Ime vašeg dnevnika: A king kong U blue mammoth T anesthesia O Datum nicanja sjemenke: za 5 min stavljam na klijanje :) Početak vegetacije: čim isklijaju Vrsta uzgoja: Zemlja Tehnika uzgoja: Low Stress Training Snaga svijetla u vegetaciji (W): 400 MH Snaga svijetla u cvjetanju (W): 400 HPS Nutrijenti: BioBizz Slike boxa:
Čestit Badnjak želim svima :rolleyes::vutra: Evo da pokažem još ekipicu zaduženu da zima bude ugodnija :banana_rasta: Anesthesia auto::listomahanje::Blue Mammoth auto Money Bush::listomahanje::Gorilla Bomb Ajd' uzdravlje :spliff:
:thumb: Hvala momci::grupnjak:: Barbarossa :fuck::lol: ma da, neda mi se to sada :D I svaki puta tako smiley9934 Prvo da otračim žićBo pa onda rastavljanje i pakovanje :banana_rasta: Al' idemo polagano,nema mjesta žurbi :) Ustao u 6,naložio vatru,zarolao Money Bush,kavica ... i odoh do prijatelja ispeći pečenku:D fIVFcbidLZ0
:rofl: poletili :D :thumb: hvala himlayac
Jučer sam ju probao. Poprilično jak bio popcorn hedić :lol: jedno vrijeme nisam znao đe mi dupe a đe glava :D Money Bush također fina. Sutra zadnji radni dan ove godine :banana_rasta: idu praznici, lampice pomalo trepere i tako to ... A ja nikako da pokažem ova zadnja 2 ploda ruku mojih :banana_rasta: Gorilla Bomb Money Bush :rolleyes::vutra: Dnevnik može u završene::listomahanje:: Hvala što ste pratili :respect:
Stipe WEEDetix koji je k'rac vama dvojici ? pa valjda ja trebam prvo dovršiti dnevnik da bi išlo u završene !!! aj' obrišite ove glupe gifove i dozvolite da ga dovršim il' ga premjestite u nezavršene :grrr: ja se jebem 100 i kusur dana sa uzgojem i sad mi vi tu drkate nešto na kraju :clap::
::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje:: 112 dana od otvaranja dnevnika:spliff: Svjetl:sun2: ugašeno :banana_rasta: Danas trimam udomljene biljke i praznici mogu otpočeti :let: 72 dana na 12-12 :sun2: Sinoć mi ih je bilo pravo žao kad sam ih vidio. Nisu pile vode 6 dana. Oklembavile skroz jadne. Sretan sam ko' malo dijete :D Blue Mammoth je u teglama Dim je odličan. U rizlu stavljam popcorn cvjetiće. Devastiraju me :D Gorilla Bomb (f) Money Bush (f) Odoh naoštriti škare :makaze:
:banana_rasta: odmori malo Venlo, zaslužio si :spliff: QXRPBbijaFE
Blue Mammoth auto :banana_rasta: Dan 104-ti od sjemenke :drull: HARVEST DAY ::listomahanje:: Isto pakovanje,isti uvjeti, jedan žut :gled: a drugi zelen ::volimj:: :spliff: :rasta: aj' živili :)
Dan je 103-ći od sjemenke :banana_rasta: Bor nakićen:spliff: U rizli auto Anesthesia. Fino mi baš sjeda u ovoj završnici :rasta: Sutra skidam Blue Mammoth-e.Vrijeme im je:gled:::volimj:: obadvijema. Gorilla Bomb i Money Bush ostaju još tjedan dana. Blue Mammoth (a) ::listomahanje:: Gorilla Bomb (f) Money Bush (f)
Dan je 96-ti od sjemenke ::volimj:: Svakodnevna kontrola tu i tamo pronađem koju na Gorili. Pa ću probat tako. On bi ::sex:: a ja nedam :djede: shema :D Pa da vidimo :lol: Blue Mammoth (a) Isti uvjeti,isto sve ::volimj:: a oni različiti. Neznam koji je ljepši :) Još malo :drull: ::listomahanje:: Gorilla Bomb (f) Money Bush (f)
:rasta: Žena otpočela pripreme za žićBo :love2: A ja ću probat Anesthesiu auto ;) Objesio sam je 2 dana o plafon boxa pa ju jutros izvadio,pa cijel' dan tako :p Mljac :drull: :respect::rolleyes::vutra:
Mogu nagađati o nekakva 2-3 sitna propusta koja sam napravio,bigeskalibur -e. Tipa; :zvezda:: - pojačao termostat na grijalici, pa zapalio joint,pa zaboravio smanjiti.Nabio im 30°C u jednom ciklusu::ludak:: - slikao za update pa dodao pol' sata svjetla,pa zapalio joint,pa zaboravio vratiti. 2x po 12.5 h :sun2:ciklusa:smoke: Ostali parametri :watch: u granicama normale cijeli grow. Zadnja 24h : temp. 18,7 °C - 24,9°C vlaga 48% - 56% Bio Bizz po tablici:banana123: :spliff:Zapalio malo prije,fokusiran sam na Blue Mammotha kojem galopirajuće žuti veliko fan lišće,gledam jel' ima banana možda :watch:nema. Hebeš lišće::listomahanje:: Drugi Mammoth perfektan. S početka priče,Budala mu bilo ime :D Money Bush odlična. Gorilla Bomb ...šta reći :ajnstajn: Nisam :D
Hvala momci :respect: Himalayac, vjerovatno da je. Biće da sam na vrijeme primjetio :D pa sam ga na vrijeme uklonio da ne bude ::sex:: u box-u. Taj trenutak bilježim kad je uletio nekakav stres u box. cca, 75-ti je dan života bio,biljke izgledaju fenomenalno,nijedan žuti list,jake i moćne ... nikad nisam imao take:D Prvo King Kong,digla mu se ćuna , onda par dana kasnije Blue Mammoth jedan počima da žuti lišće. Ništa specijalno u toj fazi, ali počeli i foxtaili na njemu :djede: dok je drugi zelen,nabijen i tvrd,zdrav. Pratit ću ga jer bi mogla ćuna i njemu skočit' :rofl: Uglavnom,stresa ima :banana_rasta: al' je blizu kraj :) yo-yo španeri ,drže grane da ne padaju
Anesthesia auto:banana_rasta: HARVEST DAY ::listomahanje:: :makaze: Malo više cvjetova nego na King Kongu a i tvrđi su. Uglavnom, slijedi sušenje i pušenje ::lulamira:: Taman da dovršim King Konga. Količina dobivenog je jako mala ali je zato dim odličan. Zbunjola sam totalno i spavam ko' top :)
Dan je 90-ti od sjemenke ::volimj:: Biljke su u 'debelom' cvjetanju :) Nekima sam malo pomogao sa yo-yo pizdarijama da ne posrću. :let: Blue Mammoth (a) ::listomahanje:: Anesthesia (a) :makaze: danas berba. Trihinomi 50-50 smeđi-mlječni. Gorilla Bomb (f) Money Bush (f)
:respect: opa cupa Gorilla je baš bomba :gled: a još kažu da, :drull:baš me zanima :D A Money Bush :D izrazit ću se slikovito :lol: :D
Dan je 83-ći od sjemenke ::volimj:: Blue Mammoth (a) ::listomahanje:: Anesthesia (a) Gorilla Bomb (f) Money Bush (f)
:spliff:hvala vladomar :thumb: Ma da,proleti nabrzaka do prve berbe :) Tu je to negdje,po papirima :kafa:. Ostavio bi ga još 10-tak dana al' neću riskirat da opali ostale cure:p
HARVEST DAY ::listomahanje::
King Kong auto :spliff: Izvađen iz box-a u 77 danu od klijanja. Pregledao sam ga i pronašao formirane banane na jednom mjestu. Ima ih još u nastajanju. Preopasan je da bude više u blizini ekipe. Najmanja je biljka bio u box-u i uopće se ne primjećuje da ga nema :D Sutra :makaze:
Dan je 76-ti od sjemenke ::volimj:: Blue Mammoth ::listomahanje:: King Kong šta se to žuti u gori zelenoj :confused::D Otkinio sam,pa kad se upali :sun2:pogledam ispod mikroskopa detaljnije. Ako su banane,ide dole. Nema ::sex:: majmune :lol: Anesthesia Gorilla Bomb :whato:: Money Bush ... crkla baterija :spliff:
Venlo :zvizd: imaš još pun k godišnjeg a rek'o upravnik ... :sesir: kad bi išao ? :zvizd: pa od sutra odma ...? :sesir: može :puuuh:: ionako moram otputovat do planete Anesthesia :D :zvizd: kud ideš ??? Anesthesia auto, zamućuju se,braon nema još. King Kong auto, mutna većina,gdje koji braon :spliff:Počele su jako mirišat pa sam ubacio
:spliff:aj' živili ;)
Dan 69 od sjemenke. Bio Bizz, na 1 litru vode: Grow 1 ml Bloom 2 ml Top Max 1 ml Svako zalijevanje dobiju :banana123: Blue Mammoth (a) ::listomahanje:: King Kong (a) još malo :makaze: Anesthesia (a) još malo :makaze: Money Bush (f) Gorilla Bomb (f) :rasta: Posla oko biljki više nema. Tu i tamo poguram koji fan list ispod heda ako zaklanja :sun2: King Kong i Anesthesia su ubrzo gotovi. Pistile nestaju,novih baš i nema. Pogled kroz mikroskop ovih dana :cool23:
:respect: :vutra: Iz growa u grow :bocni:: _X4x78j5cSk
Dan 62 od sjemenke. Biljke su pravo zdrave,zelene i bujne. Bio Bizz (Grow,Bloom,Top Max automaticima) ide svako zalijevanje. Kad posuda olakša dobiju 2 litre. (2-3-4 dana,kako koja :banana123:) Temperatura zadnjih dana max. 24°C ,min. 19°C. Ubačena kalorifer grijalica u prostor da malo podigne ovih 19°C. Blue Mammoth (a)::listomahanje:: King Kong (a) Anesthesia (a) Money Bush (f) Gorilla Bomb (f)
Gorilla Bomb Polyploid ::listomahanje::
Dan 55 ::volimj:: Box popunjen :rasta: Blue Mammoth (x2) King Kong Anesthesia Money Bush Gorilla Bomb :spliff:
E3uVt2zU5PipO :watch:dosta posla imam u box-u zadnjih dana. Posude prizemljene i odrađeno dobro kropanje Blue Mammotha. Nešto grana savijam. Po težini posude određujem zalijevanje. Kad olakšaju (ošecujem) , ide 2 l vode. :banana123:Bio Grow + Bio Bloom ( 1ml / 1l ) Temp. max.Temp. minSvjetlo na 40+ cm 400w Aj' živili ::grupnjak:: (ayahuasca purple;)) nastavak ujutro :D ...
:spliff:ustaneš se nedjeljom ujutro u 6 sati i umjesto Kati :ljubav: ti odeš u box :D poravnati biljke password 4xnula 294999407
:spliff:Kyj1GFIkFBo Dan je 48-mi :gled: 7 dana režima :sun2: 12-12. Stipe u najbližoj točki 40 + cm. Zadnjih dana lampu podižem malo-malo :D Počele su piti 2 l vode svaka 2-3 dana i buknule pravo. 2 l vode, procuri malo u podmetač ... Blue Mammoth popije iz zajebancije za 2 dana. Uglavnom počima gužva:banana_rasta: Nema ni jedan bolestan list za sada. Nema nikakve gamadi. Auto ::volimj:: Blue Mammoth :banana123:Bit će zvijeri. Budala je manji a ovaj drugi ...::ludak:: Da ga ne savijam bio bi visok 1 m :lol: King Kong :banana123:nije zvijer al' je zverka :) Nije velik,nema nešto puno grana ... baca trihinoma kao lud po fan lišću oko cvjetova. Anesthesia:banana123:Mala i lijepa:rolleyes: Foto:gled: Money Bush :banana123:pokazala pistile. Fino štrecanje otpočelo. Gorilla Bomb :banana123:zaboravio pogledati jel' pokazala šta. Žbunasta još. edit::smoke: uočena greška :upiii:pa da ispravim
:spliff:
Dan 44 od sjemenke. Mijenjamo boju slika ::listomahanje:: Što se zelenilo zelenilo se :D :rasta:
Dan 41 od sjemenke. Prebačeno na režim 12-12:sun2: Za 2,3 dana mijenjam lampu (HPS 400W) Gnojivo: :banana123:Bio Grow 1ml / l. Ph ne mjerim.Sljedeće gnojenje ide i Bio Bloom. Trening: :bocni::Kropam pomalo više grane. Automatici iz predcvjetanja kreću u cvjetanje osimKing Kong-a, koji cvate već neko vrijeme. Čekamo sada fotoperiodne::listomahanje::
hebo Feng Shui :D zvijeri puštene s lanca ::umirem::
Money Bush, LST vrha i par fan listova :makaze: Da vidimo gdje se skrivaju ti vrhovi :D Gorilla Bomb,uklonjeno 6-7 velikih listova :makaze: Ukaza se i tu finih vrhova :D Presađivat neću (11 lit.) jer mi se gubi Feng Shui u box-u :D
Prespavale,:makaze:malo ošišane :ljubav:lst na MB,fan lišće koje je ostalo pogurano dole.
Vanredni ::listomahanje:: n1koqKtJ8xffa Udomio sam 2 foto periodne biljke ::listomahanje:: GORILLA BOMB: This bombalicious strain is filled with 25%+ of THC, which is super potent. Any strain that contains the word “Gorilla” most likely derives from Gorilla Glue, a super sticky, pungent, and earthy variety that has barreled into the mainstream cannabis market and dominated in the last few years. With THC Bomb added into the mix, Gorilla Bomb became a ultra-powerful beast. During the 9–10 week flowering phase, growers will experience super sticky resin dripping from the buds. Money Bush Money Bush cannabis strain is an 80/20 Indica dominant hybrid by Heavyweight Seeds with a high THC level of 21%. This strain is low maintenance and grows easy, making it a solid investment for a range of growers. It smells of intoxicating earthiness and tastes of classic Kush. It can treat insomnia and pain. Ideal for evening usage. Type of High Money Bush cannabis strain's high is a heavy one that won't go away for a while, which is ideal for restless nights and provides some much-needed relief. Genetics Breeder: Heavyweight Seeds Lineage: Money Bush cannabis strain is a cross between Afghani and Critical Mass cannabis strains. Gorilla Bomb :respect: Money Bush :respect: Neka se društvo upozna par dana i idemo na režim 12-12. Automatici su na 15-9 :D Tako ostalo od prvih dana dok sam uštelav'o box :whato::
:spliff:Dan 34 od sjemenke. Cijelu moju noć njima je bio dan. Pogled na stanicu jutros kaže, Desno ::volimj:: 2x Blue Mammoth. Lijevo gore ::volimj:: King Kong. Lijevo dole::volimj:: Anesthesia. Blue Mammoth:gled: :whato:: King Kong::volimj:: Anesthesia:gled:
rKj420 :thumb: Dan 28 od sjemenke:gled: Venlo crni Venlo,poduv'o si i Sweet Kush:lol: Još za 2-3 male rizle i to je to :joint2: Bila dobra travica :respect: Desno ::volimj:: 2x Blue Mammoth. Odlični za ovakav trening.Jako dobro reagiraju i brzo rastu. Lijevo gore ::volimj:: King Kong. Sporiji malo od BM. Lijevo dole::volimj:: Anesthesia. Najmanja.Sporija u rastu. Gušće internode. ::listomahanje::Pistile pokazali BM i KK.
Dan 23 ::volimj:: Idemo na drugi kraj posude :let:
Dan 19 od sjemenke MH 400W (VitoOne) Režim svjetla: 14h dan - 10h noć. 1 litra vode - ide prvo veće zalijevanje. Do sada dobile u 2-3 navrata po 2 dcl, jer je zemlja bila vlažna kod presađivanja. Blue Mammoth Desni je Budala :D ,malo zaostaje. King Kong:let:Anesthesia Još malo i kreće LST :let:idemo na drugi kraj posude. https://www.vutra.org/threads/%E2%98%86%E2%98%86%E2%98%86%E2%98%86%E2%98%86-200-600-ortega-indica-cheese-northern-light-sweet-kush-incredible-bulk-lsd.17729/page-4#post-561971
Blueberry :spliff: vUEuvnPJk7c King Kongnije preživio:grob: Malo je krenulo pa stalo. Rezervna sjemenka Blue Mammotha nakon 3 dana u maramici izbacila nešto sa strane,klica nije.Djeluje mi kao da i ta želi izaći van sa kotiledonima.Sjemenka napukla.Stavljeno u zemlju,pa ako izađe ... Uglavnom,start odrađen ::listomahanje:: 4/6 . Dan 13 i pol' od sjemenke :rasta:
Demant :D Jutro je pametnije od večeri. Ispod noktiju mi crno :D daleko je vikend :let:
Svjetlo na kraju tunela znači samo jedno :D .Pasivni upuh nije dovoljan. Temperatura lako prelazi 30°C. :sun2:Par toplih dana i noći a ja na zimskom modu u box-u:D Ispuh izbačen van iz prostorije a uz pasivni dodan ubacuje hladniji zrak. Za vikend presađivanje:let:Idu u posude Φ 30 cm Na klijanju rezervna sjemenka,jer drugi ne mrda.
Stipe druže moj,mogu u temu :love2:o manekenkama :banana_rasta::D :respect: Dobro došli u ovaj dnevnik ::grupnjak:: 5 dana :gled: prvih. CFL 125W ... 24/0 Sva pažnja usmjerena u King Konga koji nije proklijao 4 dana. Sjemenka malo nabrekla al' se ne otvara pa sam ju otvorio:bocni:: Slično kao i Blue Mammoth (budala) formirani kotiledoni a klice gotovo da nema. (cca 2 mm) Stavio sam te bijele listiće na površinu zemlje,to malo klice prema dole:D i zalio oprezno sa kašikicom:D Dobili su malo zelene boje,kol'ko vidim.Možda ga spasim :( Ima fore još 2 dana:D Ako ga spasim,ide na 1. mjesto kućnih mezimaca :)
:spliff:400 W MH 3,2,1 ... pali ::listomahanje:: Incredible Bulk,the end :D Odlična trava :thumb:no,nema više :let: zadnj komadić ::grupnjak:::vutra: fqM9a9EZ0E4
Blue Mammoth:let:King Kong:let:Anesthesia Unutar 30 sati isklijalo 4/5. Jedan Mammoth protero klicu kroz sjemenku a drugi kotiledone. Pa je usput jedan izgubio.Kakva budala :D U rezervi 1 sjemenka Blue Mammotha ako druga King Konga ne isklija ili ako budala odapne :D Trenutno ih grije CFL125W,dok ne izađu Zemlja je
BLUE MAMMOTH AUTO Blueberry Skunk x Lowryder #1 BLUE MAMMOTH AUTO™ is the crossing of a Blueberry Skunk crossed with our own Lowryder #1, to give a dependable and all-round performer. This is one of our top autoflowering strains for connoisseurs and home growers. The BLUE MAMMOTH AUTO™ switches from the vegetation stage through to flowering in 35 days, and yields up to 150 grams per plant in just 75 days. This plant is seriously easy to grow, giving a serene relaxing effect through an amazing Blueberry Indica flavour. :vutra: AUTO KING KONG Auto King Kong is definitely a powerful name to assign a cannabis strain. This beast came to light after Super Bud and Chronic were hybridized with an undisclosed ruderalis variety. The pungent scents are evident upon toking those Auto King Kong buds. The flavors span between lemon, earth, and skunk. From seed to harvest, this strain finishes its growth cycle in 8–9 weeks. It's great for growers who are eager to receive their mature buds as fast as possible. Since its an autoflowering variety, it will grow quite short in stature. Growers have noted high yields from this strain, however, they're referring to high yields for an autoflowering variety. :rolleyes: AUTO ANESTHESIA The feminized Auto Anesthesia by Pyramid Seeds is a stunning hybrid, bred by mingling the genes of Northern Lights and Black Domina. This plant has dark green foliage and is very compact, sturdy and large - the perfect growth characteristics for a mother plant. Auto Anesthesia requires only 7 weeks to produce a yield of 550g of weed with a THC level of 17%.