :D
Kaj mislis da nije ova dual dobra prosli grow sam sa njom odradio pokazala se vrhunskom sam kaj sam ja malo sje... sa presađivanjem gnojenjem zemljom itd . Svega po malo . Mislim ima logike jer ovo je ocito mjesano svijetlo 50/50 pa nema puni spektar crvenog . Budem si malo razmislo al sve jedno hvala na savjetu uvjek dobro dosao :thumb::respect: Pa ono i ja sam se iznenadio al svarno joj ne treba puno. Dok je bila u vegetaciji pognojio sam ju svega 2-3puta sa minimalno gnojiva u 40dana i sad kad je u cvijetanju ne trazi skoro nis listovi zdravi i mrkani nema zutila tu i tamo koj fan list otpadne al to je notmalno:respect:
Pzzdrav ekipa evo mali up. Nismo se culi neko vrijeme sve ide po planu nema nikakvih problema :D Trenutno su biljke Crtical 2.0 50dana (11dana 12 /12) ,a Automatik 28dana (11dana12/12) zaljevanje svakih 4 dana, svako 3 zaljevanje gnjenje sa super vit +root+bloom ovisno o ponasanju biljke . Kolko sam primjetio Critical 2.0 ne voli puno gnojiva vise mu pase voda pa njega zaljevam po potrebi :D vlaga je nekih 40% preko dana nesto malo vise preko noci 55% temperatura varira dan/ noc -28c /18c . I jos da napomenem na Autosu je odrađen pinch glavne grane jer je podivljo i ide previse u visinu ,a to mi ne pase zbog druge biljke jer je niza pa moram dizat svijetlo:respect: Eto to bi bilo sve za sad nadam se da ce vam se svidjet i da cete dat koj savjet ako negdje grijesim :DZivjeli vutasi i ova zelena stranica :respect::respect::vutra:i naravno par slikica:wave: AUTOMATIK CRITICAL :wave:2.0
Ufff zaboravio sam dodat zemlja je Plantella Balkonia pokazala se kao odlicna u proslom growu, a i u ovom:) Svakako preporucam za pocetnike nije zahtjevna previse :) i sad sve to srocim zajedno ako neko nije citao prosli dnevnik :D ZEMLJA : Plantella Balkonia BOX: Home Lab 100x100x200cm GNOJIVO: Hesi Starter Kit SIJEME: Critical 2.0 (regular) Automatic (nepoznate sorte) SVIJETLO: Sylvania Dual Spectrum (400W) (MH/HPS) TRENING: Critical 2.0 -2x HST- Toping +LST Automatik je bez treninga REZIM SVIJETLA : Critical 18/6 (40dana) i nakon toga 12/12 Automat 18/6 (18dana) i zajedno sa Criticalom na 12/12 Eto to bi bilo to za sad ak se jos neceg sjetim budem napiso:D :respect::vutra: