Pozdrav ljudi evo mene opet :) i iskreno bass mi je nedostajalo :) prazan box ubija u pojam Kao sto naslov kaze idu 4 autosa, Dark devil i Crystal candy od sweet seeds i Cinderela i Banana purple punch od fast buds .. Zemlja ista potH, od gnojiva hesi linija uz dodatak calmag ionic, sada sam prvi put dodao glinene kuglice nekih 2cm na dno pota trebao sam pomesati i vermikulit sa zemljom ali vreme mi nije dozvolilo tako da je ostala cista zemlja :) u svakom potu je stalo po 20l zemlje I klasika imam 8 venta sa mesanje zraka unutra ubacivacu po potrebi, turbina tt mini 125 na prvoj brzini radi i pribor protiv gamadi koji tek treba da se postavi Ovako noviteti, stigo grow box , 120x120x200 i novi panle by Ja :) Seme stavljenk ma tanjir u vlaznoj maramici i poklopeno sa tanjir , stavljene 26 sve cetri pustile klicu vec sutradan 28 posadjene u mali pot i nisam bio iznenadjen sutradan je Dark devil vec izasao pa onda ostale :) Racunam im prvi dan od 30 avg :) Presadjene su 8 dana od izlaska jer su pocele brzo da grabe i razvijaju se Ovo je slika od danas kada se probudile i to im je 14 dan Svetlo je rezim 18/6 , temperatura pelepa dnevna 26,27 nocna oko 24 vlaga od 55 do 65. Dva puta zalivene do sada sa po pola litre vode 2m/1l root i super vit. Cekam sledece zalivanje pa ih verovatno malo razvucem :) to je nadam sve za sada ako sam nesto propustio pisite pitajte :) pa vremenom dopunim ako se setim da nesto nedostaje